Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen hic merak etme syanur ben hayatta motorumu vermem :D
    Ya böyle de deme ama... Hani bir bakmışın binivermişiz motora, sürüyoruz, test mahiyetli... Prensip meselesi yapmayalım lütfen (ben 1 tur sürebiliyorum ama dimi ? Direğe kadar gidip gelmece...))

Yok, şaka bir yana, sen önce bir motorunu teslim al, bir bak bakalım. Sonra bir ara zaten buluşuruz. Bir de bizim bu gaccal arkadaşımızın evinde genelde buluşuyoruz ara sıra. O yüzden seni de oraya çağırmıştır o. İstersen uğrarsın bir ara. Kendisinin 4+5 lüks villası yok, bağı yok bahçesi yok, garajı neyim de yok ama nedense hep onun evinde buluşuyoruz, bende anlamış değilim.
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya böyle de deme ama... Hani bir bakmışın binivermişiz motora, sürüyoruz, test mahiyetli... Prensip meselesi yapmayalım lütfen (ben 1 tur sürebiliyorum ama dimi ? Direğe kadar gidip gelmece...))

Yok, şaka bir yana, sen önce bir motorunu teslim al, bir bak bakalım. Sonra bir ara zaten buluşuruz. Bir de bizim bu gaccal arkadaşımızın evinde genelde buluşuyoruz ara sıra. O yüzden seni de oraya çağırmıştır o. İstersen uğrarsın bir ara. Kendisinin 4+5 lüks villası yok, bağı yok bahçesi yok, garajı neyim de yok ama nedense hep onun evinde buluşuyoruz, bende anlamış değilim.
    benim de garaj yok bakalim napicaz. disk kilidi ise yarar mi? ne yarar?

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Abi o işler çok uzun mevzular. İstersen en babasından kilit al, kilit kısmını açmaları 1 dakka bile sürmüyor. Alarmlı alıyorsun bir süre sonra alart sapıtıyor ve sende alarmı kapatmak zorunda kalıyorsun. Zaten alarm aktif olsa da bir şekilde üstesinden geliyorlar. Kilidi açamasalar halatı kesiyorlar. Yani sen motoru sağlam bir şekilde bağla da, gerisini Allaha emanet edicez artık biraz. Ama disk kilidi bence gece vakti çok etkili olmayabilir. Hani gündüz, birkaç saatlik biyere bırakırsan tamam ama geceleri elemanlar techizat ile geldiklerinde işe yaramıyor disk kilitleri.
    #sürenadam

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    sen hic merak etme syanur ben hayatta motorumu vermem :D
    Binicem Üstüne Vurumca kırbacı

ANGARAJ

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    şimdiden hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    bir gelişme varmı arkadaşlar geldimi motor.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    tribison Ç.içi değil... Demekki motor gelmiş
    #sürenadam

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    selam motoru aldım, iş yerime getirdim, henüz rodajda olduğu için çok basma dedi arkadaş, ben de zaten basamam dedim
    birlikten çevre yolu sonra incek yaptık, güzeldi abi ne diyeceğimi bilsem dicem ama daha önce sadece cbf 150 ye binmiş biri olarak bana güzel geldi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ön farlar bu kalıba basit kaçmış keşke far tasının içini tamamen doldursalardı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    selam motoru aldım, iş yerime getirdim, henüz rodajda olduğu için çok basma dedi arkadaş, ben de zaten basamam dedim
    birlikten çevre yolu sonra incek yaptık, güzeldi abi ne diyeceğimi bilsem dicem ama daha önce sadece cbf 150 ye binmiş biri olarak bana güzel geldi :D
    Hayırlı olsun. CBF150'den geçtiğinize göre titreşim hakkında en sağlıklı bilgi sizden alınabilir. Rahatsızlık veren bir titreşim var mı yoksa sadece motorun çalıştığını mı hissettiriyor ?

Adem Balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:35 ----------

http://s9.postimage.org/d02dj64aj/IMAG0347.jpg http://s9.postimage.org/zda45z58b/IMAG0348.jpg http://s9.postimage.org/9vrpmdni3/IMAG0349.jpg http://s9.postimage.org/hpsb7rvaz/IMAG0351.jpg
    Hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin.Tekeri düz bassın. Motor çok güzel görünüyor.Benimde hoşuma gidiyor.Darısı bizim başımıza.

Motosikleti
    DR-Zurna 400

http://s9.postimage.org/d02dj64aj/IMAG0347.jpg http://s9.postimage.org/zda45z58b/IMAG0348.jpg http://s9.postimage.org/9vrpmdni3/IMAG0349.jpg http://s9.postimage.org/hpsb7rvaz/IMAG0351.jpg
    Hayırlı olsun umut, kazasız belasız bin
    #sürenadam

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. CBF150'den geçtiğinize göre titreşim hakkında en sağlıklı bilgi sizden alınabilir. Rahatsızlık veren bir titreşim var mı yoksa sadece motorun çalıştığını mı hissettiriyor ?
    cbf150 ye göre titreşim daha fazla ama rahatsız edecek kadar değil. bir de çok az yakıyor diyebilirim 40 kilometre yaptık ve dijital göstergede bir değişiklik olmadı. bakalım depoyu kaç km de bitiricem

Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    rodaj 1000km herhlde hadi bakalım sorunsuz rodajlar dileriz.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    cbf150 ye göre titreşim daha fazla ama rahatsız edecek kadar değil. bir de çok az yakıyor diyebilirim 40 kilometre yaptık ve dijital göstergede bir değişiklik olmadı. bakalım depoyu kaç km de bitiricem
    Ya bu titreşimi çok merak ettim ben Bir de o göstergeye aldanma. TVS apachi kullanıcıları konusunda da motor ilk alındığında benzer durumlar vardı. Genelde bu ilk çentik epey geç düşüyor. Yarısından sonrası ise baya hızlı düşüyor. Bizim arabamızda bile aynı durum var, depo göstergesi yarının altına inince farkedilir derecede hızlı düşüyor.
    #sürenadam

geçen cuma motorumu galeri ilyastan teslim aldım.öncelikle ilyas abiye esnaflıgından dolayı teşekkür.merak edenler ici şu ana kadarki gördüklerimi yazıyorum.
    Bu motorun beni ilk başta görüntüsü çok cezbetmişti.forumları filan inceledim epey.işin gerçeği bende çok azda olsa tereddütle ama ilyas abiye güvenerek aldım motoru.cbr'ye göre çift far olması daha yakışıklı yapıyor.
    motor ilk kalkışta biraz titreşimli ama ondan sonra hissedilir bir titresim yok diyebilirim
    oturuş pozisyonu bu tip motorlara göre çok daha rahat.genelde 2 büklüm bir oturuş poziyonu olur bu tip motorların.ama bundan öyle deil.
    kalkışı ,gaz yemesi filan harika
    motorun üstünede giderken motorun dengeli bir motor olduğunu hissdeiyorsunuz.virajlara girişi de keza öyle.motor yere basıyor yani giderken.savurmuyor seni.
    frenajını da begendim.ön cift disk zaten.
    bir tek motorun sesi biraz cılız.Onu da 600cc , 1000cc motorlarla kıyasladıgımdan.emsallerine göre normal.cözümü varmış onunda.egzosla oynayarak sesini daha tok cıkartmak mümkünmüş.simdilik ellemedim ben egzosun.belki ileriki günlerde.şimdilik bu kadar.yeni seyler keşfedersem paylasırım.
    tirbison bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hayırlı olsun prestoll, güle güle kullan. Şehir neresi buarada? Bilmem farkettin mi ama Ankaradakilere el koyuyoruz biz, o açıdan yani

Egzoz okadar tipsiz tasarlanmış ki ellememek mümkün değil. O güzelim motora hiç gitmemiş. Ben ses için olmasa bile görüntü için değişebileceği fikrindeyim. Resim ve videolarını bekliyoruz
    #sürenadam

Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    Hayırlı olsun prestoll şehir neresi bende merak ettim. Kazasız belasız bin

prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    her şey dahil kaç paraya mal olduğunu yazarsanız iyi olur arkadaşlar kazasız sürmeniz dileğiyle
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar, Daha önce Malezya'dan bir arkadasımla konusmamın üzerine, Dün gidip detaylıca inceledim. Fotoğraflarını cektim. Fakat Ben motoru genel olarak beğenmedim. İnanın fotoğraflarda daha güzel gözüküyor. Bir kere yandan görünüşü, hoş değil. ön bölümü kaba yapmıslar ama içi boş. sanki hava ile şişirmişsin gibi gözüküyor.
    Plastikleri cok kalitesiz, bana daha kaliteli denmişti fakat inanın hyosungun yanına yaklasamaz bile.Acaba diyorum yurtdısında satılanların malzeme kalitesi daha mı farklıdır?
    Şasesi, Şasedeki boyası cok acemice yapılmış. Arka iç bölüme çamurluk koymuslar, inanın görseniz sökersiniz motordan. o kadar adi bir maddeden yapılmıs gibi gözüküyor ki, insanın göz zevkini bozuyor.
    Gözüme güzel gelen yerleri de; ön farların dizaynı güzel olmus. bir zaman derbi gpr125 ler vardı, ondan kopyalanmıs zaten. Gösterge paneli güzel. deposu büyük değil, hoş, yormuyor insanı. oturus pozisyonu CBR250 ler gibi, rahat.
    İvmelemesi idare eder, hafif bir titresim mevcut fakat rahatsız etmicek seviyede. Zorlanmadan cıkabileceği hız 140 diye düşünüyorum. Zorlamadım, sadece gazına vs baktım. gaz yemesi yumusak ve geç...
    Kısacası, ben Motoru beğenmedim arkadaslar.Hele ki Hyosung ile kıyaslanmalarda, yanyana bile gelemezler. Daha önce kendim incelemeden, bir arkadasımın yorumlarını aktarmıstım size. şimdi kendi objektif yorumlarımı aktardım.
    Bayi satış fiyatı : 8800 TL.
    Bu motor max 7500 Liradan satılır bana göre.
    8800 TL buna vereceğime, GT250R ların sıfırları (2012) 9600 TL şu an...

NOT: Yorumlar şahsi düşüncelerimdir, Kimse üzerine alınmasın...

Uploaded with ImageShack.us

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler