Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Kuba Superlight Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

son olarak çok yakın bir arkadaşım aldı ve kısa bir test sürüşü yaptım motor da çok az yani yok kadar denilecek bi titreşim vardı. KUBA motor bu ürünü getirdikten sonra satış sonrasında hiç bir sıkıntı olmadığını söylediler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bende 9 aydır kullanıyorum 5000 bini devirdik.Şimdiye kadar beni üzecek bir problemle karşılaşmadım.Tek istediğim şey biraz daha gaz alsa süper olacak.Bir arkadaşım RKS nin Blacksterini aldı.Onunla birlikte uzun yolculuk yapıyoruz.Yani arada değiştiğimizde oluyor moyorları.Dediğim gibi biraz daha gaz alsa başka bişey istemem.Ama Blackster alasım var ne yalan söyleyeyim.Tabi biraz beklicez artık

güzel bir chopper modeli sürüşüde cok güzel rahat bir motor fiyatıda uygun almayı düşünenlere tavsiye ederim

Uygun fiyatlı ve kaliteli bir chopper isteyenler için ideal bir ürün. Kuba bu ürünü uzun süredir satıyor. Önceden 150cc olarak çıkıyordu, şimdi 200cc'ye yükselttiler ve fiyatı gerçekten bu ürün grubuna göre çok uygun

Superlight bu grubun en çok tercih edilen motoru oldu.Diğer markalarda da var ama resmen taklit gibi geldi.Birde Kuba oluşu da servis güvencesi veriyor ve yedekparça sıkıntısını ortadan kaldırıyor

Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 9 aydır kullanıyorum 5000 bini devirdik.Şimdiye kadar beni üzecek bir problemle karşılaşmadım.Tek istediğim şey biraz daha gaz alsa süper olacak.Bir arkadaşım RKS nin Blacksterini aldı.Onunla birlikte uzun yolculuk yapıyoruz.Yani arada değiştiğimizde oluyor moyorları.Dediğim gibi biraz daha gaz alsa başka bişey istemem.Ama Blackster alasım var ne yalan söyleyeyim.Tabi biraz beklicez artık
    Blackster 250cc illaki aralarında fark olacaktır fiyat farkı da var yani Görüntü olarakta Blackster çok harika bir görünüme sahip.

blackster ile superlight sıfırları arasında yaklaşık 5000 TL fark var.. blackster 250 ve enjeksiyon lu.. bu özellikler 5000tl lik farkı karşılar mı arkadaşlar?

Malatya CBR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    arkadaşlar süperlight 125 ve 200 olarak çok fazla kullanıcısı olan bir motorun bilgi paylaşım başlığı neden bu kadar sönük acaba?

Küba superlight 125

Merhaba arkadaşlar Küba superlight için yedek parça bulabileceğimiz bir internet sitesi varmı siz nerelerden alıyorsunuz

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    İstediğin parçayı internete yazınca nereden çıkarsa artık, çıkmazsa zaten yok demektir.

Süperlight 125'in kullanıcı kitabı var mı? Bilen var mı?

Kubanın kendi sitesinde kullanma kitapçığı var ama eski 200 lük olanla karışık

Motosikleti
    XJ 6 Naked (2015)
    Arkadaşlar 125'liği sıfır alanlar kaç km de hangi civataları gevşemeye başladı acaba? biraz canlandıralım konuyu, parça fiyatları çok yüksek geldi bana, örneğin sağ ayna eksik ve fiyatları 1000 TL civarında... neden bu kadar yüksek?

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)