Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Tekrardan merhaba arkadaşlar.

2. GtR ımı sattıktan sonra artık doydum kesin 600 lüğe gecerim diyodum.Maddi olarakta motor parasını cıkarmada bi sorunum yok aslında.
    Ama bu sene üni kazandım, 50 km mesafem var, benzin olarak altından kalkamıcağım icin, gene hyosung'un ellerinden öperim.
    2011 mavi stickerlı düz beyaz modelden veya 2012 kırmızı siyah düşünüyorum, aslında 2008 enjeksyonlu turuncuda olur ama onun temizi kalmadı artık piyasada malüm.. bakalım.. En kısa sürede 3. hyomla tekrar aranıza dönücem.
    tgnx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrardan merhaba arkadaşlar.

2. GtR ımı sattıktan sonra artık doydum kesin 600 lüğe gecerim diyodum.Maddi olarakta motor parasını cıkarmada bi sorunum yok aslında.
    Ama bu sene üni kazandım, 50 km mesafem var, benzin olarak altından kalkamıcağım icin, gene hyosung'un ellerinden öperim.
    2011 mavi stickerlı düz beyaz modelden veya 2012 kırmızı siyah düşünüyorum, aslında 2008 enjeksyonlu turuncuda olur ama onun temizi kalmadı artık piyasada malüm.. bakalım.. En kısa sürede 3. hyomla tekrar aranıza dönücem.
    hakkında hayırlısı... orta bütçede bizim motorlar hakikaten biçilmiş kaftan zevk alacam diye de sıkıntıya girmeye gerek yok 1-2 sene sonra da büyütülür yeter ki kafamız rahat olsun...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkında hayırlısı... orta bütçede bizim motorlar hakikaten biçilmiş kaftan zevk alacam diye de sıkıntıya girmeye gerek yok 1-2 sene sonra da büyütülür yeter ki kafamız rahat olsun...
    bizim motorların yedek parça fiyatları hiçte orta bütçeye uygun değil maşşallahı var + aman kaza yapmayın sigorta işleri servislerin sigortalarla anlaşmaları olmadıkları için sakat berbat bi olay sırf bu yüzden bile cbr250r almayı hep düşünürüm onun ön farı 250tl benim 600tl bu nedir ya
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motorların yedek parça fiyatları hiçte orta bütçeye uygun değil maşşallahı var + aman kaza yapmayın sigorta işleri servislerin sigortalarla anlaşmaları olmadıkları için sakat berbat bi olay sırf bu yüzden bile cbr250r almayı hep düşünürüm onun ön farı 250tl benim 600tl bu nedir ya
    aynen katılıyorum yedek parça konusunda haklısın orta bütçe kısmına girmiyor ve gerçekten abartı fiyatlar... şunu da aklıma gelmişken belirteyim ülkemizdeki kanuni servislerinin kalitesini de yeterli bulmuyorum; birçoğu hala eski moda takılıyolar ve enjeksiyonlu sistemler konusunda kesinlikle tecrübesiz ve bilgisizler... o yüzden servis sayısı çok olsa da gidilebilecek servis sayısı oldukça az aslında... orta bütçe derken yakıt, motorun fiyatı ve performansı gibi kriterleri kastediyordum; yedek parçayı unutmuşuz anlaşılan yine de birçok açıdan orta sınıf sayabiliriz... kanuniyi aramıştım servis konusunda ama pek dikkate alacaklarını ya da aldıklarını sanmıyorum... servis ve yedek parçanın pahalılığı konusunda aslında kullanıcılar olarak daha organize daha ses getirecek birşeyler yapmamız lazım aslında, yoksa kimsenin bizi düşündüğü yok... bu konuda ne yapabiliriz, nasıl yapabiliriz ya da birşeyler yapabilir miyiz???
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    kuralkan kazığı ne olacak ulen yamaha r1 in bile yan paneli 800 tl benim motorun da
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi söktüm valla balataları az önce, benzine de yatırdım. Sökmesi dediğin gibi zor değildi. Umarım takması da öyledir
    Takması da kolay. Kaliperin içinde dibe oturtulmuş balataların oynamasını engelleyen telimsi şeyi yerine oturtmayı unutma o kadar. Vidalara da ne çok(hayvan) asıl ne de gevşek bırak.
    İlk defa yapacağın için birkaç gün sonra elden geçir bak gevşeme var mı diye. Eğer yoksa Tamamdır işine devam et ;)

Hacı cbr250r lar çok dandik ya paso yağ yakıp motor kitliyor krank kırıyor

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuralkan kazığı ne olacak ulen yamaha r1 in bile yan paneli 800 tl benim motorun da
    R1 de yan tarafında 3 parça grenajdan oluşuyo. 3 ünün toplamı mı yoksa 3'ün büyük olan 1'i mi 800TL?

GV650 tarzına uymayanlar için ufak ufak değişiklik yapmışlar motosiklet üzerinde

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Arkadaşlar GT250R yedek parça fiyat listesi nereden bulabilirim ya da fiyatları nereden öğrenebilirim?
    Kaza yaptım yetkili servise mi yoksa tanıdık bir motor tamircisine mi bırakmam iyi olur?
    Sigorta ıvır zıvır işlerini nasıl yapıcaz.
    Bunlara yardımcı olursanız çok iyi olucak. (Burada yetkili servis yok. Çevre illerden birinde var sadece)
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar GT250R yedek parça fiyat listesi nereden bulabilirim ya da fiyatları nereden öğrenebilirim?
    Kaza yaptım yetkili servise mi yoksa tanıdık bir motor tamircisine mi bırakmam iyi olur?
    Sigorta ıvır zıvır işlerini nasıl yapıcaz.
    Bunlara yardımcı olursanız çok iyi olucak. (Burada yetkili servis yok. Çevre illerden birinde var sadece)
    www.kuralkan.net

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşım. Bura da bayii den fiyat listesi istediğimde veremiyoruz dedi. Sadece gerekli parçayı söyle ona göre söylüyüm falan yapıyorlar. Sır listesi sanki.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Takması da kolay. Kaliperin içinde dibe oturtulmuş balataların oynamasını engelleyen telimsi şeyi yerine oturtmayı unutma o kadar. Vidalara da ne çok(hayvan) asıl ne de gevşek bırak.
    İlk defa yapacağın için birkaç gün sonra elden geçir bak gevşeme var mı diye. Eğer yoksa Tamamdır işine devam et ;)

R1 de yan tarafında 3 parça grenajdan oluşuyo. 3 ünün toplamı mı yoksa 3'ün büyük olan 1'i mi 800TL?

GV650 tarzına uymayanlar için ufak ufak değişiklik yapmışlar motosiklet üzerinde

http://i3.tinypic.com/6h3zk00.jpg
    http://i17.tinypic.com/6eyf2n7.jpg
    http://i13.tinypic.com/6gj9tv5.jpg
    http://i4.tinypic.com/2cejlh4.jpg
    http://i12.tinypic.com/5yhemiv.jpg
    http://i13.tinypic.com/6cd2kv7.jpg
    onlar gv 650 değil mi yaf
    bu bi nebze açıklama sağlar bay aynı parçaların bizde fiyat listesine bak
    http://merkezyedekparca.com/agrup.as...A%20|%20YZF-R1

Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşım. Bura da bayii den fiyat listesi istediğimde veremiyoruz dedi. Sadece gerekli parçayı söyle ona göre söylüyüm falan yapıyorlar. Sır listesi sanki.
    kesinlikle veremiyoruz diyen bayiden uzak dur seni denk getirip düdüklemeye çalışacak internette bile fiyatı ve işçilik fiyatları varken böyle bişey demeleri tamamen üçkağıt

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR

Resim facebook hyosung amerika sayfasından.Acaba son yıllardaki diğer rakiplerin kasa değiştirmesinden falan etkilenip hyosung kafayı komple yenilicekmi, cok merak ettim acıkcası...
    tekhancer bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphoto...17102990_n.jpg

Resim facebook hyosung amerika sayfasından.Acaba son yıllardaki diğer rakiplerin kasa değiştirmesinden falan etkilenip hyosung kafayı komple yenilicekmi, cok merak ettim acıkcası...
    merak edicek ne kalmışki far+üst sağ sol kafa grenajı + siperlik değişmiş gerisi aynı gösterge de bi ihtimal değişmiş olabilir
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Nejat 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    THE_LANCET sana nasıl olur bilmiyorum fakat karabükte ustamız var sinop kastamonu bu çevre illerdende hyosung geliyo kazalı makinası her türlü aksamını hallediyor istersen özelden msj at yardımcı olabilirim

Motosikleti
    :D yıllardır hyo ya yapılanların intikamını alır gördüm seni :D
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla baktım R1 in 2 farı toplam 624tl bizim 1farımız 630tl :D ne diyimki sonrada türkiyenin markası filan demezlermi

egavci21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar salihliden önerebileceğiniz bir usta var mıdır acaba?

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    Arkadaslar varmıdır motorunu satmak isteyen.. Ciddi alıcıyım hee
    Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur
    http://yilmazugur.tr.gg/Motorsikletlerim.htm

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Kac paran var
    otopsici bunu beğendi.

Motosikleti
    Kac paran var
    lafı ağzımdan aldın :D
    UNdocab bunu beğendi.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    merak edicek ne kalmışki far+üst sağ sol kafa grenajı + siperlik değişmiş gerisi aynı gösterge de bi ihtimal değişmiş olabilir
    Merak ettiğim şey resimdeki gibi olcakmı, 2013 kasalar ? Asıl soru bu yani cıkcakmı cıkmıcakmı, öylesine konsept bi resim yapmışta olabilirler..
    2. şeyde bu yeni farın ve kafanın karşıdan görünümü..

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bizim motosiklet yandan güzel görünüyor fakat karşıdan otobüs gibi kocaman bi kafa görüyorsunuz.
    Airduck olarak yapılan iki göz sebebiyle karşıdan bakınca kocaman geniş kafalı gözüken görünümü inceltmek için yapılmış güzel bir değişiklik.
    Bizim kasalara da uygulanabilirse değişiklik yapmayı düşünürüm açıkcası.

Zaten sırf önden kötü gözüktüğü için bizim motosikletlerin arkadan ve yan-arkadan fotoğrafları 10 numara güzel oluyor.
    tekhancer bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler