Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sade7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha
    bilgiler için çok teşekkürler reco58 bunu deniycem cok saol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dakota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sade7 koruma demirini nerede yaptırdın! nekadara maloldu güzel olmuş....
    PEUGEOT SPEEDFİGHT 2001
    GELLY JL 150 2001
    SUZUKİ İNTRUDER 6001998
    SUZUKİ TL1000S 1998
    DAELİM S2 250 2005

Motosikleti
    yamaha
    Alıntı dakota adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sade7 koruma demirini nerede yaptırdın! nekadara maloldu güzel olmuş....
    sevgili dekota
    koruma demirini 300 ytl ye
    şahin egzosta yaptırdım.
    Tepe Nautilus un yanı kadıköy yaptırmak isteyene detaylı adres veririm
    iyi sürüşler

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    Reco kardeş , 120 km hız bizim GV250 ler icin red line değil üzerinde 185 kg ağırlık ile 135 km gördü ,

Tek olarak ise 145 km , öte yandan bende motosiklet ile hız yapılmasını önermeyen biriyimdir , fakat gerektiğinde hızlanması ile sürücüsünü üzmeyen bir crusier

Yakıt konusunda ise ben memnunum , bazende Sade kardeşin dediği gibi depo göstergesinden şüphe ediyorum neden eksilmiyor diye

Sade : Baba tekerin düz bassın hoş olmuş makina , benim bildiğin gibi koruma demirlerim eksik , sis farı aldım ama takmak için aparat yok , muhtemelen koruma demiri + sis aparatını bir arkadaşın atelyede yapacağız , buda bu işin zevki , parça konusundaki mesajını gördüm umarım ihtiyaç olmaz olursada sana ulaşırız.

Aşağıdaki resimde benim makinanın son durumu , siperlik + sisi bar + yan ayak pegleri ilave ettim tabi çantalar da mevcut , ( ayrıca 1.86 boy ve 105 kg bir sürücü motorda nasıl duruyor ölçekleyin artık )

Özgürlüğüm Rüzgarında Saklı

Motosikleti
    yamaha
    Alıntı kaptaniderya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reco kardeş , 120 km hız bizim GV250 ler icin red line değil üzerinde 185 kg ağırlık ile 135 km gördü ,

Tek olarak ise 145 km , öte yandan bende motosiklet ile hız yapılmasını önermeyen biriyimdir , fakat gerektiğinde hızlanması ile sürücüsünü üzmeyen bir crusier

Yakıt konusunda ise ben memnunum , bazende Sade kardeşin dediği gibi depo göstergesinden şüphe ediyorum neden eksilmiyor diye

Sade : Baba tekerin düz bassın hoş olmuş makina , benim bildiğin gibi koruma demirlerim eksik , sis farı aldım ama takmak için aparat yok , muhtemelen koruma demiri + sis aparatını bir arkadaşın atelyede yapacağız , buda bu işin zevki , parça konusundaki mesajını gördüm umarım ihtiyaç olmaz olursada sana ulaşırız.

Aşağıdaki resimde benim makinanın son durumu , siperlik + sisi bar + yan ayak pegleri ilave ettim tabi çantalar da mevcut , ( ayrıca 1.86 boy ve 105 kg bir sürücü motorda nasıl duruyor ölçekleyin artık )

sevgili kaptanıderya mukemmel bir foto yollamissin
    insan hyosung reklamı zannediyor valla
    insanı ozendiriyor gozüne eline saglik
    bu arada bir soru ayak peglerinden memnunmusun
    ben orjinal halinden cok memnunum ama cogu insan peglerin cok rahat olduğunu soylüyor özellikle uzun yolda sen nediyorsun
    ona göre taktırıcam
    sevgiler iyi sürüşler

Motosikleti
    Motorsuz
    Ayak pegleri Uzun yolda ciddi rahatlık sağlıyor ve dinlendiriyor , tavsiye ederim doğrusu .

Fotograflar ramazan bayramı arefesinde Serdivan tepelerinde çekildi , enduroluk bir tırmanıştı doğrusu ama sorunsuz çıktık , ışık çok güzeldi fotolarda muhteşem çıktı , insan bakmaktan bile zevk alıyor .

Sakarya motosiklet kulubü olarak bu yaz epeyce gezdik , bir kaç foto daha paylaşayım dikiz aynamdan güneşin batışı , bir dostumun keewayi vb

sevgiler

Motosikleti
    Velespit :)
    sevgili dostum,
    redline nedir? daha doğrusu siz ne anlıyorsunuz?

bu "kırmızı çizgi" ifadesi motorun devri ile ilgilidir. birçok motorun (ve oto'nun) devir kadranında burası kırmızı renk rakamlarla ve çizgilirler gösterilir.
    Tam devrin % 75 ya da % 80 üstü redline'dır.

135- 145 gibi hızlar kaç devirde elde edilir?

bu motor için 120 üstü hızlar redline'dır. ekonomik hız ise kilometre kadranında görülen rakamın tam yarısının -20 +20 çevresidir.

bir yanlışlık var mı bunda? açıklarsan sevinirim.
    selamlar?

Motosikleti
    Motorsuz
    Reco kardeş sorularına uzun süredir cevap veriyorum yanlışlık vardır yada yoktur anlamında yazmadım , kullanıcısı oldugum araç fiyat/performans olarak bana fazlasını verdi ne altını ne üstünü arıyorum bundan sonra aradıgım sadece gidilecek yol , bak ne diyeceğim güzel bir havada gel motoru bir deneyelim beraberce istersen

Arayışların olumlu ve istediğin gibi sonuçlansın , syg

[..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

..

Merhaba Deu'da makina müh öğrencisiyim.Şu anda yeniden motor sahibi olabilmek için para biriktiriyorum.Tabiki göz koyduğum makinalara bakılırsa bu biriktirme işi uzun zaman alacak gibi.Seneye kış gibi sanırım elimde 5000 ytl civarı bir nakit olabilir.Şu anda 2. el bir makina düşünüyorum.Fakat açmış olduğunuz başlığı okuduğumda 2.el bir makinaya güvenim oldukça azaldı.Çevremdeki motor severler sayesinde şu ana kadar her türlü ve her hacimde motoru test etme ve deneme fırsatım oldu.Bunun akabinde gt 250 yi kendime daha yakın buldum.Fakat sahip olduğunuz gv250 fotoğraflarını gördüğümde fikrim yavaş yavaş değişmeye başladı.Bazı arkadaşlarımız bu motorla sorunlar yaşamış bu kafama biraz takılmadı değil.Ama hala yeniden motor sahibi olmak için para biriktirme hevesimden birşey kaybetmedim.Sizi bu başlıktan sessizce takip ediyorum.Umarım seneye eğer motor sahibi olabilirsem aranıza katılmayı çok isterim.İzmirde bu motora sahip olanlar benimle irtibata geçer ve onlarla bir buluşma düzenleyebilirsek hem onların fikirlerini almış hemde motoru yakından inceleme fırsatını yakalamış olurum.Şimdiden teşekkürler ;)

Motosikleti
    Teşekkürler kaptanıderya... sağolasın..
    motoru yakından gördüm. beğendiğimi yazmıştım da. ama kullanıcı dostların bir ara artan şikayetleri onlar kadar beni de üzdü.

Neyse o rodaj dönemi problemleri aşıldı.

Davetin için teşekkür ediyorum. uygun bir havada önceden haber vererek sizi rahatsız edeceğim.

Motor süsleyince daha güzel görünüyor. bence bu küçük hacimli cruiser kullanıcılarının alabileceği en güzel motor.

vioref - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bndede gv250 var 29bg cok performanslı bir motor motordan cok memnunum ancak tarzı bana uymadıgından satıyorum.piyasadaki en iyi 250 cc sınıfındaki guclu cruıser motordur

http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3297699

[..] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2958629

Kaptani derya sende mi motorunu satıyorsun?

Motosikleti
    Motorsuz
    Araba almak için motoru satışa çıkarmıştım ama epey oldu vazgeçtim , o ilan otomatik yenilenmiş sanırım girip iptal edelim sağolasın ,

Alıntı [..] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2958629

Kaptani derya sende mi motorunu satıyorsun?

Motosikleti
    Hadi dostlar
    kış diye kapalı garaja çektiniz herhalde...
    ne gezi yazıları, ne yol ve yakıt oranı ölçümleri...
    hiç sesiniz çıkmıyor.
    orda mısınız?

Motosikleti
    Motorsuz
    Valla reco bu sabah her yer kar bastırana kadar yağmur çamur sokakta idim ama bugün yatışa geçti makina

e gezide yok vallahi artık ölçümde yapmıyorum çünkü gerek duymuyorum kusura bakma

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Merhabalar ;
    Arkadaşlar kocaeli'ye yakın Hyosung GV250 bulabileceğimiz bir yer varmıdır.Taksit'te olursa tabi çok iyi olur...
    Saygılarımla...

izmit real'in paralelindeki caddede (E5 in aksi tarafı)istemediğin kadar marka ve model bayi,servis vs.bulabilirsin.Bu arada bende ciddi ciddi düşünüyordum bu modeli ama bu kadar yoğun satış isteklerinden sonra soğudum açıkcası.bu kadar para verdikten sonra 2000 ytl daha verip suzuki intruder 250 almak daha mantıklı bence ama ben daha hesaplı alternatifler için arayışlarımı sürdüreceğim.saygılar sevgiler

marantzz RR alacağın zaman haberim olsun bende kocaelideyim ve bende almayı düşünüyorum beraber bir değerlendirelim ayrıca aşağıdaki linki bir ziyaret et fiatları baya uygun geldi bana
    www.emreltd.net

Bu başlığın ölmüş olması can sıkıcı...
    Bu kadar az mı GV-250 kullanıcısı var, yoksa insanlar GT gibi modellerin ağırlıklı konuşulduğu "Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı"na mı akın ettiler.

Eğer durum buysa, GV-250 kullananlar buraya yönelse çok daha iyi olurdu.
    [SIZE="1"][COLOR="DimGray"]Es gibt einen Platz in der Hölle für mich und meine Freunde..[/COLOR][/SIZE]

selam arkadaşlar bende bir gv 250 kullanıcısıyım sisi bar almak istiyorum fakat orjinali bir hali pahalı daha hesaplı alabileceğim bir adres biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.
    Teşekkürler
    levent

Sissy Bar

Başka bir Hyosung modeli için Metal Sanatları Atölyesi adlı bir yerde aksesuar yaptıran biri vardı...
    Bu arkadaşa sorabilirsin tam olarak nerede olduğunu:
    http://www.motosiklet.net/forum/member.php?u=11596

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler