Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Daelim Roadwin 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    prohonda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    şu motosikleti altın elbiseli adama da test ettirelim ya
    makseli bunu beğendi.
    Rüzgarın Yüzünü Okşamasına İzin Ver...Ama Şeytanın Kulağına Fısıldamasına ASLA..!
    https://www.facebook.com/groups/hondacbr250rclub

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    ben baya inceledim arkadaşlar motor fena degil su sogutmalı gt 250den birazcık daha kaliteli geldi bana babam alacakdı hatta ben aldırmadım yedekparcasıı bulunmaz servisi yok bide koltugu çok düşük bi ss için tabikide teksilindir olması dezawantaj bana göre ama gt250den serii olacagına inanyorum

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı motodriftt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben baya inceledim arkadaşlar motor fena degil su sogutmalı gt 250den birazcık daha kaliteli geldi bana babam alacakdı hatta ben aldırmadım yedekparcasıı bulunmaz servisi yok bide koltugu çok düşük bi ss için tabikide teksilindir olması dezawantaj bana göre ama gt250den serii olacagına inanyorum
    gt250 den nasıl seri oluyo ? biri tek biri çift silindir biri 25 hp biri 29 ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gt250 den nasıl seri oluyo ? biri tek biri çift silindir biri 25 hp biri 29 ?
    eh yani....
    #sürenadam

72kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    d integra
    motoru inceleme şansım oldu. kesinlikle çok kaliteli . ayrıca üzerine oturduğunuzda son derece dengeli bir yapısı olduğunu hissediyorsunuz. motoru hiç düşünmeden alıcaktım fakat vitesli sevmiyorum. en az rakipleri kadar kaliteli fiyatı ise baya iyi. bayi bana 8000 e bıraktı.
    HIZ'SIZ VE ÖFKE'SİZ

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı prohonda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motosikleti altın elbiseli adama da test ettirelim ya
    Hakkaten ya,bu motor sahiplerinden biri başvursun,Zippo's un motoru test etmişti sanırım,o ne yapılması gerektiğini biliyordur.(bana da test ettirebilirsiniz,size kalmış:D,yeni başlmış bir arkadaş varsa da herzaman eğitim verebilrim:D)

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkaten ya,bu motor sahiplerinden biri başvursun,Zippo's un motoru test etmişti sanırım,o ne yapılması gerektiğini biliyordur.(bana da test ettirebilirsiniz,size kalmış:D,yeni başlmış bir arkadaş varsa da herzaman eğitim verebilrim:D)
    Carl Gustav forumdaki nicki Barkın abinin.Pm atın kendisine
    Pain bunu beğendi.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yanlız burada hiç geçti mi muhabbeti bilmiyorum da sanırım başka bir konuda bir arkadaş kısa bir sürüş yapmış bu alet ile. Titreşimin ciddi olduğunu yazmıştı. :

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    daelim in 250r ini denedim tamam hizlanma ii ama sanki motorda titresim var gibi geldi bendeki drift kadar hatta biraz daha fazla o yuzden otamatikman eledim...
    #sürenadam

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız burada hiç geçti mi muhabbeti bilmiyorum da sanırım başka bir konuda bir arkadaş kısa bir sürüş yapmış bu alet ile. Titreşimin ciddi olduğunu yazmıştı. :
    Bilmiyorum ne kadar abartı ama tek silindirde normal şeyler...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum ne kadar abartı ama tek silindirde normal şeyler...
    Valla doğru söylüyor demiyorum ama Mondi drift'ten daha fazla titreşim olduğunu iddia etmiş. Bu baya bir titreşim demektir bence. Yani bu kalite ve ayardaki, piyasaya iddialı bir 250 olarak çıkan bir motor için "titreşim sorunu" sayılır bu. Tabi doğru ise arkadaşın dedikleri...

Şu videoyu izledikten sonra 250lik bir tek silindirde titreşimden beklentilerimi artırmıştım doğrusu;

http://www.youtube.com/watch?v=sOVG4...ature=youtu.be

#sürenadam

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşlar Önceki Sayfaları okumadığınız nasıl da belli oluyor. Malezya'da Hyosung Kullanan bir arkadasımdan Direkt aldığım yorumları aktarıyorum buraya... Dikkate alınız...

"Bir kere adamların sloganı yeter; Japonlar Bunu Hiç Sevmeyecek
    Bu modeL Malezya'da çok tutuluyor. Hyo'nun rakibi olarak nitelendiriyorlar. Motor Arıza Sensörüne kadar düşünülmüş, kalite ön planda tutulmus...
    24 Beygir, Torku ideal, ve hızlanması güzel, Viraj giriş ve çıkışları Hyosung'a göre çok daha iyi. Titreşim rahatsız etmeyecek seviyede. Hızlanmada ve son hızda GT250R'dan daha hızlı değil.
    1. Vites : 55 - 2. Vites : 79 - 3. Vites 102 km/h Görebiliyorsunuz Redline'a girmeden. "

Ülkemizde Hyosung'ların Sıfırını şu an, 10.000 TL nin altına, CBR250'Lerin Sıfırını 10500 TL nin alamıyorsunuz. Bu model 8500 TL.
    Bence Biraz satış yaptığı zaman , satışlar üst seviyelere cıkacaktır ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Arkadaşlar ben geçen gün bu motosikleti Güngören/Köyiçin'de gördüm. Kebabçı Çetin Ustanın orada bilen bilir onun önünde duruyordu. Hemen yanına çektim Benim Yzf R125 ile kalıp olarak hemen hemen aynı ama boyu biraz ufak. Tam süpersport gibi değil. Dışarı oturdum söylediğim yemekleri yerken bir yandan da motosikleti inceledim kötü bir duruşu yok fren sistemi kaliteli bir şeye benziyor. Keşke sahibiyle tanışsaydım sorularınıza tercüman olurdum.

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    oncelikle ilk motorum oldugunu hatirlatayim, ultra acemyim
    roadwin i trafige kapali alanda surdum dun biraz, guzel geldi ama tabi bilmiyorum sonucta simdiye kadar pek farkli motor kullanmadim titresim beni cok rahatsiz etmedi, kursta kullandigim kulustur 150cc lerden daha az titresiyor diyebilirim ama tabi soyledigim gibi ben nedesem yalan olur galiba
    motoru gorenler 500cc gibi duruyo diyolar gercekten biraz etli duruyo, motor bikac gune trafige cikabilecek, bakalim birlikten bahceliye nasil goturucem???
    makseli ve RODWIN250R bunu beğendiler.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle ilk motorum oldugunu hatirlatayim, ultra acemyim
    roadwin i trafige kapali alanda surdum dun biraz, guzel geldi ama tabi bilmiyorum sonucta simdiye kadar pek farkli motor kullanmadim titresim beni cok rahatsiz etmedi, kursta kullandigim kulustur 150cc lerden daha az titresiyor diyebilirim ama tabi soyledigim gibi ben nedesem yalan olur galiba
    motoru gorenler 500cc gibi duruyo diyolar gercekten biraz etli duruyo, motor bikac gune trafige cikabilecek, bakalim birlikten bahceliye nasil goturucem???
    Hayırlı olsun Hani çarşamba alacaktın, almış sürmüşsün bile, çok ayıp Ben de motoru sipariş ettim, 1 haftaya kadar elimde olur gibi. Alınca senin yanına uğrarım bir Güle güle, kazasız belasız kullan
    prohonda ve RODWIN250R bunu beğendiler.
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    @Syanur hayırlı olsun terkerlerinize taş değmesin, kazasız ve dikkatli sürüşler inş.

sen başka modele de bakıyordun. Roadwin 250 mi aldın ?

Arkadaşlar önümüzdeki hafta izinliyim. Benim Rks 200 in kağıt işlemlerini (plaka - ruhsat) işlemlerini yapacağım, sonra buluşalım sizinle ;)

3 rodajlı makine gezerik angaranın bağlarında :D

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yok yok, Ben başka motor aldım Yanlış oldu sanırım. Ama ileride düşünebileceğim motorlardan kendisi. Eğer fazla spor kesim değilse
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    e ne aldığını da yazsaydın

olsun yine de gezerik :D

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Gezeriz ya tabiki de Mondi Xtreme SM aldım. Bugün niye böyle taksit taksit takılıyorsam ben de anlamadım...
    #sürenadam

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bence de kaliteli bi motordur ama arkasında türkiyede asya motor olması hiç güven vermiyo.

serserihoroz1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 lik bir düldül ama sonunda HA-YAA-BUUU-SAAA
    nerede söylermisin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

Alıntı 72kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru inceleme şansım oldu. kesinlikle çok kaliteli . ayrıca üzerine oturduğunuzda son derece dengeli bir yapısı olduğunu hissediyorsunuz. motoru hiç düşünmeden alıcaktım fakat vitesli sevmiyorum. en az rakipleri kadar kaliteli fiyatı ise baya
    iyi. bayi bana 8000 e bıraktı.
    .................................................
    sevme beni Kızım meşaLe ve eGzOst KoKaRım...şaRKı TüRKü Bilmem tezahürat YazaRım viTes aTarIm...tuTma eLLeRimi emaneT saRaRım,gAza BasArıM...CimBomUma ve mOtOruMa Laf aTaRsan DüNYanI ßa$ıNa yıKaRım ...!!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler