Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı KuradiLammas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah saffet çok sağolasın. telefonunu not aldım, akşam 7'de evde olurum, o saatlerde biraz kurcalayayım motoru. bana da kontak anahtarında sorun varmış gibi geldi, kilitlemeye çalışırken sanki dağıldı bir şekilde.

Motoru kaldırabilsem servise götürüp göstereceğim. belki anahtarın seri numarasından yeni bir anahtar çıkartıp deneyebilirim.

dostum geçmiş olsun,motoru aldıgın adamı bırakma onunla birlikte git servise krank gitmiş olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almısken saglam bırsey al derdım mıchelın-dunlop vs. emin ol bunlar gıbı lastıkları takınca motordan daha cok zevk alırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:32 ----------

debriyaja basıp ıtmeyı denesen (=
    Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekürler.evet lastiği degiştiricem.yalnız havaların soğuk olmasından dolayı bir çok motorcu arkadaşlarım.şimdi degiştirme havalar soguk yeni aldıgın lastik sertleşir diye.almıyorum.marta alıcam SHINKO 1.çift lastik.burdaki huysong bayii arkadaşım.tavsiye ediyor aynı zamanda R,6.larada takıyorlar.kulananlar memnunlar.
    ilhan a katılıyorm.takılmaz değil takılır her alete.sakin kulanımda problem yaşamassın zorlamassan ama acil durmlarda biraz fren yaptında motor bir anda kontrolden çıkar.ben öle yamurlu bi günde düştüm barborosta.zaten siparişi vermiş tekeri bekliyodm.gelince hemn taktırdım(pirilli sportdemon).
    iş yerinden bi abi er-6n e SHINKO taktı o da kaza yaptı.ben bu yüzden kaza yaptım dedi.
    demk istediğm 100 fazla ver çünkü en küçük düşmede bile masraf zaten(ayna snyal vs 200 tl yi geçiyo)

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı MuRoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salıh sen motorunu kaca aldın ve 2007 ve 2008 gt250 r arasındakı fark ne?
    dostum ben 6500 e aldım yanlız motorum dolu ve baya temız 2008 model hyo ama 2009 trafıge cıkıslı tıger eksoz zenon rr carbon aynalar vs gıbı seylerı ve 1 yıl garantısı mevcut ben taner dıye bırınden aldım motr 5000 kılometrede

,buyuk ıhtımal onun 1 ci sahıbıde bu sıteden bırı satan abimizde 600f aldı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:58 ----------

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salih senin motor Akileos un motor mu acaba? buralarda birinde gördüm bu motoru ben:D hayırlı olsun güle güle kullan.
    bılemıyorum ama oyle galıba bende rastgele eskı mesajlara bakınca orada aynaları taktırınca gordum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:00 ----------

bu arada dun an karada hava gunes gordu ve bız cıktık otabana wallahı xx1100 cbr600 ve 2 hyo gazladık bız hep 165-170 arası gttık ve bu motor gercekten ıyı bır motor fakat bır bmw geldı 530 bize takıldı allahtan yanımızdakı abılerımız xx ve rr ona haddını bıldıurdı her sey ıyı guzelde ah bıde 600 lukler gıbı 280 gorse fena olmazdı dimi=)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:02 ----------

arkadaslar bırde benım motor debrıyajı sert bırakınca gurrt dıye bır ses yapıyor acaba bu ses nedır zorlamak ıyı degıl bılıyorum fakat bu ses ne anlama gelıyor ozellıkle gaz verıpo debrıyajı sert bırakınca gurrtt dıye bır ses gelıyor.... kalkıslarda...

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r

ölümden döndüm

arkadaşlar uzun süredir yoktum ...
    bu geçen pazar 40 kmlik bir yol yaptım 20 kmden sonra bildiğim herzaman girdiğim bir viraj geldi önüme ..nasıl anlatayım bilemiyorum viraj sağa doğru gayet geniş bir viraj.. viraja yaklaştım pozisyon aldım döneceğim o anada gözüm hız göstergesine takıldı aman allahım net 140km o anda ne yapacağımı şaşırdım resmen kitlendim ve düşünün motor giriyopr düz bir şekilde viraja girdim ve sola doğru gitmeye başladım bir hata daha elim frene gitti baktım duramayacağım yol çift şerit yoluın ortasındaki refüje çarpacağım o anda u tali yol bağlantısı için olan boşluğa denk geldim ve karşı şerite geçtim o anda karşıdan ne geliyor olsa kafadan girecektim..allahtan pazar günü olması sebebiyle yolda hiç araç yok tu ve o yolunda bana göre soluna geçip anca motoru durdurdum motordan indim ben nerde hata yaptım allahım da bu başıma geldi kabul ediyorum 140 bayağı yüksek bir hız ama ben demekki öncesinde 160lara çıkmışım ve 140 inince yavaşladığımı sanmışım ve bence o 140 görmeseydim ben o virajı alacaktım çünkü viraj bile sayılmayacak genişlikte bir şeydi..30 derecelik bilemedin 35 derecelik bir viraj benim kafama takılan neden öylece dona kaldım acil cebvaplarınızı bekliyorum... kalın sağlıcakla tank tokatlama olayından sonraki en korkunç olay yaw

ne diyeyim tekeriniz düz bassın...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Aramıza hoş geldin tekrardan... Allah korumuş hocam... Aslında hatanı anlamışsın bence hızın oldukça yüksek allahtan yolda mıcır filan yokmuş yada mazotu dökülen bir kamyon filan geçse kötü olurmuş... Birde donup kalmana en büyük etken tecrübesizlik... Tehlike anında ne yapacağımızı biliyoruz ama bunu uygulamamız yok... bunu çalışmamız bolca pratik yapmamız gerekir.

Aslında şans torbamızdan yiyoruz... tecrübe torbasını doldurmadıkça şans bigün bitecek bunu unutmayalım...

Gideceğin yere (yani 40 kmlik yolu) hız olarak 140 ile değilde 90 ile gitmiş olsan nekadar geç gitmiş olacaktın? 90 ile gitsen 27 dakika sürecekti. 140 ile gittiğinde 17 dakika sürecekti... Soru şu 10 dk için bu risk alınır mı?

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu geçen pazar 40 kmlik bir yol yaptım 20 kmden sonra bildiğim herzaman girdiğim bir viraj geldi önüme ..nasıl anlatayım bilemiyorum viraj sağa doğru gayet geniş bir viraj.. viraja yaklaştım pozisyon aldım döneceğim o anada gözüm hız göstergesine takıldı aman allahım net 140km o anda ne yapacağımı şaşırdım resmen kitlendim ve düşünün motor giriyopr düz bir şekilde viraja girdim ve sola doğru gitmeye başladım bir hata daha elim frene gitti baktım duramayacağım yol çift şerit yoluın ortasındaki refüje çarpacağım o anda u tali yol bağlantısı için olan boşluğa denk geldim ve karşı şerite geçtim o anda karşıdan ne geliyor olsa kafadan girecektim..allahtan pazar günü olması sebebiyle yolda hiç araç yok tu ve o yolunda bana göre soluna geçip anca motoru durdurdum motordan indim ben nerde hata yaptım allahım da bu başıma geldi kabul ediyorum 140 bayağı yüksek bir hız ama ben demekki öncesinde 160lara çıkmışım ve 140 inince yavaşladığımı sanmışım ve bence o 140 görmeseydim ben o virajı alacaktım çünkü viraj bile sayılmayacak genişlikte bir şeydi..30 derecelik bilemedin 35 derecelik bir viraj benim kafama takılan neden öylece dona kaldım acil cebvaplarınızı bekliyorum... kalın sağlıcakla tank tokatlama olayından sonraki en korkunç olay yaw

Sex Speed Money...

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoş geldin tekrardan... Allah korumuş hocam... Aslında hatanı anlamışsın bence hızın oldukça yüksek allahtan yolda mıcır filan yokmuş yada mazotu dökülen bir kamyon filan geçse kötü olurmuş... Birde donup kalmana en büyük etken tecrübesizlik... Tehlike anında ne yapacağımızı biliyoruz ama bunu uygulamamız yok... bunu çalışmamız bolca pratik yapmamız gerekir.

Aslında şans torbamızdan yiyoruz... tecrübe torbasını doldurmadıkça şans bigün bitecek bunu unutmayalım...

Gideceğin yere (yani 40 kmlik yolu) hız olarak 140 ile değilde 90 ile gitmiş olsan nekadar geç gitmiş olacaktın? 90 ile gitsen 27 dakika sürecekti. 140 ile gittiğinde 17 dakika sürecekti... Soru şu 10 dk için bu risk alınır mı?
    haklısın katılıyorum sürat : felaket sanırım ne olursa olsun yüksek hızlara çıkmamak gerekir verdiğin değerler çok güzel zaten yetişmem gereken bir yer yoktu öylesine bir hafta sonu gezisiydi ve eğer ben donup kalmasaydım her türlü alırdım o virajı ama nedense donakaldım...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilhan a katılıyorm.takılmaz değil takılır her alete.sakin kulanımda problem yaşamassın zorlamassan ama acil durmlarda biraz fren yaptında motor bir anda kontrolden çıkar.ben öle yamurlu bi günde düştüm barborosta.zaten siparişi vermiş tekeri bekliyodm.gelince hemn taktırdım(pirilli sportdemon).
    iş yerinden bi abi er-6n e SHINKO taktı o da kaza yaptı.ben bu yüzden kaza yaptım dedi.
    demk istediğm 100 fazla ver çünkü en küçük düşmede bile masraf zaten(ayna snyal vs 200 tl yi geçiyo)
    Arkadaşlar uyarılarınız için teşekür ediyorum.uyarılarınızıda dikkate alıcam ben artık SHINKO lastigi yenisini kendi elimle gözlerimle kontrol edip uygun gördügümde alıcam otomobilime lastik alırken yaptıgım gibi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster

copy.arkadaşım çok geçmiş olsun eyer o anda kafanda başka bir şeyler düşünüyorsan kasılmış olmalısın.

Temız gt250r Hyosung arıyorum ankaradan 5000 6000 tl arası en az 2007 model km 10000 gecmesın ıstıyorum tanıdıklarınız bıldıgınız vs.. motor varsa benı bılgılendırırsenız sevınırım gsm:5068855237 msn:06aksiyoncu@windowslive.com

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Temız gt250r Hyosung arıyorum ankaradan 5000 6000 tl arası en az 2007 model km 10000 gecmesın ıstıyorum tanıdıklarınız bıldıgınız vs.. motor varsa benı bılgılendırırsenız sevınırım gsm:5068855237 msn:06aksiyoncu@windowslive.com
    http://www.sahibinden.com/acilll_iht...XQQdisplayitem

bu ilana bak bu motorun hiç bir problemi yok ark. 600rr alıcağından acil bu fiyata satmakta kazası falanda yok temiz makina.. tavsiyemdir...!!
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bayadır giremiyorum yahu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

malkocoglu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125
    nerdesin be kardeşim
    [

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Ok yaydan çıkmadan yapacağını yap...

Motosikleti
    MCT 250

bizim bır arkadas satıyor 2007 ama hıc kullanılmamıs sıyah hatasız motor ıstersen gel bır bak ankarada motor...

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/acilll_iht...XQQdisplayitem

bu ilana bak bu motorun hiç bir problemi yok ark. 600rr alıcağından acil bu fiyata satmakta kazası falanda yok temiz makina.. tavsiyemdir...!!
    Attigin motor dedigin gibiyse cok iyi fiyat \2006 bulur anca o fiyata alcak arkadaslar baksin bencede bu ilana motor temiz duruyor
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Alıntı salih06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim bır arkadas satıyor 2007 ama hıc kullanılmamıs sıyah hatasız motor ıstersen gel bır bak ankarada motor...
    salıh kardesım satan kısının numarası yada ulasabılecegım adres gıbı bısey varmı?

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    selam arkadaşlar acaba bana şu motorun kitapcığını ödünç verebilecek bir arkadaş varmı ? teşekkürler
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Yalovaya gidince Fotokopi cektirir yollarım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar acaba bana şu motorun kitapcığını ödünç verebilecek bir arkadaş varmı ? teşekkürler
    kanuni sitesinde pdf formatlı var
    http://www.stkanuni.com.tr/modeller/gt250r/gt250r.pdf
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalovaya gidince Fotokopi cektirir yollarım
    kardeş sen gönder ben onu çekerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:28 ----------

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeş
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşlar zannedersem bu siteyi biliyosnuzdur. http://www.hyosungsource.com/
    fiyatlar nerdeyse 1/3 i.örneğin orji aynalrın çifti 80 tl
    bu siteden alışveriş yapan oldumu.geliş maliyeti ne olur

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Alışveriş yapan oldumu bilmiyorum ama ben birkaç malzemeye baktım ayne fren vb gibi malzemelerde bence çokda karlı olmayacaktır. NEden derseniz;

mesela fren maneti baktım benimki ucundaki topuz koptuğu için değiştireyim diye fiyatı 46 TL gibi birşeydi. Üstüne birde shipping ekleyince oluyor sana 80 TL buda zaten bayii satış fiyatına denk geliyor yalnız burada önemli olan konu yüksek meblağlı ürünlerde belki kar olabilir...

Shipping quotes are based on the address information you selected:
    ESKISEHIR 26100 Turkey
    Available Shipping Methods Rates
    Zone Rates (Shipping to TR (1 x 0.20kg(s))) TL32.66

Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zannedersem bu siteyi biliyosnuzdur. http://www.hyosungsource.com/
    fiyatlar nerdeyse 1/3 i.örneğin orji aynalrın çifti 80 tl
    bu siteden alışveriş yapan oldumu.geliş maliyeti ne olur
    Sex Speed Money...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler