Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bildiğim siz uzun zamandır sitedesiniz..yoksa motorunuzumu yeni aldınız..yenialdınızsa hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın..
    selamlar. evet siteye üyeyim fakat hyosung alalı 3 ay gibi bir zaman
    hyosung'un kendi fun 'ına üyeyim fakat burdaki hyosung bölümünü yeni fark ettim :(
    motosiklet kullanmak maharet işidir, mazaret kabul etmez... ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Erudite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI ER-6N
    Slm arkadaşlar, konuları teker teker aradım, mesajlara baktım ne yazıkki bir iki msj dışında bulamadım aradığımı, sanırım GT 650 comet kullanan arkadaş sayısı çok az. CBF 500 yerine gt 650 comet almak çok daha mantıklı geldi bana. Bilgisi olan arkadaşlar yorumlayıp beni aydınlatabilirmi, yanlış mı düşünüyorum . .
    Everything goes the way it should...

Slm Erudite, GT650 teknik özellikleri oldukça iyidir.Pişman olmazsın. Torku ve performans değerleri üstündür.
    [B]YOLUNUZ VE FARINIZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN[/B] :cat:

ali_yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v strom dl 650
    evet aarkadaşlar yeni aldığım motorun şasi numarası ile ruhsat üzerindeki no su farklı çıktı iş yasal kağıt kürek işi olrak zor olacağından benim motorla yanlış şasi numarası verilmiş motor değişti dolayısyla ama kullandığım aletteki parçalar öbür şasiye aktarıldı granejlar lastikler debriyaj fren balataları gösterge
    kullanılıp sökülen herşey şimdi her yerinden ses geliyor napcam bilmiyorum toplayan bayiye yine gitsem nolacakki normal abi diyecek hiç tadım yok

Motosikleti
    2006 fazer a
    ben de yeni bir hyosung gt250 comet kullanıcısı olarak sizlerle birlikteyim 2007 siyah ve kuyruksuz

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ali_yildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aarkadaşlar yeni aldığım motorun şasi numarası ile ruhsat üzerindeki no su farklı çıktı iş yasal kağıt kürek işi olrak zor olacağından benim motorla yanlış şasi numarası verilmiş motor değişti dolayısyla ama kullandığım aletteki parçalar öbür şasiye aktarıldı granejlar lastikler debriyaj fren balataları gösterge
    kullanılıp sökülen herşey şimdi her yerinden ses geliyor napcam bilmiyorum toplayan bayiye yine gitsem nolacakki normal abi diyecek hiç tadım yok
    Öncelikle bir tanışsaydık...
    Bu etti (2) daha önce aynı olay İstanbulda iki Cometin daha başına gelmişti.Yani adamlar iki Comet satıyor ilk Cometin motor şase numarasını ikinci Comet sahibinin ruhsatına ikinci Cometin motor şase numarasınıda ilk Comet sahibinin ruhsatına işletiyor.Bunlara ilaveten geçen yıl ben Cometimi satın aldığımda Hyosung bayisinin yaptırdığı trafik sigortasında benim şase numarasını yanlış yazdırdıkları için zeyilname ile düzellttirmek zorunda kalmıştım...Öncelikle hata bizde kendi adıma heyecandan trafik sigortasını kontrol etmemiştim...Ancak bu Hyosung bayilerinin çalıştığı trafik muamelecilerine ben söyleyecek bir kelime bulamıyorum aynı hata bir kaç kez tekrarlanmaz tekrarlanmamalı...!!!

Motosikleti
    v strom dl 650
    Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bir tanışsaydık...
    Bu etti (2) ..!!!

ben zaten daha önce adaminbiriyim olarak vardım niki değiştirdim

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ali_yildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zaten daha önce adaminbiriyim olarak vardım niki değiştirdim
    İkinci el motosikletten çekincelerin vardı haklı olarak ancak başına sıfır motosiklette bunun gelmesi gerçekten ilginç ve üzücü bir durum.Fun Club bazında bu konuyla ilgili bir topic vardı şanssızlık işte demekki atladın...Konuyu Globalle paylaşacağını tahmin ediyorum...Motosikletin hayırlı olsun kazasız belasız ...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    slm arkadaslar bir sorum olacak size gt250r ile ilgili sanırım 2007modeller'in gücü 21hp 05-06 modellerin gücü 29beygir özelliklerini o şekilde okudum. doch ce sohc olarak bir fark var motorlarında...Acaba bunu bana açıklayıcı birş şekilde izah edecek biri var mı?İnternette aramama rağmen bulamadım...
    AKIN FİDAN

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bir sorum olacak size gt250r ile ilgili sanırım 2007modeller'in gücü 21hp 05-06 modellerin gücü 29 beygir özelliklerini o şekilde okudum. doch ce sohc olarak bir fark var motorlarında...Acaba bunu bana açıklayıcı birş şekilde izah edecek biri var mı?İnternette aramama rağmen bulamadım...
    Almanya ve Japonya sitesinde ki verilerde geçen 21 kW ile karışmasın o

İstersen bir kontrol et:
    http://www.hsmc.jp/ (20.7 kW)
    http://www.hyosung-motors.de/gt250n.htm (21 kW)

250 serisinde 75°-V2-DOHC motor vardır

http://www.hyosungmotors.co.kr/produ...t/gt250r_s.asp

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    arkadaşlar gt 250 r siyah motorum satılık

600cc enduro yada gv 250 ile takas düşünüyorum

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4154804
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Arkadaşlar Bugün itibari ile GT250R sahibi oldum vede kullanmaya başladım
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    http://www.suzukitekay.com/urunlerview.php?pid=82

Buyrun arkadaslar...soch ve 21hp'dir diğerleri 05-06 modeller dohc 29hp die biliyorum ben...
    AKIN FİDAN

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    değerler yanlış yazılmış .. diğer tüm sitelerde değer 29 hp olarak verilmiş ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    depo kapasiteside yanliş heralde ....
    [COLOR="Navy"][/COLOR]:queen:[COLOR="Red"][B][I]........antepliyik tama[U][MEDIA][/MEDIA][/U] yorum ........:queen:[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    efet 12lt deniliyor...VE Türkçe siteler içinden bulamadım yeni modeller ile ilgili bilgileri...
    AKIN FİDAN

ya beyler bu motorları nerden alırız ben denizlideyim en yakın nerde var.bi yardım edin

Merhaba keremm81
    İzmir de öZGÜL MOTOR Yağhanelerde, tel: 0232 256 68 31 Aşar Motor Kahramanlarda 0232 445 72 75 motorları görebilirsin. Ayrıca www.globalmotor.com.tr sitesinde yakın oldugunu dusunduğun bayileri bulabilirsin.

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.suzukitekay.com/urunlerview.php?pid=82

Buyrun arkadaslar...soch ve 21hp'dir diğerleri 05-06 modeller dohc 29hp die biliyorum ben...
    Kesin olarak söyleyelim 29HP dir.

GT 250- GT250R- GT650 ve GT650R serilerinin Yakıt depolarının tamamı 17lt dir.
    [B]YOLUNUZ VE FARINIZ HER ZAMAN AÇIK OLSUN[/B] :cat:

Motosikleti
    v strom dl 650
    Alıntı keremm81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya beyler bu motorları nerden alırız ben denizlideyim en yakın nerde var.bi yardım edin

denizli bayinin elinde motor yok görmek istiyosan zor yani ama globalin sayfasında adresi var terminalin arkasında otellerin karşısında bir bayi var kapısına kocaman bi atv koyuyor adını hatırlayamadım şimdi

Elegant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha ve Honda 20-22 bg güç alırken 250 cc den Hyo ne yapmışta 29 bg çıkartmış. Acaba yakıt tüketimi çok mu fazla olur diğer modellere göre?

Kağıt üzerindeki değerlere ve fiyata bakınca gt250 comet'in peynir ekmek gibi satması lazım. gv 250 de aynı şekilde.

Halk olarak garip uçlarda takılıyoruz. Çin malları kapış kıran gidiyor, kalanlar da japoncu... İnce eleyip sık dokuyanlar yok mu bu camiada?

Biraz konu renklensin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler