Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Benim de garantim devam ediyor,test icin Maslak servise gitmiştim orası da iyi gayet.biz denizköşklere gidiyoruz servis icin,bir nevi buluşma yeri gibi oldu artık
    Bu arada Topkapı'da malesef servis yok,orada gördüğünüz sadece satış yapıyor aklında olsun hocam..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Hayirli olsun diyen elleriniz dert gormesin)
    Kismet olupda geldigim gunden beri uzerine oturamadim. Bizim ufakligin kontrolu icin antalya tipa gittim bu haftaki iznimde. Bir de diger motorda olunca satmak icin ona biniyorum.. Gv m de sanayide garajda piril piril yatiyor.(temizledim cincik gibi oldu sadece on camin ve yan heybelerin takilmasi kaldi)bu arada arkadaslar yan cantalarin amortisore surtmemesi icin nasil bi aparat kullandiniz bi resimle paylasmaniz mumkun mu.. Yoksa kendi hayal gucumu mu kullanayim)) fotolarda gecikti. Su egsozda yarim kalan zivt lekelerini de halledeyim hemen yollayacagim.. Ben gibi gv sine kavusan arkadaslara da hayirli olsun. Kalin saglicakla..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun diyen elleriniz dert gormesin)
    Kismet olupda geldigim gunden beri uzerine oturamadim. Bizim ufakligin kontrolu icin antalya tipa gittim bu haftaki iznimde. Bir de diger motorda olunca satmak icin ona biniyorum.. Gv m de sanayide garajda piril piril yatiyor.(temizledim cincik gibi oldu sadece on camin ve yan heybelerin takilmasi kaldi)bu arada arkadaslar yan cantalarin amortisore surtmemesi icin nasil bi aparat kullandiniz bi resimle paylasmaniz mumkun mu.. Yoksa kendi hayal gucumu mu kullanayim)) fotolarda gecikti. Su egsozda yarim kalan zivt lekelerini de halledeyim hemen yollayacagim.. Ben gibi gv sine kavusan arkadaslara da hayirli olsun. Kalin saglicakla..
    ben kapı bağlantı demiri aldım, hani şu L şeklinde açılıp kapanan onun üzerinde çeşitli deliklerde vardı onu amortisörün alt vidasının altına monte ettim ve elimle kıvırarak çantaya doğru çevirdi amortisöre sürtmeyecek kadar uzaklatı çanta..
    burdurlu1985 bunu beğendi.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de garantim devam ediyor,test icin Maslak servise gitmiştim orası da iyi gayet.biz denizköşklere gidiyoruz servis icin,bir nevi buluşma yeri gibi oldu artık
    Bu arada Topkapı'da malesef servis yok,orada gördüğünüz sadece satış yapıyor aklında olsun hocam..
    eyvallah soyledıgın ıyı oldu,ben servis sanıyordum

Motosikleti
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem topluca almaya niyetliyiz, birbirimizle iletişime geçelim de lafta kalmasın. Koruma demiri vs.. alacaklar http://facebook.com/hakaniyice ekleyin de toplu bi mesajlaşma açıp demir, sissy, cam alma konularını konuşup hayata geçirelim.
    mrb.. Gerci uzun zamn gecmıs mesajın uzerınden ama bahsı gecen aksesuarları aldınız mı? eger aldıysanız adreslerını fıyatlarını alabılırmıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Alıntı klisedenolen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelişim'i arayıp bilgi aldım. 400tl kurs ücreti, 50tl sınav ücreti, 210tl de emniyete mi ne ödeniyormuş. Bir senede bu kadar nasıl artabilir fiyatlar yahu?
    beykoz pasabahcede ozel pasabahce surucu kursu var ... hala 250 lıra ve oğrenene kadar dıreksıyon egıtımıde verıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı kreatin37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen hafta geçirdiğim küçük kazadan sonra ders oldu,bugün MSA atölyeye gittim 250 tl ye koruma demirimi taktırdım.Atölyenin sahibi Arslan Abi sagolsun çok ilgilendi 20 dk gibi bir sürede elinde hazır olan demiri motora taktı.Yaptıgım kazada kırılan hız göstergesi camınıda yan sokakdaki dekoratif camcıda kestiriptaktık.gösterge kapagı çıkmamak üzere tasarlanmış sanki sagolsun Arslan Abi o konudada çok yardımcı oldu.Sezon öncesi demir,cam ,çanta sisi bar herşeyimi tamamladım darısı başınıza.
    ağagıda motorumun demirli son halinin resim linklerini koyuyorum.Koruma demiri paslanmaz materyal abi suya koysan bile asla paslanmaz diye özellikle belirtti.Kendisine gösterdiği ilgi için bir kez daha teşekkür ediyorum demir arayanlara da şiddetle öneririm.
    http://imageshack.us/photo/my-images/708/img0685gx.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/10/img0686m.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/842/img0687wb.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/842/img0687wb.jpg/
    hayırlı olsun .. camı nerden aldıgını yazarmısın

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Alıntı kreatin37 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar geçen hafta geçirdiğim küçük kazadan sonra ders oldu,bugün MSA atölyeye gittim 250 tl ye koruma demirimi taktırdım.Atölyenin sahibi Arslan Abi sagolsun çok ilgilendi 20 dk gibi bir sürede elinde hazır olan demiri motora taktı.Yaptıgım kazada kırılan hız göstergesi camınıda yan sokakdaki dekoratif camcıda kestiriptaktık.gösterge kapagı çıkmamak üzere tasarlanmış sanki sagolsun Arslan Abi o konudada çok yardımcı oldu.Sezon öncesi demir,cam ,çanta sisi bar herşeyimi tamamladım darısı başınıza.
    ağagıda motorumun demirli son halinin resim linklerini koyuyorum.Koruma demiri paslanmaz materyal abi suya koysan bile asla paslanmaz diye özellikle belirtti.Kendisine gösterdiği ilgi için bir kez daha teşekkür ediyorum demir arayanlara da şiddetle öneririm.
    http://imageshack.us/photo/my-images/708/img0685gx.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/10/img0686m.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/842/img0687wb.jpg/http://imageshack.us/photo/my-images/842/img0687wb.jpg/
    hayırlı olsun .. camı nerden aldıgını yazarmısın

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    [QUOTE=blackarca;3171541]mrb.. Gerci uzun zamn gecmıs mesajın uzerınden ama bahsı gecen aksesuarları aldınız mı? eger aldıysanız adreslerını fıyatlarını alabılırmıyım[COLOR="Silver"]

Metal Sanatları Atolyesi üretiyor, gv650i nickli Kaya Abi satışını yapıyor verdiği numaradan arayıp ayarlayabilirsin.

Motosikleti
    bugün sonunda, evet sonunda uzun zamandır kafa patlattığım sis farlarını taktırdım..

önce içindeki akkor 55 watt ampulleri çıkarttım yerine led ampullerden taktım
    koruma demirine boru kelepçesi yardımıyla birazda el işçiliği ile koruma demirine monte ettim
    sonra götürdüm oto elektirikçiye, ama aslında moto elektrikçiymiş sahibi motor tutkunu bir abi.. şanslıymışım motordan anlayan bir işletmeye denk geldim
    45 dakikada montajını yaptı çok hoşuma gitti resim yakında eklerim..

bana toplam 80 liraya mal oldu
    25 lira sis farları (2li)
    20 lira led ampuller (2li)
    35 lira tesisatın kurulma parası
    2.5 lirada boru kelepçeleri

çok para harcadım ama şuan çok mutluyum :D

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    slm arkadaşlar yine ben ama bu sefer fotoları paylaşayım dedim alan kısıtlı olduğu için güzel pozlar yok ama en azından tanıstırayım benim kısrak'ımı:

canımı sıkan olay:( ön camı çiziklerden arındırıp güzelce parlattım. 1-2 derin cmye varmayan çizikler dışında...
    tam takmaya gidiyorum cam önüme çıkan köpeğe çarpmayayım diye motordan yani elimden düştü. sonuç bu...
    bu arada bana ön cam laazım bağlama aparatları mevcut..

buda yeni plakam.. AS=kızım ayşe salgı

buda benim canımmmmmmmmmm kızımmmmmmm

heybeleri de bi aparat yapınca taktım mı yolculuğa hazır Kısrak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

arkadaşlar bu arada sisy barın arkasına ne yapıştırabilirim fikir verecek olan war mı:?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

ön cam için iki seçenek, sizce uygun mudur kullanan var mı?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hysoung-gv-250-cam-99477122/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-on-cam-124104144/detay
    kilitci ve helin126 bunu beğendiler.

Motosikleti
    bursadakini bir sorun can aynı cam çünkü.. ben koruma demirini burda taktırdım camıda göstermişti bana o zaman ama çok dikkatli bakmamıştım..
    burdurlu1985 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün sonunda, evet sonunda uzun zamandır kafa patlattığım sis farlarını taktırdım..

önce içindeki akkor 55 watt ampulleri çıkarttım yerine led ampullerden taktım
    koruma demirine boru kelepçesi yardımıyla birazda el işçiliği ile koruma demirine monte ettim
    sonra götürdüm oto elektirikçiye, ama aslında moto elektrikçiymiş sahibi motor tutkunu bir abi.. şanslıymışım motordan anlayan bir işletmeye denk geldim
    45 dakikada montajını yaptı çok hoşuma gitti resim yakında eklerim..

bana toplam 80 liraya mal oldu
    25 lira sis farları (2li)
    20 lira led ampuller (2li)
    35 lira tesisatın kurulma parası
    2.5 lirada boru kelepçeleri

çok para harcadım ama şuan çok mutluyum :D
    güle güle kullan ... bayagı ugrasmıssın

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

[QUOTE=hyce;3173047]
    Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb.. Gerci uzun zamn gecmıs mesajın uzerınden ama bahsı gecen aksesuarları aldınız mı? eger aldıysanız adreslerını fıyatlarını alabılırmıyım[COLOR="Silver"]

Metal Sanatları Atolyesi üretiyor, gv650i nickli Kaya Abi satışını yapıyor verdiği numaradan arayıp ayarlayabilirsin.
    tsk.ederim sagol numarasını not almıştım.. kendısını en kısa zamanda zıyarete gıdecegım zaten

Motosikleti

evet sis farlarının resimleri geldi bu gece test ettim aküyü yemedi hem ana farı hemde sisleri yakıp 15 km kadar yol gittim yaklaşık.. herhangi bir zayıflama olmadı..

Motosikleti
    NAKED
    sinyallerin üstünde daha iyi olmaz mıydı, ne dersin

Motosikleti
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinyallerin üstünde daha iyi olmaz mıydı, ne dersin
    evet oraya bağlaması zahmetli olucaktı biraz o yüzden koruma demirini tercih ettim ama şuanda orayada taktırmayı düşünüyorum biraz araştırayım eğer akü kaldırırsa; artık kamyon gibi gezerim

OMENEVSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    TÜM GV CİLERE SELAM
    HAVALAR SOĞUDU, 2 GÜNDÜR SABAHLARI ÇALIŞTIRMAKTA ZORLANIYORUM. JİKLEYİ ÇEKİNCE DAHA BETER OLUYOR. ARIZA NERDEDİR. DERDİME Bİ ÇARE BULABİLİRMİSİNİZ.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı OMENEVSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TÜM GV CİLERE SELAM
    HAVALAR SOĞUDU, 2 GÜNDÜR SABAHLARI ÇALIŞTIRMAKTA ZORLANIYORUM. JİKLEYİ ÇEKİNCE DAHA BETER OLUYOR. ARIZA NERDEDİR. DERDİME Bİ ÇARE BULABİLİRMİSİNİZ.
    Daha beter oluyor dediğin nedir? Jikleyi çekip hafif gaz vererek marşa bastığında çalışması gerekir.

OMENEVSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    JİKLEYİ ÇEKİNCE HİÇ ÇALIŞMIYOR. BUNU HAVA SICAKKEN DE DENEDİM. HATTA MOTOR ÇALIŞIRKEN JİKLEYİ HAFİFÇE AÇIYORUM HEMEN STOP EDİYOR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı OMENEVSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    JİKLEYİ ÇEKİNCE HİÇ ÇALIŞMIYOR. BUNU HAVA SICAKKEN DE DENEDİM. HATTA MOTOR ÇALIŞIRKEN JİKLEYİ HAFİFÇE AÇIYORUM HEMEN STOP EDİYOR.
    Jikle çekiliyken hele ki hava sıcaklığına oranla fazla çekiliyken gaz vermeden motor biraz zor çalışır, çalışır durumdayken de yine gaz vermeden jikleyi çekersen stop eder. Yani biraz gaz versen her şey çözülecek gibi.

MURATAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jikle çekiliyken hele ki hava sıcaklığına oranla fazla çekiliyken gaz vermeden motor biraz zor çalışır, çalışır durumdayken de yine gaz vermeden jikleyi çekersen stop eder. Yani biraz gaz versen her şey çözülecek gibi.
    Benim Makinanın maaşallahı var. Sabah soğukta hafif jikleyi çekiyorum, hiç gaz vermeden ilk marşta almazsa 1dk kadar bekleyip çok tatlı gaz veriyorum, 2.de kesin alıyor.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar ! . .

MURATAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Cümleten hayırlı geceler üstadlar...
    Benim motosiklette halen orjinal lastikler takılı.
    Yenilemek istiyorum fakat fiyatlar çok uçuk :( Hadi onu geçtik...
    Ön lastiği ayrı marka, arka lastiği ayrı markada mevcut ya da aynı markanın farklı desenleri.
    Forumda aradım, Nette gezindim bulamadım.
    Takım yapabilen ya da önerebilecek arkadaşlar! Yardımcı olun lütfen...
    gv 250 Ön lastik ölçüleri: 110/90-S16 Arka lastik ölçüleri: 150/80-M15
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar ! . .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı MURATAYDIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı geceler üstadlar...
    Benim motosiklette halen orjinal lastikler takılı.
    Yenilemek istiyorum fakat fiyatlar çok uçuk :( Hadi onu geçtik...
    Ön lastiği ayrı marka, arka lastiği ayrı markada mevcut ya da aynı markanın farklı desenleri.
    Forumda aradım, Nette gezindim bulamadım.
    Takım yapabilen ya da önerebilecek arkadaşlar! Yardımcı olun lütfen...
    gv 250 Ön lastik ölçüleri: 110/90-S16 Arka lastik ölçüleri: 150/80-M15
    Sava tavsiye ederim, bir süredir kullanıyorum memnunum. Arka lastik Sava dahi çoğu markada 150/80 bulunamıyor, bunun yerine 140/90 uygundur. MC7 serisinde iki lastik de aynı desende oluyor.
    MURATAYDIN bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler