Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bu modelide yakınen inceledim fuarda her yanına baktım..Şimdi hyosung da kore malı bu daelimda ikisinede bakıyorum gerek işçilik gerekse boya kalitesi az çok metal kalitesindende anlarım..Arada uçurum var ikisindede marka olmasa bilmesem daelim ı çin malı zannederim.. Yukarda arkadaşın dediği gibi ön taraf o kadar boş o kadar kalitesiz malzemeden yapilmişki ben burdayım diyor resmen..
    Oturuş pozisyonu çok güzel çok eğilip bükülmeden kullanılabiliyor hyosung gibi değil..onun dışında daelim in karenajları kafa yapisi falan bana 90 lı yılların 600F lerini anımsattı..BG gücü görüntüsü çok güzel ama işçiliğe ve kalitede eksiklik var..Şahsi görüşümdür alan kullanan ne kadar memnundur belkide kazasız belasız sürüşler..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    hyosungda kawasiki ile yarışıyor fiyatta nerdeyse 11lira olacak tamam şekil motor güzel de ama bilemedim ben maddi boyut ön planda olduğu için daelime kayıyor gönlüm siyahı çok hoş duruyor
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modelide yakınen inceledim fuarda her yanına baktım..Şimdi hyosung da kore malı bu daelimda ikisinede bakıyorum gerek işçilik gerekse boya kalitesi az çok metal kalitesindende anlarım..Arada uçurum var ikisindede marka olmasa bilmesem daelim ı çin malı zannederim.. Yukarda arkadaşın dediği gibi ön taraf o kadar boş o kadar kalitesiz malzemeden yapilmişki ben burdayım diyor resmen..
    Oturuş pozisyonu çok güzel çok eğilip bükülmeden kullanılabiliyor hyosung gibi değil..onun dışında daelim in karenajları kafa yapisi falan bana 90 lı yılların 600F lerini anımsattı..BG gücü görüntüsü çok güzel ama işçiliğe ve kalitede eksiklik var..Şahsi görüşümdür alan kullanan ne kadar memnundur belkide kazasız belasız sürüşler..
    Dedikleriniz dogru ancak nakit 8 bine veriyorlardı motoru arada 3 bin lira var o kalite farkı da haliyle normal benim için boya umrumda değil açıkcası 8 10 bin lira düzeyi arasındaki motorlarda motoru ögrenmek kavrulmak için kısa mesafelerde gitmek için bence gayet güzel bir motor.Kişiye göre değişiyor zevkler ancak o fiyat seviyesinde güzel bir servis agıyla çok güzel rakamlarda satış yakalayabilir.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı DarkKnight adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedikleriniz dogru ancak nakit 8 bine veriyorlardı motoru arada 3 bin lira var o kalite farkı da haliyle normal benim için boya umrumda değil açıkcası 8 10 bin lira düzeyi arasındaki motorlarda motoru ögrenmek kavrulmak için kısa mesafelerde gitmek için bence gayet güzel bir motor.Kişiye göre değişiyor zevkler ancak o fiyat seviyesinde güzel bir servis agıyla çok güzel rakamlarda satış yakalayabilir.
    Gelir durumunuzu bilmiyorum ama 8-10 bin liralık motorlarla motosiklet öğrenilmez..aylık gelir 2-3 bin liraysa bu dediklerimi kaideye almayın... Ama ne olursa olsun hyo iyiydi.. 8 bin lira onun sıfırına vereceksin madem 9 bin liraya 2010 model ninja 250 ler var 8-10 bin kmde kat kat daha iyidir bin lira zararına havada satarsın..Ama öğrenmek için iyi bir seçim değil..

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir durumunuzu bilmiyorum ama 8-10 bin liralık motorlarla motosiklet öğrenilmez..aylık gelir 2-3 bin liraysa bu dediklerimi kaideye almayın... Ama ne olursa olsun hyo iyiydi.. 8 bin lira onun sıfırına vereceksin madem 9 bin liraya 2010 model ninja 250 ler var 8-10 bin kmde kat kat daha iyidir bin lira zararına havada satarsın..Ama öğrenmek için iyi bir seçim değil..
    Kişisel bir olay öğrenilmez gibi keskin birşey söyleyemeyiz benim maddi durumumda başlangıç seviyesi motorlar için seviyem 8 10 bin lira bu kişiye göre 20de olur 2 binde herkesin kararına saygı duyuyoruz.Ben prensip olarak 2.el almaktan yana değilim motoru sokakta gördügüm sürücü kitlesine bakarak öle sürüceksemde kendim haşat ederim düşersede düşsün mantığındayım.

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı Emre ATICI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://turbotuning.gen.tr/upload4/Da...SYAMOTOR-1.jpg
    http://turbotuning.gen.tr/upload4/Da...SYAMOTOR-2.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

hocam aydın / nazilli'ye yakın yerde oturuyorsan buyur gel test motorunu dene ;) fiyatı uygun ve parcaları cok kaliteli.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

nerde bu adamin kaski??
    Bu arada bakin ne buldum :D

http://www.asyamotor.com.tr/?page=haber-detay&hdi=150
    Çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmıyor

Motosikleti
    2000 ford
    100 kmde 5 litre mii pist kullanımı heralde

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Aynı anda hem 4 silindir hem tek silindir mükemmelmiş.Performans egzost takarak gücünü 24 beygirden 30-32 beygire de çıkarabiliyomuş.

Ulan salla da az salla.Beyin ile oynasan alamıyosun o kadar güç

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı anda hem 4 silindir hem tek silindir mükemmelmiş.Performans egzost takarak gücünü 24 beygirden 30-32 beygire de çıkarabiliyomuş.

ekrem onu bunu bırakta biz ne zaman buluşuyoruz?
    Zippo's bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

nerde bu adamin kaski??
    Bu arada bakin ne buldum :D

http://www.asyamotor.com.tr/?page=haber-detay&hdi=150http://www.asyamotor.com.tr/img/dergiSAYFA.jpg
    Daha da çok merak etmeye başladım şu naneyi yav Okula gelip kaçırcam bak seninkini,dikkat et... panik yapma

Zaten sadece egzoz dememiş orada. Dikkat et.
    #sürenadam

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Altın elbiseli adamın testi henüz yayınlanmamış olsada Alper in anlattıklarına göre Barkın abi için vasatın altındaymış bu motor.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Altın elbiseli adamın testi henüz yayınlanmamış olsada Alper in anlattıklarına göre Barkın abi için vasatın altındaymış bu motor.
    vasat mı ?

talihsizlik bence.

Sym den ve hysoung dan daha hafif bu motor ( 130 kilo ) .

25 beygir, görüntü orjinal derken bana göre vasatın üzerinde ;)

yanlış anlamayın gençler bir soru sorayım, nette denkgelemedim.

motor bloğunun ordaki grenajlar olmayan bir foto gördünüz mü hiç ?

Motosikleti
    dealim roadwin 250r
    arkadaşlar oncelıkle aranıza yenı katılmaktayım ve nıcnameden anlıycanız uzere roadwin 250r kullanıcısıyım motoru 10 gun once aldım ve hala rodajdayım 700 km oldu motordan cok memnunum ınanılmaz dıkkat cekıyo 2 3 4vıtesler tam bı tork ueratım merkezı gıbı vıraj gırıs cıkıcları ınanılmaz guzel tabıkı klasmanında degerlendırmek lazım bu arada unutmadan 4. motorum azbıraz kendımce olsada anlarım motordan ınanın cın mallarıyla alakası bıle yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:50 ----------

zippo's arkadaşım sende motor ruhunu yasamaktan cook keyıf alan bı arkadasa benzıyosun ama unutma bu işler uzerındeyken sana verdıgı hıssıyatla alakalı o yuzden mış muş larla bosa yorum yapmayalım markayı savunmamdan degıl netıcede kore malı ama onemlı olan beklentıdır. tekerın duz gıtsın kardesım ıyı yolculuklar...

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    velkam
    tekerin duz bassin

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    son ölçüm: şehir içi 10lt 250km

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    son ölçüm: şehir içi 10lt 250km
    Su dimi yaa... Ben de ş.içinde gezince çok susuyorum hacı, sen 10lt iyi içmişsin ama
    #sürenadam

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    100 de 4 ediyo hacı cbr la aynı
    gerçi sorsak 1lt yakıyo derler ama :D

aşağıdaki linkten fabrika verileri 4.16 diyo ne iş? :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CBR250R_(2011)

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    100 de 4 ediyo hacı cbr la aynı
    gerçi sorsak 1lt yakıyo derler ama :D

aşağıdaki linkten fabrika verileri 4.16 diyo ne iş? :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_CBR250R_(2011)
    4.1 lt için "Burns, John (March 2011), "Kawasaki Ninja 250R vs. Honda CBR250R - Comparison Test; Small but meaty: Can Honda’s new Single outrun America’s biggest-selling sportbike?", Cycle World, retrieved 2011-03-17

4.6 lt için ; "Rousseau, Scott (April 2011), "250cc Sportbikes Compared; Honda's CBR250R vs. Kawasaki's Ninja 250R vs ATK's GT250R", Motorcycle Consumer News (Irvine, California: Aviation News Corp) 42 (4): 12–23, ISSN 1067-8697 1073-9408, 1067-8697"

diye link vermiş ama benim anladığım 250likleri karşılaştıran 1-2 testteki verileri belirtmiş. Doğrudur, testlerde de biraz hırpalamışlardır motorları. Ve buradan da anlıyoruz ki ş.içinde 3.5'un altında yakıyorum diyen CBR kullanıcıları sakin sürüşler yapıyor... Sen nasıl kullandın??

Ben yakıt için şu siteye göz atıyorum daha çok, fikir edinmek açısından;

http://www.fuelly.com/motorcycle/daelim/vjf%20250 (buzbee kullanıcısı 14 kere veri girmiş)

http://www.fuelly.com/motorcycle/honda/cbr250r
    #sürenadam

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sırf az yaktı demek için mobilet gibi sürüyolar demekki 250'likleri

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Duke 200 kullanıcıları 3lt nin altına iniyorlar ş.içinde. Doğrudur bişey demiyorum. Ama 2 gündür kullanıyorum o aleti, ben büyük ihtimalle 3.5'un altına indirmezdim onu

Yakıt tüketimine baktım bir ara sürerken, ortalama 2.1 lt yakmışsın diyordu bana Vitesleri kırmızı lamba yanmadan değiştirmemiştim ve Doğukent bulvarında allah ne verdiyse gazlamıştım...
    #sürenadam

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler