Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    İsteyen olursa diye şuraya yazayım. NC750X'im satılık bir kaç aksesuarı ayrıca satıyorum. Bir tanesi akrapovic egzos, öbürü de Shad comfort seat. İsteyen özelden mesaj atabilir. Selenin üzerinde nakış olarak NC700X yazıyor.
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bir duruşu var, dünyaya bedel.

Honda bu siklete gereken önemi veriyor. her yıl daha da iyilerini piyasaya sürüyorlar.

Aşağıdaki son sürüm. Fuarda tanıtıldı. 2016 model, NC750X akıllara zarar...

NC 750X i kullanmanın en iyi yolu mt ama vitesle uğraşmak istemeyen dct yi de tercih edebilir

Murat Ustaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Aynı gün içinde birden fazla sorunla karşılaştınız mı? Ben karşılaştım. Şöyle ki öncelikle sabah işe giderken emniyet şeridini ayıran devamlı beyaz çizgi yüzünden nerdeyse motoru deviriyordum. 10-12 cm genişliğe sahip ve asfaltla arasında 0,5-1cm gibi çok az bir yükseklik farkı bulunan bu çizgi çok tehlikeli, ya da bende travma yarattı. Ani frende hem kayıyor hem de dengeyi bozuyor. Allahtan dizlik varda ve neredeyse durduğum için dizimi bariyere dayayabildim. Çok şükür düşmedim. Aynı gün işten dönerken sıcağın ve trafiğin de etkisiyle kaskın vizörünü açık bırakmıştım. Uçuşan polenlerden biri kasktan içeri girince refleks olarak kafamı salladım ve hem dengeyi hem de çizgiyi bozdum. Neyse ki çok yakında araç yoktu. Son olarak da İzmit'e giderken eski yolda Hereke civarında bir şanssızlık başıma geldi. Sanırım kışın donmayı engellemek için tırmık gibi bir aletle yolu hafifçe kazıyorlar. 30-40 metre kadar olan bu alanda 90km gibi bir hızla giderken bile şerit içinde bir sağa bir sola gittim geldim. Naçizane tecrübemi paylaşmak istedim.
    Hepsi üstüste gelince de gusül tazelemek gerekti tabi
    antilop_skul, _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Geçmiş olsun murat abi

Bugün Sarıyer - bahcesehir- Sarıyer - başakşehir - Zekeriyaköy - Yeniköy. Yapım kicim kırıldı tek popoda geldim son turu o yüzden yarın siunevlere gidip koltukları elletmem lazım yumsattiriyim baya bi
    Murat Ustaoğlu ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Sağol Mehmet. Altın Elbiseli Adamin bir videosu vardi. Seleyi elden geciriyorlar. Bayagi farketmis diyolari videoda. Ustasi varmis bu isin. Orasi sanirim gidecegin yer.
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Alıntı muratus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı gün içinde birden fazla sorunla karşılaştınız mı? Ben karşılaştım. Şöyle ki öncelikle sabah işe giderken emniyet şeridini ayıran devamlı beyaz çizgi yüzünden nerdeyse motoru deviriyordum. 10-12 cm genişliğe sahip ve asfaltla arasında 0,5-1cm gibi çok az bir yükseklik farkı bulunan bu çizgi çok tehlikeli, ya da bende travma yarattı. Ani frende hem kayıyor hem de dengeyi bozuyor. Allahtan dizlik varda ve neredeyse durduğum için dizimi bariyere dayayabildim. Çok şükür düşmedim. Aynı gün işten dönerken sıcağın ve trafiğin de etkisiyle kaskın vizörünü açık bırakmıştım. Uçuşan polenlerden biri kasktan içeri girince refleks olarak kafamı salladım ve hem dengeyi hem de çizgiyi bozdum. Neyse ki çok yakında araç yoktu. Son olarak da İzmit'e giderken eski yolda Hereke civarında bir şanssızlık başıma geldi. Sanırım kışın donmayı engellemek için tırmık gibi bir aletle yolu hafifçe kazıyorlar. 30-40 metre kadar olan bu alanda 90km gibi bir hızla giderken bile şerit içinde bir sağa bir sola gittim geldim. Naçizane tecrübemi paylaşmak istedim.
    Hepsi üstüste gelince de gusül tazelemek gerekti tabi
    Yerdeki beyaz çizgilere çok dikkat edelim. üstünden hiç bir şekilde gitmemeye çalışalım. Bir kısmı belirttiğininiz gibi üstelik kot farkına da sahip. Ayrıca oradaki beyaz boya asfalt ile irtibatınızı da kesiyor. Yani asfaltta kaymamak üzere yapılmış lastikler, bu çizgiler üstünde fren yaptığınızda kaymanıza ve üzülmenize sebep oluyor.

Perşembe - Pazar arası dört günde 2000 küsür km yaptım. Özellikle Marmaris - Datça arasında ve Bodruma 20-30 km kala dan itibaren yerde bahsedilen derin kazımalardan çok vardı. Motorun tekeri delinmiş yaptırmıştım, tekrar delik açıldı, gerçekten iyi sallıyor bu çizikler.
    Murat Ustaoğlu, _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Sağol Mehmet. Altın Elbiseli Adamin bir videosu vardi. Seleyi elden geciriyorlar. Bayagi farketmis diyolari videoda. Ustasi varmis bu isin. Orasi sanirim gidecegin yer.
    Tabi sadece motosiklet selesi yapıyor pulsarin selesini yaptirmistim baya farketmişti . hem de biraz daha yükselticem seyi

Pulsarin 60-70 TL ye hallettirmstm bunuda o şekilde yaptra bilirsem sıkıntı yok
    Murat Ustaoğlu ve mehmetenis bunu beğendiler.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    mehmet jel mi yaptıracaksın?

ön arka 250 tl ya da 200 tl fiyat almıştım.
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    uyku tulumu arayanlar kaçırmasın biz iki arkadaş sipariş verdik
    kaz tüyü bu fiyata beleşş

http://tr.aliexpress.com/item/Camcel...OrigTitle=true
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet jel mi yaptıracaksın?

ön arka 250 tl ya da 200 tl fiyat almıştım.
    Sünger ustu jel yaptiricam pulsardada öyleydi 200 250 çok büyük paralar max 100 TL ye hallolur diye düşünüyorum nereye sordun bu arada
    mehmetenis bunu beğendi.
    TECRUBE = 250K +

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Mehmet sanırım şirinevlerdeki adamlardı fuarda.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    bahsettiğim videosu

mehmetenis ve antilop_skul bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    aynen burası dedigim yer patronları seker gibi adam 150 tl demişti pulsara 70 e falan yaptırmıstım pazarlıgı cok seven birisidir kendisi ölücülük yapmak lazım her zaman icin
    mehmetenis bunu beğendi.
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    HONDA NC750X DCT
    biz iki arkadaş şirinevler motosayda jel yaptırdık fakat ekstradan visko yastık alın koltuğu derin kestirin jelin üstüne 1cm kalınlığında visko koydurun jel yakıyor ve terletiyor ve hatta imkanınız varsa koltuk kılıfını daha yumuşak bir material ile değiştirin bizim seleler gergin ve sert.
    mehmetenis ve antilop_skul bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Baggio1974 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz iki arkadaş şirinevler motosayda jel yaptırdık fakat ekstradan visko yastık alın koltuğu derin kestirin jelin üstüne 1cm kalınlığında visko koydurun jel yakıyor ve terletiyor ve hatta imkanınız varsa koltuk kılıfını daha yumuşak bir material ile değiştirin bizim seleler gergin ve sert.
    kaca mal ettiniz?
    TECRUBE = 250K +

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaca mal ettiniz?
    bence orjinalini bozmayın artcı için çözüm var ve kesin çözüm. kendi koltuğuda airhawk dene cumartesi veririm denersin.uzun kullanımda en iyi çözüm olduğu konusunda yorum çok.Çünkü her ne kadar güzel sağlam falan deselerde ben pek güvenemiyorum doğrusu sonradan yapılana

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı trnpkr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence orjinalini bozmayın artcı için çözüm var ve kesin çözüm. kendi koltuğuda airhawk dene cumartesi veririm denersin.uzun kullanımda en iyi çözüm olduğu konusunda yorum çok.Çünkü her ne kadar güzel sağlam falan deselerde ben pek güvenemiyorum doğrusu sonradan yapılana
    Abi airhawka baktm fiyatlar yüksek bnce yapılan koltkta sorun çıkma sonuçta orjinji gbi yapılacak gidicem smdi şirinevler fyatta anlaşarak yapcaz yoksa portatif petdyapcam
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    şu sele konusunda yaptıran olsa da ben de yaptırıcam yoksa parayı bayılıp touratech ön arka seleyi değiştirmek zorunda kalacağım :(
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    gittim koltukcuya 180 tl jel sele dedi 1 kurus asa olmaz daha dedi biide kayıyordum seleden 70 tl de ona dedi

sonra söyle olmazmı böyle olmazmı derken turan abinin gezide kullandıgı fileden yaptırdım 40 tl ye aslında rahat file güzel götüm püfür püfür ese ese geldim

ihtiyacı olan varsa o adam isini düzgün yapyo özellikle terzisi cok iyi adam isinin ehli gidip görüse bilir.

( motoru satmayı dusundugumden 180 tl vermedim seleye )
    Ahmet Turan Peker ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler