Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    supersamo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 150
    arkadaşlar 110 kiloyum. Bu motorla dik 2 3 km lik bir rampayı devirli şekilde 120 ile çıkabilir miyim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salvation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı supersamo48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 110 kiloyum. Bu motorla dik 2 3 km lik bir rampayı devirli şekilde 120 ile çıkabilir miyim?
    çıkarsın sorun olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

Alıntı tsanalp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Vites 0 ve N isigi yandigi halde bazen motor hala viteste kaliyor. Sizde de oluyor mu?

Not: Henuz 100km'de.
    oluyor özellikle 2 den boşa aldığında oluyor.

Arkadaşlar iyi forumlar herkese ktm duke 200 kullanıyorum 4300 km de 2.el aldım şuan 4800 kmdeyim. Bir sorunla karşılaştım şöyleki: Motoru çalıştırıyorum kendi kendine kapanıyor ekran ışığı sönüyor üzerinde sayılar kalıyor ve geri çalıştığında saati sıfırlamış oluyor. 1 hafta içinde iki kere tekrarladı acaba nedeni ne olabilir? Şimdiden çok teşekkürler

merhaba .
    bende hemen hemen aynı kilometrelerde aldım 2. el . ve bende de çalışır durumda kendi kendine stop etme sorunu vardı
    ama ekranın sıfırlanması ve kapanması gibi bir sorun yaşamadım ...

merhaba arkadaşlar. bende yaklaşık 4 ay önce ktm 200 duke alarak aranıza girmiş bulunuyorum. açıkçası yazılanların hepsini okuma fırsatım olmadı. radyatör koruma demiri ararken rastladım sayfaya. ben ********** isimli bir siteden telefon numarası alıp kendileri ile görüştüm. duke 200 için numune üretmişler fakat deneme fırsatları olmamış. benden denemek için motoru götürmemi istediler fakat ben çanakkaleliyim ve motor çanakkalede, onlar istanbulda. yaptıkları numunenin resmini whatsapp tan yolladılar ürün gerçekten çok güzel. önünde duke 200 yazıyor baya şekil yapmışlar. resmi paylaşırdım fakat silmişim yanlışlıkla. tekrar gödermelerini istedim. eğer istanbulda oturup almak isteyen varsa rica ediyorum motorunu götürüp orda bi denesin. fiyatını 100 tl demiştiler. nem de alıcam. eğer giden olmaz ise bana pazartesi numuneyi denemem için kargo ile göndericekler. almak isteyen varsa buradan haberleşelim birlikte alırız. ürünün resmini tekrar yollarsalar paylaşırım buradan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Alıntı gökhan17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. bende yaklaşık 4 ay önce ktm 200 duke alarak aranıza girmiş bulunuyorum. açıkçası yazılanların hepsini okuma fırsatım olmadı. radyatör koruma demiri ararken rastladım sayfaya. ben ********** isimli bir siteden telefon numarası alıp kendileri ile görüştüm. duke 200 için numune üretmişler fakat deneme fırsatları olmamış. benden denemek için motoru götürmemi istediler fakat ben çanakkaleliyim ve motor çanakkalede, onlar istanbulda. yaptıkları numunenin resmini whatsapp tan yolladılar ürün gerçekten çok güzel. önünde duke 200 yazıyor baya şekil yapmışlar. resmi paylaşırdım fakat silmişim yanlışlıkla. tekrar gödermelerini istedim. eğer istanbulda oturup almak isteyen varsa rica ediyorum motorunu götürüp orda bi denesin. fiyatını 100 tl demiştiler. nem de alıcam. eğer giden olmaz ise bana pazartesi numuneyi denemem için kargo ile göndericekler. almak isteyen varsa buradan haberleşelim birlikte alırız. ürünün resmini tekrar yollarsalar paylaşırım buradan.
    gp kompozit satan sitenin adı :D

Merhaba arkadaşlar, Metzeler m5 ile rosso 2 karşılaştırması yapabilecek olanı var mı? Bildiğim kadarıyla 2016 metzeler m5 ile geliyor.

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Arkadaslar motora baslocam eğitim alıp aklımda pulsar ns 200 ve duke 200 var 10 bin verebilirim maks. Duke küçük diyorlar 18 83 tam bilmiyorum bu arada boyum vsr duke 200 altımda nasıl durur

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    Merhaba arkadaşlar, Metzeler m5 ile rosso 2 karşılaştırması yapabilecek olanı var mı? Bildiğim kadarıyla 2016 metzeler m5 ile geliyor.
    2016 lar metzeller ile geliyor diye biliyorum. daha önceki sayfalarda yazılmış. konu başlığında ara kısmından aratabilirsin.

rosso 2 yerine yenisi çıktı, rosso 3. rosso nun kuru performansı daha iyidir, metzeller in ıslak daha iyi. ikisi de çok iyi lastik sonuç olarak. ikisi de pişman etmez. bende rosso 2 var.

Arkadaslar motora baslocam eğitim alıp aklımda pulsar ns 200 ve duke 200 var 10 bin verebilirim maks. Duke küçük diyorlar 18 83 tam bilmiyorum bu arada boyum vsr duke 200 altımda nasıl durur
    küçük duracağını sanmıyorum ama en iyisi bayiye gidip üstüne otur fotoğraf çek içine sineni al. abs li olması tercih nedenin olsun. bütçeni kasmadan ekipman eğitim de alacaksan pulsar da iyi motor başlangıç için. tabi ki duke düktür. sana bağlı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı exempt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi forumlar herkese ktm duke 200 kullanıyorum 4300 km de 2.el aldım şuan 4800 kmdeyim. Bir sorunla karşılaştım şöyleki: Motoru çalıştırıyorum kendi kendine kapanıyor ekran ışığı sönüyor üzerinde sayılar kalıyor ve geri çalıştığında saati sıfırlamış oluyor. 1 hafta içinde iki kere tekrarladı acaba nedeni ne olabilir? Şimdiden çok teşekkürler
    akü problemi olabilir. ustaya sormak lazım.

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 lar metzeller ile geliyor diye biliyorum. daha önceki sayfalarda yazılmış. konu başlığında ara kısmından aratabilirsin.

rosso 2 yerine yenisi çıktı, rosso 3. rosso nun kuru performansı daha iyidir, metzeller in ıslak daha iyi. ikisi de çok iyi lastik sonuç olarak. ikisi de pişman etmez. bende rosso 2 var.

küçük duracağını sanmıyorum ama en iyisi bayiye gidip üstüne otur fotoğraf çek içine sineni al. abs li olması tercih nedenin olsun. bütçeni kasmadan ekipman eğitim de alacaksan pulsar da iyi motor başlangıç için. tabi ki duke düktür. sana bağlı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

akü problemi olabilir. ustaya sormak lazım.
    10 bin verebilirim motora 2 binde ekipman eğitim normal yetersizmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Duke 200 ve 250 kalip olarak aynimi sanki duke 250 daha agresif duruyor

denizsrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Herkese iyi sürüşler. Bende bir duke 200 edinerek aranıza katılmış bulunmaktayım ancak benim bir sorunum var. Yaklaşık 2000 km'dir kullanıyorum motoru. Sorunum şu ki motor üzerinde rahat oturamıyorum. Dizlerimle depoyu kavrıyorum, parmak ucumla peglere basıyorum ama fren yaparken ya da hafif yokuş inerken bütün yükümü gidona veriyorum. Bu yüzden de dönüşlerimi rahat yapamıyorum zorlanıyorum gidona yük verdiğim için. Motorun freni ve kompresyon gücü buna sebep oluyor. Bu sorun sizde de var mı yoksa sadece benden mi kaynaklı? Son olarak artçı aldığım zaman resmen sırtıma biniyor ve ben daha çok gidona yükleniyorum sürüşüm zorlanıyor.
    Çözüm olarak aklıma stomp grip geliyor kesin çözüm müdür bilemiyorum.
    İlk motorum değil bu arada.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar NS200 - 2016
    Merhabalar ben de 250 abs almak istiyorum. Satarken indirim yapiyorlar mi yoksa liste fiyati mi? Ayrica hediye bir syler veriyorlar mi? Ona gore pazarlik yapayim

Motosikleti
    KTM DUKE 200 / 2015
    Alıntı denizsrkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi sürüşler. Bende bir duke 200 edinerek aranıza katılmış bulunmaktayım ancak benim bir sorunum var. Yaklaşık 2000 km'dir kullanıyorum motoru. Sorunum şu ki motor üzerinde rahat oturamıyorum. Dizlerimle depoyu kavrıyorum, parmak ucumla peglere basıyorum ama fren yaparken ya da hafif yokuş inerken bütün yükümü gidona veriyorum. Bu yüzden de dönüşlerimi rahat yapamıyorum zorlanıyorum gidona yük verdiğim için. Motorun freni ve kompresyon gücü buna sebep oluyor. Bu sorun sizde de var mı yoksa sadece benden mi kaynaklı? Son olarak artçı aldığım zaman resmen sırtıma biniyor ve ben daha çok gidona yükleniyorum sürüşüm zorlanıyor.
    Çözüm olarak aklıma stomp grip geliyor kesin çözüm müdür bilemiyorum.
    İlk motorum değil bu arada.
    Bende de aynı problem var yaklaşık 7bin km dir kullanıyorum, danıştığım tecrübeli arkadaşlar acemilikten kaynaklandığını söylüyorlar. Doğru oturuş pozisyonunu bulmak tecrübe işi diyorlar. Henüz herhangi bir eğitim almadım, fırsatını bulup doğru bir adresten eğitim alırsak olayı çözeriz gibi geliyor.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Geçtiğimiz çarşamba alarak aranıza katıldım.İlk motorum. Tavsiyelerinize , ikazlarınıza , düşüncelerinize her daim açığım. Hatta ihtiyacım var.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1 senedir duke 200 kullanıyorum 12 model 17 binde nette araştırdım ama pek bulamadım iyi bir egzoz almak istiyorum ama yandan değil mesela r6 gibi alttan yana doğru çıkabilir yada ona benzer arka tekerin yanına doğru çıkmayan egzoz olabilir önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Alıntı EB61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de aynı problem var yaklaşık 7bin km dir kullanıyorum, danıştığım tecrübeli arkadaşlar acemilikten kaynaklandığını söylüyorlar. Doğru oturuş pozisyonunu bulmak tecrübe işi diyorlar. Henüz herhangi bir eğitim almadım, fırsatını bulup doğru bir adresten eğitim alırsak olayı çözeriz gibi geliyor.
    seneden fazladır kullanıyorum ben ilk oturuşta peşleri bulamamıştım sonra ayaklarımı koyup gidonu kavrayınca hah tamam işte bu dedim boyum 185 kilom 85 tek kullanımda hiçbir sorun yaşamıyorum sadece kendini motora bırak gitsin naked bu birazda olsa konfor var sslere göre ama ben genelde peglere şehir içinde ayak ucuyla basmıyorum bazen basıyorum yada yol viraj yapacağım zaman basıyorum bu motor zaten artcıyı pek sevmez sakin kullanımda sorun olmuyo ama torku dolayısıyla artcı sanki içinize giriyor her frende kompresörde o yüzden artcı ile bileceksiniz sizin terciğiniz ben bazen biniyorum ama benim için sorun olmuyo hatun sarılıyor oh pamuk gibi hissediyorsun problem değil dediğim gibi artcı ile kullanacaksanız daha fazla para biriktirip minimum 690 almanızı tavsiye ederim herhangi bir sorunuz olursa çekinmeyin cevaplarım iyi forumlar.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Sevgili forum üyeleri motorumu satıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa iletişime geçbilirler, iyi forumlar...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...37656889/detay

Merhaba arkadaşlar Bu gün KTM DUKE 200 ABS ile aranıza katılmış bulunmaktayım.Motor 2013 model 7700 km, 32 yaşındayım, 2002 den beri ehliyetim var, 7 yıldır arabam var ve hiç kazam yok SİGORTA 1002 TL çıktı. biraz fazla değil mi?

infernus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazla, yakın kriterlere sahibiz 600 lira civarlarında olmalıydı. umarım tek bi yerden fiyat almamışsındır.

Daha yaptırmadım araştırıyorum.

Motosikleti
    V-Strom 650
    Alıntı GP 0793 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yaptırmadım araştırıyorum.
    iki gün önce sigortayı %10 hasarsızlık indirimi ile 670 liraya yeniledim. Yaş 42. Fiyatlar uçmuş. Geçen sene 250 lira ödemiştim.

Kaldorein - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX125, KTM Duke 250 ABS
    Selamlar dukedaşlar, duke 250 ile yaptığım avrupa turuna ait fotoları aşağıdaki linkte paylaştım. Motor ile ilgili, avrupaya çıkmak ile ilgili vs sorusu olan olursa tüm platformlardan ulaşıp istediğini sorabilir Tekeriniz düz bassın.

Avrupa Turu
    infernus bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)