Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lautreamont

dostum.. tabiki her motora binişte 180km hıza ulaşılacak diye bir kural yok ama bana sadece 165km az gibi geldi o kadar... çünki ben 150cc scooter da yol düz ve iyi hızlandırınca 120km yi görüyordum... bu makinalar da da böyle bişey olabilir diye yazdım... inşallah ben de Şubat ayında GT250R alıcammm tabiki son hızına kadar zorlamıyacağım... ama bu makineLERİN tam hızını bir türlü kaç olduğunu bilemiyorum... herkes farklı km hızlara çıkmışş hepside doğrudur... ben de öylebiraz gibiyim sadece zevk için sürüyorum.. bozulsa tık diye kalırım.. elimden bişey gelmez... hehe
    165 mi az Bir Hayabusa al sen bence ya da bir V-Max.
    Nihayetinde 250cc bu makina. O halde şöyle yapabilirsin. Açık hava filtresi ilk etepta. Sonra silindirler ve pistonlarla oynayıp (büyük maliyetler değil) 240 bile görebilirsin. Ama önce bir mezar almayı da ihmal etme bence.

Altındaki makinanın kilosu belli. Şasisi, Şasi malzemesi ve malzeme direnci belli. Hadi makina gitti bir de bunun durması var. Bilmiyorum. 250 cc bir makinayla 180 gene de çılgınlık geliyor bana. Zaten 8 000 ytl civarında alıyorsunuz bu makinaları 2000, 3000 daha koyup daha güçlü 2. el bir başka şey alın derim ben illede büyük sürat diyenlere.

250 gt serisinde çıkan sorun kadar türkiyede Hyosung un hiç bir ürününde sorun çıkmıyor. Bende neden bu makinalarda bu kadar sorun çıkıyor diyoprdum. Meğer nedeni buymuş. 250cc den 600 cc performansı beklemek pek mantıklı değil. 600 cc makinalarda bile 190 a kadar stabil der kitapcıkları. arada 350 cc ve 70-80 bg fark var. Neyse bence makinanızı ve kendinizi seviyorsanız, çok yormayın derim ne kendinizi ne de makinanızı.

Kimse yazdıklarımdan alınmasın benimki kişisel düşüncem ve dile getirme ihtiyacı hissettim. 165km sizce az diyorsanız azdır. Sözüm yok. Bence yeterli ama. Sevgiyle.

Tekeriniz Düz Bassın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    misfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6
    Bana 165 km çok bile geliyor o yüzden 250cc kullanıyorum 140 yaptım daha fazla yapmayıda düşünmüyorum ama bu zevk tabiki ben hız sevmem

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bu makine 140-150 arasında çok güvenli bir sürüş izlettiriyor dış etkenlerin dışında tabii ki(yol kötüdür hava bozuktur vs vs vs.)
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makine 140-150 arasında çok güvenli bir sürüş izlettiriyor dış etkenlerin dışında tabii ki(yol kötüdür hava bozuktur vs vs vs.)
    Ee daha ne olsun bundan iyisi şamda kayısı

öylebiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hoysung GT250R Kan Krmızı
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öylebiraz sen nerde oturuyosun tam olarak artık yaz gelmeden şöyle beraber bi gezinmenin zamanı geldi de geçiyo bile havalar soğuyo yavaş yavaş o ışıkları biliyorum eğim fazla adapazarı sapağı olması lazım bursaya kadar gerek yok buradada denemelerimizi yaparız (trf. kplı aln)

ben güngörendeyim ama kapalı çarşıda çalışıyorum hangisi uyarsa müsait zamanda buluşup tanışalım hem bahsettiğin testleri yaparız .
    hattaa başka gt250r sahibi arkadaşlarda gelmek isterlerse çok hoş olur şehri turlarız tanışırız kaynaşırız hoş olur
    saygılar.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Suzuki GS 500 ile yapılan 150 km ile Hyosung GT 250 arasında yapılan 150 km arasında çok fark var sürüş dinamiği çok farklı hyo da bir kere 150 gördüm bassam rahat rahat giderdi en yüksek sonrada 120 km üzeri hiç çıkmadım ara ara 100 km görüyor...GS 500 yüksek süratlerde çok daha rahat ve hissettirmiyor bu yaklaşık iki katı motor hacmi kaynaklı...Artık o makineyi kullanamayacak olmamda çok üzücü...Bu süratler çok tehlikeli bende Lautreamonta katılıyorum özelliklede başlangıç aşamasında yeterince ustalaşmadan ...Kaza bela hepinizden uzak olsun...

ailgazdag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250 siyah
    herkese merhaba arkadaşlar ben ATAKAN siyah gt250 alıyorum bugün ve sizin yazdıklarınız bana gerçekten yol gösterdi hepinize çok TEŞEKKÜR ederim umarım hiç sorun ve kaza yaşamam

herkese saygılar

maranga44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    siyah mz 301
    kardeşim hayırlı olsun bende comet 250 almayı düşünüyorumda fiyatı ne kadar

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    cometlerin en son fiyatı 6950 ytl olması lazım ama daha fazlasını www.globalmotor.com.tr den öğrenebilirsin

ailgazdağ şimdiden hayırlı olsun ilk günden resimleri isteriz ayrıca allah tekerini düz bastırsın emin ol en dogru seçimi yaptın...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    bilgiler için teşk... nasipse şubat ta yanınızdayım...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    gt250 siyah
    motoru eve getirdim, mutluyum nese doluyum
    darisi tum hyo isteyenlerin basina fotolar pek yakinda...

songoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaslar uzun suredir forumu takip ediyorum araniza ankaradan katiliyorum. Daha motorum yok maalesef cunku ehliyetimi 14 ekimdeki sinavla alcam.(isallah) Forum a mesaj atip atmamakta cok tereddut ettim ama ankaradan hic hyosung kullanicisi gormedim. Forumda takip ettigim uzere bazi servislerde bazi sorunlar cikmis ve bu sorunlar sehirden sehre gore degisiyor. Ankaradaki servis hakkinda bilgisi olan var mi? Cunku ilk motorum olacagi icin sorunlarla cok fazla ugrasmak istemiyorum, bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim. Dusundugum hyosung modeli gt250r. Tesekkurler.

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    bende ıstıyorum bu makınadan
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

maranga44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    siyah mz 301
    sıfırın peşin fiyatı 6950 ytl peki peşin fiyatına taksit falan yapıyorlarmı birde 2007 modelinde comet 250 de değişiklikler olurmu acaba

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Alıntı ailgazdag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru eve getirdim, mutluyum nese doluyum
    darisi tum hyo isteyenlerin basina fotolar pek yakinda...
    darısı benim de başıma.... dostum hayırlı olsun... kazası belası güle güle kullan...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    gt250 siyah
    kartal23 cok tesekkur ederim en kisa zamanda istedigin gercek olsun

Motosikleti
    hyosung karion 125
    Alıntı songoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda takip ettigim uzere bazi servislerde bazi sorunlar cikmis ve bu sorunlar sehirden sehre gore degisiyor. Ankaradaki servis hakkinda bilgisi olan var mi? Cunku ilk motorum olacagi icin sorunlarla cok fazla ugrasmak istemiyorum, bilgilerinizi paylasirsaniz sevinirim. Dusundugum hyosung modeli gt250r. Tesekkurler.
    global.com.tr adresindeki forumda ankaralılar var. sanırım hyosungriders konusu altında.
    "Kalkın ey ehl-i vatan" dediler. Kalktık... Onlar oturdu. Biz ayakta kaldık.

songoku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı golfy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    global.com.tr adresindeki forumda ankaralılar var. sanırım hyosungriders konusu altında.
    teşekkürler

K®İzZz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese burdan selam

Forumunuza yeni kayıt oldum gerekli bazı bilgilere ihtiyaç duyduğum için herneyse fazla uzatmadan 2-3 soru soriim

Hyusong gt 250 modeli benim gibi yeni başlicak olan biri için cc olarak ve ben direk Race /sport tipli bişe istiorum onun için en uygun bu geldi i fakat

vites durumları nasıl ?(sonuçta yeni başlicaım için pratik meselesi)

ve teknik servis yedek parça olayı yaygın mı?

Fiyat durumları normele göre nasıl Aynı fiyata daha iyisini bulabilirmiyim?

bu sorularımı cevaplandırırsanız çok sevineceğim saygılar

Kriz___
    [FONT="Arial Black"]SEN BİR YAŞAM SEN Bİ ÖLÜM
    MOTOR AŞKI![/FONT]

Mad Bike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Wildstar 1600
    arkadaşlar iyi güzel modelleri performanslarını özelliklerini tartışıyosunuzda hyosung kullanıcıları(2006 yılında motor alanlar) yedek parça akonusunda sıkıntı çekiyormu ben bunu çok merak ediyorum...geçen senelerde yedek parça sıkıntısı olmadığı zamanında he parçanın geldiğini duydum ama bu sene böyle bir sorun var...kullanıcılar yardımcı olabilirmi sorun yaşıyorlarmı?
    MOTOR GÜÇLÜ ADAM İŞİDİR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler