Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.Acaba aldığınız ayak basamklarının kodunu öğrenebilir miyim?Sitede iki farklı ayak basamağı vardı.MSA da arkadaşlarında dediği gibi hem sissy bar hem motor koruma demiri mevcut.Şahsi fikrim orjianl sissy bar daha çok yakışıyor ama MSA nın ürettiği çok daha kullanışlı.Koruma demirine gelince MSA nın ki orjinal koruma demirine(Hyosungsource ta gördüğüm kadarıyla) göre daha güzel gibi duruyor.Delta Motor'un sitesinde koruma demirini bulamadım.Linki atarsanız sevinirim.
    selamlar deltadan aldıgım ayak basamagının kodu hys 141 bundan memnunum kendım takdım montjı kolay
    sisy bar kodu hys 23 sısy barı kanunı servısı orjınal degıl dıye takmadı cunku orkjınalı yokmus.)) baska bır ustaya goturdum oda ugrasmadı bende calıstıgım yerdekı ustalara taktırdım bunu takarken ugrasmak gerekıyor ama motorun hıc bır yerınde oynama yapmıyorsunuz deleme vs sadece sısy de delıgı genısletık vs gayet guzel oldu yakında resmını koyarım.
    motor koruma demırı kodu hys 25 bu boruyu malesef takamadık deltayı aradım bu ıslerı yapan bırı takar dedı montaj yerı yag sogutma culerının ustekı ıkı vıdasından fakat takınca motorun donmesıne engel oldu hafta sonu kartal sanayıye bakacam fakat sunu soleyım kraom gercek kaplama vs degıl o yonden ıyı ve fıyatı makul ama bunları ıst yaklask 600 tl ye yaptırabılırsınız ven ıkısıne 340 verdım bırı ok dıgerı beklemede))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar deltadan aldıgım ayak basamagının kodu hys 141 bundan memnunum kendım takdım montjı kolay
    sisy bar kodu hys 23 sısy barı kanunı servısı orjınal degıl dıye takmadı cunku orkjınalı yokmus.)) baska bır ustaya goturdum oda ugrasmadı bende calıstıgım yerdekı ustalara taktırdım bunu takarken ugrasmak gerekıyor ama motorun hıc bır yerınde oynama yapmıyorsunuz deleme vs sadece sısy de delıgı genısletık vs gayet guzel oldu yakında resmını koyarım.
    motor koruma demırı kodu hys 25 bu boruyu malesef takamadık deltayı aradım bu ıslerı yapan bırı takar dedı montaj yerı yag sogutma culerının ustekı ıkı vıdasından fakat takınca motorun donmesıne engel oldu hafta sonu kartal sanayıye bakacam fakat sunu soleyım kraom gercek kaplama vs degıl o yonden ıyı ve fıyatı makul ama bunları ıst yaklask 600 tl ye yaptırabılırsınız ven ıkısıne 340 verdım bırı ok dıgerı beklemede))
    hsy25 kodlu ürün resminden gördüğüm üzere GV650 nin koruna demiri olduğunu düşünüyorum. Zaten sen de siteden bakarsan GV250 nin altında motor koruma demiri olmadığını göreceksin. Umarım ben yanılıyorumdur veya sanayide bir şekilde onu motosiklete monte ettirmeyi başarabilirsin. Ama dikkat et motosikletin sürüş dinamiklerini olumsuz yönde etkileyip seni ve motosikletini koruması gereken parça zarar vermesin.
    no one lives forever...

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hsy25 kodlu ürün resminden gördüğüm üzere GV650 nin koruna demiri olduğunu düşünüyorum. Zaten sen de siteden bakarsan GV250 nin altında motor koruma demiri olmadığını göreceksin. Umarım ben yanılıyorumdur veya sanayide bir şekilde onu motosiklete monte ettirmeyi başarabilirsin. Ama dikkat et motosikletin sürüş dinamiklerini olumsuz yönde etkileyip seni ve motosikletini koruması gereken parça zarar vermesin.
    basamak ve sısy de sorun yok koruma da ıse dedıgın gıbı gv 650 ye aıt malesef bızım motorlar uygun sısy korum demırı olmuyor bakalım cumartesı nasıl halledecem son halının fotolarını cekecem bu arada kadıkoy hasanpasada choperlara ozel motorcu varmıs

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Motosikleti bir tur kullansan 10 bin de verirsin emin ol.
    Cebimde olsa vericem diyorum da iste yok ki yaaa gel sen 7.800 nakite tamam de bak valla alip gidicem marmarise benzin de koyarsin artik para kalmicak valla

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar. hava filtresi - yağ filtresi - 2 adet ngk buji (orjin japan) - 2litre castrol 10/40 tam sentetik motosiklet yağı = 145 tl.. sizce nasıl ? ilk bakım alış verişimdi dütüldükmü
    hava filtresi 35
    yağ 10
    2 adet buji 50 lira
    2 lt yağ 50 lira desek aynı hesap çıkıyor ortaya

hangi siteden aldınız acaba benim motorun 30 bin bakımı yaklaşıyor aynı şeyleri bende alıp takacam
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    Arastiriyormusunuz arkadaslar bana motorsiklet para cikismadi arkadaslar 7.600 limit.... Km az olsa 2011 ustu olsa ohhh ustunde hatunu hazir olsa )
    Permatiq59 bunu beğendi.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresi 35
    yağ 10
    2 adet buji 50 lira
    2 lt yağ 50 lira desek aynı hesap çıkıyor ortaya

hangi siteden aldınız acaba benim motorun 30 bin bakımı yaklaşıyor aynı şeyleri bende alıp takacam
    2 litre yağ 60 ödedim. internetten almadım üstat. isyerinde bir iş arkadaşımda gv650 kardesinde de gv250 var. sagolsun rica ettim istanbuldan kendi servisinden temin etti getirdi. buralarda servis sıkıntısı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arastiriyormusunuz arkadaslar bana motorsiklet para cikismadi arkadaslar 7.600 limit.... Km az olsa 2011 ustu olsa ohhh ustunde hatunu hazir olsa )
    2007 (2008 trafik cıkıslı) karbüratörlü kullanıyorum. çok memnunum. taş gibi motor Maşallah. bütcen benim gibi kısıtlı ise biraz daha düsük model düşünebilirsin bence. koruma demirli sis varlı ön camlı arka yolcu sırt dayama lı vs. 6-6bucuk alırsın
    oguzhansan ve ogzcngdk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Km si kacta bulmustun sen dostum???

Motosikleti
    NAKED
    Km si kacta bulmustun sen dostum???
    25000lerdeydi galiba onunki
    ben baya şanslıyım galiba 800 kmde bulmuştum
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25000lerdeydi galiba onunki
    ben baya şanslıyım galiba 800 kmde bulmuştum
    Vay arkadas boyle bi motor denk gelmedi ki :( sirinbaba34 vardi 2012 7.500 e o da satmaktan vagzecti. Hic daha bulamadim :( murat abinin ki haric, o da indirim yapsa alip gidicem

Motosikleti
    KapÇık
    32 bin oldu aldıgım günün ertesi günü 1200 yaptım zaten. hafta sonları 700-1000 artıyor

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    kışın o paraya yüksek modelleri alabilirsin yazın biraz zor şuan mini goldwing tabir ettiğimiz motor var sahibinden.com da fiyat uygun aksesuara göre tavsiye ederim
    yanlız adanadaymış http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-mini-goldwing-127753258/detay# ben fizana giderim bu motoru almak için :D

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Alıntı aflteam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1. seçenek olan Michellin'leri taktırdım. Sürüş inanılmaz değişti. Motora bakış açım değişti diyebilirim. Virajlar inanılmaz tatlı oldu, akıyor. Motora yapılabilecek en iyi yatırım lastikmiş ben bunu anladım. Ayrıca yumuşak lastik olduğundan, hava basınçlarını iki kademe yüksek basmak
    gerekiyormuş.

Not: Motor biraz kirli olduğundan tamamının resmini daha ileride paylaşacağım

http://j1307.hizliresim.com/1c/j/qcdk4.jpg
    http://t1307.hizliresim.com/1c/j/qcfb6.jpg
    http://k1307.hizliresim.com/1c/j/qcf73.jpg
    Hayırlı uğurlu olsun dostum. Paylaşımları görünce lastik ihtiyacım aklıma geldi:-) Bende ufak bir araştırma yaptım. 250ye unilli buldum. Unilli alınırmı? Forumda birkaç arkadaşın unillilerden de memnun olduğunu okumuştum. Ha bi michelin olamaz ama aradada baya bir fiyat farkı var. Koruma demiri arayışımız devam ediyor. Birde dün akşam aküm bitme sinyali verdi. Akü olarak ne almalıyız. 12 volt 12 olurmu yoksa 12/9 iş görürmü? Mtorum 2007 model.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışın o paraya yüksek modelleri alabilirsin yazın biraz zor şuan mini goldwing tabir ettiğimiz motor var sahibinden.com da fiyat uygun aksesuara göre tavsiye ederim
    yanlız adanadaymış http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-mini-goldwing-127753258/detay# ben fizana giderim bu motoru almak için :D
    Sabah sabah beni benden aldı, adam bildiğin masa üstü resmim Elektra yı yapmış ya la Gv 1.90 boyu kasar diye düşünüyorum, yanlış mıyım acaba?
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

gv250 vitesteyken (debriyaj ı çekince tabi) , çalışır mı

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv250 vitesteyken (debriyaj ı çekince tabi) , çalışır mı
    Yan ayak kapalı ise çalışır. Yan ayak açıksa ancak vites boşta iken çalışır. Tabi enjeksiyonlu modellerde hertürlü debriyajı çekmek gerekiyor o malum.
    no one lives forever...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yan ayak kapalı ise çalışır. Yan ayak açıksa ancak vites boşta iken çalışır. Tabi enjeksiyonlu modellerde hertürlü debriyajı çekmek gerekiyor o malum.
    Sol tarafta debriyaj müşürü var, onun kablosunu kestim bağladım biribirine. Şimdi viteste boşta her türlü çalışıyor da ben her şekilde debriyajı çekiyorum. Temassızlık yapmıştı bir ara şerefsiz bir de boştayken de çalışmıyordu iyi oldu.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    NAKED
    yaz aylarında motor satmak pek akıl karı değil insan aşka geliyor. Satacağım dedirtmiyor alet. Bu arada kymco venox formuna göz gezdirdim. Biri demiş ki gv250 ile kıyas kabul etmez. gülsem mi ağlasam mı şaşırdım ya formun her yerinde parça bulamıyoruz servis yok diye inliyorlar bir de kıyas kabul etmez demezler mi? Kurban olsunlar GV250'mize

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

32 bin oldu aldıgım günün ertesi günü 1200 yaptım zaten. hafta sonları 700-1000 artıyor
    Mehmet sen kaçbinde bir bakımını yaptırmayı düşünüyorsun? Soru yanlış oldu kaç haftada diyeyim o kmler nedir öyle? Hakkaten yağı filitreyi felan kaç km de bir değiştirmeyi düşünüyorsun?

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sol tarafta debriyaj müşürü var, onun kablosunu kestim bağladım biribirine. Şimdi viteste boşta her türlü çalışıyor da ben her şekilde debriyajı çekiyorum. Temassızlık yapmıştı bir ara şerefsiz bir de boştayken de çalışmıyordu iyi oldu.
    5 liraya bi çin malı motorun debriyaj müsürü uyuyor. ben aldım kendim taktım cok basit

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaz aylarında motor satmak pek akıl karı değil insan aşka geliyor. Satacağım dedirtmiyor alet. Bu arada kymco venox formuna göz gezdirdim. Biri demiş ki gv250 ile kıyas kabul etmez. gülsem mi ağlasam mı şaşırdım ya formun her yerinde parça bulamıyoruz servis yok diye inliyorlar bir de kıyas kabul etmez demezler mi? Kurban olsunlar GV250'mize

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Mehmet sen kaçbinde bir bakımını yaptırmayı düşünüyorsun? Soru yanlış oldu kaç haftada diyeyim o kmler nedir öyle? Hakkaten yağı filitreyi felan kaç km de bir değiştirmeyi düşünüyorsun?
    4 binde bir yapıcam üstat. aldım tüm malzemeyi 12 saat çalıştığımdan fırsat bulamıyorum.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    5 liraya bi çin malı motorun debriyaj müsürü uyuyor. ben aldım kendim taktım cok basit

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

4 binde bir yapıcam üstat. aldım tüm malzemeyi 12 saat çalıştığımdan fırsat bulamıyorum.
    Muhakkak, benimkini de öyle bi paraya yaptırtmıştım da müşür olayı sinir etti beni sadece, böyle rahat gayet.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler