Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda cam var.koreden getirttim ama pek hoşuma gitmedi açıkcası.şöyle sağlam bişey istiyorum sen nerde yaptırdın Beytu kardeş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

http://img837.imageshack.us/img837/2169/5h01.jpg benim motorun görüntüsü ilk defa foto yüklüyorum doğru yüklemişimdir umarım

Dostum ben camı önce karizma motor diye biyer var 80 liraya aparatlarıyla aldım. Fakat demiri kısa kalıyordu. Cama matkapla 2 delik deldim. Genconun aynısı oldu lakin tabi kalita farkı tartışılmaz genconunki daha alımlı duruyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Darklore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben camı önce karizma motor diye biyer var 80 liraya aparatlarıyla aldım. Fakat demiri kısa kalıyordu. Cama matkapla 2 delik deldim. Genconun aynısı oldu lakin tabi kalita farkı tartışılmaz genconunki daha alımlı duruyor
    350 Amerikan Doları verdik olsun o kadar :p
    oguzhansan ve hyo kenan bunu beğendiler.
    no one lives forever...

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de ön camı koreden sipariş ettim henüz ulaşmadı takamadım. nesini beğenmedin acaba_?
    cam iyi hoş güzel ama silerken ve yıkarken dikkat etmek gerekiyor çabuk çiziliyor.evdeki led tvyi silerken bu kadar özenmiyorum birde bağlantıyı yaptıktan sonra farın üstüne gelen kısım çukurdan kasisten vs den geçince cam sallanıyor ve farın üzerine vuruyordu bende oraya hırdavatçıdan kapı fitili aldım farı çizmesin diye şimdilik bi sıkıntı yok ama gidona yapılan bağlantıları zayıf.ayrıca koreden gelen camın aparatları eksik çıktı zor bi hal arkadaşımdan buldumda öyle taktım

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:33 ----------

Alıntı Darklore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amanınnnn karizmamı? o zaman kaslın kardeş yerin dibine batsın onun karizması.onlar benim paramı yediler haram zıkkım olsun.telefonda demediğimi bırakmadım bi ağzına ..... kaldı ama adamlar o kadar rahat ki neyse...oraya notum sıfır bedava verseler yine almam.
    live to ride...ride to live...

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    ne kadar sanslıyım yav.. sissy barım orjinal.. sis farlarım koruma demirim.. sıkıntısız kalın titremeyen sallanmayan ön camım var :D bu motoru alırken bu kadar sıkıntı oldugunu bılmıyordum aksesuarların.. sansıma full halde aldım
    oguzhansan ve hyo kenan bunu beğendiler.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar sanslıyım yav.. sissy barım orjinal.. sis farlarım koruma demirim.. sıkıntısız kalın titremeyen sallanmayan ön camım var :D bu motoru alırken bu kadar sıkıntı oldugunu bılmıyordum aksesuarların.. sansıma full halde aldım
    Guzel gunlerde kullanmaya devam etmen dilegiyle dostum icimden geldi maasallah de nazar degdirme kendi kendine ne guzel bende alacaktim motorumu, simdi cocuga bisey olmadi diye mi sevineyim yoksa param gitti 800 tl zararim var diye mi uzuleyim, gencotr nin motoru kaciricam diye uykularimin kacmasina mi uzuleyim bilemedim.... Kismet nasip diye diye bi hal olduk ama tak etti yeminle...7.200 para kaldi. 800 umu de geri alabilsem alicam gencotr nin motoru :/
    Permatiq59 ve hyo kenan bunu beğendiler.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel gunlerde kullanmaya devam etmen dilegiyle dostum icimden geldi maasallah de nazar degdirme kendi kendine ne guzel bende alacaktim motorumu, simdi cocuga bisey olmadi diye mi sevineyim yoksa param gitti 800 tl zararim var diye mi uzuleyim, gencotr nin motoru kaciricam diye uykularimin kacmasina mi uzuleyim bilemedim.... Kismet nasip diye diye bi hal olduk ama tak etti yeminle...7.200 para kaldi. 800 umu de geri alabilsem alicam gencotr nin motoru :/
    her işte bir hayır vardır üstat. tam 1 bucuk hafta motor aradım gitmediğim yer kalmadı istanbul canakkale edirne kırklareli vs vs. hiç ama hiç aklımda yoktu gv 250.. kısmetimiz buymuş aldık.. seninde kısmetin bir yerlerde seni bekliyordur..
    hyo kenan ve oguzhansan bunu beğendiler.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    selam arkadaslar ben aksesuar almayı dusunuyorum öncelıklı olarak koruma demiri ve cam alıcam daha sonra da sis farı eger varsa ön camurluk koruma demırı mika canta ( buyuk ıhtımalle givi ) sisy bara yukluk... bunları almayı dusunen varsa beraber alalım veya daha onceden alan varsa nereden aldıgını yazabilir mi ? koruma demırnı msadan alıcam

Motosikleti
    GV250
    Alıntı Kantır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar ben aksesuar almayı dusunuyorum öncelıklı olarak koruma demiri ve cam alıcam daha sonra da sis farı eger varsa ön camurluk koruma demırı mika canta ( buyuk ıhtımalle givi ) sisy bara yukluk... bunları almayı dusunen varsa beraber alalım veya daha onceden alan varsa nereden aldıgını yazabilir mi ? koruma demırnı msadan alıcam
    memleket edirne mi arkadaşım?

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksesuar edinmenin bunu motora uygulamanın ne kadar zor bir şey olduğunu ancak bu yollardan geçmiş bir kişi anlayabilir. Motosu kişiselleştirmek tabi ki çok ayrı bir keyip ama parçalıran gerek bulunması gerekse maddi anlamda butür işler çok zorlayıcı yorucu hatta bıktırıcı olabiliyor. Bu bakımdan motosikletinizin kıymetini bilin keyfini sürün.
    oguzhansan bunu beğendi.
    no one lives forever...

öncelikle selam arkadaşlar uzun süredir foruma bakamıyordum .ben gv250 mi yeni aldım daha önce hiç vitesli motoru bırak motor kullanmamış biri olarak gümrükten geldi sanayiye indi montajı yapıldı plakası takıldı bindiğim gün trafiğe çıktım çok soru işareti vardı aklımda nasıl kullanırım ederim diye şimdi ortalama 15 - 20 günlük motor kullanıcısıyım sanki 40 senedir kullanıyorum canavarı hiç yabancılık çekmedim zorlanmadım ilk gün bikaç ışıkta stop harici çok şaşırtıcı şekilde güzel bir motor kesinlikle çok doğru bir karar vermişim almak için uzun süre beklememede değmiş alacak arkadaşların akıllarında en ufak bir soru işareti olmasın.

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Elini çabuk tut Oğuzhan. Bir motoru 40 kişi ister bir kişi alır. Bu kişinin sen olmasını isterim ama mesele tamamen duygusal.
    oguzhansan bunu beğendi.
    no one lives forever...

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    selam arkadaslar motora alt sehpa aldim lakin baglanti somun civata yay gelmedi montaj konusunda bilgisi olan varmi.
    hyo kenan bunu beğendi.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar motora alt sehpa aldim lakin baglanti somun civata yay gelmedi montaj konusunda bilgisi olan varmi.
    kardeşim hayırlı olsun.nereden aldın? bende almayı düşünüyodum kuralkana baktım yayı lastiği somun ve civatası ellerin gözükmüyor bende o yüzden beklemeye aldım koredende istemedim ne olur ne olmaz die
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memleket edirne mi arkadaşım?
    öğrenciyim edirnede

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:07 ----------

Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakacıkta ki ercan motora gıttın mı hiç ben oraaya gıdıp aksesuar almayı dusunuyorum internette guzel seyler vardı

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun.nereden aldın? bende almayı düşünüyodum kuralkana baktım yayı lastiği somun ve civatası ellerin gözükmüyor bende o yüzden beklemeye aldım koredende istemedim ne olur ne olmaz die
    slm
    biz 4 44 motordan almıştık tam set çıkmıştı 100 tl ye
    delta motorda da var fiyatı 70 tl sanırım isterseniz bir onlarla konuşup tam set çıkıp çıkmadığını sorun malzemeler orjinal bugün sissy barım geldi dün sipariş etmiştim öğlen geldi ve hemen taktım
    keyifli sürüşler
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaslar benım ıcın onemlı bır sey sormak ıstıyorum motorum 2012 model ve kartal da ki ercan motorsıklet (smoke head ) egzoz takılıyo hıc bır sıkıntı cıkmıyo aksıne guc verıyor dedı sızce boyle mıdır? daha önce gittigım ustalar enjeksyonda sıkıntı oluyo demıstı sız ne dusunuyosunuz ?

Motosikleti
    NAKED

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elini çabuk tut Oğuzhan. Bir motoru 40 kişi ister bir kişi alır. Bu kişinin sen olmasını isterim ama mesele tamamen duygusal.

7.500 tl hazir 100 tl satis icin ayirdim bak daha gerisi icin para cikmadi sen dusun pzts olsa para hazir olur da, o zamana kadar birisi sulanirsa picagi yer bacagina :p

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    7.500 tl hazir 100 tl satis icin ayirdim bak daha gerisi icin para cikmadi sen dusun pzts olsa para hazir olur da, o zamana kadar birisi sulanirsa picagi yer bacagina :p
    Sen elini kana bulama pazartesiye kadar seni bekliyorum tamam. Ama sonra ben palayla olaya gireceğim haberin olsun. :p
    oguzhansan bunu beğendi.
    no one lives forever...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Slm arkadaslar sizlere bir iyi bir kotu haberim var kotu haber takas yapmayinca gv sahibi olamadim iyi haber ise sahibindendeki isparta da bulunan gv ye baktim biraz once canli canli bi deneme turu da attim. Motordan tik olumsuz ses. Yok vites gecisleri duzeni on numara tek birkac kusuru henuz iki uc km de iken kucuk bi yan yatmasi.. O kusurlarinda fotosunu cektim simdi telden yazdigim icin gonderemiyorum. Bilgisayar basina gecince hemen yukleeim.. Bir eksigide lastikleri disleri iyi ama omru bitik.. Km si suan guncel 8250 de.. İlk sahibi yagi yeni degismis. Fatura ve yedek anahtarlari mevcut.. İlgilenenler beni arayabilir. Detaylarini anlatabilirim.. İi forumlar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler