Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Kuba KEE100 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar konu dışı bir soru olacak istanbul motosiklet fuarı için bilet çekilişi veya yarışması yapılacak mı ? Bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

EGE 100 modelini alan arkadaşlar var mı ? Yada bayide gören ?

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EGE 100 modelini alan arkadaşlar var mı ? Yada bayide gören ?
    EGE ve REIZ modelini hakkında bilgi sahibi olan hiç kimse yok mu buralarda. Teşekkürler.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    EGE 100'ü bilmem reiz görünüm olarak güzeldi parça kalitesi olarak ortanın üstünde diyebilirim çinli için iyi yani satın alınabilecek bi ürün yani benim gözümde cıtyblade vardı rks oda euro4 olunca fiyatı şimdilik fazla geldi

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EGE 100'ü bilmem reiz görünüm olarak güzeldi parça kalitesi olarak ortanın üstünde diyebilirim çinli için iyi yani satın alınabilecek bi ürün yani benim gözümde cıtyblade vardı rks oda euro4 olunca fiyatı şimdilik fazla geldi
    Ege 100 ile reiz aynı kalitedir bence ki ege 100 şuan biraz daha indirime girmiş satın alınabilecek bi model.

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ege 100 ile reiz aynı kalitedir bence ki ege 100 şuan biraz daha indirime girmiş satın alınabilecek bi model.
    Her iki modelde yeni olduğu için indirim fiyatı ile satılıyor lansman gibi nisan sonuna kadarda bu indirimler devam eder sezon tam anlamıyla açılınca normal fiyat üzerinden satışı devam ettirirler.

KEE 100 de titreşim yok denecek kadar az.Piyasadaki CUB modellerinin hemen hemen hepsini denedim.KEE 100 ve RKS nin Jaguar modeli bence sadece titreşim konusunda değilde motorun kaporta aksamındaki sağlamlık ve dizaynında da çok başarılı geldi bana.Hondada Wing Go ya 1500-2000 tl daha fazla para vermeye gerek yok diyorum.Yorumlarınızı bekliyorum

Alıntı hakan.tanta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KEE 100 de titreşim yok denecek kadar az.Piyasadaki CUB modellerinin hemen hemen hepsini denedim.KEE 100 ve RKS nin Jaguar modeli bence sadece titreşim konusunda değilde motorun kaporta aksamındaki sağlamlık ve dizaynında da çok başarılı geldi bana.Hondada Wing Go ya 1500-2000 tl daha fazla para vermeye gerek yok diyorum.Yorumlarınızı bekliyorum
    RKS'nin jaguar modelinde kullanılan motor crypton'un motoru o yüzden biraz daha güven verici KEE100 ise uzun yıllardır kendini kanıtlayan ortalama olarak 2 yılda bir geliştirilen bi model yeni çıkan modeller hakkında bilgi edinmek lazım.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Motosiklet kullanan arakdaşlar net yakıt tüketimi ve yedek parça fiyatları hakkında bilgi verebilir mi ? Özellikle dış aksam kaporta vs. hakkında fiyat bilgisi alabilirsem çok makbule geçer.

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    10 tl benzinle 95 km gittim motosikletim 600 km de Kaporta kısmı diğer bir çok cup göre daha iyi

Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 tl benzinle 95 km gittim motosikletim 600 km de Kaporta kısmı diğer bir çok cup göre daha iyi
    Kee 100 yıllardır üretildiği için Kuba'nın vazgeçmeyeceği bir modeldir. Yakıt tüketimi bu kadar az mı emin misin 10 TL ile 95 km gittiğine ? neredeyse km başına 10 krş yakmış ? normal 100cc cublarda 13 14 krş yakması lazım

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kee 100 yıllardır üretildiği için Kuba'nın vazgeçmeyeceği bir modeldir. Yakıt tüketimi bu kadar az mı emin misin 10 TL ile 95 km gittiğine ? neredeyse km başına 10 krş yakmış ? normal 100cc cublarda 13 14 krş yakması lazım
    Bende normal kullanımda 100 km ye 2Lt yi yakalıyorum.Bugünki benzin fiyatlarıyla yaklaşık 10.28 krş yapıyor.
    Ama devamlı maximum kullanımda yakıtta hemen artıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kullanan arakdaşlar net yakıt tüketimi ve yedek parça fiyatları hakkında bilgi verebilir mi ? Özellikle dış aksam kaporta vs. hakkında fiyat bilgisi alabilirsem çok makbule geçer.
    Geçen sene aldığım KEE100 den genel olarak memnunum.Yakıt yaklaşık 100 km ye 2 lt normal kullanımda.Hız olarak açıldıktan sonra max 90-100 civarı.
    Kaporta malzemesi güzel kaliteli.Sele altındaki geniş bagajıda çok kullanışlı.Aynalar biraz daha geniş olsa daha iyi olurdu.Ben tavsiye ederim.

Alıntı MCV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende normal kullanımda 100 km ye 2Lt yi yakalıyorum.Bugünki benzin fiyatlarıyla yaklaşık 10.28 krş yapıyor.
    Ama devamlı maximum kullanımda yakıtta hemen artıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Geçen sene aldığım KEE100 den genel olarak memnunum.Yakıt yaklaşık 100 km ye 2 lt normal kullanımda.Hız olarak açıldıktan sonra max 90-100 civarı.
    Kaporta malzemesi güzel kaliteli.Sele altındaki geniş bagajıda çok kullanışlı.Aynalar biraz daha geniş olsa daha iyi olurdu.Ben tavsiye ederim.
    Yakıt tüketimi çok iyide 90 100 düz yolda mı yapıyor ve rampa çekişleri nasıl ? Kuvvetli mi son olarak yedek parça fiyatları nasıl ?

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt tüketimi çok iyide 90 100 düz yolda mı yapıyor ve rampa çekişleri nasıl ? Kuvvetli mi son olarak yedek parça fiyatları nasıl ?
    Düz ve rüzgarsız havada ancak yapıyor.Rampalarda tabiiki düşüyor.Rampaya göre değişiyor.İnternetteki parça fiyatları oldukça uygun.
    Benim henüz parça temasım olmadı.100 cc motordan çok büyük beklentide olmamak lazım.Şehir içi pratik kullanımı,ekonomikliği çok güzel.
    Başka talepler varsa o zaman diğer modellere bakmak lazım.

Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Evet eminim hatta 10 tl ile 100 km gittim. Yalnız motosikleti fazla zorlamıyorum bu aralar. motosikletim şu an 1700 km de

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Evet eminim hatta 10 tl ile 100 km gittim. Yalnız motosikleti fazla zorlamıyorum bu aralar. motosikletim şu an 1700 km de
    Motosikletin yeni sayılır yakıt tüketimi 1000 km'den sonra biraz daha düşer normalde ama 10 krş'tan daha düşeceği bir nokta yoktur her halde ülkemiz şartlarında.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yıllardır üretiliyor ve 100cc kategorisinde bence cc yükseltilmesi gerekilen bir model. Bu arada arkadaşlar 50cc motosikletlerde sigorta zorunluluğu kalmış umarım 125cc'ye kadar kalkar. B sınıfı ehliyet ile de kullanılabilir.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllardır üretiliyor ve 100cc kategorisinde bence cc yükseltilmesi gerekilen bir model. Bu arada arkadaşlar 50cc motosikletlerde sigorta zorunluluğu kalmış umarım 125cc'ye kadar kalkar. B sınıfı ehliyet ile de kullanılabilir.
    125cc modellerde kalkmaz KEE 100 modeline alternatif 150cc olduğundan dolayı üretimi böyle devam eder güncel yakıt tüketimi hakkında bilgi verecek arkadaşlar var mı ?

Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Motosikletim şu anda 2500 km'de 100km 'de 2 lt yakıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin yeni sayılır yakıt tüketimi 1000 km'den sonra biraz daha düşer normalde ama 10 krş'tan daha düşeceği bir nokta yoktur her halde ülkemiz şartlarında.
    Evet katılıyorum size daha düşeceği bir nokta yoktur.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Motosikletim şu anda 2500 km'de 100km 'de 2 lt yakıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:46 ----------

Evet katılıyorum size daha düşeceği bir nokta yoktur.
    10 Kuruş mu yakıyor? Bence daha fazla yakması lazım yani 100cc kullanıcı ile beraber 200 kg olan bi motor

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler