Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    beyler aranıza katılacak biri olarak kışlık giyim seçimleriniz hakkında bilgi almak isterim. soğuk havada hangi kıyafet ve markaları tercih ediyorsunuz. tecrübeye saygım sonsuz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler aranıza katılacak biri olarak kışlık giyim seçimleriniz hakkında bilgi almak isterim. soğuk havada hangi kıyafet ve markaları tercih ediyorsunuz. tecrübeye saygım sonsuz..
    Bütçeyle alakalı bişey, kaç para verebileceğini söylersen belki tavsiye alabilirsin.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Bir adet elcik ısıtma al kardesim,yazlık eldivenle bile kullanırsın.icligini git,bir yds Bot alıver,Rıdvandaki venom monttan al,deri istiyorsan robokop al,pantolon alamıyorsan dizligin üzerine yagmurluk çeksen yeter.usumezsin..

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Levent
    Yasin in motorunun fotolari var mi forumda

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Vardır tabi olmaz mı

Motosikleti
    ok. buldum.

sağol dostum.

6038 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    Beyler motorun çalışmasında gitmesinde sıkıntı yok ama arada giderken gazı kesince stop ediyor. Hemen marşa basıyorum yeniden alıyor var mı daha önce başına gelen birisi sebepleri ne olabilir?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı 6038 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motorun çalışmasında gitmesinde sıkıntı yok ama arada giderken gazı kesince stop ediyor. Hemen marşa basıyorum yeniden alıyor var mı daha önce başına gelen birisi sebepleri ne olabilir?
    böyle bir sorun yaşamadım.. ama gazı kesince stop etmesi hava ayarıyla alakalı diye biliyorum yinede diğer arkadaşların yorumunuda alın

6038 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    Cevap için teşekkürler. Hava filtresi pislenmişti temizledim ama değiştirilmesi gerekiyor demek ki sonrasında iyi bir ustaya bakıma gitmeliyim sadece benimle olmayacak sanırım. Enjeksiyondan olmasından ve masraf çıkarmasından korkuyordum..

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Sorun çözülmüş belki ama aklında olsun,benim basıma yakittan dolayı geldi aynı sey

moukijin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Merhaba arkadaşlar. Yeni bir Hyosung gv 250 alıcam ama 2013 model ile 2014 model arasında kaldım. 2014 model almak için biraz beklemek bi kaç sorunu çözmek belki de başka şehire gitmem gerekecek ama 2013 model sıfır aldığımda izmire getirecekler ve bana izmirde teslim edecekler. Sizce ne yapmalyım 2013 ile 2014 arasında çook fazla fark var mıdır ?? Bilgsi olan yardımcı olursa sevinirim

Motosikleti
    Is cikisi kilitci mustafa ya uğradım, sagolsunlar mustafa da omer abi de zaman ayirdilar.motoru yakindan gördüm, oturdum. Boydan yana bi sikinti yok.motor da harbiden heybetli duruyomus.hatta kırmızı-gri rengi bile hosuma gitti..dun bi arkadas venox u aklima sokmustu tekrar ama bugunden sonra kesinlikle gv250 olmali diyorum.
    kilitci ve ömer2 bunu beğendiler.

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    Levent abi teşekkürler valla abi kafamdaki rakam hepsine 1000 tl vermek. daha motoru alamadım sıfır düşünüyorum. olmadı bir iki yaşında ikinci el. once ekipmanları tamamlayım çünkü olur da 2. el alacak olursam şehir dışına çıkmam ve uzun yol kullanmam gerekebilir. marka olarak hudson, revit gibi modelleri önermişler forumda.i korumalı mont şuan en büyük eksiğim. pantolonum var. gerçi gövde ve dirsek robokopu da evde duruyor. mont almak lazım şöyle rüzgar kesen cinsten. evdeki malzemeler biraz racing işi hani abes kaçmasın diye sordum. bot da alabilirim.

@moukijin hoca, senin aldığın fiyat nedir? sıfır sormuşsun bana 9550 tl dediler. plaka dahil 10 tabi çıplak motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:15 ----------

fanatik harley ruhum yok ama gv250 modeline karşı bir zaafım var. mont olarak şunlar klasik duruyor gibi. önerilere açığım gidip denemek lazım galiba.

http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-neo-deri-ceket-pmu2205
    http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-armor-deri-ceket-pmu2204

alikonya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx 250
    slm

GV250 ARIYORUM(2005,2006,2007) Motoru konyaya getirebilecekler yada Konyaya yakın olanlar, buradan yada e posta adresimden ulaşabilirler

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese selamlar. motorumu satmaya karar verdim, size de bilgi vermek istedim. daha toplamda 2000 km bile yol yapamadım. geçtiğimiz yaz Afganistandaydım, önümüzdeki yaza nasip olursa bebek bekliyoruz. zaten motor 1 senedir yattı, en az 1 sene daha yatacak ve buna gönlüm el vermiyor. iki numarayı da kurtardıktan sonra tekrar daha iyisini almak üzere biraz ertelemeyi düşünüyorum. çevrenizde arayan varsa bakımlı motordur, dosta gitsin isterim. herkese kazasız belasız keyifli km ler. motorun ilanına ait link http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...52654345/detay
    blackarca bunu beğendi.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese selamlar. motorumu satmaya karar verdim, size de bilgi vermek istedim. daha toplamda 2000 km bile yol yapamadım. geçtiğimiz yaz Afganistandaydım, önümüzdeki yaza nasip olursa bebek bekliyoruz. zaten motor 1 senedir yattı, en az 1 sene daha yatacak ve buna gönlüm el vermiyor. iki numarayı da kurtardıktan sonra tekrar daha iyisini almak üzere biraz ertelemeyi düşünüyorum. çevrenizde arayan varsa bakımlı motordur, dosta gitsin isterim. herkese kazasız belasız keyifli km ler. motorun ilanına ait link http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...52654345/detay
    Hayırlısı Olsun İlker Reis..
    Sen şimdi diyorsunki sat 600 F i gel al
    hiç olmadı bu hiçç.. Kötü zamanımda yakaladın beni

Ayrıca kullanamadan satmana da üzüldüm açıkçası..
    YÖRÜK bunu beğendi.

moukijin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    @drfettah bana da o fiyat verdiler ama 2014 model için işte bi 20 gün beklicez o da garanti diil gümrüğe gelcek gemiyle geççek de bana teslim etceklerde fln 2013 modelde bi 100 lira aşasına hemen teslim ama dediğin gibi 500 lira alım masrafı fln var bin lira kadar da kasktır sisybardır fln olacak

Motosikleti
    Hyosun GV250
    Selamlar herkese,

Ben de yavaştan aranıza katılmaya çalışıyorum, İstanbul'da güvendiğiniz gv250 satan kimse var mı? bütçe 5000-5500 arası.

Motosikleti
    Mustafa,
    çalıştığım fabrikada ki elektrikçiyle muhabbet ediyodum az önce, dün akşam motoru yakından gördüm, kocatepe de araba kilitçisi arkadaş çağırdı dedim. akraba çıktınız adamla babasının adı Şadan , burda ki arkadaşta Şamil..
    ömer2 bunu beğendi.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa,
    çalıştığım fabrikada ki elektrikçiyle muhabbet ediyodum az önce, dün akşam motoru yakından gördüm, kocatepe de araba kilitçisi arkadaş çağırdı dedim. akraba çıktınız adamla babasının adı Şadan , burda ki arkadaşta Şamil..
    Deme yav tesadüfe bak selam söylersin benden.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler