Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu linkini verdiğim iki lastik alınabilir mi? Arka lastik biraz daha iyi olsa daha iyi olabilir, dunlopun bu markası iş görür mü? Sonuçta her türlü iki teker üzerinde gidiyoruz, o kadar şöyle olursa böyle olursa diye senaryo oluşturmaya gerek yok bence. Olacağı varsa olur her türlü, gerek yok o kadar kasmaya.
    ÖN LASTİK SAVA

abi bende bugün buldum bu siteyi sava marka kargoda bedava, yukarıda telefon numaraları var arayıp lastiğin tarihini sor ama alacaksanda.. ben burdan almayı düşünüyorum bizim burdaki parçacıda halledemezsek..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yukarıda linkini verdiğim uniliyle dunlopu almayı düşünüyorum da tarihi söylediğin iyi oldu, depoda 5-6 sene yatan lastik yollamasınlar. Arka lastiği de olsa savanın ordan alabilirim.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Arkadaşlar benim lastikler bugün geldi markası SAVA ön lastik 110/90/16 arka lastik 140/90/15.hamurları gayet iyi tarihleri ön lastik 2013 arka lastik 2012.fotoğrafları en kısa zamanda yüklerim.bu hafta içi taktırmayı düşünüyorum. Lastikleri aldığım yer http://www.oponeo.com.tr/motosiklet-lastikleri-arama/spor-turistik-tipi-arazi-motosiklet
    blackarca ve lycantrophic bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim lastikler bugün geldi markası SAVA ön lastik 110/90/16 arka lastik 140/90/15.hamurları gayet iyi tarihleri ön lastik 2013 arka lastik 2012.fotoğrafları en kısa zamanda yüklerim.bu hafta içi taktırmayı düşünüyorum. Lastikleri aldığım yer http://www.oponeo.com.tr/motosiklet-lastikleri-arama/spor-turistik-tipi-arazi-motosiklet
    tam bende bu siteye bakıyorum abi, sen ilaç gibi geldin içim rahat alabilirim artık.
    hyo kenan bunu beğendi.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Arkadaşlar benim lastikler bugün geldi markası SAVA ön lastik 110/90/16 arka lastik 140/90/15.hamurları gayet iyi tarihleri ön lastik 2013 arka lastik 2012.fotoğrafları en kısa zamanda yüklerim.bu hafta içi taktırmayı düşünüyorum. Lastikleri aldığım yer http://www.oponeo.com.tr/motosiklet-...azi-motosiklet
    Hayırlı olsun güle güle kullan.
    Rıdvan sen galiba sava da kullandın unili de sava'yı cok begenmemistin heralde nesini beğenmedin? unili daha mı iyi hangisini tavsiye ediyorsun ben de fazla yatırmadan kullanıyorum ve yağmurda çamurda hiç binmiyorum hangisi daha uygundur.
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    -BMW F650 GS -CBR 600 F
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan sen galiba sava da kullandın unili de sava'yı cok begenmemistin heralde nesini beğenmedin? unili daha mı iyi hangisini tavsiye ediyorsun ben de fazla yatırmadan kullanıyorum ve yağmurda çamurda hiç binmiyorum hangisi daha uygundur.
    600 f al rahat edersin( SEN ANLADIN ONU Mustafa)
    StyLeOscaR ve kilitci bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava'yı beğenmediğimi sölyemedim hiç, ikisi de aynı bence ama unilli ön lastiğim daha ömrünü tamamlamadan tel attı değiştirmek zorunda kaldım, aynı şey Emre'nin de başına gelmişti ön lastikte.

Motosikleti
    GV 250
    Hayırlı olsun. Taktır bir de aynılarından ben de almayı düşünüyorum.
    hyo kenan bunu beğendi.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava'yı beğenmediğimi sölyemedim hiç, ikisi de aynı bence ama unilli ön lastiğim daha ömrünü tamamlamadan tel attı değiştirmek zorunda kaldım, aynı şey Emre'nin de başına gelmişti ön lastikte.
    Tamam karıştırdım ben o zaman büyük ihtimalle sava alacağım ben de.
    ömer2 bunu beğendi.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Sava'nin takimi kaca maloldu

Müdür bu gvleri sahibinden neler yapmışlar adamlar 8e aldığına 9 istiyor 11 isteyen öğretmen var oda ayrı bi trip öğretmenden ne arkadaş matematik dersimi hayır bireysel olarak dikkatimi çekti sizce makulmüdür..

Motosikleti
    Alıntı AlperAcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müdür bu gvleri sahibinden neler yapmışlar adamlar 8e aldığına 9 istiyor 11 isteyen öğretmen var oda ayrı bi trip öğretmenden ne arkadaş matematik dersimi hayır bireysel olarak dikkatimi çekti sizce makulmüdür..
    bana kalırsa makul değil ama piyasa bu, yapacak birşey yok mesela 2005-2006 modelleri sıfırı 6 bin liraydı zamanında. şimdi adam 30 bini devirmiş motora 6000 tl fiyat koyuyor.. kimse malını ucuza vermek istemiyor pazarlıkla ne kadar inebiliyorsanız o ..

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava'nin takimi kaca maloldu
    ben unilli takmistim takma ve rot - balans ayarlari dahil 250-270 arasi bir seye mal oldu tam hatirlamiyorum. unilli de tavsiye ederim ozellikle arka lastik guzel sayilir. Zaten orjinal lastiginden sonra hepsi guzel gelecektir

ben temmuz ayinda aldim lastigi, niyetim sava almakti ama piyasada bulduklarim eski uretim oldugu icin vazgectim unilli aldim ozen motor kiziltopraktan.

arkadaslar motoru bi suredi otoparka birakmistim kar yagmus soguk vs nedeniyle. aku bitti sanirim, mars almiyor. Akunun olup olmedigini nasil anlariz? farlarim yaniyor ama... eger olduyse yenisini alacagim sadece sarji bittiyse oto elektrikcide sarj ettirmeyi dusunuyorum
    blackarca bunu beğendi.

O zaman makine hoş iyi güzel az yakar gider de ama yurdum insanı faşo olasım geldi beni bozdu bu muhabbet herkese iyi forumlar gvyi gömerim ben bu ülkede durum buysa kazasız belasız sürüşler,tekeriniz düz bassın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela 2005-2006 modelleri sıfırı 6 bin liraydı zamanında. şimdi adam 30 bini devirmiş motora 6000 tl fiyat koyuyor..
    Bu ülkede enflasyon diye bir şey olduğuna göre aldığı fiyat üzerinden yıpranma hesaplayarak satacak değil tabii ki. Bu durumda bahsettiğin modeller 2500-3000 Lira arasında olması gerekir ki Çinlilerden bile ucuz olması demek olur.

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar motoru bi suredi otoparka birakmistim kar yagmus soguk vs nedeniyle. aku bitti sanirim, mars almiyor. Akunun olup olmedigini nasil anlariz? farlarim yaniyor ama... eger olduyse yenisini alacagim sadece sarji bittiyse oto elektrikcide sarj ettirmeyi dusunuyorum
    Şarj ettirip duruma bakacaksın, eğer şarjdan sonra yine kısa sürede biterse yenisini alman gerekiyor. Hatta oto elektrikçilerde akünün durumunu görebileceğin aletler oluyor genelde.
    ZERDÜŞT bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede enflasyon diye bir şey olduğuna göre aldığı fiyat üzerinden yıpranma hesaplayarak satacak değil tabii ki. Bu durumda bahsettiğin modeller 2500-3000 Lira arasında olması gerekir ki Çinlilerden bile ucuz olması demek olur.

Şarj ettirip duruma bakacaksın, eğer şarjdan sonra yine kısa sürede biterse yenisini alman gerekiyor. Hatta oto elektrikçilerde akünün durumunu görebileceğin aletler oluyor genelde.
    sagol hocam
    peki senin uygun oldugun bi ara birlikte motoparka gitsek olur mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol hocam
    peki senin uygun oldugun bi ara birlikte motoparka gitsek olur mu?
    Çarşamba olabilir gibi

Motosikleti
    Haberleselim hocam gidelim birlikte bir iki sey var kafamda. beyin okuyan cihaz yok sanirim dimi orada?

Motosikleti
    GV 250
    Ben de Sava lastikleri sipariş ettim bakalım Openeo'dan. Bugün çıkacakmış yola, haftasonuna taktırabilirim diye ümit ediyorum. Motorlu taşıtlar vergisini de ödedim hepsini, oh iyi para gitti motosiklete...

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Sava lastikleri sipariş ettim bakalım Openeo'dan. Bugün çıkacakmış yola, haftasonuna taktırabilirim diye ümit ediyorum. Motorlu taşıtlar vergisini de ödedim hepsini, oh iyi para gitti motosiklete...
    ne kadar odedın Savanın takımına ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler