Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Honda Integra NC700DC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Integra
    Çok teşekkür ederim. Jet kasklar güvenlik bakımından dezavantajlı diyenler var. Ben tip olarak beğeniyorum ancak güvenlik daha önemli. Ne tavsiye edersiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çene si kapalı kask alırsaız daha emniyetli olur kanımca
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mertaydogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Arkadaşlar Integra'nın orijinal camının altk kısmını wurtn otomobil cam boyası var sitah onunla altını boyattım. Sğper oldu. Boyacı İzmirde Yorulmaz Boya (Karabağlar İzmirde) motor boyacısı zaten.

Kombine ABS ve Dual Clutch Otomatik Vites olmazsa, olmaz!

Selamlar, forumunuza yeni katıldım. Bende bu sene fuar'da bir Integra siparişi verdim, bu aldığım 3. Honda motorum ve üçünde de Honda verdiği termini tutturamıyor. Daha önce 4 hafta bekletmişlerdi, sonrakinde 2 hafta bekledik, şimdi de Integra'da yok bugün çıkacak, yok daha gümrük işlemleri sürüyor derken öğrendim ki motor daha limana bile gelmemiş. Yani kafadan bir 3-4 hafta yine geciktiriyorlar! Bu konuda benim gibi tecrubesi olan var mı? Honda bunu herkese mi yapıyor yoksa sadece bana mı denk geliyor? Müşteri hizmetlerine yazı yazdım cevap bile dönmeye lüzum görmediler... Artık o kadar sıkıldım ki bir daha Honda tercih etmesem mi diye düşünmüyor değilim...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı OggyOz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, forumunuza yeni katıldım. Bende bu sene fuar'da bir Integra siparişi verdim, bu aldığım 3. Honda motorum ve üçünde de Honda verdiği termini tutturamıyor. Daha önce 4 hafta bekletmişlerdi, sonrakinde 2 hafta bekledik, şimdi de Integra'da yok bugün çıkacak, yok daha gümrük işlemleri sürüyor derken öğrendim ki motor daha limana bile gelmemiş. Yani kafadan bir 3-4 hafta yine geciktiriyorlar! Bu konuda benim gibi tecrubesi olan var mı? Honda bunu herkese mi yapıyor yoksa sadece bana mı denk geliyor? Müşteri hizmetlerine yazı yazdım cevap bile dönmeye lüzum görmediler... Artık o kadar sıkıldım ki bir daha Honda tercih etmesem mi diye düşünmüyor değilim...
    Memleket almanya galiba, termin falan ??

Yoo, Almanya ne alaka?

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yoo, Almanya ne alaka?

Termin: (isim) Belirlenmiş zaman, randevu (bkz. Türk Dil Kurumu)
    Kelime Almanca'dan geliyor olabilir ama Türkçe'de de kullanılıyor.
    Gerçi konumuz bu değildi ya neyse...

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Hepsi kar etmek için diğer şubeerdekini sormadan kendisi getirdiğini satmak istiyor. Motor satan diğer bayilere arayıp sorun mulaka ellerinde vardır. Beklemenize gerek kalmaz. Banada yok diyorlarlardı İstanbulda baika bayide buldum, arkadaşta ankarada bir bayiden aldı.

Alıntı mertaydogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepsi kar etmek için diğer şubeerdekini sormadan kendisi getirdiğini satmak istiyor. Motor satan diğer bayilere arayıp sorun mulaka ellerinde vardır. Beklemenize gerek kalmaz. Banada yok diyorlarlardı İstanbulda baika bayide buldum, arkadaşta ankarada bir bayiden aldı.
    Teşekkür ederim cevabınız için, az önce bilgisini aldım sanırım bugün bayiye teslim ediliyormuş, eğer bu da doğru çıkmazsa artık başka bayilere soracağım...

Motosikleti
    Honda Integra NC700D
    Bana kırmızı ışıkta dururken bir önceki motorumda arkadan araba çarptı, Allah'tan birşey olmadı ama olabilirdide. Etraftaki görgü tanıklarının söylediği salak adam bana yetişmeye çalışıyormuş ve ben duruncada duramamış. Bana olan başkasına olmasın dedim ve yaşadığım acı tecrübenden dolayı 16x10cm stickerler bastırdım. Tabi ücretsiz çünkü kendi firmamı sponsor yaptım. Stickerlar haftaya geliyor, isteyen arkadaşlara postası karşı taraf ödemeli yollıyabilirim. Ayrıca KASKIMA DOKUNMA ve UZAK DUR! etiketide haftaya elimde. İzmire yolunuz düşerse işyerimdende alabilirsiniz. Gaziemir Ege Serbest Bölgeye girin Uzay Kampından sağa dönün Aytaş firmamın ismi zaten etikettede sağ altta logosuda var. Stickerları halkın görüp bilinçlenebileceği cafeler, asansörler, benzinlikler veya insanların görebileceği yerlere yapıştırırsanız böylece diğer sürücüleri motorlara yanaşmama konusunda bilgilendirmiş hemde kaza yapmış motor sürücüsünün kaskının çıkarılmaması gerektiği konusunda bilgilendirmiş oluruz. Kaskada yapıştırmak için ufak sarı 5cmx3cm uyarı etiketi bastırdım. Lütfen uyarıları facedede paylaşalım. Teşekkürler.

http://img10.imageshack.us/img10/1981/uyaretiket1.jpg

http://img833.imageshack.us/img833/693/uyaretiket2.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/4881/uyaretiket3.jpg
    modoxy ve namk bunu beğendiler.

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Teşekkür ederim cevabınız için, az önce bilgisini aldım sanırım bugün bayiye teslim ediliyormuş, eğer bu da doğru çıkmazsa artık başka bayilere soracağım...
    Ben geçen sene 2 ay beklemiştim.

Alıntı modoxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene 2 ay beklemiştim.
    Yok ben başka kişilerle de konuştum, Honda genellikle bunu yapıyormuş... Zaten şunun şurasında kaç ay binebiliyoruz, onu da motoru bugün gelecek yarın gelecek diye bekleyerek geçirmek kadar sinir bozucu bir durum yok! Dün gelmesi gereken, hatta daha önce verilen tarihe göre 2 hafta öncesinde teslim edilmesi gereken motor'a, bugün yarın derken şimdi de önümüzdeki hafta teslim edilecek diyorlar! (bu kadar olaydan sonra inancım da kalmadı ya) Bu kadar büyük bir markanın sevkiyat ve müşteri hizmetleri konusunda bu kadar aciz kalması üzücü...

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Yok ben başka kişilerle de konuştum, Honda genellikle bunu yapıyormuş... Zaten şunun şurasında kaç ay binebiliyoruz, onu da motoru bugün gelecek yarın gelecek diye bekleyerek geçirmek kadar sinir bozucu bir durum yok! Dün gelmesi gereken, hatta daha önce verilen tarihe göre 2 hafta öncesinde teslim edilmesi gereken motor'a, bugün yarın derken şimdi de önümüzdeki hafta teslim edilecek diyorlar! (bu kadar olaydan sonra inancım da kalmadı ya) Bu kadar büyük bir markanın sevkiyat ve müşteri hizmetleri konusunda bu kadar aciz kalması üzücü...
    Evet doğru. Hemen hemen hergün bayiiyi aramıştım. Artık kanka olmuştuk. En son geldiğinde Haziran 26 falandı. 5 gün daha bekle 2. yarı MTV'ni biz yatıralım, boşu boşuna 250 TL ödeme dedi. Onu da bekledik

zoradam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar hepinize kolaygelsin.bende mart ayının sonunda bir integra sahibi oldum.cok memnunum acıkcası.fakat bir problemim var.40 ile 110 arası ellerimi bıraktıgımda gidonda bir titreme mevcut ve bu cok canımı sıkıyor.aksıne 150 de denedım fakat ozmanda sallantı yok.servısle konustum normal dedı ama bana hıcde normal gelmedi.acaba benmı fazla takıyorum bu konuyu bılemıorum ama sızden rıcaedıcem trafıge kapalı alanda deneyebılenler deneyıp bana ulasabılırlermı?hondayada bununla ılgılı yazı yazdım ve musaıt oldugumda servıs onerdıler ve bastan asagı ne gerekıosa yapılacagını belırttıler.bazı integra kullanıcılari ile konustugumda boyle bırsey hıssetmedıklerını belırttıler 1 tanesı harıc.bakın bu buyuk bır sorun.eger sızde de varsa bence tedbırını almak lazım belkıde motorlarımızın bır sorunuda olabılır.veya sadece bende olabılır.lutfen bu konuyu buradan konusalım.tesekkurler

Arkadaşlar Merhaba,
    Motorum sonunda gelebildi, ancak Italya seyahatimde şahsen almış olduğum Givi yan çanta demiri, aldığım yan çantalarla uyumlu çıkmadı. Dolayısıyla elimde Givi PL1109 demiri var, kullanılmadı sadece paketinden çıkartılmış durumda. Uyumlu çantası birçok motor mağazasında mevcutmuş. İlanı ve resimleri aşağıda bulabilirsiniz, ilgilenenler olursa bana sahibinden.com'daki iletişim bilgilerimden ulaşabilirler...

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-honda-integra-icin-givi-pl1109-yan-canta-demiri-121768317/detay/

Arkadaslar selam, foruma yeni uye oldum. Integra ile ilginenler veya arkadasina tavsiye edecekleri bulabilecegim bir medya ortamı olustugu için buraya yazmak uygun geldi.
    Eski cbf1000 inimi satıp şehir içi motoru Integra yı alayım dedim ama alışamadım otomatik motor tarzına.. Alalı 2-3 hafta oldu.Faturası kitapçıkları herşeyi mevcut. Givi arka demir ve ve givi arka çanta tablası (250TL) yanında verecegim. Almanyadan aldığım elcikleri takmistım, orjinalleri de mevcuttur. Kaza boyayı bırakın , çizik yok motorda, istediğiniz Honda servisine gösterebiliriz... Fiyat en son 22dir. Su anda 128km de. Hala ilk depo benzinde.
    Takasla ilgilenmiyorum. Nc700x veya Vfr800x siparisi verecegim.Ciddi ilginenler 5323755077 den ulasabilir. Kazasiz sürüşler dilerim herkese.

Motosikleti
    honda integra
    herkese selam
    bende honda integra kullanıcısıyım....aynı zamanda honda motosiklet bayisim...firma ismim yükseliş...sizlerle tanışmak isterim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

slm elimizde hazır beyaz integra var isterseniz bugün dahi teslim edebiliriz...iletişim için ltfn 0 533 2118799

selam beyler integramı 1 saat önce aldım ve aranıza katıldım buradaki bütün bilgilerin çok değerli olduğunu düşünüyorum motorumu yapamamda çok yardımcı oldu hepinize teşşekkürederim . motorda givi cam gpr eksoz koydum çok başarılı oldu her ikiside çanta konusunda 4 gün karar veremedim orjinalde fiyatlar çok değişkendi bilginiz olsun ona rağmen parçaları tamamlamakta zorlanıyorsunuz tam buldum takıcam derken moturun granajlarının kesildiğini öğrendim ve givi çanta tam takım taktırdım çok başarılı oldu ilerleyen zamanda fotoları paylaşıcam hiç delik yok stoplar ışıklı ve bana göre çok şık duruyor tam açılarla karşılaştırıldığında givinin ne kadar iyi durduğunu kıyaslama şansını yakalayacağımıza inanıyorum buda karar vermeyi kolaylaştırır en azından uğraşmassınız....şimdilik saygılarımla ....

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler