Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde yan ayaklık sürekli gevşeyip duruyor. Ben sıkmaktan yoruldum o gevşemekten yorulmadı.

Nedir bunun çözümü?

kanucan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Duke 200
    Alıntı Ayrton_SENNA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fren müşürüne bağlı olan kablo çıkmıştır. Benim öyle olmuştu. Kabloyu kolaylıkla takabilirsiniz.
    müşür sanki içine göçüyor gibi takılı kalıyor elime çıkartınca çalışmaya başladı tekrar. Tekrarlarsa değiştirmem gerekicek sanırım.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    arkadaşlar nedir bu disk kilidinden çektiğim. balık hafızalıyım biraz. dün unuttum acelem de vardı. çalıştırdım motoru pat diye durdu düşüyorduk zor tuttum. ondan önce de ayaklığı açmadan bıraktım motoru. baktım lan gidiyor motor yere değecek nerdeyse belime yüklendim. bugün evden çıkamadım bu yüzden. disk kilidini ikinciye de unutup çalıştırdım. neyse sonra fark ettim. hatırlatma kablosu gibi de bişi var. ona rağmen görmedim. acayip dalgınım. bunu yaşayan oldu mu var mı tavsiye?

stanly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nedir bu disk kilidinden çektiğim. balık hafızalıyım biraz. dün unuttum acelem de vardı. çalıştırdım motoru pat diye durdu düşüyorduk zor tuttum. ondan önce de ayaklığı açmadan bıraktım motoru. baktım lan gidiyor motor yere değecek nerdeyse belime yüklendim. bugün evden çıkamadım bu yüzden. disk kilidini ikinciye de unutup çalıştırdım. neyse sonra fark ettim. hatırlatma kablosu gibi de bişi var. ona rağmen görmedim. acayip dalgınım. bunu yaşayan oldu mu var mı tavsiye?
    2 kutu benexol kullanin, her gun sabah kahvaltisindan sonra 1 adet

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırlatma kablosuna rağmen hatırlamıyorsanız yapacak pek bir şey yok

Ön diske bağlayıp hatırlatma kablosunun ucunu debriyaj manetine veya gaz koluna bağlamıyor musunuz ? Nasıl görmüyorsunuz hatırlatma kablosunu ?

İsterseniz kontak kısmına bir not bırakın anahtarı sokmadan kendinize hatırlatmış olursunuz. Disk çok pahalı bir ürün , can sıkıcı maliyetlere sebebiyet vermesin bu dalgınlığınız.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Ben onceki motorumda 2 kere unutup yamultmustum. Totalde 300 tl kacmisti

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırlatma kablosuna rağmen hatırlamıyorsanız yapacak pek bir şey yok

Ön diske bağlayıp hatırlatma kablosunun ucunu debriyaj manetine veya gaz koluna bağlamıyor musunuz ? Nasıl görmüyorsunuz hatırlatma kablosunu ?

İsterseniz kontak kısmına bir not bırakın anahtarı sokmadan kendinize hatırlatmış olursunuz. Disk çok pahalı bir ürün , can sıkıcı maliyetlere sebebiyet vermesin bu dalgınlığınız.
    motoru genelde sağlam yerlere bıraktığım için pek kullanmıyorum. iki haftada bir yere gidersem kısa süreli, öyle kullanıyorum. hatırlatma kablosu birinde düşmüştü öbüründe arka diski kilitlemiştim. dikkat etmek lazım. diskte bi sorun görmedim ama yarın bi daha inleyeyim. diskin yamulduğu nasıl belli olur bu arada?

Freni siktigin an anlarsin. Eger bosluk varsa ve giderken tik tik diye bir ses varsa bil ki disk yamulmustur...

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Arkadaşlar motorun sağ sol ön sinyalleri aynı mı? Bi arkadaştan sağ ön sinyal buldum, uyar mı öndeki sağ sinyal sola? Acil lütfen var mı bilgisi olan?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Sağol Mexico cevabın için. Çok şükür Disk'te bi sıkıntı yok. Ama hem ön hem arka frenleri sıktığımda ses çıkardı hafif. Servis normal bu motorlarda oluyor demişti

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Merhabalar Arkadaşlar,

Bu ara Duke 200 almayı düşünüyorum tek merak ettiğim depo fiyatı b (depo üstü kısımdan bahsediyorum kiminde turuncu kiminde beyaz olan kısım
    aksesuarların da fiyatlarına internetten ulaşmaya çalıştım fakat mümkün olmadı pek enduromarket dışında

Duke kullananlar aksesuarlarını nereden ediniyor
    Servise parça için ne gibi tutarlar ödediniz paylaşırsanız ileri dönemlerde bu sayfayı ziyaret eden arkadaşlara da eminim faydası olacaktır.

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    spormoto nun sitesine bak. online satış kısmı da var. ya da servisin numarasını al arayuıp sor. dediğin parçayı sormuştum bi ara 100-150 euro civarı gibi kalmış aklımda. yanlış olabilir.
    cece89 bunu beğendi.

Motosikleti
    DUKE 200
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben de aranıza katılmak üzereyim. Pek motosiklet tecrübem yok. Mevsim kış, havalar soğuk ve yağışlı fakat motosiklet almaya anca fırsatım oldu Kısmetse bu hafta içinde beğendiğim iki adet Duke200'den birini almayı düşünüyorum. Ancak sizlere danışmak istediğim, kafama takılan bir soru var.
    Eklediğim fotoğraflarda işaretlediğim gri parçanın önemi nedir, ne işe yarar? Ayrıca yanlış mı görüyorum yoksa resimdeki fotoğrafta parça kırık mı?

Hayirli olsun. Ilan linklerini atarsaniz karsilastirabiliriz.
    O gri parca bildigim kadariyla koruma demirinin baglanti yeri.

Motosikleti
    DUKE 200
    Tabi, çok sevinirim yardımcı olursanız (: Aksesuarı bol olanın sol yanı fotoğraflanmamış hiç, sorduğumda biraz sticker kalkması ve depo üstü plastikte ufak bir çatlak olduğunu öğrendim. mt60 rs corsa'lı olanda bir sıkıntı yok.

http://http://www.sahibinden.com/ila...0044178/detay/
    http://http://www.sahibinden.com/ila...50271850/detay

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    O parca kırık.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O parca kırık.
    Başıma dert olur mu?

burakcvck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 700 Xtribute
    Disk kilidini alarmli olanlarından kullanırsanız unutmaya zaman kalmaz 😉

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ocalyptus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben de aranıza katılmak üzereyim. Pek motosiklet tecrübem yok. Mevsim kış, havalar soğuk ve yağışlı fakat motosiklet almaya anca fırsatım oldu Kısmetse bu hafta içinde beğendiğim iki adet Duke200'den birini almayı düşünüyorum. Ancak sizlere danışmak istediğim, kafama takılan bir soru var.
    Eklediğim fotoğraflarda işaretlediğim gri parçanın önemi nedir, ne işe yarar? Ayrıca yanlış mı görüyorum yoksa resimdeki fotoğrafta parça kırık mı?
    O motor kazalı. Normalde tek parça o kısım

Motosikleti
    DUKE 200
    Benim tahminim de o yönde Viper17. Kolay kolay kırılacak bir parça olsaydı bu zamana kadar şikayet eden birileri çıkardı zaten.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    O parçayı kırmış ve ilanada dosta gider mi yazmış ?

Vay anasını sayın seyirciler ya millet ne hallere gelmiş.

O parçanın ne işe yaradığını söliyim ben size. Bloğu şasede tutan en önemli ve en güçlü bağlantı yeridir orası. Zaten resimlere iyice bakın bloğun ön kısmının oraya bağlı olduğunu görürsünüz. O parça orada olmasa blok önden fırlar gider. Ayrıca oraya bağlı 1 yada 2 tane daha parça var diye hatırlıyorum. Koruma demirinin en alt bağlantısı bu parçanın iki tarafından bağlanırda.

Ayrıca gelelim o demirin kırılmasına , o demiri kırmak öyle kolay bir iş değildir. Koruma demiri oraya bağlı olduğu için muhtemelen sert bir düşüşte esneyerek orayı kırdı diye düşünmekteyim çünkü öle ufak tefek düşmelerde onu kıramazsın ve o demir en alttan şaseye bağlı diye hatırlıyorum. Şase kadar sağlam bir demir değil zaten ama dediğim gibi öle kolay kolay kırılcak bir parça değil o.

Sen bu motordan uzak dur sakın ola falanda alma. Alıcaksanda bir ara bana mesaj at numaranı ben sana duke200 ün inciğini cinciğini anlatayım.
    ocalyptus ve cece89 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)