Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm
    iyi günlerde kullanın tekeriniz düz bassın
    ön camı nereden aldınız ?
    rüzgarlık hakikaten güzelmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bildiğiniz üzre persembe günü motorumu aldım. cuma sabahıda azcık yol yapıyım dıye yola cıktım. o azcık yolu azcık uzatınca 3 gun kamp 1200km yol cıktı.. hafta sonumu balıkesir motosiklet festivalinde gecirdim. e tabi git gel 1200km de motorumla tanısmamıza bihayli yardımcı oldu. 130'dan sonra ön lastikten kaynaklı bı titreme ve 100km ile sabit gidince 17 kuruş yakıt olayını kesfettim. tabiki sürüş kabiliyeti motora alısma ve kontra olayınıda bu 1200 km de geliştirebildiğim kadar geliştirdim. buyrun kücük bi foto..

http://o1306.hizliresim.com/1b/y/prlvl.jpg
    Mehmet bu ne hız maşallah
    1200 nedir arkadaş
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda tatilde haftaya gelecek eğer istersen seninle konuştururum anlaşırsanız yaptırırsın olur mu dostum ??

olur tabi ki neden olmasın tanırım ederim iyi olur....
    m_cbc bunu beğendi.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur tabi ki neden olmasın tanırım ederim iyi olur....
    mesaj kutundan
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı yesiroğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgarlık hakikaten güzelmiş

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:21 ----------

Mehmet bu ne hız maşallah
    1200 nedir arkadaş
    üstat tekirdağ çorlu giderken canakkale üzerinden ezine edremit balıkesit bigadiç sındırgı gelirken bursa yolu susurluk bandırma lapsekı gelıbolu kesan malkara tekırdag

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Motoru aldığımı söylemiştim önceki sayfalarda ama burada sanırım bir hoşgeldin beş gittin muhabbeti yok Ya da araya kaynadı mesajım. Arkadaşlar branda almam lazım bizim motora tam olarak hangi branda uyar. Hepsiburadada falan var ama ne boyut almalıyım. Daha çanta falan alacağım. Bir yardımcı oluverin.

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı Ceratolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru aldığımı söylemiştim önceki sayfalarda ama burada sanırım bir hoşgeldin beş gittin muhabbeti yok Ya da araya kaynadı mesajım. Arkadaşlar branda almam lazım bizim motora tam olarak hangi branda uyar. Hepsiburadada falan var ama ne boyut almalıyım. Daha çanta falan alacağım. Bir yardımcı oluverin.
    KArdeş ben de aynı durumdayım hala. Ben rüzgar siperlik alamadım gitti. ÇAntaları ARMODE alacağım. Bıranda işi ise kapalı garajdayım ama uygun bulursam kış için alırım

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    KArdeş ben de aynı durumdayım hala. Ben rüzgar siperlik alamadım gitti. ÇAntaları ARMODE alacağım. Bıranda işi ise kapalı garajdayım ama uygun bulursam kış için alırım
    Dostum haberleşelim o zaman. Bendede kapalı garaj var ama bazen dışarda bırakma durumumda olacak o yüzden bakınıyorum. Branda olarak http://www.modacar.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productID=101406 bu brandayı alacağım sanırım. Çanta konusunu ise üstadlara sormak lazım. Biraz araştırmalarımla Ar 96 ve Ar501e ulaştım. Yan çantalarda sıkıntı yok ama arka çanta konusunda kafam karıştı. Arka çantalar sisi barlı falan diyor. Benim motorumda artçı için sırt desteği var. Bu çantayı aldığımız zaman montesi nasıl olacak onu hiç bilmiyorum

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    hayırlı olsun güle güle iyi günlerde kayifli sürüşlerde kullan
    brandayı ben maxem di galiba ondan aldım xxl veya xxxl alabilirsin bende xxl var rüzgarlık ve ar 750 çanta var güzel bir şekilde oluyor
    umarım yardımcı olabilmişimdir

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Hayırlı olsun kardeş. Fiyat yazmamışlar sitelerinde. Ayaklıklar katlanır değil galiba?

Siteye abone olunca fiyatlar gözüküyor ...Ayaklar katlanır değil evet...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam,

ayaklıklar büyük ihtimal orijinal. benim verdiğim paranın 3te 1ine almışsın ben hyosungsource ten sipariş vermiştim. güle güle kullan
    Teşekkürler ahriman üzerinden çıkan kağıtta çince kullanım kılavuzu vardı.sanırım çin malı... sanada hayırlı olsun gule gule kullan..

Motosikleti
    NAKED
    Dostum haberleşelim o zaman. Bendede kapalı garaj var ama bazen dışarda bırakma durumumda olacak o yüzden bakınıyorum. Branda olarak http://www.modacar.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productID=101406 bu brandayı alacağım sanırım. Çanta konusunu ise üstadlara sormak lazım. Biraz araştırmalarımla Ar 96 ve Ar501e ulaştım. Yan çantalarda sıkıntı yok ama arka çanta konusunda kafam karıştı. Arka çantalar sisi barlı falan diyor. Benim motorumda artçı için sırt desteği var. Bu çantayı aldığımız zaman montesi nasıl olacak onu hiç bilmiyorum
    haberleşelim eyvallah. Ben AR 750 alacağım sanıyorum. 175 lira montaj dahil fiyat aldım ama rüzgarlık bulamadım. Nette KaPPA gördüm 130 lira fiyatı var bakalım onu da alırım nontajı da kendi yapacak bir yer bulursam

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı muncipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siteye abone olunca fiyatlar gözüküyor ...Ayaklar katlanır değil evet...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Teşekkürler ahriman üzerinden çıkan kağıtta çince kullanım kılavuzu vardı.sanırım çin malı... sanada hayırlı olsun gule gule kullan..
    hocam korecedir o bende de aynısı çıktı. malzeme aynı fotolardan gördüğüm kadarıyla. vay be yazık oldu bi ton para ödedim ahh ahh

brandayı xxl alman iyi olur bende xl var ama cam çanta vs olduğu için tekerlekleri örtmüyor
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    2010 gv 250
    slm arkadaşlar. sıfır motordan vazgeçip, ikinci el bi gv ile aranıza katıldım sonunda, 9500 km de ful aksesuar bir tek çantası eksik, onuda halledicez. satışını aldım ancak sigarta yaptıramadım henüz. en son trafik sgortası fiyatları hakkında bilgisi olan varmı? bi kaç yere sordum 400 gibi bi fiyat cektiler. birde motora subap ayarı yapmaya gerek varmı? sanırım şimdiye kadar hiç yapılmamış, biraz titreşim var gibi. ve birde rolantide bi duzensizlik var gibi, ilk çalıştırınca 3 k da başlıyo, dalgalıyo, sanki stop edecek gibi oluyo, bir eki seferde etti. neden olabilir sizce? şimdiden teşekkür ederim. tekeriniz düz bassın..

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı ns_elessar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar. sıfır motordan vazgeçip, ikinci el bi gv ile aranıza katıldım sonunda, 9500 km de ful aksesuar bir tek çantası eksik, onuda halledicez. satışını aldım ancak sigarta yaptıramadım henüz. en son trafik sgortası fiyatları hakkında bilgisi olan varmı? bi kaç yere sordum 400 gibi bi fiyat cektiler. birde motora subap ayarı yapmaya gerek varmı? sanırım şimdiye kadar hiç yapılmamış, biraz titreşim var gibi. ve birde rolantide bi duzensizlik var gibi, ilk çalıştırınca 3 k da başlıyo, dalgalıyo, sanki stop edecek gibi oluyo, bir eki seferde etti. neden olabilir sizce? şimdiden teşekkür ederim. tekeriniz düz bassın..
    hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle...
    tekerin düz bassın

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    hayırlı olsun gule gule kullanın

ahmttbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ns_elessar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun. Allah kaza bela vermesin.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Arkadaslar selamlar herkese,motosikletine yeni kavuşan arkadaslara da hayırlı olsun..
    Sıfır gv arayan ve bulamayan arkadas varsa bana ulaşsın,bir arkadasım icim bayi ile görüşmüştüm ama almaktan vaz gecti gibi,önümüzdeki haftasonu teslim alınabilecek sanıyorum.
    Bir sonraki parti birbucuk ay sonra gelecekmiş sanırım,buradan bir arkadas faydalansın isterim..

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ben faydalansam mı? acaba yeni motor sahibi arkadaşlara hayırlı olsun diliyorum..

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Sen faydalanma kardesim,tertemiz motoru sattın ne zorun vardi

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Sen öle diyorsan öle olsun bende anlamadım zorumu,tam motora binecek zaman gelmişti.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Sebebi ekonomiktir diye düşündüğümden sormadım ama şimdi gv250 dersen olmaz tabii
    Yoksa yuksek gerilimden mı oluyor bunlar:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler