Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler pompa yetmiyomuş felan hikaye bunlar ,o devirdeyken sadece oluşan basınç bile motorun heryerine yağın ulaşması için yeterlidir .ancak her mekanık sistemin dayanabileceği bir devir vardır ,hem sistemsel olarak hemde materyal olarak .bahsedilen devirlerde motor ,düşük devirlere göre kat kat fazla ısıya ulaşır ve materyal fiziksel dayanımını kaybetmeye başlar ,ayrıca devir arttıkca parçalara binen kuvvetde artar ve yumuşayan metal aşınmaya daha müsayittir . o sebeptendirki ortalama 4-5 bin devirlerde çalışan bir otomobil motoru yüzbinlerce km giderken ,10-13 binde çalışan motosikletler 20-30 binde motor yer .dikkat ettiyseniz uzun yol kullanım amacıyla üretilen motosikletlerinde max devirleri düşüktür. benim gözumde yüksek motor hacmiyle düşük güç üreten bir motor ,uzun ömürlü bir motordur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    140lar 150ler doyurucu süratler. ama 130 danssonra yag pompasi yetersiz deniliyorsa o iş olmaz hocam derler adama. Eyvallah alper

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Genel bilgi olarak redline hangi devirde başlıyorsa 2bin devir altında sıkıntısız kullanırsın. mesela motor redlina 10 bin devirde giriyorsa 8 bin devirde istediğin kadar yol yap sıkıntı yaşamazsın. Zaten hiç bir firma redlinda gitmeyi onaylamıyolar. 250cc motorlar için maks sürat 130 gibidir sağlıklı sürüş için o yüzden min 500cc çift silindir makinalarla 150-160 arasında yol yapılıyor uzun ömür için 130 üstünde fazla kullanmayın derim.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam o pahalı dediğin k-3 bile iyi bir rüzgar alıyor bende stelth sv aldım agv 550tl o bile rüzgar alıyor bütçeyi çok yukarlara taşımak lazım rüzgar için ayrıca şuna dikkat et çenesini açmadan dedin heralde kilidi diyosun kafana taktığında kilidi çenenden yukarı cıkarmayı dene eğer çıkarıyossan kilit boldur ve bi kazada sen yere düşmeden o kask fırlar gider kafandan ayarları var onun sıkılaştır

Daewoo beyinli orjinal bi motorla yapılıcak düzdeki hızları gösteren çok güzel bi video en yüksek P de izleyin izleyebiliyosaniz :D
    http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=...ture=endscreen
    Sorunda tam orda, kafaya tam oturuyor ve çıkmıyor kilidi açmadan :D Yani kilitli iken kafadan çıkarmak mümkün değil. Kulakları kazıyıp anca çıkartabiliyorum. BMW system 6 ile 150 km kadar yol yaptım, çene açılır bir kask olmasına rağmen mükemmel yalıtımı var.

Shark 700s modelleride hoş duruyor ancak fiyatlar yüksek, en azından sesi kesse düşünülebilir.

Motosikleti
    sattı :(
    Arkadaslar merabalar
    Uzun süredir foruma bakamıyordum nihayet döndüm
    Scooterimi 2 sene kullandıktan sonra sattım simdiki hayalim 250gtr sizce sıkıntı yasarmıyım kullanışta ? Birde 0 km almak istiyorum düşünceleriniz nelerdir?

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı muratayata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merabalar
    Uzun süredir foruma bakamıyordum nihayet döndüm
    Scooterimi 2 sene kullandıktan sonra sattım simdiki hayalim 250gtr sizce sıkıntı yasarmıyım kullanışta ? Birde 0 km almak istiyorum düşünceleriniz nelerdir?
    İlk başta çok zorlanacağınız aşikar ancak 1 haftada alışırsınız.

Motosikleti
    Tesekkur ederim birde aranızda Kayseriden kimse varmı? Burada kim satar servis varmıdır? Hondaya çok niyetlendim ama ne servis var ne satış o yuzdende hyosung eger servisi varsa ii bir tercih olacak

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Tesekkur ederim birde aranızda Kayseriden kimse varmı? Burada kim satar servis varmıdır? Hondaya çok niyetlendim ama ne servis var ne satış o yuzdende hyosung eger servisi varsa ii bir tercih olacak

Orda honda'nın servisi yoksa Hyosung'un hiç olmaz maalsef
    Gnuk bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    beyler yarın f ayna takimi alacagim pazar günü acik dukkan neresi var Istanbul da ? tabi ayna da satan :-D

Motosikleti
    kayseride internetten araştırdığım kadarıyla hyosung un 3 bayisi 4 de sevisi varmış ama hondanın motosiklet servisi yok kayseriden hyosung alan yada servisini kullanan varmı ben niyeti iyice bozdum gercekten bi 250r alıcam ama sizde hak verirsinizki servis önemli. vericeginiz bilgiler gerçekten benim için çok önemli şimdiden teşekkürler...
    tarzımı kopyala... Hayatına yapıştır...

lord2132 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600FA
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tşk ederim özelden Msj atmışsınız cevapladım ama buradan tekrar yazayım 2012 modellerde sadece sticker var üzerinde vernik veya herhangi bir madde bulunmadığından kolayca sökülebiliyor iz kalma gibi bir olasılık yok yani
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 12:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:54 ----------

[/COLOR]
    2 tane vardı Birini ben aldım yaklaşık 20 gün önce son 1 tane kalmıştı duruyor mu bilmiyorum ama telefon açarak öğrenebilirsin hangi renklerin oldugunu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------

2012 hyosung gt250r kırmızı siyah tank pad & sticker keiti 3 parça jant şeridi uygulamaları ve motorumun son hali buyurun http://img193.imageshack.us/img193/2797/img2558cn.jpg
    By erk4nbakir at 2012-06-06
    http://img515.imageshack.us/img515/8682/img2568fw.jpg
    http://img841.imageshack.us/img841/8555/img2215.png
    http://img7.imageshack.us/img7/4031/img2210.png
    http://img855.imageshack.us/img855/8526/img2209.png
    jant şeritlerini nasıl uyguladın kardeşim bende yapmayı düşünüyorum da bilgilendirirsen sevinirim

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın teşekkürler :D valla 600f vardı 1 tane yalan oldu şu aralar nc700s bakıyorum ama xj6 lardada gözüm var yamaha bakınıyorum alıcam inşallah bişey

o abi satmak istemedi o iş olmadı barış abi o yuzden şimdi başka planlara bakmak zorunda kaldık açıkçası birazda titiz biriyim tanımadıgım bilmediğim 2006 model aletleri almak bana zor geliyor o yuzden 2.el 2012 nc700s ve diversion lara bakıyom şu ara inşallah pişman olmıycaz hyoyu verdğimiize

oooo motor yakıyor maşallah 250cc alcak olsam yine aklımı çelerdi şu hyosung zaten bu tasarımı hondaya versen dünya çapında satış rekorları kırar tekeri hariç bi yere yere değmesin inşallah aldığın günki gibi mutlu kullanasın devamlı inşallah
    En iyisini yapmissn...
    Beyaz Diversion F akaRR valla

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    fuar hyoya baya taze kan mı kattı bana mı öyle geliyor racinge gelişler arttı sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

aklıma bir şey takıldı onu sorayım unutmadan bugün gt650r sahibi bi arkadaşla geziyorduk çevre yolundayken biraz süratlenelim dedik bu aldı başını gitti tabi aman yakalayamasam da fark çok açılmasın bari şimdi bi yerden döner görmem düşüncesi ben de kapattım iyice 4. vitesteyken bişeyi farkettim (dalgınlık sonradan içim acıdı biraz) 12000 devirdeydi farkettiğim an 5e attım bu kesici sadece 1 2 3te mi giriyor devreye ne alakadır anlam veremedim
    muratayata bunu beğendi.
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

izmirde hysung sıfır satış ve sonrası servis olarak yardımcı olabilir misiniz .. izmirde sıfır olarak nerden alabilirim ..

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı yılmaz7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmirde hysung sıfır satış ve sonrası servis olarak yardımcı olabilir misiniz .. izmirde sıfır olarak nerden alabilirim ..
    sabah namazını kılarsan söylerim.saat kaç yav yat hadi bu saatte kimse söylemez
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    kayseride internetten araştırdığım kadarıyla hyosung un 3 bayisi 4 de sevisi varmış ama hondanın motosiklet servisi yok kayseriden hyosung alan yada servisini kullanan varmı ben niyeti iyice bozdum gercekten bi 250r alıcam ama sizde hak verirsinizki servis önemli. vericeginiz bilgiler gerçekten benim için çok önemli şimdiden teşekkürler...
    KAyseride kimse yoq anlasılan :(

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    foto moto[IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    muratayata bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    seritleri iyi ki cektik super acti aleti. cam da nefis olmuş

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o cam aslında iki parça sen naaptın taktınmı aynaları? gerçi bugün bulup alamamışsındır.
    bugün garajda baya uğraştım motorda nekadar garenaj varsa kafa kuyruk ne varsa komple söktüm bitek şasi kaldı çırılçıplak. sonra başladım temizliğe 6 kutu balata spreyi bitirdim nekadar sensör varsa boğaz kelebekleri silindirler kablolar ıbıdık zıbıdık ne varsa temizledim zincir falan aklına ne geliyorsa cillop gibi yaptım. kontağı çevir yeni zellendaya git kıvamına getirdim ama anamda ağlamadı değil

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    bugun taktim aynalari :-) daha saglikli oldu gorus acilari. yarin yag ve filtre degisimi yaptiricam. genel kontroller ve temizlik de yarin dun yagmura yakalandim les oldu makina :-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler