Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    Herkeze merhabalar arkadaşlar bende de 2011 sonu 2 bin km de beyaz gt250 r var,,malum depo yanlarındaki kanuni yazısını güzelce çıkarttım ama yerine sticker bulamadım forumun orta sayfalarında faceden sipariş verdiğini yazan arkadaşların (sticker tankped) doğrultusunda arama yaptım ama malesef bulamadım,Yardımlarınızı bekliyorum motorum beyaz renkte komple sticker seti de alabilirim.
    Herkeze hayırlı Ramazanlar ve kazasız sürüşler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    bi haftasonu kaçamağı yazısı
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-kacamagi.html

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Alıntı hakan10x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhabalar arkadaşlar bende de 2011 sonu 2 bin km de beyaz gt250 r var,,malum depo yanlarındaki kanuni yazısını güzelce çıkarttım ama yerine sticker bulamadım forumun orta sayfalarında faceden sipariş verdiğini yazan arkadaşların (sticker tankped) doğrultusunda arama yaptım ama malesef bulamadım,Yardımlarınızı bekliyorum motorum beyaz renkte komple sticker seti de alabilirim.
    Herkeze hayırlı Ramazanlar ve kazasız sürüşler....
    http://www.facebook.com/tankpad

burdan beğen ve kadir beyle görüş
    2012 Hyosung GT250R EFI Kırmızı Siyah

Motosikleti
    2007 FZ6 NAKED
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.facebook.com/tankpad

burdan beğen ve kadir beyle görüş
    teşekür ederim

alidgn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R-Bmw f650- tvs 150-hyosung GT 650 R
    iyi geceler arkadaslar.. 2006 model hyo sahıbıyım.gozum gıbı baktıgım motorumu gecen cuma park halındeyken dusurmusler :(..sag ayna, sag sınyal ,sag grenaj, egzoz kırık durumda.yarın butun bakımlarını yaptırmak uzere butun ıslerımı bırakıp sanayıye gıdıyorum. oncelıkle yedek parca sorunum var eger uygun fıyata yedek parca bulacagım bı sıte bılıyosanız lutfen yardımlarınızı benden esırgemeyın yada 2. el satmak ısteyen arkadaslar varsa lutfen cevap yazsınlar..
    ihtiyacım olan parcalar sunlar : orjinal ayna tk,sağ sinyal,egzoz,zincir, arka fren diski, ön alt panel ..

bide arkadaslar yarın motorumu boyatıyorum. onerebılecegınız boya markası varmı ? renk konusunda ise ruhsatta siyah yazıyor bende sadece motora masraf yapmak ıcın sıyahla uyumlu bı renk arıyorum. onerılerınızı beklıyorum..
    lutfen onerılerınızı dusuncelerınızı ve yardımlarınızı esırgemeyın..
    saygılar..
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı alidgn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler arkadaslar.. 2006 model hyo sahıbıyım.gozum gıbı baktıgım motorumu gecen cuma park halındeyken dusurmusler :(..sag ayna, sag sınyal ,sag grenaj, egzoz kırık durumda.yarın butun bakımlarını yaptırmak uzere butun ıslerımı bırakıp sanayıye gıdıyorum. oncelıkle yedek parca sorunum var eger uygun fıyata yedek parca bulacagım bı sıte bılıyosanız lutfen yardımlarınızı benden esırgemeyın yada 2. el satmak ısteyen arkadaslar varsa lutfen cevap yazsınlar..
    ihtiyacım olan parcalar sunlar : orjinal ayna tk,sağ sinyal,egzoz,zincir, arka fren diski, ön alt panel ..

bide arkadaslar yarın motorumu boyatıyorum. onerebılecegınız boya markası varmı ? renk konusunda ise ruhsatta siyah yazıyor bende sadece motora masraf yapmak ıcın sıyahla uyumlu bı renk arıyorum. onerılerınızı beklıyorum..
    saygılar..
    ayna tk . : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76016077/detay

sinyal düştüyse usta halledebilir , ona para vermene gerek kalmayabilir ama kırılıp dağıldıysa forumdan arkadaşlar yardımcı olacaktır benim pek ilgim yok...

egzos'a gelince : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94454444/detay

çok uygun , ben çıkmasını 110'a almıştım...

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Motosikleti
    çok tesekkur ederım.
    Çok acılar çekerim çok acılar, köpek değilim onu ısıramam.. Isırırım dudağımı. Büyük kişilerin sırlarına ortağım, gene de nah şu kadar övünemem. Bütün ayıplar bende ama, ne yapıp yapmalı ulaşmalı dostlara. Geri de kalmayı kendime yediremem..

Arethnia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler makinamı sattın hayırlı olsun yazacak arkadaşlara şimdiden sağolun diyorum kendim artık r1e 1000ccye geçtim hayat 4 tokmakta bu kesin yani

elimde makinamdan kalan 2 çift ayna orjinal hyo ayna takımı ve orjinal camı var satıyorum.

Orjinal Cam : 75 TL
    İki Çift Ayna : 150 TL

aynalar kendi üstündeki aynaları ben suzuki aynaları takmıştım bu aynalar elimde kaldı ön camıda python cam takmıştım bu orjinal camıda elimde kaldı kullanılmamış gibi birşeydir yapsa yapsa aynalar 200 km cam 150 km yapmıştır :D çiziksiz tertemiz..
    isteğen varsa bana ulaşsınlar.
    2013 Kırmızı Siyah

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R

saygılar..
    Ayna takımı için http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4129287/detay/
    sinyal led takmak istersen ucuza gelir http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3248564/detay/ kargo ile aadresine gönderiyorlar ben aynalarımı buradan almıştım..
    eod bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Motosikleti
    arkadaslar ılgınız ve cevaplarınız ıcın oncelıkle cok tesekkur ederım. Merkez yedek parcadan ; oring zincir (japon) 165.5 tl, arka fren diski 170 tl, ayna takımı (çin) 60 tl aldım. umarım bı problem cıkmadan ve en kısa surede elıme ulasır.. egzoz ve on alt panelı de daha sonraya bırakacagım. butcem geregı gerı kalan parayla motorumu boyatmak ıstıyorum. boyacı arkadasta 500 tl ıstıyor. fırında boya ıcın. fakat dunde bahsettıgım gıbı boya marka ve renk secımı konusunda halen bı secıme varamadım
    motorunu boyatan arkadaslar var ıse dusuncelerını paylasabılırler mı ? sımdıden cok tesekkurler.. saygılar.

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayna takımı için http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4129287/detay/
    sinyal led takmak istersen ucuza gelir http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3248564/detay/ kargo ile aadresine gönderiyorlar ben aynalarımı buradan almıştım..
    sinyal takımı güzelmiş bende mi alsam beğendim baya

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinyal takımı güzelmiş bende mi alsam beğendim baya
    Ben motoruma şunlardan almıştım http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...248593/detay/? sağ taraftaki ince uzun olanlardan taktım gayet güzel duruyor ayrıca orjinal sinyallere göre daha çabuk yanıp söndüğü için daha çok hoşuma gidiyor sarı ve beyaz seçenekleri de var fiyat da güzel daha ne olsun orjinalleri çıkarttım..
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler orjinal egzos arayan varmı?
    Benim egzosu satıyorum, 2012model hiçbir kusuru yok.

Özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    arkadaslar ılgınız ve cevaplarınız ıcın oncelıkle cok tesekkur ederım. Merkez yedek parcadan ; oring zincir (japon) 165.5 tl, arka fren diski 170 tl, ayna takımı (çin) 60 tl aldım. umarım bı problem cıkmadan ve en kısa surede elıme ulasır.. egzoz ve on alt panelı de daha sonraya bırakacagım. butcem geregı gerı kalan parayla motorumu boyatmak ıstıyorum. boyacı arkadasta 500 tl ıstıyor. fırında boya ıcın. fakat dunde bahsettıgım gıbı boya marka ve renk secımı konusunda halen bı secıme varamadım
    motorunu boyatan arkadaslar var ıse dusuncelerını paylasabılırler mı ? sımdıden cok tesekkurler.. saygılar.
    X2ring D.I.D zinciri 185tl ye aldım 1 hafta önce. keşke o ring yerine x ring tercih etseydin

Motosikleti
    x2ring D.I.D zinciri ilk defa senden duydum desem yeridir. oring zincire devam dedim ve japan aldım bu kez umarım sorun felan yasamam.. cunku kullandıgım oring zincir yuzunden defalarca yolda kaldım. :(

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    yolda kalman zincirin dandikliği herhalde.
    x ring yada o ring zincirin ömrünü ve daha az sürtünmesini sağlayan teknolojiler. D.I.D de japon zinciri.
    Senin aldığın EK mı yoksa? markası nedir?

Motosikleti
    http://merkezyedekparca.com/detay.as...t250R%20Zincir bu zinciri aldım. iyi mi sence?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

birde bu zincir için bakım urunu olarak ne kullanmam lazım.. yardımcı olursan cok sevınırım :D

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X2ring D.I.D zinciri 185tl ye aldım 1 hafta önce. keşke o ring yerine x ring tercih etseydin
    uygun almıssın gibi geldi o-ring li DID ı buralarda sorunca 200tl diyolar :D x-ring sorsam 300derler :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Xring ve oring arasindaki farklar nedir

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    Arkadaşlar şimdi ben bitane hysoung almayı düşünüyorum.. Motorumu sattım ve nakit var param var.. Satıcak olan felan varsa görüşebiliriz..
    Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur
    http://yilmazugur.tr.gg/Motorsikletlerim.htm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler