Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    umarım sadece bu değişiklikler değil de başka güzelleştirmeler/iyileştirmeler de yaparlar... belki o takdirde 4 silindir japonlardan vazgeçip GT650R da alabilirim, şimdilik bekleyip para biriktirmeye devam... acele yok ;)
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motosiklet yandan güzel görünüyor fakat karşıdan otobüs gibi kocaman bi kafa görüyorsunuz.
    Airduck olarak yapılan iki göz sebebiyle karşıdan bakınca kocaman geniş kafalı gözüken görünümü inceltmek için yapılmış güzel bir değişiklik.
    Bizim kasalara da uygulanabilirse değişiklik yapmayı düşünürüm açıkcası.

Zaten sırf önden kötü gözüktüğü için bizim motosikletlerin arkadan ve yan-arkadan fotoğrafları 10 numara güzel oluyor.
    Valla o parcaları alıp takmaktansa, motoru satıp 0 ını almak daha karlı olabilir. Parca fiyatları ortada, hemde model yenileyip 0 motora binmiş olursunuz.

Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umarım sadece bu değişiklikler değil de başka güzelleştirmeler/iyileştirmeler de yaparlar... belki o takdirde 4 silindir japonlardan vazgeçip GT650R da alabilirim, şimdilik bekleyip para biriktirmeye devam... acele yok ;)
    650 R da alınmaz be hocam, cift silindir motor sonucta ivmelenmesi noolcakki onun :S Bi 4 silindirin tırnağının kiri olamaz bence.
    Birde elince kalcak, hayatta satamassın.. İlanlara bakıyorum tek sayfa oda 2 yıldan beri aynı motorlar hep... :D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettiğim şey resimdeki gibi olcakmı, 2013 kasalar ? Asıl soru bu yani cıkcakmı cıkmıcakmı, öylesine konsept bi resim yapmışta olabilirler..
    2. şeyde bu yeni farın ve kafanın karşıdan görünümü..
    2013tede şuanki modeller gelicek ama 2014te kesin yeni kasa
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Bizim motosiklet yandan güzel görünüyor fakat karşıdan otobüs gibi kocaman bi kafa görüyorsunuz.
    Airduck olarak yapılan iki göz sebebiyle karşıdan bakınca kocaman geniş kafalı gözüken görünümü inceltmek için yapılmış güzel bir değişiklik.
    Bizim kasalara da uygulanabilirse değişiklik yapmayı düşünürüm açıkcası.

Zaten sırf önden kötü gözüktüğü için bizim motosikletlerin arkadan ve yan-arkadan fotoğrafları 10 numara güzel oluyor.
    aslında kafa tam fazer veya r6 nın far sistemi için biçilmiş kaftan ama
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 R da alınmaz be hocam, cift silindir motor sonucta ivmelenmesi noolcakki onun :S Bi 4 silindirin tırnağının kiri olamaz bence.
    Birde elince kalcak, hayatta satamassın.. İlanlara bakıyorum tek sayfa oda 2 yıldan beri aynı motorlar hep... :D
    hayırlısı artık, alıcaz inş güzel bişeyler duruma göre sadece acele yok bu arada damping yaptım benim ilanda two brothers eksozu da dahil ettim fiyata... satıyorum satıyoruuum saaattt...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

ilanı güncelledim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9142879/detay/ şu sıralar motor almayı düşünen varsa kaçırmasın işim acele, tren kalkmak üzere...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    altın elbiseli adam da 2008 modelini tanıtıyor ön firenlerin yetersiz arka fireninde ufak dokunuşlarda kitleme yaptığını virajlarda amortisörlerin yetmediğini ve orjinal lastiklerinin berbat olduğunu söylüyor 2011-2012 modellerde bu sorunlar ne kadar giderildi

cevaplıyayım ben aldım yeni model stkanuni frenlerde sıkıntı yok bomba gibi tutuyor krank olayını çözmüş degilim kesici var diyorlar ama hangi insan oglu onu son devirde okadar zorlar bilememekteyim 2011 2012 de amortisörlerde benim begenimi aldı tek sıkıntı lastikler vasat tek kelime firelli yada michellen

Motosikleti
    hala 2008 de kullanılan lastikler var motorda, iş görüyo mu görüyo ama sınırları zorlamaya gelmeyen her an sürpriz yapabilecek bir lastik, yağmurda da aynı şekilde iş görüyo sadece sınırları bilin pistteymiş gibi kullanmaya kalkmayın... ama racing motora binince de ister istemez sınırları zorlayası geliyo insanın yoksa racinge binmenin pek de bi esprisi kalmamış oluyor öyleyse ne yapıyoruz yumuşak hamurlu yola yapışan pist ya da sport lastik takıyoruz tabii paramız varsa ben 2010 ve 2012 kullandım çok şükür öyle ufak dokunuşlarda arka teker kitleme yapmıyor, bu kitleme olayı 2008 modellere mi özgü bilemiyorum... fren konusuna gelince, biraz motor ağır olduğundan belki biraz lastiklerden biraz da belki orjinal balataların vasat olmasından dolayı frenler çok iyi değil ama kötü de değil 4 üzerinden 3 diyebiliriz aşağı yukarı... balatalar ve lastikler değişirse bu oran 3.5 gibi birşey olur sanırım yani o kadar da kötü değil frenler... ön amortisörler haddinden fazla yumuşak bu çok canımı sıkan bir mevzuu, biraz daha sert olması lazım sonuçta racing motora biniyoz cross motora değil, bir de arka amortisörün geri itmesi (rebound mu ne diyolar o olay sanırım) sanki iyi değil gibi ya da bana öyle geliyor bilemiyorum artık diğer arkadaşların fikrini ben de merak ediyorum bu konuda...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Evet arkadaşlar motorumu bugün sattım, moralim baya bi çöktü ama neyse hayırlısı olsun, 2008 model 15265 km.de idi, zincirini, arka balatalarını, hava filtresini, yağını yeni değiştirmiştim. 5500 tl.ye anlaştık ve verdim bugün. Alan arkadaş kazasız belasız kullansın inşallah
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altın elbiseli adam da 2008 modelini tanıtıyor ön firenlerin yetersiz arka fireninde ufak dokunuşlarda kitleme yaptığını virajlarda amortisörlerin yetmediğini ve orjinal lastiklerinin berbat olduğunu söylüyor 2011-2012 modellerde bu sorunlar ne kadar giderildi
    2008 derken yanlış anlaşışmasın o motor 2007 model di trafiğe cıkışı 2008 olabilir karbüratörlü lüydü ayrıca cok sıkıntıları vardı yakın bi tanıdığım aldı o motoru karbüratörünü filan değiştirdik o videodaki cocuk bilmiyen ustalara kurcalatmış aleti
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    Kac paran var
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lafı ağzımdan aldın :D
    Şimdilik 4000 lira nakit. üzeri içinde bekleyen banka kredisi ama ne kadar uygun olursa o kadar memnun olurum
    Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur
    http://yilmazugur.tr.gg/Motorsikletlerim.htm

Motosikleti
    Alıntı artofdeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdilik 4000 lira nakit. üzeri içinde bekleyen banka kredisi ama ne kadar uygun olursa o kadar memnun olurum
    4000tl sakın alma bence zaten ekle üstüne yüzde 98 sakat bi alet alırsın çünkü 4000tl ye

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı artofdeath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçkten sıkışan haricinde herkes daha yüksek fiyatlar istiyor....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    bende fiyatlar hep uygun :D bu arada alpere katılıyorum...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kardeş adam 2006 -2007 modele 6500-7000 yazmış yok deve adam 2010 modele istiyor o fiyatı ...neyse bugün yine bir ölçüm yaptım kapağa kadar fulledim 271 km yol gittim sonuç 43,01 tl yani 9,35 lt benzin aldım benzinin litresi 4,60 idi bana göre iyi bir değer işe gidiş gelişde kullanıyorum genelde şehir içi ama çevre yolu yani düz yolda var bunun içerisinde yanlış hesaplamadıysam 158 kuruş yapıyor bence hyoya da çok değil

Motosikleti
    uygun fiyatlar rafa kalktı :D artık neyse o fiyat, gazlamaya devam

Motosikleti
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaf ramço sen olsan aynısını yapmaz mısın?
    2012 model 2000 km de motoru 5 bine verecek halleri yok ya
    espiri bi tarafda harbiden çok yüksek isteyenler var

tgnx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 r
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar GT250R yedek parça fiyat listesi nereden bulabilirim ya da fiyatları nereden öğrenebilirim?
    Kaza yaptım yetkili servise mi yoksa tanıdık bir motor tamircisine mi bırakmam iyi olur?
    Sigorta ıvır zıvır işlerini nasıl yapıcaz.
    Bunlara yardımcı olursanız çok iyi olucak. (Burada yetkili servis yok. Çevre illerden birinde var sadece)
    http://yesilyurtmotor.com/ buradan bulabilirsin

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Foruma yazmışmıydım hatırlamıyorum. Geçen hafta rekor denemesi yaptım.
    90-110km arasında uzun yolda ölçüm sonucunda. 3lt/100km yol yaptım.
    Yakıt CBFlerle yarışıyor resmen
    KM olarak söylemek gerekirse bir depo ile 565km yapar. Ohannes :S
    Agresif kullanımlarda bir depo ile 420km yaptığımda oluyor.Hatta daha azı bile.

Motosikleti
    Foruma yazmışmıydım hatırlamıyorum. Geçen hafta rekor denemesi yaptım.
    90-110km arasında uzun yolda ölçüm sonucunda. 3lt/100km yol yaptım.
    Yakıt CBFlerle yarışıyor resmen
    KM olarak söylemek gerekirse bir depo ile 565km yapar. Ohannes :S
    Agresif kullanımlarda bir depo ile 420km yaptığımda oluyor.Hatta daha azı bile.
    ulem bende niyo çok yakıyor ozaman yan 300 km yi göremedim daha depoyla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler