Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Duke200
    ucmakdere tekirdag virajlarinda peglerin ucundaki topuzlari bitirmisligim var.Tabi asfaltin kaliteli lastiklerin mt60 oldugunu hesaba katmak lazim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Arkadşlar geçen bi kaza yaptım ve arka fren pedalım ortadan kırıldı kaynak yapmak istemiyorum motoru kullanamıyorum fren olmadığı için.
    İnternten sipariş etmem gerekiyor ama bulamadım bi türlü var mı bildiğiniz bi yer ?

Alıntı segreto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadşlar geçen bi kaza yaptım ve arka fren pedalım ortadan kırıldı kaynak yapmak istemiyorum motoru kullanamıyorum fren olmadığı için.
    İnternten sipariş etmem gerekiyor ama bulamadım bi türlü var mı bildiğiniz bi yer ?
    Gecmis olsun...

Duke 250 akü problemi

Selamlar, Arkadaşlar ben 2015 eylül ayında Ktm Duke 250 motor aldım daha 680 km de. Malum havalar soğuk yaklaşık 3 hafta hiç kullanmadım, geçen bir kullanıim dedim marş basmadı. Sonra low battery yazısı çıktı göstergede. Ktm servisi uzak olduğu için aküyü söküp mahelledeki bir motorcuya götürdüm. Şarj etti motor çalıştı. Yaklaşık 1 saat kullandılıktan sonra eve geldim. Bir gün sonra tekrar çalıştırdım gene marş basmadı. Anlamadığım sıfır motor bu bu kadar dandik bir akü olabilir mi? Exide diye bir akü

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:46 ----------

Geçmiş olsun, aliexpreste bulabilirsin

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı segreto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun, aliminyum parca zaten kaynak yaptirmayin kimse onermiyo bunu... Arka fren pedalini da sahibindende sakarya motor var ordan bulabilirsiniz spormotodan daha cok ilgilidirler her konuda.
    (Saticiyla bir ilgim ve baglantim yoktur)

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Ucka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar,

20.12.2015 tarihinde yani yarin(pazar gunu) caddebostan beltur da Ktm Duke Turkey olarak yilin son bulusmasini yapiyoruz.Facebook grubumuzdan etkinlik olusturduk ancak facebook kullanmayanlar icin birde buradan haber vermek istedim.Keyifli bir haftasonu dilerim.
    Bileydim gelirdim ya...

Bu hafta çok yoğundum foruma falan hiç bakamadım :(

Motosikleti
    Duke200
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bileydim gelirdim ya...

Bu hafta çok yoğundum foruma falan hiç bakamadım :(
    Selam Berk,

Facebook kullaniyorsan eger Ktm Duke Turkey hesabina(friend olan degil page olan 1300 kusur kisilik close group) katilirsan oradan takip edebilirsin.Ayrica duke ile ilgili cok farkli bilgiler edinebilirsin.Bir sonraki bulusmada tanisma imkanimiz olur umarim.

Motosikleti
    Duke 200
    Bu facebook grubunu bulamıyorum gizli grup mu acaba , 47 kişinin beğendiği bir sayfa var orda da paylaşım yapılmamış pek

mertky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 500 Cruiser
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu facebook grubunu bulamıyorum gizli grup mu acaba , 47 kişinin beğendiği bir sayfa var orda da paylaşım yapılmamış pek
    https://www.facebook.com/groups/ktmd...group_activity

Günaydın herkese daha önceden konuşulmuş ama bu sayfada bulamadım. Dün motorumu yıkadım tazyikli suyu çok uzaktan tuttum. Diagnoz ikaz lambası yanıyor sabaha söner dedim sönmedi. Aklıma egzoza su kaçması geliyor tıkamayı unuttum olabilir mi?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı gkhnozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın herkese daha önceden konuşulmuş ama bu sayfada bulamadım. Dün motorumu yıkadım tazyikli suyu çok uzaktan tuttum. Diagnoz ikaz lambası yanıyor sabaha söner dedim sönmedi. Aklıma egzoza su kaçması geliyor tıkamayı unuttum olabilir mi?
    havalar soğuk olduğu için hemen kurumaz, bir iki haftaya belki sürer sönmesi, bende duke 200 varken iki haftada anca sönmüştü .egzoz dan değil kablo tesitanına geldiği zaman yapıyor, eğer düşük gazda stop etme sorunu yaşarsan buji piposunu çıkar bez sokup kurut orayı birde hava tutarsın sıkıntı kalmaz.
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Yok, benim eski duketede öyle oluyordu, aküden kutup başını sökün bidaha takın düzelir.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, benim eski duketede öyle oluyordu, aküden kutup başını sökün bidaha takın düzelir.
    çok biliyon sen

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:54 ----------

Alıntı Ucka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Berk,

Facebook kullaniyorsan eger Ktm Duke Turkey hesabina(friend olan degil page olan 1300 kusur kisilik close group) katilirsan oradan takip edebilirsin.Ayrica duke ile ilgili cok farkli bilgiler edinebilirsin.Bir sonraki bulusmada tanisma imkanimiz olur umarim.
    Facebook malesef kullanmıyorum. ancak buradan özel mesaj atarsanız yada whatsapp falan oradan haberim olabilir.

Duke ile ilgili farklı bilgileri merak ettim açıkcası. bakiyim bilmediğim neyi varmış sıpanın.

Bana özelden mesaj atın yeterli olur.

Motosikleti
    Duke 200
    Evet tahmin ettiğim gibi gizli grup sanırım sayfayı görüntüleme yetkiniz yok deniyor

Motosikleti
    Duke200
    Evet tahmin ettiğim gibi gizli grup sanırım sayfayı görüntüleme yetkiniz yok deniyor
    https://www.facebook.com/groups/ktmduketurkey

Gruba uye olmaniz gerekiyor kapali grup oldugu icin.

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok biliyon sen
    Yan çantalarınla sana mutluluklar dilerim beybi asdads :D

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan çantalarınla sana mutluluklar dilerim beybi asdads :D

Ben sanada tenere aldırıyım o zaman gör sen

Motosikleti
    Duke 200
    arkadaşlar ön frene bastığımda stop lambalarım yanmıyor. Neden olabileceği hakkında fikri olan yada daha önce başına gelen var mı acaba ? arka fren kullandığımda sorunsuz çalışıyor.

Ayrton_SENNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    arkadaşlar ön frene bastığımda stop lambalarım yanmıyor. Neden olabileceği hakkında fikri olan yada daha önce başına gelen var mı acaba ? arka fren kullandığımda sorunsuz çalışıyor.
    Fren müşürüne bağlı olan kablo çıkmıştır. Benim öyle olmuştu. Kabloyu kolaylıkla takabilirsiniz.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde yan ayaklık sürekli gevşeyip duruyor. Ben sıkmaktan yoruldum o gevşemekten yorulmadı.

Nedir bunun çözümü?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)