Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Selamlar tekrardan. Dün sıfırını 9090 deyince atladım gittim almaya bu sefer elimizde kalmadı, bölgede kalmamış yenisi şubat 2014'de gelecek o da 9500 TL dediler. Kafam bozuldu almıyorum dedim çıktım. Zafer arkadaşımızın baktığı İzmir'deki ilanın sahibini aradım prensipte anlaştık kaporayı yatıracağım birazdan. Bende tecrübe olmadığından, tecrübeli bir arkadaşla gidip alacağız ve motorla 400 km yol teperek Kütahya'ya getireceğiz. Hayırlısı böyleymiş diyorum. Böylece hazır havalar iyi gidiyorken biraz biner pratik kazanmaya çalışırım. Fotoğraf çekme imkanım olursa yolda çekeceğim fotoğrafları paylaşırım sizlerle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun Tahir. Umarım bir daha buna benzer kötü durumlar yaşamazsın.
    Neler yaşadığını neler hissettiğini bizden iyi anlayabilen olamaz. Hatta bir defasında benim üzerime yaya atlamışlığı bile var.
    Biz motosiklet sürücüleri her kadar dikkatli-temkinli olsak ta bizim dışımızda gelişen olaylardan sebep bu tür durumları yaşayabiliyoruz. Bunun bir sürü sebebi var. Bunların bir tanesi otomobil sürücülerinin motosiklet sürücülerine karşı gerek duyarsıklıktan gerek bilgisizlikten sebep empati yoksunluğu içerisinde olmalarından kaynaklanıyor. Budara bize düşen insiyatifi karşı tarafa bırakmayacak sekilme maksimum dikkatle defansif sürüş sistemi içerisinde seyretmek oluyor. Ömümüzde bir araç aniden duruyor ve biz o araca arkadan çarpıyorsak özeleştirimizi yapıp nerede neyi yanlış yaptığımızı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Unutmamamız gereken otomobil kullanmak bir beceri iken motosiklet kullanmak beceri ile birlikte bir tekniktir. Emin ol bu işi kurallarına göre yaparsak karşılacağımız olumsuzlukları tamamen ortadan kaldıramasak ta minimize etmiş oluruz. Şahsen sana tavsiyem forumda mutlaka senin de görmüş olduğun motosiklet sürüş tekniklerini içselleştirmen özellikle buralarda geçen frenleme ve swerving tehlikelerden menevra ile kurtulma antremanlarını boş bir arazide yaparak bilinç altına yerleştirmen. Motosiklet bizim için birer ulaşım aracından öte bir dünya ise bu dünyada geçerli oyunun kurallarını iyi bilmemiz gerekiyor.
    Tüm arkadaşlara kazasız keyifli sürüşler diliyorum.

Henüz görmemiş okumamış arkadaşlar varsa lütfen ihmal etmesinler.
    http://www.motosiklet.net/forum/donald-duck/

http://alfamotosiklet.blogspot.com/p/on-soz.html
    Üzerinize yaya nasıl atlıyor yahu :D Verdiğiniz linkleri en kısa zamanda dibine kadar okuyacağım, teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    genco cook tesekkur ederım

Alıntı mv400 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar tekrardan. Dün sıfırını 9090 deyince atladım gittim almaya bu sefer elimizde kalmadı, bölgede kalmamış yenisi şubat 2014'de gelecek o da 9500 TL dediler. Kafam bozuldu almıyorum dedim çıktım. Zafer arkadaşımızın baktığı İzmir'deki ilanın sahibini aradım prensipte anlaştık kaporayı yatıracağım birazdan. Bende tecrübe olmadığından, tecrübeli bir arkadaşla gidip alacağız ve motorla 400 km yol teperek Kütahya'ya getireceğiz. Hayırlısı böyleymiş diyorum. Böylece hazır havalar iyi gidiyorken biraz biner pratik kazanmaya çalışırım. Fotoğraf çekme imkanım olursa yolda çekeceğim fotoğrafları paylaşırım sizlerle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Üzerinize yaya nasıl atlıyor yahu :D Verdiğiniz linkleri en kısa zamanda dibine kadar okuyacağım, teşekkürler
    Hayırlı olsun inş güzel makinedir en azından forumdan birisine gitmesine sevindim birde durumunuz benim gibi olunca =) inş kazasız belasız binersiniz.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı 2AF3R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun inş güzel makinedir en azından forumdan birisine gitmesine sevindim birde durumunuz benim gibi olunca =) inş kazasız belasız binersiniz.
    Teşekkürler İnşallah

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    bu sefer elimizde kalmadı, bölgede kalmamış yenisi şubat 2014'de gelecek o da 9500 TL

hocam söyleyecektim eğer ellerinde varsa öyle git diye..
    bende daha önce burada paylaşmıştım sıfır alacaktım.. bayiye gittiğimde genel dağıtıcıyı aradı şuan tr de ellerinde kalmadığını söyledi.
    daha sonra da sadece aydında bir tane siyah-gri olduğunu bende full siyah itediğim için vazgeçmiştim.. 2014 fiyatını da yanlış hatırlamıyorsam 10350 lira demişlerdi
    ama yine 2, el siyah gri aldım..))
    ..

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    selam arkadaslar,

kaza yapanlara gecmis olsun. sanirim ben bu konuda ya cok sansli ya cok temkinliyim ilk motorumu aldigimda 1 sefer bir kaza yasadim sonrasinda yaklasik 5 senedir belki daha fazla hic dusme kalkma dahi olmadi ama uzun yol disinda hiz yapmiyorum gece 3te bile e5 e ciksam bombos yolda maz 90 km/h geccmiyorum vs.

millet ben motosikleti sahibinden'de ilana koymustum ama sonra vazgectim satmaktan ama bu ara biraz elim darlasti yeniden ilan vermeyi dusunuyorum. eger 2. el almak isteyen olursa bana ulasabilir.

bir de motorumdaki eski aksesuarlari satacagim. yan cantalar, sissy bar, arka canta ve elcik puskulleri vs var. hepsini 120 tlden satmayi dusunuyorum. dileyen olursa email ile fotolarini atarim.

ayrica motoruna surucu pegi lazim olan da bana ulasabilir basamak taktirdigimdan onlar da bosta su an.

Motosikleti
    Honda Shadow 750 ACE
    Aslına bakarsan hem fotoğraflı hem de detaylı anlatımlı bir şey hazırlamak istiyorum. Ben de yola çıkmadan önce böyle yazılar aradım çünkü ve bulduklarım çok yardımcı oldu. Belki bizim de birilerine faydamız dokunur... Bakalım, iş hayatı izin verirse ilk fırsatta ;)

Açıkçası resimleri de varsa okumasının tadına doyum olmaz

Motosikleti
    2012 Hyosung GV 250 & 2007 Yamaha Dragstar XVS 650
    Arkadaşlar merhaba,
    Artık ben de GV 250 kullanıcısıyım. Etrafımdaki herkesin olumsuz yorumları ve fikirlerine rağmen çok temiz 2. el bir motorla aranıza katıldım. Ne kadar doğru bir karar aldığımı görüyorum. Umarım forumdan faydalanır ve bilgimin yettiğince foruma faydalı olabilirim.
    İyi paylaşımlar.
    khayyam ve blackarca bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı mehyal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Artık ben de GV 250 kullanıcısıyım. Etrafımdaki herkesin olumsuz yorumları ve fikirlerine rağmen çok temiz 2. el bir motorla aranıza katıldım. Ne kadar doğru bir karar aldığımı görüyorum. Umarım forumdan faydalanır ve bilgimin yettiğince foruma faydalı olabilirim.
    İyi paylaşımlar.
    hayırlı olsun kimmiş o kötü yorum yapanlar ilk defa duyuyorum

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Selamlar arkadaşlar epeydir yazmıyordum bi selam vereyim dedim. Yeni motor alan arkadaşlara hayırlı, kaza yapanlara da geçmiş olsun diyorum.

Maddi hasarlı kaza yapan arkadaşlar üzülmesinler, tamir edilir, yenisi alınır vs.. ama vücudunuzun yedek parçası üretilmiyor, kazadan hasarsız kurtulduğunuza sevinin.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı mehyal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    İyi paylaşımlar.
    Hayırlı olsun, kazasız ve keyifli sürüşler dilerim

Motosikleti
    2012 Hyosung GV 250 & 2007 Yamaha Dragstar XVS 650
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kimmiş o kötü yorum yapanlar ilk defa duyuyorum
    Motoru kötülemek anlamında değil. Ama bulunduğum il Artvin ve malum burada heryer viraj ve yokuş. Cruiser motorun burada kullanılamayacağını düşünüyordu herkes. Ta ki Scarlett'i görene kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:44 ----------

Hayırlı olsun, kazasız ve keyifli sürüşler dilerim
    Teşekkür ederim.

Motosikleti
    Gv250
    arkadaşlar ilandaki motor hakkında ne düşünüyosunuz bi arkadaşıma almayı düşünüyoruz da ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-gv-250-kazasiz-cift-renk-2009-trafige-cikisli-10.000-km-132002875/detay

Motosikleti
    NAKED
    bayadır ilanda bu makina sanırım depo değişmiş gövde rengi farklı

Motosikleti
    2010 gv 250
    Alıntı Slience adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilandaki motor hakkında ne düşünüyosunuz bi arkadaşıma almayı düşünüyoruz da ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-gv-250-kazasiz-cift-renk-2009-trafige-cikisli-10.000-km-132002875/detay
    illaki görmüşsünüzdür ama bnde motorumu satıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-gv250-138217481/detay/
    dört teker bedenini, iki teker Ruhunu taşır

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    oğuzhan mesaj attım uyuyordun heralde. malum bende geceden cıktım yatıcam şimdi. konuyu görürsün diye foto atıyorum. 67cm buldum 2 adet aldım. alıcağın bayrağa göre ister kısaltır ister böyle kullanırsın. bayrağın aşağı kaymaması için clips yada siyah bantla sonlandırırsın (ben bantla dönmüstüm 1-2 tur) aksam musait bi zamanda adres alırım. yada özel mesaj olarak gönder üstat.

oguzhansan bunu beğendi.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    arkadaslar kazadan sonra tum kontrolerı yaptırdım herhangı bır sorun cıkmadı sadece ıkı ayna kırılmıs kaza bana ders oldu buda bır kazanc olarak goruyorum ıkı ayna degıstım okadar

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuzhan mesaj attım uyuyordun heralde. malum bende geceden cıktım yatıcam şimdi. konuyu görürsün diye foto atıyorum. 67cm buldum 2 adet aldım. alıcağın bayrağa göre ister kısaltır ister böyle kullanırsın. bayrağın aşağı kaymaması için clips yada siyah bantla sonlandırırsın (ben bantla dönmüstüm 1-2 tur) aksam musait bi zamanda adres alırım. yada özel mesaj olarak gönder üstat.

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...42275553_n.jpg
    Adamsin ben abicim ne diyeyim cok sagol valla sayende 29 ekimde bayragimizi dalgalandirabilecegim
    Permatiq59 bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    5 liraya yağ filtresi buldum sonunda

abi dedim bunu bana 20 liraya satmaya çalıştılar.. adam güldü :D

sordum hyonun parçaları varmı diye var deyince nasıl mutlu oldum anlatamam.. internetten sipariş etme derdinden kurtuldum

bunuda sizinle paylaşmak istedim :D

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 liraya yağ filtresi buldum sonunda

abi dedim bunu bana 20 liraya satmaya çalıştılar.. adam güldü :D

sordum hyonun parçaları varmı diye var deyince nasıl mutlu oldum anlatamam.. internetten sipariş etme derdinden kurtuldum

bunuda sizinle paylaşmak istedim :D
    Senin adina sevindim. .
    Bahsettigin yerde aksesuarda varmi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler