Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cümleten Selamın Aleyküm...

İzninizle bir konuda bilgili kişilerin fikir ve görüşlerine ihtiyacım var. Bu sorumu onlara yöneltiyorum.

250-300 liralık bir bütçem var. Kask almayı düşünüyorum. Bir kaç tane kask arasında kararsız kaldım. Kimileri nolan almamı söylüyor. Nolan'ın 3-4 yıldız almış olan kaskları bile 250-500 arasında değişiyor. Aklımda bulunan kasklar bunlar. Fikirlerinizi bilgili kişilerin yorumlarını bekliyorum.

KASKLAR;
    1)- Marushin Shivan Dragon
    2)- Agv K-3, K series ve Airtech
    3)- Nitro Akido
    4)- Nolan n61, n62, n63, n84
    5)- Suomy Trek

Bu kasklar arasında kaldım. Kriterlerimi aşağıda belirttim yardımcı olursanız çok sevinirim.

*Aradığım Kriterler;
    1)- Rüzgâr sesinin en az olması
    2)- Kask'ın rahat ve konforlu olması.
    3)- Vizörünün buhu yapmaması, yada kolay çizilir bir malzemeden olmaması.
    4)- Vizör ve diğer ihtiyacım olabilicek parçalar konusunda çabuk parça bulunabilmesi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten Selamın Aleyküm...

İzninizle bir konuda bilgili kişilerin fikir ve görüşlerine ihtiyacım var. Bu sorumu onlara yöneltiyorum.

250-300 liralık bir bütçem var. Kask almayı düşünüyorum. Bir kaç tane kask arasında kararsız kaldım. Kimileri nolan almamı söylüyor. Nolan'ın 3-4 yıldız almış olan kaskları bile 250-500 arasında değişiyor. Aklımda bulunan kasklar bunlar. Fikirlerinizi bilgili kişilerin yorumlarını bekliyorum.

KASKLAR;
    1)- Marushin Shivan Dragon
    2)- Agv K-3, K series ve Airtech
    3)- Nitro Akido
    4)- Nolan n61, n62, n63, n84
    5)- Suomy Trek

Bu kasklar arasında kaldım. Kriterlerimi aşağıda belirttim yardımcı olursanız çok sevinirim.

*Aradığım Kriterler;
    1)- Rüzgâr sesinin en az olması
    2)- Kask'ın rahat ve konforlu olması.
    3)- Vizörünün buhu yapmaması, yada kolay çizilir bir malzemeden olmaması.
    4)- Vizör ve diğer ihtiyacım olabilicek parçalar konusunda çabuk parça bulunabilmesi.
    scorpionlara da bak
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scorpionlara da bak
    Scorpion exo750 Air modelini buldum 300 liraya. Fakat 4 yıldız almış sharp helmet testten. Bu kasklar arasında Marushin ve Nitro 5 yıldız almış. Karar veremiyorum.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Scorpion exo750 Air modelini buldum 300 liraya. Fakat 4 yıldız almış sharp helmet testten. Bu kasklar arasında Marushin ve Nitro 5 yıldız almış. Karar veremiyorum.
    sharp testine inanmıyorum ben
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sharp testine inanmıyorum ben
    Shark 600s bütçeyi çok zorlarsam 700s modeli nasıldır? Benim yukarıda ismini verdiğim markalarla, Shark'ı kıyaslıyabilirmiyiz? İnternette araştırdım ama herhangi bir yoruma ulaşamadım

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 -3 aylık motosikletlerini 7500'e verenler baba parası ile motor alanlardır. Yoksa alnı ve bilimum yeri terleyerek para kazananlar bunu yapmaz.

Motosikletimi yeniden satışa koydum km ve bazı yerlerinde lokal boya olduğu için gözümdeki ederi olan 7200tl fiyat biçtim.
    Millet motosikleti biblo olarak kullanıyor galiba KM dediğin böyle olur arkadaş:D 2011 model 23500km. 1,5 yıllık motosiklet. Var mı arttıran

Türkiyenin Doğu-Güneydoğu anadolu hariç her yerini gördü. Çok bilgili bi arkadaştır kendisi ;)

Km hiç birşey değil millet 30binde motor öldü gözü ile bakıyor hayret ediyorum. V-twin motosikletler öyle kolay ölmez ama yağının bakımını geciktirirsen öldürürsün.
    1. vites 10bin devir yaparsan sürekli öldürürsün.

Aklımda temiz bir GT650 comet almak var. Alırsam herhalde torunuma bırakırım bu motosikleti. 2 silindir hayvan gibi torku olan 82hp motor.
    Uzun yolda kullan, şehir içinde trafiğe çok girmeden kullan. Hafif enduro(dl650 kalbi) yap toprak yollarda kullan.
    Kullan babam kullan.

6000 devir 6. viteste 150km hız yapıyor. Bunu hız için söylemiyorum. Motorun az devir çevirerek hayatını devam ettireceği için daha da uzun ömürlü olacağından dolayı söylüyorum.
    genel hayatını 120-130km hız civarında geçireceği için 5000 devir de falan kullanılacak genelde.

250yi satmasaydım 150bin yapma iddeam vardı. Fakat uzun yolda motora 9000 devir yaptırmak istemiyorum bu sebeple yol bitmiyor.
    İnşallah GT650 ile hedefim 250.000Km yol yapmak.
    Hocam ilanın url'sini paylaşır mısın?
    UNdocab bunu beğendi.
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler merhaba. Tvs Apache mi satıp ya da takasa verip 2012 duruma göre 2013 gtr almaya niyetliyim. Ne dersiniz 0 mi almalı yoksa şubat mart arasında çok temiz bir 2012 model ikinci el mi almalı ??
    ben çok titiz biri olarak önce denemek için az zarar edeyim ya da zarar etmeyeyim diye 2. el aldım 6500 liraya ve motoru beğenip yine 6500 liraya satıp çok titiz olmamdan ve uzun süre kullanıp 600 lüğe geçmeme niyetinde olduğumdan dolayı gidip 0 aldım... ama sonra şartlar değişti bir süre sonra hız sevmememe rağmen 250 beni kesmemeye başladı ve 600 lüğe geçmeye niyetlendim daha sonra şartlar yine değiştirdi şehir değiştirmem gerekti o süre zarfında işsiz kaldım felan şimdi şimdi toparlıyorum... kısmetse havalar ısınmaya başlarken mart nisan gibi satıp güzel bi makine alıcaz gibi gözüküyor... lafı baya dolandırdım kusura bakmayın uzun lafın kısası temiz olmak şartıyla 2011 de olur 2012 de olur yeni kasalardan 2. el almanı öneririm...
    ysfist bunu beğendi.
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 -3 aylık motosikletlerini 7500'e verenler baba parası ile motor alanlardır. Yoksa alnı ve bilimum yeri terleyerek para kazananlar bunu yapmaz.

.
    Katılmıyorum. Motorun büyüklüğü ne kadar olursa olsun. Hangi motor olursa olsun fazla değer kaybediyor. Motosiklet 2. ele düştüğü an fiyatı da fahiş oranda düşer. Satılması için düşmek zorunda.

Ha denk gelir yüksek fiyata verirsiniz. Ama normal şartlarda fiyat ölür

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı ysn_erl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum. Motorun büyüklüğü ne kadar olursa olsun. Hangi motor olursa olsun fazla değer kaybediyor. Motosiklet 2. ele düştüğü an fiyatı da fahiş oranda düşer. Satılması için düşmek zorunda.

Ha denk gelir yüksek fiyata verirsiniz. Ama normal şartlarda fiyat ölür
    değer kaybetmek var değer kaybetmek var 1000rr la cbf150yi aynı gün alıp aynı km de aynı gün satarsak hangisi daha fazla değer kaybeder motorun fiyatının değeriyle bi orantısı var senin alman için düşürmez alıcak adam cıkıyor orası dert değil hele şu mart-haziran arası sezon gelsin oho o zaman ipini koparan cebinde parası olan genç hyoyu görünce vay motor diyor alıyor 8e de gidiyor yani yeterki alcan satcan zamanı bil ayrıca siz bunu bugün diyorsunuz fakat yarın 7500tl aldığınız motora 8000tl ilanda açarsınız satıcağınız zaman onuda buraya yazıyorum kalıcı olursanız bu tip konuşmaları yapan adamlar aldıktan sonra motora cok değer katıyolar :D
    BLaCK_j.W.a bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değer kaybetmek var değer kaybetmek var 1000rr la cbf150yi aynı gün alıp aynı km de aynı gün satarsak hangisi daha fazla değer kaybeder motorun fiyatının değeriyle bi orantısı var senin alman için düşürmez alıcak adam cıkıyor orası dert değil hele şu mart-haziran arası sezon gelsin oho o zaman ipini koparan cebinde parası olan genç hyoyu görünce vay motor diyor alıyor 8e de gidiyor yani yeterki alcan satcan zamanı bil ayrıca siz bunu bugün diyorsunuz fakat yarın 7500tl aldığınız motora 8000tl ilanda açarsınız satıcağınız zaman onuda buraya yazıyorum kalıcı olursanız bu tip konuşmaları yapan adamlar aldıktan sonra motora cok değer katıyolar :D
    hahahah gece gece ne güldüm
    Valla ne diyim satabilenin çarşısı pazar olsun.
    Ben gördüğümü yazdım. Motosiklet otomobil gibi peynir ekmek satar gibi giden birşey değil. Bilen tutkusu olan alır.
    O yüzden 2. eli yavaştır GENELDE. Ha şu da olur koyarsın ilanı sabah gelip motoru alır giderler. Şans işi. Olmaz demiyorum.
    Beni tanımıyorsun. Ama yarın şunu yaparsın ona bu kadar yazarsın diyorsun? Nasıl buna inandırdın kendini?
    Kabul etsen de etmesen de motosiklet 2. ele düştüğü anda fahiş oranda değer kaybı olur.
    Peki bu şekilde olmalı mı? Orası tartışılır. AMa bu oluyor yapacak birşey yok

Motosikleti
    hahahah gece gece ne güldüm
    Valla ne diyim satabilenin çarşısı pazar olsun.
    Ben gördüğümü yazdım. Motosiklet otomobil gibi peynir ekmek satar gibi giden birşey değil. Bilen tutkusu olan alır.
    O yüzden 2. eli yavaştır GENELDE. Ha şu da olur koyarsın ilanı sabah gelip motoru alır giderler. Şans işi. Olmaz demiyorum.
    Beni tanımıyorsun. Ama yarın şunu yaparsın ona bu kadar yazarsın diyorsun? Nasıl buna inandırdın kendini?
    Kabul etsen de etmesen de motosiklet 2. ele düştüğü anda fahiş oranda değer kaybı olur.
    Peki bu şekilde olmalı mı? Orası tartışılır. AMa bu oluyor yapacak birşey yok
    kendimi inandırmadım seni tanımam önemli değil bu tür konuşmaları yapan adamların sonu böle oluyor.Bu arada yaz mevsimi geldimi veyahut bahar araba gibi satıyor istanbulda motorsiklet hiç merakın olmasın he pardon sen burdur daysan orda cup felan piyasa yapıyordur :D şöle arada foruma gelip kendi fikirlerini kendine tamamiyle inandırıp tamamen gerçekmiş gibi yoruma döken adamlar olmasa hiç tat alamıycam iyiki varsınız ayrıca hiç bişey bilmiyen bi adam olsam forumdan bakıp karar vererek çok büyük yanlışlar yapardım çünkü her konuda arada 1 bi tane adam cıkıyor sallıyor sonra 100 adam tartışıyoruz düzeltebilmek için
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    sattım gitti
    kendimi inandırmadım seni tanımam önemli değil bu tür konuşmaları yapan adamların sonu böle oluyor.Bu arada yaz mevsimi geldimi veyahut bahar araba gibi satıyor istanbulda motorsiklet hiç merakın olmasın he pardon sen burdur daysan orda cup felan piyasa yapıyordur :D şöle arada foruma gelip kendi fikirlerini kendine tamamiyle inandırıp tamamen gerçekmiş gibi yoruma döken adamlar olmasa hiç tat alamıycam iyiki varsınız ayrıca hiç bişey bilmiyen bi adam olsam forumdan bakıp karar vererek çok büyük yanlışlar yapardım çünkü her konuda arada 1 bi tane adam cıkıyor sallıyor sonra 100 adam tartışıyoruz düzeltebilmek için
    tabi ya öyle hızlı ki motor piyasası
    Nedense aylardır favorilerime eklediğim 19 motordan sadece 1 tanesi satıldı. (2-3 tanesi gt250 gerisi gt250r)
    GT250 başlığına bi gir. Adam 6100 TL'ye 2012 gt250 satıyor alan yok. En son okuduğumda şey yazıyordu. Biri aramış uzaktan gelecekmiş o yüzden indirim istemiş.

Benim yaşadığım şehirde millet ister cupla piyasa yapar isteyen r1'le yapar. Bu sen de dahil kimseyi ilgilendirmez.

Önceki sayfalarda millet dert yanıyordu 2012 7500 TL , 2011 7250'den gidiyor çok adaletsiz diye.

Benim hakkımda görüş bildiriyorsan beni tanıman önemli. Ben gerçekçi bir insanım. Ama sen zarar etmek istemediğin için savunma mekanizmanı çalıştırıp kendinini korumaya almaya çalışıyorsun.

Neyse güzel kardeşim bak ne diyorum inş sen istediğin rakamlara satabilirsin. Selametle

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Hocam sharp testine inanma.Bencede scorpion bak, pişman olmassın.Amerika gibi ülkelerde büyük makine kullanıcıları tarafından oldukça tutulan, youtube amcada sık sık karşımıza cıkan bi marka.

Sharpta ucuz dandik ls2 lere 4 yıldız vermişler. Ki bence o kask 20-30 tl lik cin malı kaskların bi gömlek üstü.Hayvan gibi rüzgar geçirir.Motorun aynasından düşer, dağılır.
    Gidip scorpionlarada 4 yıldız vermişler, ama kalite olarak arada dağlar var.

Kask konusu burada geçmiş. Nitro aikido kullanmış birisi olarak söyleyeyim. Sharp testi göz önüne alınacak kıstaslardan sadece bir tanesi ama sadece buna bakıp karar vermek hiç doğru değil. Daha önemlisi SNELL M2010 standardı, bunu da çoğu kask alamıyor.

Aikido'yu tavsiye etmem. Gürültü fena, 70-80'de başlıyor. 100 ve üzeri gideceksen bir seneye işitme engelli cihazı takmaya başlarsın. Koruma olarak da iyi değil, sharp'tan 5 almış üstelik bu kask, başımdan şöyle bir olay geçti. Honda 2. seviye eğitimine ocak ayında gitmiştim ve yerler yağmurlu olduğu için kaza yaptım, kafamı önden yere vurdum. Bir önceki eğitimde verilen kaskı yetersiz bulduğum için kendi kaskımla gitmiştim, çok isabet olmuş açıkçası. Neyse düştükten sonra gün sonuna doğru bir baş ağrısı başladı, baya kötü. Küçücük düşme olmasına rağmen darbeyi bence sönümlendirmemiş. Baş ağrısı beyin sarsıntısı belirtisi. Neyse ki daha da kötüleşmedi. Ayrıca vurduktan sonra kaskın dış katmanıyla içteki EPS denen darbe emici kısım ayrılmaya başladı. O haliyle de kullanmak istemediğimden gittim shoei aldım.

Motosikleti
    tabi ya öyle hızlı ki motor piyasası
    Nedense aylardır favorilerime eklediğim 19 motordan sadece 1 tanesi satıldı. (2-3 tanesi gt250 gerisi gt250r)
    GT250 başlığına bi gir. Adam 6100 TL'ye 2012 gt250 satıyor alan yok. En son okuduğumda şey yazıyordu. Biri aramış uzaktan gelecekmiş o yüzden indirim istemiş.

Benim yaşadığım şehirde millet ister cupla piyasa yapar isteyen r1'le yapar. Bu sen de dahil kimseyi ilgilendirmez.

Önceki sayfalarda millet dert yanıyordu 2012 7500 TL , 2011 7250'den gidiyor çok adaletsiz diye.

Benim hakkımda görüş bildiriyorsan beni tanıman önemli. Ben gerçekçi bir insanım. Ama sen zarar etmek istemediğin için savunma mekanizmanı çalıştırıp kendinini korumaya almaya çalışıyorsun.

Neyse güzel kardeşim bak ne diyorum inş sen istediğin rakamlara satabilirsin. Selametle
    YA HE TAMAM HE YA BEN 3 E VERIRIYORUM ALAN YOK ZATEN YORUMLARIMDADA BU MEVSIMDE HIZLI DEMISTIM HEMEN OKUYUP IDRAK ETMISIN HE TAMAM HE SENIN DEDIGINDEN BILEN NEYIN NE ZAMAN NE OLDUGUNU BİLİYOR DUN GİRMEDİK PİYASAYA (NOT:6000TL 2012 SATAN ADAMIN ALETINDE BANKA REHINI RUHSAT SORUNU MOTORDA BI PROBLEM YOKSA LINK ATARSAN HEMEN ARKADASA BAKMAYA GIDICEM HATA VARSA BASKA 6000TL AYDINLATKI BENI CEVREMDEKI HERKEZE KELEPIR KAPAM (AYRICA BEN SAVUNMA MEKANIZMASINDA DEGILIM BANA BURDAN GIRCEK ZARAR KOMAZ COK ŞÜKÜR AMA SEN GERÇEKÇİLİĞİ PABUCUMA ANLAT PİYASA DÜŞÜRMEYE ÇALISAN ŞİMDİ SORSAM 30 YAŞINDA YANINA GELSEM 17 YASINDA Bİ ZİHNİYETSİN SENIN GİBİ KONUSANLAR ZIRT PIRT GELİP SAMAN ALEVİ GİBİ YOK OLUP GIDIYOR SANA BASKA CEVAP VERMIYCEM SENDE OLE OLUCAKSIN SONUNDA CUNKI ŞİMDİ CEVAP OLARAK NE YAZARSAN YAZ BOŞ YAZICAKSIN DÖKTÜR(UZUN YOL YAPARMİ DİE SORANDA SENMİYMİŞSİN ORDAN NE KADAR ARASTİRMACİ HAZİRA KONMAYAN BİRİ OLDUĞUN BELLİ ZATEN ÜŞENMEDEN GT250R UZUN YOL YAZİLSA GOOGLE YE 10 SAYFA CİKAR AMA KAHROLSUN BU ARAŞTİRMACİ YANİN

---------- Post added at 04:01 ---------- Previous post was at 03:52 ----------

Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask konusu burada geçmiş. Nitro aikido kullanmış birisi olarak söyleyeyim. Sharp testi göz önüne alınacak kıstaslardan sadece bir tanesi ama sadece buna bakıp karar vermek hiç doğru değil. Daha önemlisi SNELL M2010 standardı, bunu da çoğu kask alamıyor.

Aikido'yu tavsiye etmem. Gürültü fena, 70-80'de başlıyor. 100 ve üzeri gideceksen bir seneye işitme engelli cihazı takmaya başlarsın. Koruma olarak da iyi değil, sharp'tan 5 almış üstelik bu kask, başımdan şöyle bir olay geçti. Honda 2. seviye eğitimine ocak ayında gitmiştim ve yerler yağmurlu olduğu için kaza yaptım, kafamı önden yere vurdum. Bir önceki eğitimde verilen kaskı yetersiz bulduğum için kendi kaskımla gitmiştim, çok isabet olmuş açıkçası. Neyse düştükten sonra gün sonuna doğru bir baş ağrısı başladı, baya kötü. Küçücük düşme olmasına rağmen darbeyi bence sönümlendirmemiş. Baş ağrısı beyin sarsıntısı belirtisi. Neyse ki daha da kötüleşmedi. Ayrıca vurduktan sonra kaskın dış katmanıyla içteki EPS denen darbe emici kısım ayrılmaya başladı. O haliyle de kullanmak istemediğimden gittim shoei aldım.
    Hocam AGV steaht sw modeli kaskım var da sharp tan 4 yıldızlı onlarla ilgili bi görüşünüz varmi 500tl ama kafaya iyi oturmasindan başka çok iyi yönünü göremedim

Kullanmadığım için tam yorum yapmayayım ama bir kaskın en iyi yönü kafaya tam oturmasıdır, gerisi bonus . Kaskları sorarken birçok kaskı sıralıyorlar ama hangilerinin kendi kafa yapılarına uygun olduğunu bilmeden.

Koruma olarak hepsi ECE sertifikalı. SHARP testlerinde skorlar bir acayip bence. Mesela Shoei kasklar arasında sadece Qwest 5 yıldızdı sonra 2 kask daha 5 yıldızlı oldu. Genel olarak malzeme kalitesine bakıyorum artık. Shoei'yle nitro arasında plastik, dış malzeme ve iç kumaşı arasında dağlar kadar fark var. AGV de yine kalite olarak iyi, inceleme videolarını izlemiştim ama dediğim gibi sürüş esnasındaki gürültü, havalandırma, aerodinamisi nasıldır bilmiyorum.

Motosikleti
    Kullanmadığım için tam yorum yapmayayım ama bir kaskın en iyi yönü kafaya tam oturmasıdır, gerisi bonus . Birçok kaskı sıralıyorlar ama hangilerinin kendi kafa yapılarına uygun olduğunu bilmeden.
    ben rüzgar yönünden pek hoşnut kalmadım alıyor rüzgar D halka kilit sistemi mevcut en güvenlisi fakat gündelik kullanımda tak sök eziyet :D

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ilanın url'sini paylaşır mısın?
    ilanın urlsi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8481640/detay/

Motosikleti

Hocam Shark s600 yada 700s modeli hakkında bir bilginiz varmı? S600 bütçeme gene gene uygunda 700s'i almak için biraz beklemem gerekicek. s600 yada 700s fiyatında önerebileceğiniz bir kask varmıdır?

Motosikleti
    sattım gitti
    YA HE TAMAM HE YA BEN 3 E VERIRIYORUM ALAN YOK ZATEN YORUMLARIMDADA BU MEVSIMDE HIZLI DEMISTIM HEMEN OKUYUP IDRAK ETMISIN HE TAMAM HE SENIN DEDIGINDEN BILEN NEYIN NE ZAMAN NE OLDUGUNU BİLİYOR DUN GİRMEDİK PİYASAYA (NOT:6000TL 2012 SATAN ADAMIN ALETINDE BANKA REHINI RUHSAT SORUNU MOTORDA BI PROBLEM YOKSA LINK ATARSAN HEMEN ARKADASA BAKMAYA GIDICEM HATA VARSA BASKA 6000TL AYDINLATKI BENI CEVREMDEKI HERKEZE KELEPIR KAPAM (AYRICA BEN SAVUNMA MEKANIZMASINDA DEGILIM BANA BURDAN GIRCEK ZARAR KOMAZ COK ŞÜKÜR AMA SEN GERÇEKÇİLİĞİ PABUCUMA ANLAT PİYASA DÜŞÜRMEYE ÇALISAN ŞİMDİ SORSAM 30 YAŞINDA YANINA GELSEM 17 YASINDA Bİ ZİHNİYETSİN SENIN GİBİ KONUSANLAR ZIRT PIRT GELİP SAMAN ALEVİ GİBİ YOK OLUP GIDIYOR SANA BASKA CEVAP VERMIYCEM SENDE OLE OLUCAKSIN SONUNDA CUNKI ŞİMDİ CEVAP OLARAK NE YAZARSAN YAZ BOŞ YAZICAKSIN DÖKTÜR(UZUN YOL YAPARMİ DİE SORANDA SENMİYMİŞSİN ORDAN NE KADAR ARASTİRMACİ HAZİRA KONMAYAN BİRİ OLDUĞUN BELLİ ZATEN ÜŞENMEDEN GT250R UZUN YOL YAZİLSA GOOGLE YE 10 SAYFA CİKAR AMA KAHROLSUN BU ARAŞTİRMACİ YANİN

---------- Post added at 04:01 ---------- Previous post was at 03:52 ----------

Hahahaha komik şey al bakalım sana gt250 (sayfanın en altında) http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-173.html

Piyasa düşürüyormuşum da şuymuş da buymuş da hala bilip bilmeden yalan yanlış konuşuyorsun. Dostum ben motorumu buldum pazarlığımı yaptım şu an sadece kendi nakit durumumdan dolayı bekletiyorum.

Belli olmaz bugün ayarlarım yarın alırım. Ki bunu da niye yazdıysam seni ilgilendirmediği halde

Benim yazdıklarımı beğenmeyebilirsin. Hoşuna gitmeyebilir. Zaten bu forumda kimin hoşuna gitmeyen birşey yazılsa vay efendim ergen vay efendim birşey bilmiyor oluyo. Sana diyorum yahu site ortada motorlar fiyatları herşey ortada ilanlar duruyor diyorum.

Bana koymaz diyosun. Sana ne kadar koyar ne kadar koymaz bana ne bundan.

İstersen motoru al 1 gün sonra bedava dağıt

Evet zaten bu işin bedeli forumda kalıcılık. Ne kadar yazarsan o kadar motorcusun.

Sen anlamıyon da yine de yazayım sen inş çooook pahalıya satarsın yüksek beyin kapasiteli motorcu gencoğlan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler