Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR-600RR Kullanıcıları/Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    rüyada motorda tek teker yapma neye işaret bilen var mı
    http://www.ruyatabirleri.com/ruyada-motor-surmek.html bunu buldum sadece

Rüyada motor sürmek, rüyayı gören kişinin herşeyi tam ölçüsünde yaşadığına, durması gerektiği yeri iyi bileceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına rivayet edilir. Eğlenmesini de, ağlamasını da bilen bir kimsenin varlığına işaret eder ve rüya sahibinin hayatıyla ilgili daima isabetli kararlar almaya dikkat ettiğine tabir edilir. Heyecanlı ve heyecanlı olduğu kadar da oturaklı bir kimsenin varlığı ile yorumlanır.

Rüyada Motor Sürdüğünü Görmek

Rüyasında motor sürdüğünü gören kişinin yaşamı genel olarak keyifli ve neşeli geçecek demektir. Rüya sahibinin gerek işinde gerekse özel yaşamında her zaman yeniliklerin peşinde olan, kendini tekrara düşmek istemeyen, daima ilerlemeye ve fark yaratmaya çalışan kimse olduğu anlamına gelir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016

initial-D ve halilom bunu beğendiler.

Mvl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR600RR
    arkadaşlar benim bi sorum olacak, şimdi biz yetkili servise bakım için giderken orijinal egzozu takmamız gerekiyor mu??

yani servise gidince vay efendim sen bu motorun egzozunu dışarıda değiştirmişin artık motorun garanti dışı gibisinden bi şey oluyor mu??

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı Mvl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim bi sorum olacak, şimdi biz yetkili servise bakım için giderken orijinal egzozu takmamız gerekiyor mu??

yani servise gidince vay efendim sen bu motorun egzozunu dışarıda değiştirmişin artık motorun garanti dışı gibisinden bi şey oluyor mu??
    Yok sorun olmaz.

Motosikleti
    benim lastikler ( arla 2015 4.hafta ,ön 2014 49. haftaymış )http://www.motosiklet.net/forum/sati...14-lastik.html 10 gün önce satıldı cbr 1100 xx e takıldı ,keşke forumdan birine gitseydi ama insanların güveni kalmamış birbirine maalesef çok iyi durumdaydı halbuki adam görünce balıklama daldı resmen

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim lastikler ( arla 2015 4.hafta ,ön 2014 49. haftaymış )http://www.motosiklet.net/forum/sati...14-lastik.html 10 gün önce satıldı cbr 1100 xx e takıldı ,keşke forumdan birine gitseydi ama insanların güveni kalmamış birbirine maalesef çok iyi durumdaydı halbuki adam görünce balıklama daldı resmen
    Ben şimdi gördüm yakın bi arkadaşımın da ihtiyacı vardı, kaça verdin?
    2008 Kanuni seyhan 125, 2013 Kuba xr 125, 2006 Kawasaki ER-6F, 2013 Honda Cbr 600 RR, 2014 YAMAHA XT660ZA

Motosikleti
    Alıntı halilom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şimdi gördüm yakın bi arkadaşımın da ihtiyacı vardı, kaça verdin?
    halbuki bu sayfa ve 600 f sayfasına az yavşamamıştım müşteri bulmak için 500 e gitti daha fazlaya da gider dide usta yanlışlıkla ona olur fiyatını söylemiş adama bende verdim gitti.
    halilom bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüyada motorda tek teker yapma neye işaret bilen var mı
    http://www.ruyatabirleri.com/ruyada-motor-surmek.html bunu buldum sadece

Rüyada motor sürmek, rüyayı gören kişinin herşeyi tam ölçüsünde yaşadığına, durması gerektiği yeri iyi bileceğine, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına rivayet edilir. Eğlenmesini de, ağlamasını da bilen bir kimsenin varlığına işaret eder ve rüya sahibinin hayatıyla ilgili daima isabetli kararlar almaya dikkat ettiğine tabir edilir. Heyecanlı ve heyecanlı olduğu kadar da oturaklı bir kimsenin varlığı ile yorumlanır.

Rüyada Motor Sürdüğünü Görmek

Rüyasında motor sürdüğünü gören kişinin yaşamı genel olarak keyifli ve neşeli geçecek demektir. Rüya sahibinin gerek işinde gerekse özel yaşamında her zaman yeniliklerin peşinde olan, kendini tekrara düşmek istemeyen, daima ilerlemeye ve fark yaratmaya çalışan kimse olduğu anlamına gelir.
    hocam tek teker değilde stopie yi biliyorum dermişim amma güldüm ya.

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:34 ----------

baba yukledım resım olmadı nıe ::d

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:37 ----------

yaptım ama omlmadı
    Rüzğarı_hissSet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Arkadaşlar merhaba. Cbr 650f i satıp 2015 model 600 rr a geçtim.

Koruma takozu takmaya düşünüyorum. Kesme delme çok önemli değil benim için. Dayanıksız ne olduğu belli olmayan bir ürün takmak istemiyorum. Linkteki ürünü kullanan bilen var mı

http://www.anesmotorshop.com/asp/pro...KOZU-CBR-600RR

Motosikleti
    600 rr 39.000 tl den 41.900 olmuş gerçi honda nın sayfasında yok şu an ama not düşeyim buraya
    halilom bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Mvl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR600RR
    arkadaşlar benim motorun sağ kuyruk tarafında yıkama sırasında ufak bi boya kalkması oldu...
    bu garantiye giriyor mu??

halilom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Kuba XR 125 - 2019 Hero Xpulse 200T
    @biyey buraya yazdın mı sen lastikleri ben hiç görmedim.

Dün bende fiyat listesine baktım da motoru olanlar için iyi haber gibi gözükse de motor almaya niyeti olanlar için vahim bi durum kol gibi zam yapmış honda fuardan sonra bi zam daha bekliyorum ben.

amato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Iyi akşamlar arkadaşlar bende artik aranizdayim. Bi sorum olcak aldigim motorun sol amortisöru yag sizdiriyor keceden p.tesi degistirtcem hem keceyi hemde yagini ustama ama 2013 lerin amortisör biraz farkli geldi bana eskilerle aynimi degistirme olayı bide ne yagi almam gerek dot 4 mu acaba tsk ederim

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı amato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi akşamlar arkadaşlar bende artik aranizdayim. Bi sorum olcak aldigim motorun sol amortisöru yag sizdiriyor keceden p.tesi degistirtcem hem keceyi hemde yagini ustama ama 2013 lerin amortisör biraz farkli geldi bana eskilerle aynimi degistirme olayı bide ne yagi almam gerek dot 4 mu acaba tsk ederim
    2013 600rr ters maşa,eski motorunuz 600f ise eğer o düz.o yüzden farklı gelmiştir.

hidrolik değil fork oil kullanacaksınız.kitapçıkta 10-15 kaç numara öneriyorsa

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Tsk ederim dostum kitapcikta nekadar konacagi yazmiyor yada ben göremedim fork oil in ayrica farkli derken kullanma açısından demedim fork oli degistirirken eksi amartisorlerin ki gibi mi degisiyor o farkki bi yani varmi anlamda sordum tsk ederim

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı amato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tsk ederim dostum kitapcikta nekadar konacagi yazmiyor yada ben göremedim fork oil in ayrica farkli derken kullanma açısından demedim fork oli degistirirken eksi amartisorlerin ki gibi mi degisiyor o farkki bi yani varmi anlamda sordum tsk ederim
    sistem aynı,sök içini aç,doldur, topla, tak.kullanıcı kitabında yazmayabilir ama service manual de yazar yağ kalınlığı ve kaç ml konacağı

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sistem aynı,sök içini aç,doldur, topla, tak.kullanıcı kitabında yazmayabilir ama service manual de yazar yağ kalınlığı ve kaç ml konacağı
    Sagol dostum bilgi icin service manuel ini bulamadim nette yok

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kisa bir süre için motorum satılıktır ...
    7100 KM'de 2015 Model Kaza Boya Düşme Değişen YoK ...
    36900 TL ...
    İletişim : 0544 789 7777

Motosikleti
    klr650-R25-600RR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler