Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı yujinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastiklerin markası ne hocam.50 tl dediğine göre daha önce kullandığın lastikler galiba
    Lastikleri fuardan almıştım Pilot Power Takım 700 TL eskileri söküp yenileri takması ve balansı yani işçiliği 50 TL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı PamirGt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi akşamlar hepinize.Bugun far icin aldigim ampulleri taktirdim.Gorus konusunda baya etkili oldu fakat merceklerin uzerinde toz var onlari silersem daha iyi bir ısık alicagimi dusunuyorum.Sorum su ki nasil silebilirim farin icini ve mercekleri.Yardimci olursaniz cok sevinirim.Iyi forumlar
    O iş baya bir işçilik ister. Baştan söyleyeyim. Ön farı çıkarman gerekiyor. Ön farı çıkarmak için de kafa grenajını komple dağıtman lazım. Ön farı söküp çıkarmakla iş bitmiyor. Ön farın camı vidayla sökülüp takılmıyor. Çekomastik gibi bir şeyle yapıştırılmış. Sıcak su ve tinerle ön camı çıkarmak için baya bir emek sarf edeceksin. Sökerken dikkat et! Ön farıın camını kırarsan 500 TL'den fazla zarar edersin. Far camı tek satılmıyor. Ayrıca ön far ile km saati birbirine bağlı. Km saatine zarar verirsen 700 TL'den fazla zarar edersin. Şunu da söyleyeyim 2-3 saatlik işçilikle bitecek bir iş değil.
    Motoruma angel eye uygulaması yapıyorum. Bir terslik çıkmazsa bir hafta içinde, resimleriyle birlikte, paylaşmayı düşünüyorum. İncelersen biraz fikir verebilir.
    Bu arada ampulleri neyle değiştirdin?
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O iş baya bir işçilik ister. Baştan söyleyeyim. Ön farı çıkarman gerekiyor. Ön farı çıkarmak için de kafa grenajını komple dağıtman lazım. Ön farı söküp çıkarmakla iş bitmiyor. Ön farın camı vidayla sökülüp takılmıyor. Çekomastik gibi bir şeyle yapıştırılmış. Sıcak su ve tinerle ön camı çıkarmak için baya bir emek sarf edeceksin. Sökerken dikkat et! Ön farıın camını kırarsan 500 TL'den fazla zarar edersin. Far camı tek satılmıyor. Ayrıca ön far ile km saati birbirine bağlı. Km saatine zarar verirsen 700 TL'den fazla zarar edersin. Şunu da söyleyeyim 2-3 saatlik işçilikle bitecek bir iş değil.
    Motoruma angel eye uygulaması yapıyorum. Bir terslik çıkmazsa bir hafta içinde, resimleriyle birlikte, paylaşmayı düşünüyorum. İncelersen biraz fikir verebilir.
    Bu arada ampulleri neyle değiştirdin?
    Cok tesekkur ederim zarar gorucek parcalarin fiyatini duyunca vaz gectim zaten farin pahali oldugunu biliyordum ama ben vidayla falan tutturmuslardir diye tahmin ediyorum.Bence hic girismiyim yada isin ehli bi ustaya goturuyim.Cok sagolun.Bu arada ampulleride osram night breaker unlimited la degistirdim baya faydasi oldu.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elimde 2006-2010 uyumlu sol sağ sürücü ayak pegleri mevcut.

Sıfır kullanılmamıştır.

İhtiyacı olana uygun fiyata vereceğim

yujinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikleri fuardan almıştım Pilot Power Takım 700 TL eskileri söküp yenileri takması ve balansı yani işçiliği 50 TL
    mesajı yazdıktan sonra jeton düştü,kusura bakma hocam.arka 160 lıkmı aldın

Palakadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X10 350 Executive
    Merhaba ,

Bu resimdeki gibi headers son susturucu gp modeli olan bir egzozu nerede yaptırabilirim . Kartal Ercan usta demeyin o artık Two brothers ile kapışıyor ( fiyatlarda )

Egzoz bu http://www.youtube.com/watch?v=YNSHcbOP67Q

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Sökebilir isen video paylaşmanı rica edeceğim . Ben sökmeyi denedim başaramadım . Hatta bostancıda far temizleme işi yapan birine götürdüm .

Bunlar açılmayan türden diyerek işlem yapmadılar .

Arkadaşlar merhabalar izmirden kayılıyorum aranıza cc yükseltmek için gt250r almayı düşünüyorum 2013 kasa lansman rengi düşük km li 9000-9500 tl bütçem var izmir ve çevre illerden yardımcı olacbilecek arkadaşlar olursa sevinirim herkese iyi günler..

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Bu resimdeki gibi headers son susturucu gp modeli olan bir egzozu nerede yaptırabilirim . Kartal Ercan usta demeyin o artık Two brothers ile kapışıyor ( fiyatlarda )

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Sökebilir isen video paylaşmanı rica edeceğim . Ben sökmeyi denedim başaramadım . Hatta bostancıda far temizleme işi yapan birine götürdüm .

Egsozlar ve sesi süper olmuş. Fakat yapımı çok zahmetli bir işmiş.

Ducati 1198SP _ RedLove

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı yujinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajı yazdıktan sonra jeton düştü,kusura bakma hocam.arka 160 lıkmı aldın
    Evet pilot power arka 150/70/17 yoktu 160/60/17 aldım arkayı. Önde orijinal boyutlarında 110/70/17

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı Palakadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Bir terslik olmazsa hafta sonu far işine girişeceğim. Fotoğraflayıp buraya koyarım.
    LİVE TO RİDE, RİDE TO LİVE!

yujinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet pilot power arka 150/70/17 yoktu 160/60/17 aldım arkayı. Önde orijinal boyutlarında 110/70/17
    güle güle kullan hocam...
    Sarper Kaya bunu beğendi.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halill, hayırlı olsun. Çok sevindim senin adına
    Eyv Oğuz, bakalım bundan sonra ne yapacağız )

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS '14
    Arkadaşlar şu an 2010 üzeri 15 bini geçmemiş temiz hyoya aşağı yukarı kaç para verilir? Maksimum yani?

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    İyi akşamlar, motorum hafif sağa düşme sonucu sağ ayaklık kırıldı. Araştırdım bulamadım nasıl temin edebilirim kaynatılır mı aluminyum mudur? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada sağ ayaklık derken bütün olarak kırıldı nasıl oldu böylr bi düşmede anlamadım da şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Sağ basamak bağlantı parçasına ihtiyacım var nereden temin edebilirim acaba? Bir de basamağa hiç bir şey olmamış onu eskisinden çıkarıp yenisine takabilir miyiz?

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı Nikuraya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu an 2010 üzeri 15 bini geçmemiş temiz hyoya aşağı yukarı kaç para verilir? Maksimum yani?
    paran varsa sıfır al bence ıkıncı elıne gırme uzulursun cogu kısı bu motoru ogrenmek ıcın alıyor ıkıncı elde yenı baslıcaksak ogrenıceksen ılk sahıbının masrafı senın cebınden cıkma ıhtımalı var ve parcalarıda pahalı epeyce bılgıne yada farklı makınalara bak

ea1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    http://satis.kuralkan.com.tr/ypproduct.aspx buradan modelini seçerek sipariş verirsin parçayı yanlış anlamadıysam fiyatı 102,83 tl

Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar, motorum hafif sağa düşme sonucu sağ ayaklık kırıldı. Araştırdım bulamadım nasıl temin edebilirim kaynatılır mı aluminyum mudur? Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada sağ ayaklık derken bütün olarak kırıldı nasıl oldu böylr bi düşmede anlamadım da şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

Sağ basamak bağlantı parçasına ihtiyacım var nereden temin edebilirim acaba? Bir de basamağa hiç bir şey olmamış onu eskisinden çıkarıp yenisine takabilir miyiz?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı Nikuraya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013'ler 9bin liraya kadar düşebiliyor. Ama ortalaması 9500 lira.
    2012'ler 8bin lira civarında. 7.500'e satılanlarda oldu.

2010 modeller ilk kasa olduğun için maksimum 6 - 7 civarı verilir bence. Belki kilometresi düşükse, motor bakımlıysa 7.250 verilebilir herhalde.

Tabi bu fiyatlar +500, -500 oynayabilir. Lastiği, eksozu, düşmesi, kmsi, boyasızına göre değişkenlik gösteriyor. Ama genel anlamda sahibinden'de yazılan fiyatların 500 altına alınabiliyor. Tabi tok satıcılar yada motorunu göstermek için ilan açanlar hariç.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS '14
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013'ler 9bin liraya kadar düşebiliyor. Ama ortalaması 9500 lira.
    2012'ler 8bin lira civarında. 7.500'e satılanlarda oldu.

2010 modeller ilk kasa olduğun için maksimum 6 - 7 civarı verilir bence. Belki kilometresi düşükse, motor bakımlıysa 7.250 verilebilir herhalde.

Tabi bu fiyatlar +500, -500 oynayabilir. Lastiği, eksozu, düşmesi, kmsi, boyasızına göre değişkenlik gösteriyor. Ama genel anlamda sahibinden'de yazılan fiyatların 500 altına alınabiliyor. Tabi tok satıcılar yada motorunu göstermek için ilan açanlar hariç.
    Sağolasın dostum

Motosikleti
    cf moto 400

Arkadaşlar 2011 model , 9800km 'de sahibinin dediğine göre önden kazalı. Motoru çalısıtrınca devir 4 bin oluyor sonra 2 binlere düşüyor. Karenajlar içler acısı 7800 tl istiyor. Arkadaşa bakıyoruz 7.bine kapasak üstüne ne kadarlık masraf etsek adama döner yoksa hiç bulaşmayalım mı?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaslar merhaba. Birsey sormak istiyorum. Arkadasta gtr var ama 2 kisi binince arkasi cok esniyor yani camurluk surtucek kadar. Arka amortisörü sertleştirme olanağımız var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler