Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2010 gv 250
    [QUOTE=emperor42;3103096]daha 2gün öce 34 plaka 2012 model için 340 ödedim trafik sigortasını.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

ddiği gibi 97 noter ama sıgorta sıkıntı.. ankarada 400-430 fiyat çeken oldu. alianze için. ama baska bi yerden alianza 140 a yaptırdım. sigorta ypan özel işyerine göre bile değişiyor, aynı sgorta olsa bile
    hyo kenan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    unkazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Arkadaş hepinize ilgi ve alakanız için teşekkür ederim,forumda yaptığım araştırma sonucunda İstanbulda MOTOSER Doğan beyi telefonla aradım,sorunumu anlattım DOGAN Bey telefondan tarif ederek FI LAMBASINI SÖNDÜRDÜ ankarada4.44 motor cihaz bağlayıp FI lambasını söndürüyordu ve beyfendi sizin motorunuzda arıza yok diyordu:D 10 km yaptıktan sonra lamba tekrar yanıyordu..Doğan bey telefonla tarif etti ve 100 km yaptım halen yanmadı umarım böyle devam eder.
    NOT: DOĞAN BEYE VERDİĞİM SÖZDEN DOLAYI NASIL YAPTIĞIMI ANLATAMIYORUM HEPİNİZDEN ÖZÜRDİLERİM,ÇARESİZLİĞİMİ ANLADIĞI İÇİN SAĞOLSUN YARDIM ETTİ.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    her aksam oldugu gibi iş dönüşü garaja ugradım.. brandayı kaldırıp koca oğlanı inceledim dokunan varmı diye.. örterken istem dışı yarın biraz yol yapalım' dedim

yarın izmit seferine cıkıyorum e 5 den bakalım nasıl olcak korkuyla merak arasındaki zevki yaşıyorum

Motosikleti
    2010 gv 250
    günaydınarkadaşlar. benimde nur topu gibi bi fi lambası yanması sorunum oldu. motoru çalıştırınca yanıyor. kafasına göre sönüyor. ama en geç 2. vitese aldığımda sönmüş oluyo. normalmidir, nedendir, nedir? we hala yaşadığım motor ısındıktan sonra durduğumda stop etme ile alakalı olabilirmiki acep..

Motosikleti
    KUBA SUPERLİGHT 200
    merhaba,
    çankırıdan uğur..
    forumun gv250 ile alakalı kısmının %70 ini okudum. motoru almak için içimde kuvvetli his doğdu.
    size bi kaç tane nacizane sorum olacak cvplarsanız sevinirim.
    1- yeni nesil gvlerle eski nesil gvler arasındaki farklar nelerdir?
    2- yeni nesil gvlerde yasanan kronik sorunlar var mıdır?
    3- malum benzin fiyatları arttı yeni nesil gvler km de ne kadar yakıyor?
    4- ankarada gv250 yi nereden temin edebilirim?
    5- servisleri nasıldır? sorunlarınıza yardımcı oluyorlar mı?
    -

Motosikleti
    GV250
    Alıntı luckily adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    çankırıdan uğur..
    forumun gv250 ile alakalı kısmının %70 ini okudum. motoru almak için içimde kuvvetli his doğdu.
    -
    forumun 70% ini okuduysan bu soruların cevaplarını biliyor olman gerekirdi.
    hyo kenan ve mitmuallim bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı luckily adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    çankırıdan uğur..
    -
    Konunu %70'ini okumuş olsaydın bu soruların hiç birini sormazdın, sadece ben bile en az beşer kere cevaplamışımdır bunları.
    mitmuallim bunu beğendi.

Motosikleti
    KUBA SUPERLİGHT 200
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konunu %70'ini okumuş olsaydın bu soruların hiç birini sormazdın, sadece ben bile en az beşer kere cevaplamışımdır bunları.
    okudum emin olabilirsin almaya karar verdim onun için bi de kendim sorayım dedim

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumun 70% ini okuduysan bu soruların cevaplarını biliyor olman gerekirdi.
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağız birliği mi yaptınız yahu Ayrıca Rıdvan formundan düşmüşsün, eskiden senden önce kimse cevap veremezdi
    gencotr bunu beğendi.

Teşekkürler masraflarla ilgili bilgilendirme için.

DeathRacer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her aksam oldugu gibi iş dönüşü garaja ugradım.. brandayı kaldırıp koca oğlanı inceledim dokunan varmı diye.. örterken istem dışı yarın biraz yol yapalım' dedim

http://u1307.hizliresim.com/1c/t/qr6pb.jpg
    Bayram da İstanbul'dan Danişment, Keşan'a gitmeyi planlıyorum, rotayı görünce sevindim, ahaa dedim benden önce birisi yapmış.. Tecrübeli bi insanın tavsiyerine ihtiyacım var Yollar nasıl, gideceğim rotayı kısaca yazabilir misin ? Otobandan Kınalı çıkışı, Tekirdağ Malkara yolunu takip et vs gibi kolay tariflere ihtiyacım olacak ilk defa gidiyorum o taraflara..
    Bunların dışında bilmem gereken bir şey var mı ? Yol üzerinde uğranacak yemek-mola yerleri falan :=)

Teşekkürler şimdiden.
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Screw it! Let's Ride

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı DeathRacer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram da İstanbul'dan Danişment, Keşan'a gitmeyi planlıyorum, rotayı görünce sevindim, ahaa dedim benden önce birisi yapmış.. Tecrübeli bi insanın tavsiyerine ihtiyacım var Yollar nasıl, gideceğim rotayı kısaca yazabilir misin ? Otobandan Kınalı çıkışı, Tekirdağ Malkara yolunu takip et vs gibi kolay tariflere ihtiyacım olacak ilk defa gidiyorum o taraflara..
    Bunların dışında bilmem gereken bir şey var mı ? Yol üzerinde uğranacak yemek-mola yerleri falan :=)

Teşekkürler şimdiden.
    bu rota bizim uğrak rotalarımızdan biri.. bayramın kaçıncı günü gideceksin ? eşlik edebilirim. gezdirir tanırım.

otobandan silivriden bir sonra kınalı gişelerinden çıkacaksın.. ve yolu keşana kadar hic bırakmıyacaksın düm düz zaten
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı g_gokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi forumlar.2006 model 06 plakalı gv250ım ıcın aldıgım trafık sıgortası fiyatı 172tl! Geçen sene 113tl ödemiştim.Bu nasıl iştir böyle..
    Ben geçen sene 200cc 2007 model eski motosikletime 25 TL ye yaptırmıştım sigortayı bu sene Bursa kayıtlı Gv 250 mi 116 TL ye yaptırdım.Benim neler hissettiğimi ve ne tarz küfürler ettiğimi sanırım tahmin edebilirsiniz.Bu senenin başlarında sigorta ile ilgili kanunlar değişti.Sigorta şirketleri devlet tarafından serbest bırkıldılar şu anda tuttuklarını ısırıyorlar.Kısaca Hüloogg Burası Türkiye ne güzel burası.Hep faiz lobisini işi bunlar.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigorta şirketleri devlet tarafından serbest bırkıldılar şu anda tuttuklarını ısırıyorlar.
    Sigorta şirketleri zaten yıllardır serbest bir şekilde fiyat belirliyor ama sürücüler kendi aralarında tutanak tutabildiğinden beri yalandan doldurulan tutanaklarla sigorta dolandırıcılığı arttığından fiyatlar sürekli yükseliyor. Yani bir yerlere çarpıp sonra kaza yapmış gibi gösterenler yüzünden bu kadar yüksek tutarlar ödüyoruz.
    hyo kenan bunu beğendi.

DeathRacer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    bu rota bizim uğrak rotalarımızdan biri.. bayramın kaçıncı günü gideceksin ? eşlik edebilirim. gezdirir tanırım.

otobandan silivriden bir sonra kınalı gişelerinden çıkacaksın.. ve yolu keşana kadar hic bırakmıyacaksın düm düz zaten
    Perşembe sabahı yola çıkmayı düşünüyorum, pazar günü de geri döneceğim. Dalış ta yapmayı planlıyorum Argos Dalış okulu ile ön rezervasyon yaptırdım.
    Permatiq59 bunu beğendi.
    Screw it! Let's Ride

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağız birliği mi yaptınız yahu Ayrıca Rıdvan formundan düşmüşsün, eskiden senden önce kimse cevap veremezdi
    Doktor hala yol yorgunu
    TwisTeD bunu beğendi.
    no one lives forever...

GokTengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 2013
    Selam arkadaslar motor 2 hafta önce elime geçti çok şükür; motoru sivastan aldığımı ve çektiğim sıkıntıları yazmıstım.Motoru aldım fatura gelmesini bekledim araya tatil girdi vs.. Plaka ruhsat işlemleri önümüzdeki hafta tamamlanacak alan eden arkadaslara da bilgi olsun diye yazayım dedim ; ruhsat işlemlerini istanbulda motoru toplayan kanuni bayisine yaptırdım fiyat arastırması da yapmadım daha fazla ugrasmamak adına sigorta plaka vs.. toplam ücret 550 tl -sigortasız 350 tl- , 70 tl de vekaletname ye verdim sigortanın fiyatının değişken oldugunu da belirttiler

Motosikleti
    KapÇık
    bu gün tanesi 5 liradan 2si 10 liraya bayrakları ve direkleri hallettim.. yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar iyi kötü...
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    hyo kenan ve cd0345 bunu beğendiler.

bayraklar güzel olmuş orjinal sisibarla koruma demirini nerden temin etin acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler