Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ASYA 150T Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    asya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler Benim Asya 150 T Var Bu Na Arabalarin Son Susturucularindan Takabilir Miyiz Biliyormusunuz Haber Verin Lüüüütfen
    [I]MANİTA AŞKINA BENZEMEZ MOTOR AŞKI[/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    er5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki er5
    orjinallını bozma motorun bence

zagortenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-6
    bence akropovic egsoz taktır.

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t

Asya Motor 3000 bakımı

İyi günler arkadaşlar motorumun 3000 bakımı geldi fakat Asya Motora gittiğimde kapalı olduğunu gördüm zaten satılık motorda yok şimdi bn ne yapmalıyım???

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asya ana merkezi aradın mı?Nazilliyi yani...

Motosikleti
    asya 150t
    Yok aramadım daha doğrusu numarası kaç

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al dostum bütün iletişim bilgileri aşağıda mevcut;

FABRİKA & DAĞITIM
    Cabılık Mevkii Dallıca Köyü Nazilli / Türkiye
    Tel: 0 256 316 23 22 – 0 256 316 23 23
    Fax: 0 256 316 23 24

info@asyamotor.com

Motosikleti
    asya 150t
    teşekkürler

asya motor

arkadaşlar asya skoter ıme nereden arka fren muşuru bulabilirim.:

Alıntı skyline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dürüst paylaşımlar için teşekkürler..
    Ama ben anlamıyorum şu gösterge olayını,ya sıfırı direkt çalışmıyor ya da fazla gösteriyor..Bunun mantığı nedir?
    Bu sorun takip ettiğim kadarıyla mondial 125 zn alanlarda görülmüş..
    Arkadaşlar Çin malı motorsikletlerin göstergelerinde ciddi bir sapma olayı var. Bu sapma olayı sadece Çin malı motorsikletlerde değil piyasadaki birçok otomobil, minibüs, kamyonet ve kamyonlarda var. Bazı taşıtlarda sapma olayı çok az bazılarında ise çok fazla. Örnek isterseniz Mercedes Benz 0403 otobüsün 88 km/saati Lada Samaranın 103 km/saatine denk geliyor. Bu olayı bir Lada kullanıcısı olarak bizzat yaşadım. Opel Vectra nın 220 km/saati gerçekte 208 km/saat olarak ölçülmüş. 1996 model bir Mercedes 130 km/saat ile giderken radara 128 km/saat olarak yakalanmış. Motorsikletlerden örnek vermek gerekirse BMW marka bir motorsikletle Haojın Asya marka bir motorsiklet yanyana giderken BMW nin ibresi 75 km/saatte iken Haojın Asya nın ibresi 90 ı görteriyor. Bütün bu örneklerin sebebi mekanik bir hatadan başkası değil. Görterge olarak en güvenilir saatler bisikletlerde kullanılan ve fiyatları 70 YTL den başlatıp 500 YTL ye kadar çıkabilen kablosuz ve sensörlü dijital km saatleridir. Ben bu saatten alıp Çin malı bir motorsikletlette denedim. Motorun ibresi 110 u gösterirken dijital saat 95 i gösteriyordu bu halde polisler çevirip de 95 ile radara yakalandığımı söyleyince ceza yediğim için üzüldüm
    ancak doğru ölçüm yapan bir saati keşfettiğim için çok sevindim. Aynı göstergeyi sizlere de tavsiye ederim. Bu gösterge saatlerini mahalle arası diye tabir edilen bisikletçilerde değil de büyük kentlerde bulunan milyarlık profesyonel bisikletler satan mağazalarda bulabilirsiniz. Blackbun, Cateye, ve SHIMANO sizlere tavsiye edebileceğim markalar.

Alıntı ariulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşalar forumu yaklaşık 1 aydır takip ediyorum motorlar hakkında baya bilgilendim.Yeni asya 150t aldım fakat daha 230kmde olduğu için hız yapamıyorum merak ediyorum son ne kadar hıza çıkabiliyor. cevaplaar için teşekkürler
    İbre 120 km/saate kadar çıkar ancak gerçek hızın 103 km civarında olur. Çünkü Çin malı motorsikletlerin km saatlerinde ciddi bir hata var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler