Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250 EFI
    ön cam elimde mevcut sıfır şekiled montajlanmamış halde duruyor ilgilenirseniz burdan mesaj atabilirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    Alıntı drgokmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız ama bana bu konuda nasl yardımcı olursunuz bende cılıo 4 var buarada sadece servıs konusunda sıkıntılar yedek parcalar cok pahalı dedıler bana bende korktum bu yuzden aklım karıstı yoksa aklım gv de tabıkı
    parçanın pahalı ve ulasılamaz olduğunu düşünmüyorum,merkez yedek parça ve delta motorlu araçlar iş görüyor bu konuda

Motosikleti
    Hyosung GV 250 Aquila
    Merhaba kdiner kardeşim, cevabınız sanırım bana; facebook sayfasına neredeyse bir ay önce üyelik için istek göndermiştim ve hala daha beklemede. Çok meşguller sanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı mkarahasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön cam elimde mevcut sıfır şekiled montajlanmamış halde duruyor ilgilenirseniz burdan mesaj atabilirsiniz
    İlginiz için teşekkür ederim, fotoğraflarını ve fiyatını mail olarak gönderirseniz sevinirim. Mail adresim fatihkardes@Hotmail.com

drgokmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj DOMINAR 400 UG
    tesekur edıyorum murat bey ılgınızden doalayı banka sorun cıkartmassa kredıde nasıpse alıcam ısallah ama ıkıncı elde bakıyorum temız olursa hersey nasıp ıste kısmetse olucak tekrar cok tesekurler verdıgınız bılgıler ıcın

Motosikleti
    cbf150
    Selam arkadaşlar. bana yardım edebilecek çıkarmı bilmiyorum. motorum da rolanti yükselmesi başlamıştı antalya da olduğum için pek anlayan yok neyse bi arkadaş buldum dediğine göre selenoid valfi arızalıymış.birkaç otmobil selenoidini denedikten ve olmadıktan sonra koreden sipariş verdik geldi. taktık velhasılı kelam rolanti yine düşmedi. bu arada belirteyim iki gv 250 var ikisinde de aynı sorun var tamirini de aynı anda götürüyoruz.biri 2009 diğeri 2010 model.neyse tamircimiz makinaya bağlamamız gerekiyor dedi.makinsı bugün geldi arızayı görüyoruz arıza kodunu ecu dan siliyoruz fakat rolanti yine 6000 7000 lere çıkıyor. vede ecu hala FI aracılığıyla 27 hata kodunu(selenoid valfi) veriyor. bir bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Motosikleti
    NC 700 X
    #canpolatd, Hava filtresinin temiz olduğundan emin olun. Bende bir defa FI yanmadan rolenti dalgalanma yaptı. Hava filtresini ve valfin girişini temizleyince düzeldi.

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Alıntı canpolatd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. bana yardım edebilecek çıkarmı bilmiyorum. motorum da rolanti yükselmesi başlamıştı antalya da olduğum için pek anlayan yok neyse bi arkadaş buldum dediğine göre selenoid valfi arızalıymış.birkaç otmobil selenoidini denedikten ve olmadıktan sonra koreden sipariş verdik geldi. taktık velhasılı kelam rolanti yine düşmedi. bu arada belirteyim iki gv 250 var ikisinde de aynı sorun var tamirini de aynı anda götürüyoruz.biri 2009 diğeri 2010 model.neyse tamircimiz makinaya bağlamamız gerekiyor dedi.makinsı bugün geldi arızayı görüyoruz arıza kodunu ecu dan siliyoruz fakat rolanti yine 6000 7000 lere çıkıyor. vede ecu hala FI aracılığıyla 27 hata kodunu(selenoid valfi) veriyor. bir bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Antalya Motodizaayn Yunus Emre Bünyat Hyosung ile ilgili çalışmıştır. Bilgi alabileceğiniz ustadır.
    https://www.facebook.com/FiReMaN82?fref=ts

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    #canpolatd, Hava filtresinin temiz olduğundan emin olun. Bende bir defa FI yanmadan rolenti dalgalanma yaptı. Hava filtresini ve valfin girişini temizleyince düzeldi.
    hava filtresine baktık sorun yok valfin takılı olduğu yeri komple temizledik onlarda sorun göremedik.yinede teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

Alıntı ssates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya Motodizaayn Yunus Emre Bünyat Hyosung ile ilgili çalışmıştır. Bilgi alabileceğiniz ustadır.
    https://www.facebook.com/FiReMaN82?fref=ts
    teşekkürler. iletişime geçecem inşallah

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar motorumu satmak için niyetlenen
    *muayenesi yenidir
    *zincir *akü *yağ filtresi *hava filtresi *bujiler
    2000 km önce değişmiştir sorunsuzdur
    Hatta elimde orijinal arka fren balatasi mevcut
    yedek olarak almıştım henüz ihtiyaç oluşmadı onu da vereceğim
    Ilgilenen olursa ilan üzerinden haberleşebiliriz herkese iyi akşamlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...27458495/detay

FatyK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900
    Arkadaşlar merhaba;
    Motoru nasıl boşa alıyoruz yafu
    Vuracam kendimi yeminlen
    Levent E. bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Debriyajı sık.
    1 le 2 arasında boş var. Olduğu yerde geçmeye bilir.
    Vitesi armaya çalışırken biraz ileri veya geri oynat

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı FatyK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;
    Motoru nasıl boşa alıyoruz yafu
    Vuracam kendimi yeminlen
    vites 1 de iken yarım debriyaj ile çok hafif motoru hareket ettirin, tam bu sırada boş vitese geçirmek için hamle yapın. geçecektir.

FatyK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900
    Eyvallah kardeş, akşam bi deneyim çok teşekkürler

Merhaba,
    Beş on gün içinde bir tane alarak aranıza katılmak üzereyim arkadaşlar.
    Selamlar.

Arkadaslar merhaba, Gv 250 nin parcalarını bulabileceğim önereceginiz yerli ve yabanci siteler var mı ?

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı yctslc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba, Gv 250 nin parcalarını bulabileceğim önereceginiz yerli ve yabanci siteler var mı ?
    En iyi site hoysungsoorce ancak oradan siparisleri uygun ve cabuk almak istersen ben arkadaslara yardimci oluyorum nakliye daha uyguna geliyor ve gumruk meselesinde yardimci oluyorum istersen ozel mesajla yaz yardimci olayim
    uutku bunu beğendi.

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Alıntı yctslc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://hyosungwholesale.com/

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    delta motorun sitesi var parçalar var orda,alışveriş yaptım memnun kaldım.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Parça arayan arkadaşlar için belki bir yardımı dokunur diye yazıyorum. Biliyorsunuz geçen Kasım ayına kadar 2014 model GV 250 sahibiydim. Motorumu satınca elimde bazı stokladığım parçalar kaldı. Bunları hyosungsource fiyatlarıyla sizlerin bilgisine sunmak isterim. Kargo gibi işlere zaman ayıramayacağım için sadece İstanbul içi olmak üzere elden teslim edebilirim. Ancak tümünü almak isteyen olursa kargo yapabilirim. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir. Zamanında bunları hem şu anki fiyatlarının 1,5 katına; hem de uluslar arası kargo masrafı ödeyerek almıştım ama ben sizlere standart hyosungsource fiyatı ne ise o fiyattan bırakırım. Maksadım ticaret değil çünkü. Hem uygun fiyata sizlerin işi görülsün hem de ben bunları elimden çıkarayım. Elimdeki parçalar:

1 x Orijinal D.I.D egzantrik zinciri
    1 x Orijinal Yağ filtresi
    1 x Orijinal Debriyaj teli ve kablosu (Tam takım)
    1 x Orijinal Sürücü peg'leri
    1 x Orijinal Yolcu peg'leri
    1 x Orijinal Arka bağlantı yeri kırık sol ayna (bunu isteyen olursa ücretsiz veririm)
    1 x Orijinal Sağ ayna
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    2014 gv 250 ile 3 yıl aradan sonra tekrar aranızdayım
    kırkından sonra azanı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler