Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    bozuk asfalt veya stabilize yolda çok konfor olduğunu değil iç organlara zararlı olduğunu söyleyebilirim. Bağırsaklarınız düğümlenebilir, organlarınız yer değiştirebilir, ağzınız açıksa dişleriniz birini kırabilir, beyniniz yerinden oynayabilir, ayakkabı bağınız çözülebilir, omzunuz yerinden çıkabilir vs, vs,

Hepsi sert amortisör + hafif motor yüzünden...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bozuk yolda konfor değil de dayanıklılık beklenir mi??

Dayanıklılıktan kastım parça değişimine gerek olacak sorun çıkmaması.

Yağ,su koyup devam edebiliyor muyuz yoksa biraz narin bir motor mu??

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    ya işte motoruna amörtisor yerine sünger koyulan kimseler böyle yorumlayabiliyor durumu

parçalar yerinden oynamıyor da düşürünce biraz kırılma oluyor tabi

Amacına uygun kullanıldığında sağlam bir motor. Amacı: Asfaltta, şehir içinde kullanılmak. Arazi şartlarında sonuçlar öngörülemez, zira tasarlandığı kullanım alanı orası değil.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı İlker Eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arazi şartlarında sonuçlar öngörülemez,
    Cevap bu aslında. Herkesin "arazi" - bozuk yol, vs, anlayışı ve sürüşü farklı oluyor. Amortisör keçesi patlasa zaten sök-tak-yağ-keçe derken 200 TL masraf belki de daha fazlası çıkıyor. En basitinden yani. Mümkünse bozuk asfalttan değil de büyük taşlı toprak yollardan ve ötesinden uzak durun derim.
    #sürenadam

Teşekkürler cevaplar için arkadaşlar.

Motoru hani böyle hafif enduroya,araziye gelir diye düşünüyordum ama belli ki sıkıntı çıkarır

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Sleamlar, amortisör keçelerini kendisi temin eden arkadaşlar link verebilirler mi? Yağ kaçırmaya başladı bizimkisi 10.000'i görünce

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaslar ktm duke 200 le istanbul - asos - bozcaada yapacam ins, ilk uzun yolum olacak, teknik aksanlardan cok anlamam, ucuza motorun durumunu kontrol ettirebilecegim bir yer var mi? Motor 18.000 de, 15.000 bakimini kadikoy spormotoda yaptirdim, cok pahali orasi ve malesef butcem sikintili bu gezi icin.

Karaköy Ata Moto

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Amortisörleri erken patlayan arkadaşlar amortisör içindeki yüzük değişince motorda sıkıntı kalmıyor hatalı üretim yuzukleri olanların patlıyor
    xawa bunu beğendi.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Duke 200 ün yazısını Okuyun. Çok önemli...
    200 Duke incelemesi

http://ismailterzi.com/2014/07/13/kt...uke-ilk-askim/
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 200 ün yazısını Okuyun. Çok önemli...
    200 Duke incelemesi

http://ismailterzi.com/2014/07/13/kt...uke-ilk-askim/
    güzel yazmış arkadaş, kullananlar çoğunda hemfikirdir, tabii duşup kalkmalardan sonra ki parçaların ne kadar pahalı olduğundan pek bahsetmemiş. bu arada videonun sonunda ki minibüs kullanan kansızı da fark edip, atalarını anmadan edemedim. neyin çıkarttığıysa artık..

umurcan bi ara motorun satılık mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Merhaba ktm ciler bende racing makinayı şehir içinde yormamak için 3. motor olarak duke 200 düşünüyorum yarın kısmet olursa bakmaya gideceğim yakınlarda sıfır alanlar fiyat konusunda pazarlıkla kaça düşürdünüz en son yazarsanız satıcı ona göre gıdıklayalım bizde iyi forumlar.

arkadaşlar ben 200 lük duke almayı planlıyordum lakin maddiyat konusundan sıkıntıdayım 125lik bir ktm buldum http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-temiz-ktm-duke-125-arayana-172694996/detay ilanı burada aile ile konuşup gidip bakmayı düşünüyorum motoru istanbulda kullnacağım daha önce motor tecrübem 1-2 saati geçmez ilk motorum olacak,arasıra şehirler arasıda kullanmayı düşünüyorum siz nedersiniz görüşleriniz nelerdir.Maddi olarak düzlüğe nezaman çıkıcağım belli değil bende 200 lük almak için beklemek istemiyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı kaytmazbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umurcan bi ara motorun satılık mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?
    he ya 2 kere ilana verdim de vazgeçtim habire bu yaz sonu kesin satıcam ama. sonra şaşırmayın

Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi forumlar.
    abssizi 12500dü sanki bi ara, hala öyle mi bilmiyorum da aklımda abssiz 12, abslinin 13500e düştüğü gibi bir şey kalmış. tabi yanlış da olabilir bu hayırlı olsun şimdiden

Alıntı gallipolian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beklemek istemiyorum.
    beklemek istemiyorsan yapıştır hacı 200le aşağı yukarı aynı, sadece daha güçsüz
    Heil Spellcheck

koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    selam.

duke 200'de en çok gevşeyen parçalar hangileri.benimkinden kasisten geçerken plastik tıklama sesi geliyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

200 al hiç düşünme. yolda canavarlardan kaçmak fln gerekiyo 125 cc sıkıntılı. bende cbr 125 vardı ondan biliyorum. 200 başlangıç için ideal. Ama dikkat etmek lazım. gazı açınca teker de yapıyo yanlıyo da küçük dukecuk
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    kötü asfaltta yanlama eyvallah da teker? debriyaj ile gibi ufak detaylara değinmekte fayda var

evet 200 uzun süre idare edilebilir bir motor, son gezimle 21k kmye yasladık benim makineyi hala oldukça seviyorum kendisini

tabii yaz sonunda makus kaderinden kaçabilecek değil

koran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XSR 700
    gazı kapatıp açınca yapıyo. debriajla ztn canavar gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:45 ----------

yanlama da yatır motoru biraz dengeni bul yapıştır. bu ülkenin bütün asfaltında yanlar.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Geçen kardeşimin arkadaşı da Duke 200 aldı.Uzun bir süreden sonra tekrar sürme fırsatım oldu.Çok keyifli idi.Abs li model,frenler çok hoşuma gitti Eşime de almayı düşünüyoruz.Ancak 390 kafamı karıştırıyor?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)