Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28877116/detay

Arkadaslar sizce nedir bu ilandaki motorun durumu? Bilen taniyan var mi saticiyi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaslar sizce nedir bu ilandaki motorun durumu? Bilen taniyan var mi saticiyi?
    valla üstat. benimki kara şanzıman karbüratörlü efi 'ler hakkındaki yorumları bilmiyorum ama motorumdan öyle memnunum ki değiştirecek olursam sıfır efi almayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Yani efi olanlar iyi duydum bende ama korku iste.... Neden satiyor filan diye insan supheleniyor. Forumdan birisinin makinesi oldugunu bilsem bu ilanin, gozum kapali alicam da iste

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2015
    Herkese selamlar ve iyi forumlar. Bir süredir motosiklet araştırması yapıyorum. İnşallah en kısa zamanda bir gv250 sahibi olup sizlere katılmak istiyorum. Sevdiğim tarz cruiser/chopper olduğu için hyosung gv 250 birçok yerde karşıma çıktı ve beğenimi de kazandı. Yalnız siz bilenlere ufak birkaç sorum olacak.
    Bazı yerlerde Hyosung gt250 R'ın frenlerinin hiç iyi olmadığnı duydum. Tabii bu sadece bir duyum. gv250'de böyle bir problem var mı?
    Aynı zamanda sanırım gt250 R'ın krank kırma problemi varmış bildiğim kadarıyla. Bu durum gv250de de var mı acaba? Bunun kullanıcı nedenli olduğunu biliyorum ancak hız kesici olmadığı için böyle bir sıkıntı olabiliyormuş.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Ascargon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar ve iyi forumlar. Bir süredir motosiklet araştırması yapıyorum. İnşallah en kısa zamanda bir gv250 sahibi olup sizlere katılmak istiyorum. Sevdiğim tarz cruiser/chopper olduğu için hyosung gv 250 birçok yerde karşıma çıktı ve beğenimi de kazandı. Yalnız siz bilenlere ufak birkaç sorum olacak.
    Bazı yerlerde Hyosung gt250 R'ın frenlerinin hiç iyi olmadığnı duydum. Tabii bu sadece bir duyum. gv250'de böyle bir problem var mı?
    Aynı zamanda sanırım gt250 R'ın krank kırma problemi varmış bildiğim kadarıyla. Bu durum gv250de de var mı acaba? Bunun kullanıcı nedenli olduğunu biliyorum ancak hız kesici olmadığı için böyle bir sıkıntı olabiliyormuş.
    Frenler gayet iyi gv 250'de, sorun yaşamadım, yaşayan da duymadım. GT250 krank kırma dişli değiştirip redlineda gidenler için mevcut; dişli değiştirip redlineda gitmek için GV 250 alınmaz haliyle. Krank kıran da duymadım, becerebileni de tebrik ederim heralde.

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:40 ----------

Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

7500 tl biraz fazla bence. Almışken sıfır almak daha iyi o kadar para ikinci ele verene kadar, en azından motorun huyunu suyunu sen bilirsin, rodajını kendin yaparsın. Acemi arkadaş da GV250 aldı, bende de var, benimki 22binde 2012 model, onunki de 2012 2500de. Onun motoruna da bindim ama cidden benim motorun huyunu suyunu gidişini tercih ederim çok fark var arada. Ufak şeyler motorun sesi, gazı verdiğinde alması, selenin sertliği frenlerin tutması gibi, ama fark yaratıyor, motosiklete bağlılığı arttırıyor bunlar sıfırdan ilk sahibi olarak olunca.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Yani pazarlikla 6.800 e dusurebilirsem alicam zaten 7.500 ucu ucuna cikti kendi motorumu sattim,sirinbaba34 nickli arkadasin motoru alicam diye. Bi anda dosya masraflari dahil 10 bin verebilsem alacaktim sifir motor konusunda cok haklisiniz ama iste :/

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2015
    [QUOTE=lycantrophic;3088263]Frenler gayet iyi gv 250'de, sorun yaşamadım, yaşayan da duymadım. GT250 krank kırma dişli değiştirip redlineda gidenler için mevcut; dişli değiştirip redlineda gitmek için GV 250 alınmaz haliyle. Krank kıran da duymadım, becerebileni de tebrik ederim heralde.

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:40 ----------

Teşekkür ederim cevabın için. Frenlerle alakalı bayağı sert eleştiriler okumuştum GT250 hakkında. Acaba GV250'de de böyle bir sorun var mı diye merak ettim. Malum yeni başlayacağım için frenlerdeki problem benim için dönüşü olmayan bir yol olabilir :D

Motosikleti
    KapÇık
    bu gün iş yerimden istanbulda oturan gv650 ve gv250 sahibi bir iş arkadaşıma parca siparislerimi verdim. saolsun istanbuldan halledicek. hava filtresi bujiler yag filtresi ve 2litre tam sentetik 10-40 yağ beklemedeyiz

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    bugun sonunda motoru teslım aldım sabahta koredekı fabrıka maıl atım umarım servısler ve kanunı duzelır tekrar herkeze selamlar sımdı motora alısma evresındeyım
    Permatiq59, m_cbc ve lycantrophic bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun sonunda motoru teslım aldım sabahta koredekı fabrıka maıl atım umarım servısler ve kanunı duzelır tekrar herkeze selamlar sımdı motora alısma evresındeyım
    hayırlı olsun abi sonunda

Motosikleti
    KapÇık
    hayırlı olsun

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    tesekkurler arkadaslar

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    hayırlı olsun güzel günlerde kullan

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Günaydın arkadaşalr ne zamandır foruma girmiyordum, bende 2012 efi modeli var ve aşırı memnunum çok sağlam bir motor.

GokTengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 2013
    Hayirli olsun kazasiz surusler mail i atmakla cok iyi bir is yapmissiniz .

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

ahmttbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaslar bende pazartesi aksam teslim aldim. Simdilik gayet memnunum. 1000 km rodaji tamamlama hedefindeyim. )

Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Alıntı ahmttbb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bende pazartesi aksam teslim aldim. Simdilik gayet memnunum. 1000 km rodaji tamamlama hedefindeyim. )
    hayırlı olsun arladasım

GokTengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 2013
    Alıntı ahmttbb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlu uğurlu olsun darısı başıma

ahmttbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Cook tesekkur ettim. Allah kimseye kaza bela vermesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler