Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Ben de uzun yolda çok defa ölçtüm her seferinde aynı değer çıktı. 100Km ile giderken 92-93km(oynuyor gösterge) hız gösterdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de uzun yolda çok defa ölçtüm her seferinde aynı değer çıktı. 100Km ile giderken 92-93km(oynuyor gösterge) hız gösterdi.
    aradaki 3kmh lık farkta navigasyondan farkediyor sanırım
    sonuç itibariyle hyosung un göstergesi iyimser değil.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aradaki 3kmh lık farkta navigasyondan farkediyor sanırım
    sonuç itibariyle hyosung un göstergesi iyimser değil.
    Honda Transalp ile ve cbf150 ile de ölçtüm aynı değerler çıkıyor. Fark yok.
    Altın elbiseli adamın videosunda dikkat ederseniz şöyle diyor. "... GT250R'ın hız göstergesi her motosiklette olduğu gibi biraz fazla gösteriyor... "

Altın elbiseli adamın videosunda dikkat ederseniz şöyle diyor. "... GT250R'ın hız göstergesi her motosiklette olduğu gibi biraz fazla gösteriyor... "
    1.yanlış bu bilginin bu model tanıtımında verilmesi
    2.yanlışta her motosiklet fazla göstermiyor o zaman her araçda fazla gösteriyor.ortak olarak %10fazla gösteriyor bununda nedenini internette okumuştum hız ihlalleri vs ile ilgili bi olay gibi bişey.şimdi o yazıyı tekrar bulamadım.
    ben aea adam böyle dedi diye yazmadım, bu motorla bi tur bile atmamış adamlar ''he haysunk 180yapıyır ama gerçekte 150anca yapar fazla gösteriyo'' sanki çinli scooter mübarek..

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    katılıyorum. madem tüm araçlar aynı neden belirtme gereği duyuyorsun ?

Motosikleti
    Hyosung S&T Kanuni GT 250R

yuxexeselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam gençlik :=) arkadaşlar 250r mı yetkili servisine periyodik bakımlarını vermek için bıraktım (ankara 4.44 motor) ...geri aldığımda sağolsun arkadaş dediğim herseyı yapmısdı yanlız ne kadar yakıt alırsam alayım depo hep sıfır gösteriyordu.sonra tekrar servise goturdum deponun altındaki yakıt jakını takmayı unutumuş.onu taktı depoda az benzın vardı 1diş gösterdi ama daha sonra kendıliğinden tekrar gitti.depoyu bugun fulledım hala sıfır gosteriyor.depoyu soktum altına bakdım jak takılı yerine ben bı kac kez soktum takdım değişen bişey yok.olayı çözemedim tekrar servisine goturmem gerekecek heralde. ve neden olduğunu bılmıyorum motorla seyır halındeyken bazen kendiliğinden bazense kasislere girdiğimde motor stop ediyor ayaklık müşürü zaten iptaldi.bide bole bı sorun cıkdı=) servise verdik motor mundar oldu anlıyacağınız

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı yuxexeselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam gençlik :=) arkadaşlar 250r mı yetkili servisine periyodik bakımlarını vermek için bıraktım (ankara 4.44 motor) ...geri aldığımda sağolsun arkadaş dediğim herseyı yapmısdı yanlız ne kadar yakıt alırsam alayım depo hep sıfır gösteriyordu.sonra tekrar servise goturdum deponun altındaki yakıt jakını takmayı unutumuş.onu taktı depoda az benzın vardı 1diş gösterdi ama daha sonra kendıliğinden tekrar gitti.depoyu bugun fulledım hala sıfır gosteriyor.depoyu soktum altına bakdım jak takılı yerine ben bı kac kez soktum takdım değişen bişey yok.olayı çözemedim tekrar servisine goturmem gerekecek heralde. ve neden olduğunu bılmıyorum motorla seyır halındeyken bazen kendiliğinden bazense kasislere girdiğimde motor stop ediyor ayaklık müşürü zaten iptaldi.bide bole bı sorun cıkdı=) servise verdik motor mundar oldu anlıyacağınız
    Bi kerede benim eski kanuni freedom 200 (racer 200 ün naked modeli) da arkadaşa sürmeyi öğretirken motoru boğdu motorda bidaha calışmadı, calışana kadar aküyü azalttı vs. cok yakında bi (kenar mahalle ustası) ustaya götürmüştüm sağlam akünün vida takılan yerini kırmıştı sök tak yaparken, onun yüzünden değişmek zorunda kaldım (gerci zaten ömrünü doldurmuştu ama..)
    O tecrübeden sonra en korktuğum şeylerden biridir senin bu yaşadığın olay, cünkü adamlar mala değer vermiyo, hart hurt işi cabucak halledip parayı kapmaya bakıyolar...

Neyse gecmiş olsun..

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Altın Elbiseli adamdaki Gtr Şuan bende
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Alıntı yuxexeselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis için yorum yapmayacağım ama şamandra ya takılmış yada elektriksel bi problemin olabilir.
    Motorun stop etmesi şamandranla alakası yok :
    iptal olan ayaklık müşürünün kablosu kesilip ucu bantlandıysa eğer (%99 öyle yapılmıştır) onun bantı sökülmüş yada sen kasise girince kablo sallanıp şaseye çarpıyo ve stop ediyor olabilir.

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    beyler bi hyousung buldum düşüncelerinizi almak isterim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2346484/detay/ ilan no su #62346484

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bi hyousung buldum düşüncelerinizi almak isterim http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2346484/detay/ ilan no su #62346484
    Motorun durumunu nasıl bilemem pek bi açıklama yapmamış ama daha modelli temiz bir motor bu fiyatlara bulunabilir ya biraz daha araştır derim bence

---------- Post added at 17:16 ---------- Previous post was at 17:14 ----------

Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ünlüsün yani
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

@Panter38
    5750lira verip neden 2006 alıyosun eski model hastasımısın? ayrıca o motorun kmsinin orjinal olması ihtimali istanbul boğazında tusunami olması ihtimalinden daha düşük

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Panter38
    5750lira verip neden 2006 alıyosun eski model hastasımısın? ayrıca o motorun kmsinin orjinal olması ihtimali istanbul boğazında tusunami olması ihtimalinden daha düşük
    aynen felona katıılyorum .arkadaşım paran mı cok bilmiyorum.ama 6 yaşındaki bir motora 5750 vermem için o motorun km sıfır olması lazım ki belki ozaman bile vermem çünkü 6 yaşında, biraz daha ekler üstüne daha yüksek model motor alırım.eksoza ve grenaja stıcker yapıştırmak bir motorun fiyatını bu kadar yuksek tutmamalı bence ve sizede çekici gelmemeli.çünkü motorda dış kısımındaki görsel çizik çaklak vs boya stickerla uygun fıyatlı kapatılabılır ama motor kısmı sorunluysa bayagı pahalıya mal olur sıze

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim böyle cicili motorlara para vermeyin. Alıp cok uğrasırsınız. Orjinal kullanılmıs, yorulmamıs motolara bakın. 7ooo Lik motorları 55oo 'E veren satıcılar cıkar aradan
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya hayırlı olsun ne zaman aldın ?
    Arka amortisörü patlaktı yanlış hatırlamıyorsam yaptırdın mı o şekilde mi kullanıyorsun?
    Yaptırmadıysan yaptırmanı tavsiye ederim.Kullanım rahatsızlığı vs bi kenara kısa zamanda zincirini mahveder.

---------- Post added at 02:16 ---------- Previous post was at 02:03 ----------

Bir kere motorunun ilanına ABS/CBS yazan adamın ilanından kaç. Motoru hakkında yalan yanlış özellik bilgisi veren adamın ilanını çook ucuz olsa bile kaale almam.
    Lastikler hala Shinko yani kaç yıllık bayat lastik kafadan lastik istiyor motor.
    Aynanın biri var biri yok. Olanıda orjinal değil garip bişey.
    Ön cama yapılan film fotoğraftan bile iğrenç gözüküyor.
    Ön panelde göstergenin etrafında kullanılan vidalar geniş pullu zevk için mi öyle yapılmış yoksa saçma sapan vida mo takmış belli değil ama kötü durduğu aşikar.
    Bunlar dışında gözüme bişe çarpmadı.

Motosikleti 2006 devir kesicisiz ve karbüratörlü olarak özellikle mi istediniz bilemiyorum ama mantıklı bi tercih değil.
    Karbüratörlü olması orjinal egsoz kullanmaması ortalama kullanımda 4,5 - 5lt /100km gibi bir yakıt tüketimi sizi bekliyor demektir.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    arkadaş adam motorun üzerinde ne çalışmış bee dehşet birşey

Asıl bomba ise şu

Daha önce görmüştüm arkaya tek maşa ducatiden başkasına gitmiyo bence onun dışında herşey güzel

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    beyler ; hyo gt250r ın orjinal egzosuna modifiye yapabilir miyiz ? desibelini arttırabilir miyiz ? yapan var mıdır ?
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ; hyo gt250r ın orjinal egzosuna modifiye yapabilir miyiz ? desibelini arttırabilir miyiz ? yapan var mıdır ?
    orjinal egzosun sıfır fiyatı 1000liradan fazla.egzosun içini boşaltıp yada egzosu delip yüksek ama çirkin ses alabilirsin.bi tiger egzos gibi olmaz ama tiger egzosdan daha yüksek ses çıkartır.yakıtın artar, uzun yolda kafa şişirir, performans düşüklüğüne yol açar.
    trafikte farkediliyim yeter diyosan 350-400liraya bi tiger egzos alıp çok daha verimli bi şekilde kullanabilirsin. orjinalinde yanında durur uzun yolda değiştirirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler