Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar öncelikle herkese iyi bayramlar... Size bi sorunumu anlatayım motorum 2011model daha 6300 km de son üç haftadır marş basmamaya başladı satın aldığım kişide motoru biraz yatırmış dedim akü zayıfladı herhalde. dun bi akü aldım tamircime gittim taktık motor yine marş basmadı:( motor gıy diyor kalıyor marş motoru takılıyormuş gibi. Akü ölçtüğümüzde tam.@ farlar guzel yanıyor fakat marş basmıyor. Sizce neden olabilir
    Hayırlı bayramlar kardeşler. Kardeş bujilerde sorun var o zaman ateşleme yapmıyordur
    MURATAYDIN bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı bayramlar kardeşler. Kardeş bujilerde sorun var o zaman ateşleme yapmıyordur
    arkadasım öncelikle cevabın için teşekkür ederim. motoru vurdurarak çalıştırıyorum orda sıkıntı yok fakat marşa bastıgımda gıygıygıy die marş motoru çalışırya onu yapamıyor bi tur anca atıyor akü zayıfmış gibide kesiyor fakat aküde hiçbir sorun yok :(
    hyosung gv 250

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadasım öncelikle cevabın için teşekkür ederim. motoru vurdurarak çalıştırıyorum orda sıkıntı yok fakat marşa bastıgımda gıygıygıy die marş motoru çalışırya onu yapamıyor bi tur anca atıyor akü zayıfmış gibide kesiyor fakat aküde hiçbir sorun yok :(
    kömür olabilir stator olabilir. rulman olabilir. ama bu kadar yeniyken bozulmaması lazım. garantisi devam etmiyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Bu arada benim gv ye bir maxi takas tekliifi geldi.. iş bu noktaya gelince içimde acayip bi his olustu. kıyamıycam galiba.. muhtamelen vermiycem gv yi. ilanı kaldırabilirim yakında.
    motorla alakalı hicbir sıkıntım yok cok sükür. severekte kullanıyorum. cok kararsız kaldım ama sanırım vermiycem yahu..
    oguzhansan, MURATAYDIN ve emperor42 bunu beğendiler.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kömür olabilir stator olabilir. rulman olabilir. ama bu kadar yeniyken bozulmaması lazım. garantisi devam etmiyormu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Bu arada benim gv ye bir maxi takas tekliifi geldi.. iş bu noktaya gelince içimde acayip bi his olustu. kıyamıycam galiba.. muhtamelen vermiycem gv yi. ilanı kaldırabilirim yakında.
    motorla alakalı hicbir sıkıntım yok cok sükür. severekte kullanıyorum. cok kararsız kaldım ama sanırım vermiycem yahu..
    Eheuehehhe ah ettim ondan kiyamadin satma o motoru gezecez daha
    Permatiq59 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaslar öncelikle herkese iyi bayramlar... Size bi sorunumu anlatayım motorum 2011model daha 6300 km de son üç haftadır marş basmamaya başladı satın aldığım kişide motoru biraz yatırmış dedim akü zayıfladı herhalde. dun bi akü aldım tamircime gittim taktık motor yine marş basmadı:( motor gıy diyor kalıyor marş motoru takılıyormuş gibi. Akü ölçtüğümüzde tam.@ farlar guzel yanıyor fakat marş basmıyor. Sizce neden olabilir(
    Marş rublesinde sorun olması muhtemel.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Arkadaslar öncelikle herkese iyi bayramlar... Size bi sorunumu anlatayım motorum 2011model daha 6300 km de son üç haftadır marş basmamaya başladı satın aldığım kişide motoru biraz yatırmış dedim akü zayıfladı herhalde. dun bi akü aldım tamircime gittim taktık motor yine marş basmadı:( motor gıy diyor kalıyor marş motoru takılıyormuş gibi. Akü ölçtüğümüzde tam.@ farlar guzel yanıyor fakat marş basmıyor. Sizce neden olabilir
    aldıgın akü saglamsa mars otamatigi oksitlenmiş olabilir tesbit etmek için marş otamatiginin kablo baglantılarını tornavida degdir.marş normal çalışırsa otamatiği degiştir. fark etmez ise marş motorunun kendinde bir sıkışma olabilir.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Eureko sigorta 682 tl sigorta bedeli cikardi,ruhsati alamicam yok mu tanidik sigortaci yauv :/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eureko sigorta 682 tl sigorta bedeli cikardi,ruhsati alamicam yok mu tanidik sigortaci yauv :/
    444 24 00'ı ara 20 farklı sigorta şirketinden teklif aldıkları için en ucuz sigortayı yaptırman garanti. Hatta beni referans ver (Rıdvan Kurtuldu) belki %5 indirim yaparlar (bana )
    oguzhansan bunu beğendi.

tazman06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    arkadaşlar hepinize iyi bayramlar diliyorum eğer satılık 7000-7500 civarında temiz gv 250 varsa özelden mesaj atarsanız sevinirim bir arkadaşıma arıyorum hepinize iyi sürüşler
    m_cbc bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Tekirdağ'da kimse var mı genşler,çaylar benden?
    Permatiq59 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen gel buraya çayı ben ısmarlarım

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    E çık gel la iste,sana yarım saatlik yol burası
    emperor42 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    E çık gel la iste,sana yarım saatlik yol burası
    Henüz motorum 230 km/s hıza ulaşamıyor, dolayısıyla 1+ saatlik yol oluyor ve üşendim şimdi.
    oguzhansan bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    keşki önceden haber verseydin
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    GV250
    resim eklemek istiyorum... yardımm

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    hızlı resım yukleye gır resım sec forum ıcını tıkla url yı buraya yapıstır))

Herkesin bayramı mubarek , yolculugu kazasiz olsun. Bayramdan once girdigim direksiyon sinavi sonuclandi fakat 15 gun oldu ehliyeti cebime koyamadim. Galiba kis gelmeden ehliyeti cebimize koyamicaz. Planladigim sahilden antalya turu seneye kalcak galiba.
    Izmirde uyemiz varmi acaba. Tura yalniz cikilmaz herhalde.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Uzun yollu turdan yeni gelmiş GV 250 kullanıcısı olarak söylüyorum: At gibi gidiyor alet maşallah. Hiç sorun çıkarmadı. Bozuk yollarda bile rahat gitti, tıkanma tekleme yok. Yan çantalar + arka koltukta eşşek yükü olmasına rağmen zorlanmadı.

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Herhase merhaba,

Uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım.
    Çalıştığım savunma sanayi firmasından ayrılıp kendi şirketimi kurdum ve zor bir dönemden geçiyorum.
    Yatırımlar, eleman alımları, iş kovalamaca, v.s. Bu sebepten bırakın formu gazetelere bile göz atamadım bir süredir.
    Sanki farklı bir dünyadaymışım gibi
    Ancak düzeni birazcık oturtmaya başladık, sizlerden ayrı kalmanın burukluğu olmayacak artık.

Kanat şu sıralar benim için çok koşturuyor ve bana destek oluyor. Benim heyecanıma ortak olarak her gün işe taşıyor beni sağ olsun

Herkese selamlar...
    m_cbc, Levent E. ve oguzhansan bunu beğendiler.

OMENEVSE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    MOTORUMU İHTİYAÇTAN DOLAYI SATILIĞA ÇIKARDIM. İLGİLENEN ARKADAŞLARA DUYURULUR. SENEYE İNŞALLAH GV250 ALABİLİRİM.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

sahibinden.com ilanlarında 133652180 numara ile görebilirsiniz. Bundan sonra pedal çevireceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler