Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun demenizi beklerim
    ilki benden gelsin Allah kaza bela vermesin hadi bakalım hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

ehliyeti almadan gelemem gezmeye
    oguzhansan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    hayırlı uğurlu olsun kardeşim.Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin hepimize
    oguzhansan bunu beğendi.
    live to ride...ride to live...

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hayırlı olsun üstat. güle güle kullanın
    oguzhansan bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    arkadaşlar bu gün başıma gelen ve daha önceki bi olayı anlatmak istiyorum sizlere.benim motorun sonu çıkmaza doğru gidiyor sanırım böyle giderse satıcam :( stop etme sorunu vardı daha önce bu sorun için ankarda bulunan olmaz olasıca 4.44 motora götürdüm.pc ye bağladılar aynen dedkleri şu; 2010 model enjeksiyonlu gv250lerde 3 tane beyin var senin motorun beyni SENTEC marka bu beyinlerle böyle problem olabiliyor dediler...ama nedense bana pek inandırıcı gelmedi hatta inanmadım da.bi kere servisin müşteri ile ilgilenmesi berbat bide sanki altımızda ki makina harley davidson da ona göre fiyat çıkarıyorlar.pc ye bağlayıp arıza okumaya 20tl aldılar yaptığı iş 5dk sürmedi bununla ilgili kuralkana hem mail atıcam hemde müşteri hizmetlerini arıycam...bugün yine gittim hava filitresi ve benzin filitresi sordum bayramdan sonra gelicekmiş sanki tatile gitti der gibi tövbee tövbee koskocaman hyosung servisinde hava filtresi ve benzin filtresi yok olacak iş deil...sonra bi kaç işim vardı biraz turladım dolandım filan bi trafik bi trafik kii sormayın.dur kalk dur kalk derken benim motor gaz yememeye başladı stop etti ben basıyorum o almıyor (alsa dahi gaz yemiyor pır pır pır ediyor benzin bitmiş gibi snra stop ediyor gaz kolunu sonun kadar çevirsemde yemedi) derken biraz bekledim.sonra çalıştırdım aldı biraz yol aldım yine aynı sorun.biraz daha bekledim ama bu sefer 15-20dk filan...eve geldim ama nasıl geldim bide bana sorun.canım sıkkın moralim bozuk,adam gibi servis yok,bu sorunları nasıl hallettiricez bilmiyorum varmı fikri olan yada yol göstercek arkadaş?

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Saolun arkadaslar kocaeli cayirovadan geldim bugun ve cidden co temiz motor ve hizlanmasi harika... 110 ile seyrederken gaz elciginin daha tam donmedigini farkettim,gazi actim sonuna kadar 140 gorunce dedim sakin ol oguz
    Permatiq59 ve MURATAYDIN bunu beğendiler.

Motosikleti
    Gv250
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün başıma gelen ve daha önceki bi olayı anlatmak istiyorum sizlere.benim motorun sonu çıkmaza doğru gidiyor sanırım böyle giderse satıcam :( stop etme sorunu vardı daha önce bu sorun için ankarda bulunan olmaz olasıca 4.44 motora götürdüm.pc ye bağladılar aynen dedkleri şu; 2010 model enjeksiyonlu gv250lerde 3 tane beyin var senin motorun beyni SENTEC marka bu beyinlerle böyle problem olabiliyor dediler...ama nedense bana pek inandırıcı gelmedi hatta inanmadım da.bi kere servisin müşteri ile ilgilenmesi berbat bide sanki altımızda ki makina harley davidson da ona göre fiyat çıkarıyorlar.pc ye bağlayıp arıza okumaya 20tl aldılar yaptığı iş 5dk sürmedi bununla ilgili kuralkana hem mail atıcam hemde müşteri hizmetlerini arıycam...bugün yine gittim hava filitresi ve benzin filitresi sordum bayramdan sonra gelicekmiş sanki tatile gitti der gibi tövbee tövbee koskocaman hyosung servisinde hava filtresi ve benzin filtresi yok olacak iş deil...sonra bi kaç işim vardı biraz turladım dolandım filan bi trafik bi trafik kii sormayın.dur kalk dur kalk derken benim motor gaz yememeye başladı stop etti ben basıyorum o almıyor (alsa dahi gaz yemiyor pır pır pır ediyor benzin bitmiş gibi snra stop ediyor gaz kolunu sonun kadar çevirsemde yemedi) derken biraz bekledim.sonra çalıştırdım aldı biraz yol aldım yine aynı sorun.biraz daha bekledim ama bu sefer 15-20dk filan...eve geldim ama nasıl geldim bide bana sorun.canım sıkkın moralim bozuk,adam gibi servis yok,bu sorunları nasıl hallettiricez bilmiyorum varmı fikri olan yada yol göstercek arkadaş?
    Dediğim gibi bi de volkanı dene istersen

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Oğuzhan hayirli olsun kazasiz belasiz..yalniz bir gun bulusalim da koruma demirini bir inceleyelim,Murat uzakta olunca görememiştik
    @Kenan o dediğin sorun tam Ridvanlikmis,eski sayfalarda vardi sanırım beyin sorunu ama sanki öyle olunca rolanti de saptırıyordu?
    Bir arkadasın basına gelen benzer durumda motor isininca stop ediyordu ve sebebi bujiye gelen pipodaki çatlak çıktı,isininca genlesip daha da büyüyen çatlaktan ateşleme kaçırıyordubir baktir istersen..
    Doktor slağyer teşhisi koymuştur şimdi ama yazmıyor artık
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    tabi ki de buluşmada incelersiniz.... cidden Rıdvan dostumuz neden yazmıyor artık :/

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Saolun arkadaslar kocaeli cayirovadan geldim bugun ve cidden co temiz motor ve hizlanmasi harika... 110 ile seyrederken gaz elciginin daha tam donmedigini farkettim,gazi actim sonuna kadar 140 gorunce dedim sakin ol oguz
    kumbağ ne zaman kumbağ :D
    oguzhansan bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    tüh muratın motoru ben alacaktım şaka bi yana hayırlı olsun oğuzhan.bekledin ama en güzel motoru kaptın.Allah nazarlardan saklasın.hayırlı olsun.

Levent selamın aleyküm dostum sizleri özledim rıdvan o kadar gezdin nerde bir resim bile atmadın.
    oguzhansan bunu beğendi.

MURATAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Hayırlı uğurlu olsun inşallah.
    oguzhansan bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar ! . .

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Eyvallah Mehmet naber yahu
    Arada uğra da goruselim,motoru sattın bandanayi da attın bir kenara

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle...
    tekerin düz bassın
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kumbağ ne zaman kumbağ :D
    en kısa zamanda bayrama kadar nakit durumumu duzelteyim,hemen

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüh muratın motoru ben alacaktım şaka bi yana hayırlı olsun oğuzhan.bekledin ama en güzel motoru kaptın.Allah nazarlardan saklasın.hayırlı olsun.

Levent selamın aleyküm dostum sizleri özledim rıdvan o kadar gezdin nerde bir resim bile atmadın.
    Saol dostum vallahi kendi nazarım degecek diye korkar oldum

ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilki benden gelsin Allah kaza bela vermesin hadi bakalım hayırlısı

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:18 ----------

ehliyeti almadan gelemem gezmeye
    rüzgarın bol olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

üstat ile kısa turdan bir kaç güzel kare

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

m_cbc, MURATAYDIN, Permatiq59 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Uçurtma kardes dün dereagzinda miydin sen,trafiğin arkasında?

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,
    malesef servis sıkıntısı var galiba ankaradasın istanbulda bile bu sıkıntı var parçada sıkıntı var ama ben koreden getirtip yardımcı oluyorum filitreler mevcut istersen ara göndereyim 05322124353. yarında koreye sipariş gececegim arkadaşların bilgisine
    hyo kenan bunu beğendi.

ersins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR700
    Arkadaşlar,

Bursa'da GV250'den anlayan tanıdığınız usta var mı?

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Hayırlı olsun kardeşim. Seni motosiklet almış diye duydum.
    İyi günlerde kazasız belasız keyifle kullanırsın inşallah. Bir de söylemeyi daha doğrusu göstermeyi unuttuğum bir şey var. Yolda telefonun şarjı biterse veya sigaranı yakmak için çakmak gerekirse tam olarak selenin altında iki adet usb çıkışıyla iki adet çakmak çıkışı mevcut. Motosiklet değil İsviçre çakısı aldın haberin yok.
    oguzhansan bunu beğendi.
    no one lives forever...

Motosikleti
    GV250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uçurtma kardes dün dereagzinda miydin sen,trafiğin arkasında?
    05.08.2013 saat 1200 sularında ben beylikdüzü taraflarındaydım ama...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler