Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    TCDD malesef motor almıyormuş bilmem hangi zamanda alınan karardan sonra.
    Ben Ankara'dan derbi gpr 125 getirmek istiyordum.O zamanlar aramıştım ve böyle söylemişlerdi.Ama otobüs firmalarıyla anlaşarak getirebilirsiniz.Benim bildiğim Erhan ve başka bir arkadaş böyle yapmışlardı...
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merttunax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Hyosung GT250R sığarmı? alırlarmı? nasıl bir koruma düzeneği yapmam gerekir? zarar görmemesi için benim içinde daha iyi olur açıkçası otobüs vb.
    Getiren arkadaşlar hangi firma getirdi, ne kadara, herhangi bir sorun aksaklıkvb. oldumu beni aydınlatırsa çok sevinirm...
    Kaza Anında Sizi Korur...

Motosikleti
    yuan kuba sjkyjet sj 150 23
    bi gün alıcam seni binicem üstüne vurucam kırbacı
    yyyyuuuuuuuaaaaannnnnn:queen:

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı merttunax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm hyo dostları...
    İlk önce motosiklet.net teşekkürlerimi sunarım çok yararlı bilgiler edindim üstandlardan...
    Maddi durumlar açısından pek marka model değişimi yapamıyacağım için Hyosung GT250R düşünüyorum...
    Scooter tecrübem çok ama ben onu saymıyorum bile düzgün bir ders aldım vitesli motor hususunda (bunuda MT sayesinde yaptım )
    Ehliyet sorunu da inşallah çözülüyor bu ay sonuna kadar almış oluyorum... Şimdi asıl sorularıma gelicek olursak kendimi bilen hız hususuna meraklı olmayan birisiyim tamamen görsellik ve keyif için motor tercihim kendimi özgür hissediyorum açıkçası... vb... ( çoğu motorcudaki motosiklet aşkı ) Uzun süreli olarak almayı düşündüğüm hyosung GT250R motosikleti kullanmayı düşünüyorum... Vitesli tecrübem az olduğu için önerir misiniz kullanan arkadaşlar,yoksa başka marka model mi bakmalıyım.
    Baktığım kadarı ile bütçeme uyan 2007 model bir hyo buldum ama tek sorun benim Ankara'da Hyo'nunda başka ilde olması :D.
    Uzun bir yol getirmem gerek... Bulduğum hyolar İzmir ve İstanbul'da oradan binerek getirmemde sakınca var mıdır??? (scooter ile tek seferde 150km falan yol yapmıştım.) Kendime güveniyorum ama güven ilede bitmiyor sanırım.
    Hyosung Gt250R 650km vb. için yapabilir mi? Uzun yolda sorun açar mı? Karakteristik olarak kullandığım bi marka model değil, yokuşlarda nasıldır...
    Veya binerek getiremezsin diyorsan Nasıl bir nakliye şekli seçmeliyim (pahalı olmaması gerek)
    Bilmem gereken husular hakkında bilgi verirseniz sevinirim şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler...
    Not: Motosikletimden önce ekipman ve korumalarımı edineceğim bunuda unuttum sanmayın :D Uzun yol yapan arkadaşlarda bilgi verirse çok mutlu olurum...hatamız kusurumuz varsa özür dilerim sayfada başka bi yerde yazıldı ise tekrar özür dilerim,170 sayfayı okumak kolay değil
    Mert TUNA
    Aleyküm selam.

Almak istediğiniz motor gideceğiniz mesafeye değecek bir motor mu onu bilmek lazım evvela. Satılık ilanı varsa bir inceleyelim.

Bu havada motora binerek uzun yol yapmak zorlu bir iş.

Hele tecrübe yoksa ve bu uzun yolda olacaksa bu daha da zorlu bir iş.

Biz İstanbul'dan trenle arkadaşa GT250R getirmiştik ama otobüs ile nakliye nasıl oluyor bilmiyorum.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hyosung GT250R sığarmı? alırlarmı? nasıl bir koruma düzeneği yapmam gerekir? zarar görmemesi için benim içinde daha iyi olur açıkçası otobüs vb.
    Getiren arkadaşlar hangi firma getirdi, ne kadara, herhangi bir sorun aksaklıkvb. oldumu beni aydınlatırsa çok sevinirm...
    Sığıyor merak etme hiç.Erhan arkadaşımız zaten görürse seni bu konuda aydınlatacaktır
    Honda Ses Dylan 150 >> Hyosung GT250R >> Gilera Runner VXR 200 >> Honda CBR 250R

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Erhan arkadaşımız duy sesimi :D (kargo için sordum getirirlermi acaba diye ama sandık yapman gerek diyor ben nasıl hangi şekilde sandık yapabilirim...)

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    hayırdır mehmet runner'ıdamı satıcaksın yeni soru işaretlerini koymuşsun hızını kesemiyorsun sanırım (=
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya İlkay hızımı alamıyorum hakikaten.Runner güzeldi de yetmedi artık.Sıralı dörtlü istiyorum
    Bu arada satıcam değil sattım

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 battaniye atıp arabanın altına yan yatırıp makınayı, çorludan izmire getirdim. hiç sorunsuz şekilde.

başka sehirden alıcagına dibindeki makınayı alsana asm arkadasımızın motoru.

ankara izmirt gelip gidecen 300 yol masrafı yapacan. 150 de plaka değiştircen etii 450 + ----- 500 ytl de düz.

6,800 e asm arkadasımızın motorunu al bebek gibi bin. burnunun dibinde hyo var. bilmediğin motoruda alma taa izmire kadar gelicen yazık olur. asm ankarada herzaman. her derdinde yardımcı olur sana.

http://www.sahibinden.com/michelin_p...XQQdisplayitem

bu motoru kacırma derim. burnunun dibinde. pişman olmazsın

bu arada 7,200 ilan ama azımdan çıktı bikere 6,800 e ver asım bu motoru bu arkadaşımıza !! duy sesimi!!!!! yardımcı ol fiyatta!!!
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya İlkay hızımı alamıyorum hakikaten.Runner güzeldi de yetmedi artık.Sıralı dörtlü istiyorum
    Bu arada satıcam değil sattım
    yavaş mehmet ya piyasayı alt üst ettin wallahi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya aramızda kalsın da zaten kriz de benim motor alıp satmamdan çıkıyor abi

Motosikleti
    Ya aramızda kalsın da zaten kriz de benim motor alıp satmamdan çıkıyor abi
    walla düşünürsen bi arkadaş war elinde 600f ve busa var
    f güzel makina ole çok basılıp edilmemiş üzülmemiş bir makina (bildiğim kadarıyla)

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Benim düşüncem de F ama şu ara maddiyat yetmez ona.Ayrıca kendimi şu an yeterli görüyorum o motora ama biliyorum da
    Ocak-şubatı bekleyeceğim gibi abi.Bir ara cbf500'e niyetlendim ama ses istiyorum artık yaa

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Çok doğru söylüyorsun tabi arkadaşım ilan sitesindeki en beğendiğim Hyo yalan söylemeye gerek yok hani
    Amaaa gel gelelim ki bütçe el vermiyor :(
    olsa da alabilsek Asım arkadaşımızın Hyo'sunu

Motosikleti
    Benim düşüncem de F ama şu ara maddiyat yetmez ona.Ayrıca kendimi şu an yeterli görüyorum o motora ama biliyorum da
    Ocak-şubatı bekleyeceğim gibi abi.Bir ara cbf500'e niyetlendim ama ses istiyorum artık yaa
    cbf500 yerine 600 al ses var hemde rahat
    bence sen hyoyu satmıyacaksın kullanıcaktın onu en azından sana zorluk çektiren kasların çalışıp gelişeceğinden sorunarın ortadan kalkıcaktı

Çok doğru söylüyorsun tabi arkadaşım ilan sitesindeki en beğendiğim Hyo yalan söylemeye gerek yok hani
    Amaaa gel gelelim ki bütçe el vermiyor :(
    olsa da alabilsek Asım arkadaşımızın Hyo'sunu
    bence ne yap et bi yerlerden bul buluştur asımın motorunu al derim

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Eğri oturup doğru konuşalım abi.2500'de aldığım motor 3000'i biraz geçince yağ kaçırmaya başlamıştı.İstanbul motor'a götürüp gösterdim motoru.Bakımda yağsının fazla konulduğunu bu yüzden de yazın yüksek devirlerde kullanmaya başladığımdan contanın başından az az kaçırdığını söyledi oradaki usta.Sonrasında da oraları temizledi, fazla yağı aldı etti.Tabi ben motoru yaptırana kadar yaklaşık 1-2 hafta kullandım ve ilanı da o zaman verdim.Tam da motoru yaptırmaya götürdüğüm gün bir arkadaş da geldi motoru gördü, ustayla konuştu.İstanbul motorun ustası o arkadaşa da motorun tüm durumunu anlattı, o da aldı.Hee burada demek istediğim şu ki ben o motordan yağ kaçırınca acayip soğudum ne yalan söyleyeyim.Alacak olan arkadaşlara motorun gidişi, duruşu olarak tavsiye ederim ama ben daha da almam...
    Erhan da aldı sattı.Onun da söyleyecek şeyler vardır heralde...

Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Açıkçasını söylemem gerekirse benim borç harç şu kriz döneminde bulabileceğim miktar 5.500 YTL bu işe kalkışma sebebimde zaten kış sezonu olup belki fiyatların daha makul olur bende bir makina sahibi olabilirim hisine kapılmamdır...

Motosikleti
    mehmet erhan'ın motoru satma nedenleri biraz daha farklı eskiden scooterla adım başı istediği yere atlayıp gidebiliyordu şimdi her seferinde branda kilit derdi trafik derdi vs sıkıcı oluyor hemde dert biraz scooterla şehir içinde daha rahat

hemde motorun hızı artık pek kesmemeye başlamıştı ondan sattı sesi felan 4 baca gibi değil tabikide biraz bunlarda var işin içinde

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Tabi ya onu da kesmemiş o da sıralı 4lü istiyormuş

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkçasını söylemem gerekirse benim borç harç şu kriz döneminde bulabileceğim miktar 5.500 YTL bu işe kalkışma sebebimde zaten kış sezonu olup belki fiyatların daha makul olur bende bir makina sahibi olabilirim hisine kapılmamdır...
    o fiyata adam akıllı makina alamazsın. benim içime bu fiyata alacağım makina sinmez.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler