Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Aktif olarak hergün motoru kullanıyorum artık arka çantanın olmayışı canıma tak etti ama orjinali de çok pahali :(

http://urun.n11.com/bakim-ve-koruma/bajaj-pulsar-200-ns-arka-canta-demiri-P42462417?icid=990007_prudsys_productdetail_crosss ell

Şu çanta demiri bizim canavarlara uyar mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı webbilgisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aktif olarak hergün motoru kullanıyorum artık arka çantanın olmayışı canıma tak etti ama orjinali de çok pahali :(

http://urun.n11.com/bakim-ve-koruma/bajaj-pulsar-200-ns-arka-canta-demiri-P42462417?icid=990007_prudsys_productdetail_crosss ell

Şu çanta demiri bizim canavarlara uyar mı?
    Hayır uymuyor maalesef....
    The Power of The Dreams.

akjenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    Sahibinden de orjinalinin yari fiyatina canta demiri yapip satan birileri vardi gerci orjinali kadar guzel durmuyor ama gorevini yerine getirir sanirim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm zam yapmadi ki. Kampanya yapmisti onu sonlandirdi

@Kanucan Gecmis olsun. Fazla olacagibi sanmiyorum. Hallettiginde bizede bilgi verirsen sevinirim
    Fazlaymış. 55tl işcilik hariç.

Ben ise işcilik dahil 15tl ye yaptırdım.
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazlaymış. 55tl işcilik hariç.

Ben ise işcilik dahil 15tl ye yaptırdım.
    Hayırlı olsun. Ucuza halledebildiğinize sevindim. Yan sanayi mi yaptırdınız?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun. Ucuza halledebildiğinize sevindim. Yan sanayi mi yaptırdınız?
    Teşekkür ederim. Aslında yan sanayi işine bulaşmak istememiştim ama fiyatı duyunca mecbur kaldım. Eskisi gibi güzel oldu.

merhaba, haftaya falan bir tane bajaj bayine gidip arka camurluk durumunu soracağım, uyumlu mu olur mu diye. bilgisi olan varsa yazabilir mi şimdiden.

Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    Bu konuyu ben de arastirdim baya. Uyumsuz oldugundan eminim. Ama birazcik el isciligiyle uydurulur diye dusunuyorum. En kotu ihtimalle aluminyumdan ya da demirden adaptor niyetine bi parca yaptirilip halledilir. Sonucta pulsarin mud-guard i 30 tl. Parasini da gectim zaten ktm nin mud-guard ini bulmak cok zor.

Arkadaslar bugun bajaj servisindeydim. Camurlugum gelmis ancak demiri ayri geliyormus malesef demirini bekliyorum simdide. Ustayla goz karari bir yerlestirdik oldu. Bi vida yeri tam geliyor, digerine ayar gerekiyor. Ama her turlu ayarlanir dedi. Bu hafta ici takacagiz. Adim adim asamalari fotograflar, sizleri bilgilendiririm. Ayrica camurluk bir hava katacak gibi

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Arkadaslar bugun bajaj servisindeydim. Camurlugum gelmis ancak demiri ayri geliyormus malesef demirini bekliyorum simdide. Ustayla goz karari bir yerlestirdik oldu. Bi vida yeri tam geliyor, digerine ayar gerekiyor. Ama her turlu ayarlanir dedi. Bu hafta ici takacagiz. Adim adim asamalari fotograflar, sizleri bilgilendiririm. Ayrica camurluk bir hava katacak gibi
    çüşş.... nası ya demiri ayrı kendi ayrı.. çüşş yani.. öpmeye adam arıyorlar galiba :(

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Aslinda plakaligi sokup plakayi da camurluga takarsak motorun havasi daha bi guzel olur gibi. Hem kuyrugu sivri gelir hem de plakasiz kalmayiz, bitince fotograflari bekliyoruz.

Bir de ayiptir sormasi camurlugun fiyati nedir ?

Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda plakaligi sokup plakayi da camurluga takarsak motorun havasi daha bi guzel olur gibi. Hem kuyrugu sivri gelir hem de plakasiz kalmayiz, bitince fotograflari bekliyoruz.

Bir de ayiptir sormasi camurlugun fiyati nedir ?
    Benimde aklıma ilk o geldi Ama benim boy 1.86 birde kuyruğu sökersem motor iyice cücük gibi kalır
    Fiyatı inanın sormadım. Yaptırdığımda öğreneceğim nasılsa o zaman aktarırım size.

Motosikleti
    MT-07
    duke 250'ler zamdan nasibini almış geçen hafta başında 15900'ken, 16750 olmuş. Ben gibi Duke alma arefesindeki arkadaşların gözü aydın.

Benimde aklıma ilk o geldi Ama benim boy 1.86 birde kuyruğu sökersem motor iyice cücük gibi kalır
    Fiyatı inanın sormadım. Yaptırdığımda öğreneceğim nasılsa o zaman aktarırım size.
    valla süper haber dostum. ustana söyle müşteri getiriyorum de
    ne kadarsa ne kadar, yaptıralım yeter. hangi bajaj servisi?

Motosikleti
    V-Strom 650
    Çamurlukla ilgili gelişmeleri ben de merakla bekliyorum.

Bugün akşam iş çıkışında motoru çalıştırdım, marş alır almaz motor durdu. j6_1.7.7 diye bir kod verdi. Bir daha da çalışmadı. daha doğrusu marş motorunun döndüğünü duydum ama ateşleme olmadı. buji kablosuyla filan oynadım, fayda etmedi. İş yerim maslakta, moto x ile aramız 1km. Aradım, o saatte gelmek istemediler doğal olarak, araba dışardaymış. Forumda rastlamadım ama daha önce başına gelen var mı ? Yoksa yarın öğreniriz zaten hep beraber.

Benim güzergahımda toplu taşıma büyük eziyet bu arada, onu da not edeyim. Eve 2 saatte gelebildim

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    eyyy duke sahipleri bir buluşma ayarlayında sohbet edelim gezelim eğlenelim ya
    dyavol-77 bunu beğendi.

segreto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200
    Merhabalar Antalya Duke sürüceleri varsa lütfen mesaj atsın bi buluşma yapalım ,
    Mexico bunu beğendi.

Alıntı segreto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Antalya Duke sürüceleri varsa lütfen mesaj atsın bi buluşma yapalım ,
    Ben varım

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyyy duke sahipleri bir buluşma ayarlayında sohbet edelim gezelim eğlenelim ya
    Ben varım...
    berkcigdem bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    KTM Duke 250 (15)
    Ben de varim. Cumartesi hava guzelmis

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)