Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayaklığı açık unutup yürümeni engellemek için yapılan gereksiz bir fonksiyon.motor vitesteyken ayaklığı açarsan stop ediyor.yani ayaklık açıkken vitese takınca ''ayaklığı unuttun nereye'' diyor motor stop ediyor.en iyisi iptal etmek
    dur bi deneyipte geleyim :D iptal etmişlerdir belki hiç dikkat etmedım

iptal etmişler zaten :S başka bi problem var demekki karbüratör temizliği gerekıyor muhtemelen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl150 , hyosung gt250r
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur bi deneyipte geleyim :D iptal etmişlerdir belki hiç dikkat etmedım

iptal etmişler zaten :S başka bi problem var demekki karbüratör temizliği gerekıyor muhtemelen
    ben karbüratörü temizletince düzeldi

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    sa beyler yeri değil biliyorum ama işe hergün 1saat 30dk boyunca yürümekten bıktım domusuda sevmiyorum sıkıs sıkıs oluyor :( eğer taksitle gt 250r veya gt650r satacak arkadaş benimle bağlantıya gecsin lütfen ''' 0554 655 35 10 ''' senet vb. yaparım motorsuzluktan bıktım :( ödeme seceneklerim her ay 1.000tl kesintisiz vereceğim ona göre bişeyler yapalım gerekirse notere felan imzalatırız hani taksitimi vermezse diye felan düşünen arkadaşlar olursa biliğyorum çogu kişi riskli diyo ama ben satın alacağım arkadasla konusacağım heleki ankarada ise eviime gelir ben giderim cay felan iceriz gerekli makbuzları dolduuruz satısıda ipotekli olarak verir mesela alıcı yani ben parayı gününde vermez isem sikayet edip motoru geri alabilir , bilen arkadaşlar daha ayrıntılı anlatırsa o işleri sevinirim herkeze hayırlı aksamlar....
    Krediye basvurdum ama kabul etmediler kkb puanım sıfırmış heniz yeni 18 yaşıma girdiğim için ve daha önceden kredi akrtı kullanmadığım için veremeyiz dediler kefil istediler onuda ben gösteremedim :( herkezin kendi sıkıntısı var :( kredi alsaydım peşin alcaktım ama olmadı taksitle veren olursa bi zahmet ulassın ben ehrgün bakıyorum cogu siteye ama pek bulamadım :(
    Kim demiş avrupa insanı medeni?Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; Desenize hayvanlar bizden daha medeni!...

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    bana 4000 e kadar gtr 250 bulsanıza ya hemen alcam yardımcı olursanız sevinirim
    ben sınır tanımam ama bütün sınırlar beni tanır........

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana 4000 e kadar gtr 250 bulsanıza ya hemen alcam yardımcı olursanız sevinirim
    4000 tl ye gt250 r almak isteyenler arasında 1500. sıradasın. Biraz beklersen belki sıra sanada gelir . Bulsam ben ikinciyi alırım. Bulduğunda da dikkat et sana maliyeti sıfırının fiyatını bulmasın.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

gece gece piyango bana vurduu motor olduğu yerde yan devrildi ayaklıktayken ... sonuc sol gidon ve son sinyal kırık
    grenajdaki çizikleri saymıyorum bile :(

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gece gece piyango bana vurduu motor olduğu yerde yan devrildi ayaklıktayken ... sonuc sol gidon ve son sinyal kırık
    grenajdaki çizikleri saymıyorum bile :(
    Hayda geçmiş olsun ya grenajlı motor dikkat etmek gerekiyor tabi
    Şu koruma takozundan olsaydı hiçbişey olmazdı belkide ama kısmet.

http://www.motosiklet.net/forum/2354017-post15677.html
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayaklık müşüründen başka temassızlık yapan yer yok mu :D Benim hyo boş vites haricinde çalışmıyo mesela 1. viteste marş basıyo ama elektrik almıyo bujilere, debriyaja basmazsam zaten marş basmıyo o müşürü de iptal edenler var, düzelir mi iptal etsem? Ya da tekleme olayı bujiden kaynaklı olabilir mi aynen anlatıldığı gibi 10bin devir gibi elektrik kesintisi yapıyo

Hayda geçmiş olsun ya grenajlı motor dikkat etmek gerekiyor tabi
    Şu koruma takozundan olsaydı hiçbişey olmazdı belkide ama kısmet.

http://www.motosiklet.net/forum/2354017-post15677.html
    Aldığımdan beri düşünüyorum koruma takozları yapmayı ama kısmet olmadı .grenajlar kırılmadı zaten sinyalle gidon kırıldı birazda çizik :S

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    bu gavurların sitelerinde düşme takozları hep grenajda delik açılarak yapılmış
    bnce aptalca birşey.
    Düzgün bi model bilen varsa beri gelsin :D

Motosikleti
    hyosung GtR 2011
    bugun motora tiger egzoz taktım sesi çok güzel çok tok bi ses veriyo düşünen arkadaşlara tavsiye ederim...

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gavurların sitelerinde düşme takozları hep grenajda delik açılarak yapılmış
    bnce aptalca birşey.
    Düzgün bi model bilen varsa beri gelsin :D
    hocam bu benim linkini verdiğim takozlar motorun şasisine takılıyor grenaj kırmak yok grenajın ortasındaki o delikten dışarı çıkıyo pdf dosyası var internet sitesinde onu açarsan orda detaylı resimler var bence gerçekten gerekli birşey.Özellikle benim gibi sakar olanlar için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:07 ----------

şu linkini verdiğim koruma takozlarını kendim anladığım kadarıyla anlatayım;
    Şimdi bu takozlar motorun ön kısmından yukarı doğru çıkan çift demirli şase borularına takılıyor,o demirleride en rahat olarak comet modelleri çıplak olduğundan onun resmi ile göstereyim:

takozların dışarda görünen kısmı istenildiğinde çevrilerek çıkarılabilen karbon kaplama hoş bir görüntüsü var.takozlar içeride kalan parçalarıyla birlikte hepsi şöyle birşey:

Son olarak motorda takılı ve grenajlar giydirilmiş hali :

Ah ah ben motoru bi alsam neler neler yapıcam ama

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    @felon kardeşim bu resimde demonte halde gösterdiğin takoz seti bi yerde satılıyor mu ? yoksa e-bay' dan falan yabancı bi siteden mi baktın ? ben sahibinden de şöyle bişey buldum ( http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6866475/detay/ ) ama senin gösterdiğin daha sağlam bişeye benziyor benimde hoşuma gitti..
    buarada seninle mondial 125ZN sayfasından tanışıyoruz felon kardeşim ama sen belki beni hatırlamazsın, ben motorunu yeni yeni aldığın alacağın sıralarda ben motorumu satmıştım Hyo aşkı için alamadım belli bi süre ama sonra aldım, sende alırsın merak etme kafaya taktın mı bi türlü alınıo

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @felon kardeşim bu resimde demonte halde gösterdiğin takoz seti bi yerde satılıyor mu ? yoksa e-bay' dan falan yabancı bi siteden mi baktın ? ben sahibinden de şöyle bişey buldum ( http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6866475/detay/ ) ama senin gösterdiğin daha sağlam bişeye benziyor benimde hoşuma gitti..
    buarada seninle mondial 125ZN sayfasından tanışıyoruz felon kardeşim ama sen belki beni hatırlamazsın, ben motorunu yeni yeni aldığın alacağın sıralarda ben motorumu satmıştım Hyo aşkı için alamadım belli bi süre ama sonra aldım, sende alırsın merak etme kafaya taktın mı bi türlü alınıo
    hatırladım hocam inş bende bi hyo sahibi olabilirim
    Bu koruma takozlarını portekizce bi siteden buldum.Satıcı brezilyada sanırım.Link bu http://www.2nb.com.br/motoracing/Default.aspx#
    İngilizce mesaj atıp ebay a ilan vermesini söyleyebilirsin,Ben motoru alırsam öyle yapmayı düşünüyorum ebaya ilan açınca zaten gerisi bilindiği gibi.Brezilyalılarada güvenebilirsin benim online oyundan bi arkadaşım var,yanlışını görmedim
    ama ebay linkiyle satın alırsan daha garanti olur.

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250R
    gerçekten beğendim bu takozları gerçekten güzel ve grenajı delmeden takılabilecek sağlam bişey, ama ben ne e-bay dan ne de yabancı sitelerden alışveriş yapmasını bilmiyorum, satıcıyla iletişime geçip benim adıma sen alsan ödemeyi ben sana yapsam felon kardeşim ne dersin ? bide fiyat neymiş acaba ?

arkadaşlar merhaba öncelikle aranıza yeni katılıyorum sizlerden yardım istiyorum st kanuni 250r almayı düşünüyorum bi tane buldum 2008 model 2010 trafige çıkışlı 1500km de kırmızı 6000tl fiyat istiyor sizlerin fikilerini almak istiyorum ??? simdiden teşekkürler

ya ben zinciri değiştirdim arka tekeri söküp takınca arka fren tutmuyor şimdi bu neden olabilirki ? ayarlayabileceğimiz biryeri varmı bunun

Alıntı hllmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten beğendim bu takozları gerçekten güzel ve grenajı delmeden takılabilecek sağlam bişey, ama ben ne e-bay dan ne de yabancı sitelerden alışveriş yapmasını bilmiyorum, satıcıyla iletişime geçip benim adıma sen alsan ödemeyi ben sana yapsam felon kardeşim ne dersin ? bide fiyat neymiş acaba ?
    motoru aldığımda almayı düşünüyorum inş.
    alırken bi kaç tane sipariş verebiliriz hatta başka alcak arkadaşlar varsa hepsini aynı kargoyla yollatırız kargosu ucuza gelir.45$ sanırım takozlar

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bana pek sağlam gibi gelmedi o kelepçe yamulmaz mı direk şaseye bağlanan takozlar bile düşünce yamuluyo bu biraz dandik gibi Bu arada hayırlı olsun yine zam geldi 10 kuruş

sahibinden.com daki şey zaten 2kg lık bi ağırlığı bile taşımaz.
    Ona koruma takozu bile denilemez heralde bahsettiğim şu :
    http://www.2nb.com.br/motoracing/Default.aspx#
    şu koruma takozlarını kendim anladığım kadarıyla anlatayım;
    Şimdi bu takozlar motorun ön kısmından yukarı doğru çıkan çift demirli şase borularına takılıyor,o demirleride en rahat olarak comet modelleri çıplak olduğundan onun resmi ile göstereyim:

takozların dışarda görünen kısmı istenildiğinde çevrilerek çıkarılabilen karbon kaplama hoş bir görüntüsü var.takozlar içeride kalan parçalarıyla birlikte hepsi şöyle birşey:

Son olarak motorda takılı ve grenajlar giydirilmiş hali :

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler