Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Ninja 300R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Adamlar 16 milyar fiyat çekmişler ancak motoru gördüyseniz canlı biçimde,hani herkeste olmayacak apaçi damgası yemeyecek bir motor üretmişler üstelik parayıda z moto belirlemiyor tamamen canım ülkemin vergi sistemine takılmış motor 300 cc oldugu için fiyatta öle abartı degil 2013 model 300lük 0 motora onun yerine gidip 2008 600lük alırım diyorsanız siz zaten cok yanlış bi rekabetin içine girmişsiniz demektir.Youtubedan official tanıtım videosunu izlerseniz adamlar amaçlarını cok iyi belirtmişler alt sınıfını standartlarını belirleyen bir motor ürettik gençler için temasıyla sunulmuş motor,yeni başlayanlara ayak uydurabilecek bir motor edasıyla.Ayrıca öle bi kuvvete sahipki hani yeni başlayan adam eger çalısıp dikkat ederse 125 250 atlama düzeyine girmeden 2 motosiklet degistirmeden bi ömür kullanılacak bir motora sahip olacak sonuçta 33 hp az bir kuvvet degil ve sürüş pozisyonu acayip rahat gözüküyor üstüne de tanıtımda ilk defa eco modlu sürüş bildirimi gibi birşeyden bahsetti sanırım oldukçada ekonomik bir motor olucak bunu açıkca söylüyorlarsa,ben fuarda inceleyip kısmetse orda almayı düşünüyorum hondayıda hyosunguda gittim gözümle gördüm ancak kawasaki bir başka geldi açıkcası fuara kadar gerekli sürüş egitimini alıp parayıda ayarlarsam kısmetse alacağım ve verdiğim paranında hiç pişman edecegini düşünmüyorum üstelik 550 euro farkla ABSli satıyorlar.Fuarda bi şekilde onun abssiz fiyatına absli olabilecegini düşünüyorum olursa mükemmel olur.Sonuçta herşey bir tarafa güvenlik bir tarafa ve bence istanbul gibi kalabalık şehirlerde ABS gerekli birşey...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cb125e
    kawa nın kalitesini tartışmaya gerek yok derim. fiyat olarak takılan arkadaşlar var ise burada 2013 yılına ait teklonojiden bahsediyoruz. hyo yada 250 cbr bence yanında dahi geçemez bu aletin derim ben. fiyat olarak elbette vergi memleketin malum konusu ama bu motoru alan adam kesinlikle arkasına bakmaz. bazı zevklerin bedeli var tabi yedek parça yakıt şu bu çokta düşünmemek lazım. sonuçta bu motoru alıp pizza servisi yapmayacak alan kişi

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar 16 milyar fiyat çekmişler ancak motoru gördüyseniz canlı biçimde,hani herkeste olmayacak apaçi damgası yemeyecek bir motor üretmişler üstelik parayıda z moto belirlemiyor tamamen canım ülkemin vergi sistemine takılmış motor 300 cc oldugu için fiyatta öle abartı degil 2013 model 300lük 0 motora onun yerine gidip 2008 600lük alırım diyorsanız siz zaten cok yanlış bi rekabetin içine girmişsiniz demektir.Youtubedan official tanıtım videosunu izlerseniz adamlar amaçlarını cok iyi belirtmişler alt sınıfını standartlarını belirleyen bir motor ürettik gençler için temasıyla sunulmuş motor,yeni başlayanlara ayak uydurabilecek bir motor edasıyla.Ayrıca öle bi kuvvete sahipki hani yeni başlayan adam eger çalısıp dikkat ederse 125 250 atlama düzeyine girmeden 2 motosiklet degistirmeden bi ömür kullanılacak bir motora sahip olacak sonuçta 33 hp az bir kuvvet degil ve sürüş pozisyonu acayip rahat gözüküyor üstüne de tanıtımda ilk defa eco modlu sürüş bildirimi gibi birşeyden bahsetti sanırım oldukçada ekonomik bir motor olucak bunu açıkca söylüyorlarsa,ben fuarda inceleyip kısmetse orda almayı düşünüyorum hondayıda hyosunguda gittim gözümle gördüm ancak kawasaki bir başka geldi açıkcası fuara kadar gerekli sürüş egitimini alıp parayıda ayarlarsam kısmetse alacağım ve verdiğim paranında hiç pişman edecegini düşünmüyorum üstelik 550 euro farkla ABSli satıyorlar.Fuarda bi şekilde onun abssiz fiyatına absli olabilecegini düşünüyorum olursa mükemmel olur.Sonuçta herşey bir tarafa güvenlik bir tarafa ve bence istanbul gibi kalabalık şehirlerde ABS gerekli birşey...
    Dostum Kawasaki Fuara girmez.. üzgünüm ama adamlar girmiyor son bir kaç yıldır..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    kawasaki'nin bu yeni kasa tasarımı cidden harika, özellikle gösterge paneli süper olmuş. Ama 300cc liğin fiyat nedir? aga öle, bide 300cc olduğu için 600cclerin vergi dilimine giriyor. Darbe üstüne darbe, Eğer bu 2013 model 250r'ların tasarımı böyle olursa ve fiyatta diğer rakiplerine yakın yaparlarsa. Bu sene kawasaki satar derim.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı No_MerCy_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu nedir ya Bu renge hasta oldum.
    http://www.youtube.com/watch?v=nPeiU...eature=related
    Kırmızıyı sevmem pek motorda ama bunun üzerinde harika durmuş

Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki'nin bu yeni kasa tasarımı cidden harika, özellikle gösterge paneli süper olmuş. Ama 300cc liğin fiyat nedir? aga öle, bide 300cc olduğu için 600cclerin vergi dilimine giriyor. Darbe üstüne darbe, Eğer bu 2013 model 250r'ların tasarımı böyle olursa ve fiyatta diğer rakiplerine yakın yaparlarsa. Bu sene kawasaki satar derim.
    Bu beyinsiz sanayi bakanlığının görevlerinin ne işe yaradıklarını hatırlayıp su otomotiv sektörüne baskı yaptırıp ötv sistemini deiştirtmesi lazım ccye göre vergimi koyulur ya emisyon degerine veya beygirine göre koy hala çağdışı sistemler yaşıyoruz ondan sorada her sene şu kadar büyüdük bu kadar büyüdük götü göbegi büyütünce adammı olunuyor sanıyo bunlar.Milyon dolarlık araçlar emisyon değerleri için neleri feda ettiler cc kücülttüler apartlar taktılar birsürü masraf biz hala aynı düzen.
    caDo. bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    hiç alan yok mu ya bu motordan. ben yine de tek tük alan olur diyordum ama o kadar bile yok herhalde

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    z moto ve fiyatı harici herşey cok güzel olmuş..
    cbr 500 rr cıktıgında fiyatı büyük ölcüde ninja 300 le aynı seviye de tutarsa bu motosikleti büyük ihtimal biraz zor görürüz gibi geliyor
    tabi yzf r 125 e 10 bin tl veren adam buna da o parayı verebilir o da ayrı konu
    cok güzel motosiklet
    şuan yzf r 250 geliyor 2013 model onu cok merak ediyorm
    Hocam bizde onu bekliyorduk nasıl bir şey olacak acaba diye
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Bana kalırsa CBR 500 piyasay benzer fiyatla girip dağıtabilir bu motoru :D

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı LeFwicked3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa CBR 500 piyasay benzer fiyatla girip dağıtabilir bu motoru :D
    Ancak Rüyanızda Benzer fiyata alırsınız cvbr 250 tek silindir 26 hp onu 10 bine satıyorlar bu motor 470cc Yanılmıyorsam çift silindir ve Üst sınıf vergi diliminde 19 dan aşşağı olacağını hiç sanmıyorum hatta 21,22 bin tl gibi bir fiyata satılacak bakın görün siz
    Sado

Bu motoru almayı dusunuyorum ancak soru su, acaba YZF R250 yi ne zaman cıkartır yamaha? ben bunu alırım sonra yazın ortasında gelirse yeni YZF kafamı patlatırım yoksa sekil olarak yeni kullanıcı olarak gonlum YZF R 125 te vala ne diyim makine resmen

Motoru almayı dusunuyorum daha oncedene 1 sene boyunca ninja 250 r alıp kullanmıstım.Ama anlamadımki kimse almamış türkiyede tek bendemi olacak. Şimdi arkadaşlar 600 rr 0 alabılırım kredıyle vs ama benım ıcın mantıksız gozukuyor. Cunku hergun işe gidip geliyorum yolum yaklaşık olarak 40 km hergun 40 km en az yolum var yakıt olarak bana 600 rr külfet olacak gibi ama ss tarzınıda cok sevıyorum. Yani hem daha ekonomik , hem gücü fena değil hemde görüntüsünü çok seviyorum.Gönlümde 600 lük olduğunu inkar edemem ama bılıyorumki işe gidip gelirken maksimum ninja 300 le açabileceğim kadar gaz açabileceğim. Neyse arkadaslar cok para dıyorlar haklılar ancak bunun parasına alınan motorlarda kaç km de olduğu , kaç kazası olduğu , rodajının nasıl yapıldığı vs vs belli olmayan motorlar.Burda alınan motor ise görüntüsü güzel olan 2 sene garantisi olan gücü yeterli olan(kendi klasmanında) en önemliside ilk sahibinin siz olacağı bır motor.

Alıntı Mystical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru almayı dusunuyorum daha oncedene 1 sene boyunca ninja 250 r alıp kullanmıstım.Ama anlamadımki kimse almamış türkiyede tek bendemi olacak. Şimdi arkadaşlar 600 rr 0 alabılırım kredıyle vs ama benım ıcın mantıksız gozukuyor. Cunku hergun işe gidip geliyorum yolum yaklaşık olarak 40 km hergun 40 km en az yolum var yakıt olarak bana 600 rr külfet olacak gibi ama ss tarzınıda cok sevıyorum. Yani hem daha ekonomik , hem gücü fena değil hemde görüntüsünü çok seviyorum.Gönlümde 600 lük olduğunu inkar edemem ama bılıyorumki işe gidip gelirken maksimum ninja 300 le açabileceğim kadar gaz açabileceğim. Neyse arkadaslar cok para dıyorlar haklılar ancak bunun parasına alınan motorlarda kaç km de olduğu , kaç kazası olduğu , rodajının nasıl yapıldığı vs vs belli olmayan motorlar.Burda alınan motor ise görüntüsü güzel olan 2 sene garantisi olan gücü yeterli olan(kendi klasmanında) en önemliside ilk sahibinin siz olacağı bır motor.
    bu model benim de aklıma girdi.. alırsanız yorumlarınızı bekliyorum, konuyu takipteyim..

hepinize selam olsun arkadaşlar..öncelikle bütün motorcu arkadaşlara allah kaza bela vermesin tekeriniz düz bassın.. dün ilk defa kendime ait motorumu aldım.. bilmiyorum aracın satışını alacakken bilgisayarda çıkmadı bile ninja 300 olsun sıkıntı yok forum sitelerini yorumları çok takip ettim artık gözüme kan oturdu ne alacağımı bilemedim başlarda bende iki tur atar öğrenirim diyip 600 rr alacaktım allah korudu.. yıllar önce scooter kullandım mobilet kullandım cbf 150 kullandım emanetti sonuçta hepsi sizler kadar tecrube sahibi değilim şunu özellikle belirteyim dün motoru professionel motorcu arkadaşıma gösterdik izmitte pistlerde yıllar motor sürdü gerçi nefret etmiş artık ticaretini yapıyor artık arkadaşlar o çocuk 187 boy 105 kilo ben 180 boy 85 kilo motor 172 kilo :=) biz motordan ağırız öle bi deneme sürüşü yaptık..öle bir çekiş varki ikimizde şok olduk..önce o bir tur attı geldi şaşırmış ya gel beraber bi tur atalım dedi aklımı aldı motor rodajda olduğu için basamadı ama bi kerelik açtı gazı 1 vites 90
    görüntüsü büyük makinalara benziyor deposunu 17lik görenler büyük sanıyor ama insanı utantırmıycak bir ses ve harika çekişi var 2003 de motor alacaktım ailem bırakmadı bana zorla araba aldırdılar...içimde kalmıştı zaten o yıllarda bu arkadaşımda 1000 rr 600rr 600f artcı olarak arkasında çok gezdim kullanmadım ama nasıl bir kuvvet olduğunu biliyorum şunu söyliyebilirim 600 bi motor gibi olması mümkün değil ama arada bi 500 lük motor olsaydı onun kadar kuvvetli derdim..amacım öğrenip yükseltmekti ama belkide yıllarca binebilirim..parçası pahalı biraz fazla yakıyor ama motor harika görünüyor ya ben alacak arkadaşlara tavsiye ederim sahibinden.com da daha dün 4 tane vardı 1 tane kalmış...sıfır alınmaz ama ikinci el alın derim şiddetle tavsiye ederim..zevk meselesi gerçi sıfırda ayrı olur tabi ben adamdan aldığımda 470 kmdi 2 nisanda motor almış 3 nisanda motor ilanda 15 nisanda ben aldım...görüşleriniz ve yorumlarını bekliyorum..

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Hayirli olsun hocam.
    Gule gule, kazasiz belasiz kullan.
    Kartaldaki motoru mu aldiniz acaba?

sağolun evet o motor..

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Yumuşak başlı isem, kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez buyunum.

sağolun çok teşekkür ederim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

arkadaşlar merak ettiğim bişey var.bu motorla şehirler arası yolculuk yapılabilirmi? yapılırsa sıkıntı olurmu?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Yapmazsan ayıp ben benim eski 125likle defalarca Kocaeli Çanakkale yaptım sen de yaparsın
    hatta en kısa surede yap da yorumları senden duyalım uzun yol performansını

bir gün bi motor alıpta forum sitesinde yorum yapacağım aklıma gelmezdi...ama gerçektende çok faydalı oldu..herkez alma çok para ne gerek var dedi ama kimseyi dinlemedim..zaten çok uygun almış oldum kask eldiven mont..motor bi sigortası kaldı birde ehliyet..11 yıllık b ehliyet var ama a-2 istiyorlar temmuz gibi ehliyeti alırım inşallah o aralardada geliştirmem lazım kendimi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)