Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    nesse bız konumuza canım motorlarımıza gerı donelım zaten bu aralar baya suresım tuttu ama her ana kar yagcak gıbı ankarada hava...
    [COLOR="Red"]CBR 1000 RR[/COLOR][COLOR="Black"]SON KARAR[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hoop kımse yok mu

merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Kış geldi motorları çekmişsinizdir sanırım artık dimi???
    Alkol konusunda kati suretle katılıyorum alkolü taşımanızda sakınca yok ama sırt çantanızda
    Ya branda alıcam ben daha offf hastane işleri çıktı neler neler yaptım motosiklet içinde ne foto atabildim nede siteye katılabildim
    Sakın Hyo aldı... alana kadardı... bizle işi demeyin (kızarım)
    Mazeretim var asabiyim ben (şaka bi yana sağlık nedenlerinden ötürü)
    Kaza Anında Sizi Korur...

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Geçmiş olsun hocam.İyileştiğinde bekliyoruz paylaşımlarını
    Faik herkes motoru çekmiş garajına abi
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    ya arajda olabılır motorlada bılgısayarlar sıcakta yahu kıms gelmezmı buraya...aslında yazın kımse olmasa daha mantıklı cunku herkes motor ustunde oluo...

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam.İyileştiğinde bekliyoruz paylaşımlarını
    Faik herkes motoru çekmiş garajına abi

Benim motor da minibüste, garibim
    3 haftayı geçti kullanmadım

Motosikleti
    cok ozledım motor kullanmayı...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    off bayadır giremiyordum foruma online olmak ne kadar güzel bişemiş :D ewde internet yokta arkadaştan bakayım dedim bi =)
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    benm de evde kesik bu arlaar arkadaşlardan yararlanıyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBR 125R
    sıfır gt 250r ne kadr arkadaşlar
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

Motosikleti
    8735 bıldıgım kadarıyla...

Motosikleti
    yıne bı ben varım baslıkta guncellıgım barı...

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    uzun zamandır hyosung almak aklımda var,geçen bir arkadaşımla konuşuyorum kendisininde motor dükkanı var ayrıca hyosung bayisi,anlattğını aynen aktarıyorum...

-yaw bende satıcam motoru alıcam bi hyosung yetmiyor atık 125 lik makine

-ben uzak dur derim

-neden?

-bir iki sene önce ben birine sattım 9000 ytl para saydı elime,2-3 kere izmite gitti geldi alan kişi 1100 km yaptı motor yağ akıtmaya başladı... 6500 ytl ye geri sattı...
    ayrıca motor parçaları yok piyasada,sen arayıp sorsan var derler ama bayii olarak ben sorunca yok diyorlar ayna sinyal grenaj vs. gibi parçaları var sadece..

valla işin açıkcası bunları duyunca tekrar düşünmeye karar verdim,kimi övüyor kimi yanaşma diyor arada kaldım vallahi
    herhalde motordan motora fark var ki biri sorunsuz kullanırken diğeri servis servis geziyor...

yalnız şunu söyliyim gidişini gerçekten beğendim makinenin hele 125 den inip ona binince uçak gibi geldi vallahi..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı cem_ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır hyosung almak aklımda var,geçen bir arkadaşımla konuşuyorum kendisininde motor dükkanı var ayrıca hyosung bayisi,anlattğını aynen aktarıyorum...

-ben uzak dur derim

-neden?

-bir iki sene önce ben birine sattım 9000 ytl para saydı elime,2-3 kere izmite gitti geldi alan kişi 1100 km yaptı motor yağ akıtmaya başladı... 6500 ytl ye geri sattı...
    ayrıca motor parçaları yok piyasada,sen arayıp sorsan var derler ama bayii olarak ben sorunca yok diyorlar ayna sinyal grenaj vs. gibi parçaları var sadece..

valla işin açıkcası bunları duyunca tekrar düşünmeye karar verdim,kimi övüyor kimi yanaşma diyor arada kaldım vallahi
    herhalde motordan motora fark var ki biri sorunsuz kullanırken diğeri servis servis geziyor...

yalnız şunu söyliyim gidişini gerçekten beğendim makinenin hele 125 den inip ona binince uçak gibi geldi vallahi..
    Aynı olayı ben de 2800 km'lerde yaşamıştım.Motosiklet durduğu yerde 1-2 gün kalsın altında bir miktar yağ oluşuyordu.Gerekçe olarak bu motorların hepsinde olduğunu bazı kişiler motorun terlediğini; servis ise bakımında fazla yağ konduğunu o yüzden akıttığını söylemişti.Açıkcası o olaydan sonra benim de hevesim kaçmıştı ve 3 hafta içerisinde sattım
    Not: Bu sadece 2006'lara has bir problem olabilir...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    valla benım motor 3000 km ye yaklastı ama benımkı 2008 st kanuni...dedıgınız problemı yasmadım bıle ayrıca parca konusunda da hıc bı sıkıntı yok...

Motosikleti
    GT250R
    parça sıkıntısı olacağını sanmıyorum türkiyede heryerde kanuni bayisi var, teknik servisi var vs. vs.
    yağ akıtmasına bişi diyemeyeceğim ama 2006 modeller harbiden çok sıkıntılıymış, 2-3 ay sonra alıyorum inşallah bende bi gt250r yeterince araştırma yaptığıma inanıyor ve 2007-2008 model max 8000 km 7000bin liraya kadar bir alış yapacağım.(Umuyorum)
    bence korkmaya gerek yok, türkiye gibi bir yerde kanuni gibi bi markayı arkana almak içini rahatlatır(bence)
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

arkadaşlar sitenize yeni katıldım bi sorum olacak aslında hedefim yamaha yzf r6 ama daha tecrübem yok inşallah ileride ilk başta sıkı bir eğitimden sonra hangi motoru önerirsiniz honda 125cc lik mi yoksa hyosung 250 mi

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı celalkd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır gt 250r ne kadr arkadaşlar
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8735 bıldıgım kadarıyla...
    8250 8bine iyi bir pazarlıkla alınabiliyor kadıköydeki yerlerden en son motovizyonda sorduğumuzda cash paraya ne olur dedim sadece 8250 dedi
    delta bisiklet var stadın karşısında kırmızı bi hyo var ama kaç model bilmiyorum plakasız 0 oda 8bin dedi pazarlıksız
    yani pazarlık olur pazarlıksız dememe bakmayın ben pazarlık için konuşmadım canlı parayı gösterince illaki bişeler yaparlar daha ama delta bisiklettekini tavsiye etmem

-ben uzak dur derim

-neden?

bunların hepsi çoğu yerde var 4 büyüklerde bile motoru götür servise 1 2 hafta bekliyorsun saten japonyadan parça gelmesini bekliyorlar (her parça için değil tabikide bu bazı bozulması zor olan düşünülmeyen parçalar için yani çok satılabilecek mallar dışında stok yapmıyor kimse fazla)
    yani motoru 0dan toplayacak şekilde çin malları hariç hiç bi markada ole parça bulamıyorsun hep bekliyorsun
    çin mallarındada neden bulabiliyorsun motorların her yeri dökülüyor genel olarak parça sürkilasyonu her ekilde oluyor ondan depolarında mal tutuyolar hemde parçalar diğerlerindeki gibi pahalı değil zarar edicekleri bi yan olmuyor

Alıntı burak-ymh-r6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sitenize yeni katıldım bi sorum olacak aslında hedefim yamaha yzf r6 ama daha tecrübem yok inşallah ileride ilk başta sıkı bir eğitimden sonra hangi motoru önerirsiniz honda 125cc lik mi yoksa hyosung 250 mi
    eğitimden sonra hyo yada yeni adıyla st kanuni alabilirsin ama kanuni almanı tavsiye ederim motor dışındaki ufak tefek bi kaç kronik sorun çözülmüş durumda çünkü her yeni gelen modelde seride sorunlar giderek çözülüyor çünkü

Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parça sıkıntısı olacağını sanmıyorum türkiyede heryerde kanuni bayisi var, teknik servisi var vs. vs.
    yağ akıtmasına bişi diyemeyeceğim ama 2006 modeller harbiden çok sıkıntılıymış, 2-3 ay sonra alıyorum inşallah bende bi gt250r yeterince araştırma yaptığıma inanıyor ve 2007-2008 model max 8000 km 7000bin liraya kadar bir alış yapacağım.(Umuyorum)
    bence korkmaya gerek yok, türkiye gibi bir yerde kanuni gibi bi markayı arkana almak içini rahatlatır(bence)
    sahibindende 5bin 6bin arası çok iyi durumda motorlar bulabilirsin
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

cem_ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250 R
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parca konusunda da hıc bı sıkıntı yok...
    sıkıntı olmadığını nerden biliyosun,eğer senin veya bildiğin başka bi motorun problemi olduysa süreci aktarırsan sevinirim...

bana bunu söyleyen bayii idi,terar sölim motor parçalarının olmadığı nezaman geleceğininde belli olmadığı söyleniyormuş kendilerine... ayna sinyal vs gibi parçalar için söylemedi..

dediğin doğru olabilir,öğrenmek açısından soruyorum

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sıkıntı olmadığını nerden biliyosun,eğer senin veya bildiğin başka bi motorun problemi olduysa süreci aktarırsan sevinirim...

bana bunu söyleyen bayii idi,terar sölim motor parçalarının olmadığı nezaman geleceğininde belli olmadığı söyleniyormuş kendilerine... ayna sinyal vs gibi parçalar için söylemedi..

dediğin doğru olabilir,öğrenmek açısından soruyorum
    Senin sorduğun hyosung ise ki öyledir anlatmana göre onda belki problemli gibi gösterilebilir.Fakat s&t kanunilerde parça sorunu yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler