Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim zaten kimseyi direk olarak sucladigim yok bu olayda hepimizin sucu var xenator ne dedide satti motoru arkadasa bilemem ama oda aldiginda temiz zannedip almisti

sonradan ogrendi gecmisini fakat dedigim gibi arada bi tane sutu bozuk satici oldugunda motor pimi cekilmis el bombasina donuyor illaki birinin elinde patliyor

@ Tsubasa benim motoru veriyim sana madem o kadar temiz gt250r ariyosan :D 2010 7bin km ilk sahibiyim
    hocam cok memnun olurum
    ben istanbulda ögrenciyim motorumu yaza dogru satıp yazın almayı düşünüyorum
    eger o zaman nasip olursa ne mutlu bana ...
    dogru dürüst adam bulmak zor,
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KeoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM EXC 300
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam cok memnun olurum
    ben istanbulda ögrenciyim motorumu yaza dogru satıp yazın almayı düşünüyorum
    eger o zaman nasip olursa ne mutlu bana ...
    dogru dürüst adam bulmak zor,
    insallah motor alma zamanin geldiginde benimki veya degil temiz gonlune gore bir motor bulursun tusubasa

suan tr piyasasindaki en hasat edilen motorlar ne yazikki gt250r ve 600f ler bu iki motoru alirken cok ciddi arastirma yapmak lazim eskiye dogru

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Tsubasa ben satayım sana motorumu 1800 km de 2012 sedefli beyaz

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1800 km yi kaç ayda yaptın
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2012 bi motor arıyoruz arkadaşıma motorunun ilanı varsa bi link atarmısın

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al işte adamsın :D
    akçaydayım ben hacım biliyorsun sanırım...
    muhakak görüşmek tanışmak isterim...
    # motosikletle.blogspot

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    s.a arkadaşlar dün motoruma ilk bakımını yaptırdım (yanlış anlaşılmasın motor 2012 profil resmi değişmiyor hata veriyor) sıkıntı yok çok şükür 2 günde 500 km de yol yaptım baya rahatlattı yetkili servisi iskenderunda bulabildim gerçekten servis sıkıntısı can sıkıyor :S neyse motorun ön cama bi film attırayım sanayiye gelmişken dedim 2 3 dükkana gittim bunlar tutmuyor dediler lafı uzatmadım o kadar attıran nasıl atıyor diye çıktım gittim bunu nasıl yapacağım bi fikir verirseniz sevinirim. bir de bu sitenin stickerını nerden bulabilirim satan varsa irtibata geçerse sevinirim bu 2 . motora pilot power 2ct lastik alacağım bahara doğru yalnız arka 600 ön 450 tl imiş tmm kaliteli olduğundan fiyat sağlam ama daha uyguna bulabilir miyim site linki varsa yollarsanız çok minnettar kalırım bu 3 . okuyana da okumayana da teşekkürler şuan hataydayım yaza doğru evlenme derdi olmazsa eğer burdan çıkıp 3 4 motor 3 5 bin km bi gezi yapacaz yol üstündeki hyo sürücüleriyle de tanışmak isterim tabi o günü görürsek inşallah
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

Motosikleti
    Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar dün motoruma ilk bakımını yaptırdım (yanlış anlaşılmasın motor 2012 profil resmi değişmiyor hata veriyor) sıkıntı yok çok şükür 2 günde 500 km de yol yaptım baya rahatlattı yetkili servisi iskenderunda bulabildim gerçekten servis sıkıntısı can sıkıyor :S neyse motorun ön cama bi film attırayım sanayiye gelmişken dedim 2 3 dükkana gittim bunlar tutmuyor dediler lafı uzatmadım o kadar attıran nasıl atıyor diye çıktım gittim bunu nasıl yapacağım bi fikir verirseniz sevinirim. bir de bu sitenin stickerını nerden bulabilirim satan varsa irtibata geçerse sevinirim bu 2 . motora pilot power 2ct lastik alacağım bahara doğru yalnız arka 600 ön 450 tl imiş tmm kaliteli olduğundan fiyat sağlam ama daha uyguna bulabilir miyim site linki varsa yollarsanız çok minnettar kalırım bu 3 . okuyana da okumayana da teşekkürler şuan hataydayım yaza doğru evlenme derdi olmazsa eğer burdan çıkıp 3 4 motor 3 5 bin km bi gezi yapacaz yol üstündeki hyo sürücüleriyle de tanışmak isterim tabi o günü görürsek inşallah
    site stickerlerini adminlerden birine mesaj at bedava gönderiyorlar sen kargo parası veriyorsun

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 bi motor arıyoruz arkadaşıma motorunun ilanı varsa bi link atarmısın
    satim size benim motoru daha 5400 de kendin gördün sanırım

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Lastik fiyatlarına burdan bakabilirsiniz, dediğiniz rakamlar çok abartı

http://www.motolastik.com/

ön cama film çekiliyormu hakkaten.siyah cama 100lira vermektense film çekmek daha iyidir bende düşünüyorum

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik fiyatlarına burdan bakabilirsiniz, dediğiniz rakamlar çok abartı

http://www.motolastik.com/
    bunlar güncel fiyatlar değil mi çünkü 120 60 17 ve 160 60 17 2ct lastiklerde diğer sitelere nazaran 350 tl oynuyor arada bu durumda hemen bile alabilirim

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Ben de 2012 düşük kmli gtr bakiniyorum bilginize

Motosikleti
    hyosung gt250r
    ön cama film çekiliyormu hakkaten.siyah cama 100lira vermektense film çekmek daha iyidir bende düşünüyorum
    servisteki eleman ben kask vizörüne de çektim müsait zamanda veya sonraki bakımında ( motora binince kilometreyi biraz abartıyorum bakım yakında gelir heralde) az uğraşır çekeriz bakma onların lafına dedi bence biraz zahmetli diye çekmiyorlar ya da alan dar bi para kazanmayacaklarını düşündüklerinden baştan atıyor da olabilirler

Motosikleti
    Demir At
    @Pistolero_10 karabatak gibi adamsın 3 hafta girmezsin nete şimdi :D

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

hacım kaliteli bir film varsa renki solmayan iyi bişi cektir..
    ben bi kaskıma cekmiştim.. gayet iyi oluyor aslında 5 lirada cekmeye alırlar artı
    ama bir arkadaşa cektirdik resmen puslu gösterdi söktürdü sonra.. megersem dandikmiş..
    hem vizör çizilmez
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    cam filminin fiyatı nekadar o da önemli

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalan olmasın nitro kaskın ön camı için 10 tl filme 5 tl de adama verdim 15 tl kitap oldu
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi şu 2 şeyi söyleyeyim dünle ilgili ilk filmci ben çekemem deyince reklamcıya gittik adam böyle anlatıyor bak elimde şu özel yapışkan diyeyim kendi de adını bilmiyor 5 numara filme benziyordu ondan var dedi 40 tl ye çekerim yanımdaki usta sağol dedi beni aldı döndü dün arabamın 4 camına 50 tl ye çektirdim dedi varın siz yapın hesabı yarın bir kaç dükkana uğrarım merkezde çekebilirlerse yazarım fiyatı da

Motosikleti
    Demir At
    şimdi şu 2 şeyi söyleyeyim dünle ilgili ilk filmci ben çekemem deyince reklamcıya gittik adam böyle anlatıyor bak elimde şu özel yapışkan diyeyim kendi de adını bilmiyor 5 numara filme benziyordu ondan var dedi 40 tl ye çekerim yanımdaki usta sağol dedi beni aldı döndü dün arabamın 4 camına 50 tl ye çektirdim dedi varın siz yapın hesabı yarın bir kaç dükkana uğrarım merkezde çekebilirlerse yazarım fiyatı da
    en fazla 20 lira verilir cekmesiyle beraber..
    var öyle ... evlatları, kendini uyanık sanıyor..
    # motosikletle.blogspot

bende bi sorayım bakalım çekiyolarmı

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    motorun 3 kez açılmış olduğunu şu an duyuyorum, şimdiye kadar da ne yazdıysam da bütün bildiklerimi düşüncelerimi ifade ettim... o motoru kasımda aldım nisan gibi satmıştım yani 5 ay gibi bir süre hava iyi oldukça sürekli kullandım yaklaşık 2000-2500 km civarı yol yaptım bir kere de beni yolda orda burda hiç bi şekilde bırakmadı... trabzona almaya gitmeden önce baktırdık motora alınır motor dediler kalkıp gittim aldım... motor 3 kere açıldıysa da sorun çıkarmadı... neyse işte yukarda zaten ne var ne yok yazdım herkes istediğini düşünebilir benim içim de kafam da rahat...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı KeoS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim xetanor un motoruydu sanirim sendeki 2010 model gt250r xetanor a gelmeden once 3 kere acildi o motor bastan asagi full grenaj boyadir ayrica bu motoru millet birbirine temiz diye kakalarsa

elbet birinde patlayacakti zaten sende patlamaya yakin baskasina satmissin ondan sonra yok o kadar sorunsuz bindim falan diye yazmissin madem o kadar sorunsuzdu kredi cekip sifir motor alacagina

temiz motoruna binmeye devam etsenydin neyse yazacak cok sey var ama biz turkler birbirini uydurmaya bu kadar merakli oldugumuz surece daha cok adamin cani yanar
    sen istersen uyduruyor diye düşün ne düşünürsen düşün... satma sebebimi, 0 alma sebebimi, o zaman aklımdan geçen bütün düşünceleri yazdım isteyen istediğine inanır kasımpaşaya kadar yolu var o motora gerçekten de sorun yaşamadan bindim ne bir gezide ne başka bir yerde bir sorun çıkarmadı, hem en yakın arkadaşım Feyzullah şahittir hem de geziye çıktığımız adapazarlı arkadaşlar şahittir... ben memnuniyetsizlikten dolayı satmadım o motoru zaten öyle olsa ben de hyosungdan soğurdum gidip 0 ına o kadar para yatırmazdım... neyse bunca laftan sonra anlamak isteyen anlamıştır niyetimi, düşüncelerimi ve demek istediklerimi...
    UNdocab bunu beğendi.
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler