Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlarım herkese iyi akşamlar dilerim. bu sefer arayı baya uzattım farkındayım ama benim pc yi evin içinde neredeyse 1 aydan fazla süredir bulamadık (komik gelecek ama harbiden öyle oldu. taşınınca bir yerlere konmuş ve üstü kapanmış ) neyse eşimin pc den de giremedim, ne şifre kabul ediyor ne de şifresiz giriyor. haliyle ara baya uzadı. ben afganistandan dönünce kışa kaldığım için kızılcık ın yağını değiştirdim aküsünü şarj ettim ve maşallah tek marşla aldı. ancak hala soğuk havadan ve hasta olmamdan dolayı km yapamadık henüz. neyse aldığım aksesurların çoğunu taktım. çok güzel oldu maşallah. uygun zamanda resim çekebilirsem paylaşırım. aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hoşgelmişler. eski abilerim ve kardeşlerime de selam olsun.. hepimiz kazasız belasız km ler yaparız inşallah..
    ogzcngdk, StyLeOscaR, mitmuallim ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım herkese iyi akşamlar dilerim. bu sefer arayı baya uzattım farkındayım ama benim pc yi evin içinde neredeyse 1 aydan fazla süredir bulamadık (komik gelecek ama harbiden öyle oldu. taşınınca bir yerlere konmuş ve üstü kapanmış ) neyse eşimin pc den de giremedim, ne şifre kabul ediyor ne de şifresiz giriyor. haliyle ara baya uzadı. ben afganistandan dönünce kışa kaldığım için kızılcık ın yağını değiştirdim aküsünü şarj ettim ve maşallah tek marşla aldı. ancak hala soğuk havadan ve hasta olmamdan dolayı km yapamadık henüz. neyse aldığım aksesurların çoğunu taktım. çok güzel oldu maşallah. uygun zamanda resim çekebilirsem paylaşırım. aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hoşgelmişler. eski abilerim ve kardeşlerime de selam olsun.. hepimiz kazasız belasız km ler yaparız inşallah..
    hoşgeldin abi

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hoşgördüm kardeşim sağolasın..

ERA1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herhese merhaba buradaki yorumlar ve bilgi paylaşımları sayesinde bende 2009 model ile istanbuldan aranıza katılmaktaytım.Tüm bilgi ve tecrubelerini eksik etmeyen arkadaşlara da teşekkür ederim.
    m_cbc ve blackarca bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ev 17+5 şato falan herhalde?

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Her uygulama icin ayrı bilgisayarınız mı var ilker
    ERA hayirli olsun

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı ERA1975 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herhese merhaba buradaki yorumlar ve bilgi paylaşımları sayesinde bende 2009 model ile istanbuldan aranıza katılmaktaytım.Tüm bilgi ve tecrubelerini eksik etmeyen arkadaşlara da teşekkür ederim.
    hoşgeldin
    hayırlı olsun. tekerin düz bassın

ERA1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese tekrar teşekkür ederim hoşbulduk.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ev 17+5 şato falan herhalde?
    yok dostum 3+1 standart memur evi lojman hemide ama valla öyle oldu.

ya levent abi inan garip bir durum..bir ara baya maymun iştahlıydık. bir tane keyfen alınmış ama daha 10 defa bile kullanılmamış psp, tablet, vs var. ancak benim pc yokken hanımın pc yi kullanmaya çalıştım ama windows8 ne lanet bir işletim sistemiymiş. ne resim açabiliyorum ne de forum sitelerine girebildim. nefret ettim. ama çok şükür hurçlar altında pc çıkınca çok sevindirik oldum

ERA hoşgeldin aramıza..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İlker Abi hoşgeldin.Unutturdun kendini iyicene işten güçten.Daha makineye bile binemeden satıcan yakında hee

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    arkadaşlarım herkese iyi akşamlar dilerim. bu sefer arayı baya uzattım farkındayım ama benim pc yi evin içinde neredeyse 1 aydan fazla süredir bulamadık (komik gelecek ama harbiden öyle oldu. taşınınca bir yerlere konmuş ve üstü kapanmış ) neyse eşimin pc den de giremedim, ne şifre kabul ediyor ne de şifresiz giriyor. haliyle ara baya uzadı. ben afganistandan dönünce kışa kaldığım için kızılcık ın yağını değiştirdim aküsünü şarj ettim ve maşallah tek marşla aldı.
    ancak hala soğuk havadan ve hasta olmamdan dolayı km yapamadık henüz. neyse aldığım aksesurların çoğunu taktım. çok güzel
    oldu maşallah. uygun zamanda resim çekebilirsem paylaşırım. aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hoşgelmişler. eski abilerim ve kardeşlerime de selam olsun.. hepimiz kazasız belasız km ler yaparız inşallah..
    Hosgeldin hemserim. ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

Hosgeldin, hayirli olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:13 ----------

Hosgeldin, hayirli olsun

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    selam arkadaşlar..

uzun süre ara verdiğim motorculuğa 2013 model gv250 ile dönüş yapmayı planlıyorum, istanbul/anadolu yakasında baktırmak için servis tavsiyeniz var mıdır? Ayrıca bakmam/bilmem gereken herhangi birşey?

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar..

uzun süre ara verdiğim motorculuğa 2013 model gv250 ile dönüş yapmayı planlıyorum, istanbul/anadolu yakasında baktırmak için servis tavsiyeniz var mıdır? Ayrıca bakmam/bilmem gereken herhangi birşey?
    Yeniden hoşgeldin o zaman :
    bende anadolu yakasındayım ama maalesef tavsıye edecegım bır servıs yok çunku bir kere servıse gıttım o da leventte kı kayalara onun için iyi diyorlar ama bana eşref saati denk geldi galiba .Birde şişlide ki merkez motor için ıyı dıyorlar..2013 motorda sıkıntı olacagını sanmıyorum yeterki senden oncekı sahıbı ciddi bir kaza yapmamış ve ya bakımlarına dikkat etmiş olsun .
    Ama ne olursa olsun HAYIRLI OLSUN

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Arkadaşlar yeniden selam.şu günlerde aldı beni bi lastik telaşı her yerde lastik arıyorum.metzelerden fiyat aldık ön ve arka lastik şuanki kurdan 1000tl yi geçiyor şaka gibi bende ırc veya unili almaya karar verdim 110/90/16 ön lastik var ama 150/80/15 ebatında lastik yok 130/90/15 var alsam taksam çokmu küçük olur?

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ilker abi hoşgelmişsin tekrar..
    sen yokken bende aldım gv mi sonunda şimdide senin binemediğin kızılcığa gözü diktim..
    eklemleri pas tutmuştur verde pasını alayım abi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeniden selam.şu günlerde aldı beni bi lastik telaşı her yerde lastik arıyorum.metzelerden fiyat aldık ön ve arka lastik şuanki kurdan 1000tl yi geçiyor şaka gibi bende ırc veya unili almaya karar verdim 110/90/16 ön lastik var ama 150/80/15 ebatında lastik yok 130/90/15 var alsam taksam çokmu küçük olur?
    Unilli ve Sava'da 140/90-15 olarak var, bu ölçü uygundur.
    hyo kenan bunu beğendi.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Unilli ve Sava'da 140/90-15 olarak var, bu ölçü uygundur.
    Saol kardeşim bende o ebatı alıcam galiba

segsegseg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Merhabalar...
    İyi yıllar arkadaşlar.2013 model gv250 sahibiyim daha 5.000 km.Son bir aydır ara sıra F1 ışığı yanıyordu fakat fazla önemsemedim.Onbeş gün önce kadarda motor tekte çalışmamaya başladı servise götürdüm aküden dendi ve garanti kapsamında akü değiştirildi.İlk günler olmuş gibiydi fakat iki gün önce yolda kaldım marşa basıyor fakat calışmıyordu neyse tekrar servise girdi.Bujileri değiştirdik motor calıştı.Servisten cıkarken iki kere stop etti bayada kirlenmişti yıkadım ve tekrar calışmadı kaldı o şekilde cözümü bulamadılar.Acaba sorun nerde?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

uğur dediğin gibi motorun hakkını veremeden satmaktan korkuyorum. tam oh yaz geliyor yapabildiğim kadar yol yaparım hayalleri kurarken hadi hazırlan 10 gün sonra afganistana gidiyorsun dediler. ne yapalım maalesef 1 sene yattı motor. umarım önümüzdeki sezon biraz yol yaparız kızılcık ile..

blackarca ilginiz için teşekkür ederim, siz de aramıza hoşgeldiniz.

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker abi hoşgelmişsin tekrar..
    sen yokken bende aldım gv mi sonunda şimdide senin binemediğin kızılcığa gözü diktim..
    eklemleri pas tutmuştur verde pasını alayım abi

He he dostum yaklaşık 3 sene sonra sana satarım istersen hoş ben böyle giderse 3 senede 3.000 km yapamayacam o da ayrı bir konu ama neyse

herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..
    blackarca bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ayaklık müşürünü daha 1 hafta önce wd 40 la temizlememe rağmen yılbaşı gecesi eve dönerken 1 kere daha ateşlemeyi kesti.. gerçi gece boyunca toprak yollara girdik ara sıra belki kirlenmiştir.. yenisi ne kadardı bu meretin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler