Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2010 gv 250
    slm arkadaşlar. 0 gv alanlar, bu ruhsat plaka işlerini napıyorsunuz. alıgınız yermi karşılıyor bu masrafları nası oluyor o iş?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12

hocam bu çantalar çok güzelmiş ne kadara mal oldu? nereden getirttiniz?
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

ahmttbb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ns_elessar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar. 0 gv alanlar, bu ruhsat plaka işlerini napıyorsunuz. alıgınız yermi karşılıyor bu masrafları nası oluyor o iş?
    aldigin yerde yaptiriyor. 4.44 ten aldiysan toplam 550 tl istiyor.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu çantalar çok güzelmiş ne kadara mal oldu? nereden getirttiniz?
    Amerikadan getirttim, 350 civarı bir masrafı oldu bana kargo ve vergi dahil.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    depoda da kılıf veya folyo kaplama var sanırım?

ramzey'in bi tane cruiser motorunda da benzer model çantalar vardı denediniz mi uydurmayı? veya aquila'nın orjinal hardcase lerini düşündünüz mü?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

bu arada çanakkale'de kullanıcısı var mı bu motorun hangi ustaya gidiyorsunuz? adalı mı yoksa birol mu?

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı ns_elessar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm 4 44 ten alıyorsan eğer 450-550 falan tutuyor. fiyat trafik sigortasından dolayı değişebilir birkaç tane sigorta firması araştırabilirsin halk sigorta, axa , ray hepsinde farklı çıkıyor en uygunu senin için hangisi ise tercihini yaparsın.

şimdiden hayırlı olsun tekerin düz bazsın

Motosikleti
    2010 gv 250
    sagolun arkadaslar.. ins bu hafta geliyo motor. herkezin tekeri duz bassin.
    m_cbc bunu beğendi.

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman fotoğraf çekmek isteyen herkes boynunda 5D Mark III'le gezsin
    Evet ben öyle yapıyorum [COLOR="Silver"]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Geniş ayaklık almayı düşünenler; hyosungsource'da satılan ve kargo dahil 254 TL'ye gelen şu ayaklıklar, yani orijinal geniş ayaklık takımını Avcılar'daki yetkili servis olan Motopark'tan 150 TL'ye alabilirsiniz. Uygun olan başka bir ayaklık ya da yan sanayisi değil, tam olarak aynısı yani orijinal.

Motosikleti
    gv 250
    mrb
    ben konya delta motordan geniş ayaklıklar aldım fiyatı da uygundu. bir gün içinde gönderiyorlar. fotografını çekip siteye yüklerim bakarsınız nasıl diye

Arkadaşlar bende bu motordan aldım ancak hala gelmedi eline ulaşan varmı ?En son gümrüğe girmedi diyorlardı ?Yada bilgisi olan varmı ne zaman geleceğine dair ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Her yer yapmıyor benimkini karşılamıyor mesela kendi cebimden vereceğim.

Motosikleti
    2010 gv 250
    slm arkadaslar. bir sorum daha olucak. sifir gv lerde hangi marka aku takili oluyor?

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depoda da kılıf veya folyo kaplama var sanırım?

ramzey'in bi tane cruiser motorunda da benzer model çantalar vardı denediniz mi uydurmayı? veya aquila'nın orjinal hardcase lerini düşündünüz mü?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

bu arada çanakkale'de kullanıcısı var mı bu motorun hangi ustaya gidiyorsunuz? adalı mı yoksa birol mu?
    Depoya motosay deri'den kılıf aldım, bikaç kullanıcıda daha vardı aynısından, kalıbı var elemanlarda. Hyosource'taki çantaları diyorsan onlara baktım, pek beğenemedim estetik açıdan. Kaba duruyor, başka sitede GV650 çantası uydurup kitiyle satıyorlar da onlar da büyük geliyor gibiydi. En uyumlu bunu buldum. Ramzey vardı sanırım benim aldıklarıma benzer, jinlun da olabilir, ama GV250 öncesinde MCT vardı bende, plastik çantaları aşırı berbattı, inerken topuğum çarpmıştı ona kırılmıştı çantalar. Bu aldığım çantalar ABS plastik. Ramzeye bakmadım, MCT çantaları kalitesindedir diye almak içimden gelmedi, ama sağlam bir plastikse kullanılabilir tabii.

İsteyen alıp deneyebilir, şekil olarak aşağıdaki aynı, tek fark benim çantalar mat siyah, ama ramzeyin kalitesi nasıl tam bilemiyorum. Ama yakışıyor bence, AR750 biraz kaba duruyor bizim motosiklete diye düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4729860/detay/
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    NAKED
    kardeşler merhaba ben bu alemin yenisi olarak
    http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=71&products _id=489 bu linkteki aparatı istanbul'da nereden bulabilirim.Avrupayakasında oturuyorum

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb
    ben konya delta motordan geniş ayaklıklar aldım fiyatı da uygundu. bir gün içinde gönderiyorlar. fotografını çekip siteye yüklerim bakarsınız nasıl diye
    aldığım ayaklığın adresi http://www.deltamotorluaraclar.com/index.php?route=product/product&path=74_78&product_id=455
    80 tl + 7 lira kargo ücreti

Motosikleti
    NAKED
    hayırlı olsun mehmet bey

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geniş ayaklık almayı düşünenler; hyosungsource'da satılan ve kargo dahil 254 TL'ye gelen şu ayaklıklar, yani orijinal geniş ayaklık takımını Avcılar'daki yetkili servis olan Motopark'tan 150 TL'ye alabilirsiniz. Uygun olan başka bir ayaklık ya da yan sanayisi değil, tam olarak aynısı yani orijinal.
    keşke önceden haberim olsaydı ben de aldım aynısından 2 hafta önce ulaştı elime. gelmesi hem çok uzun sürdü hem de gümrüğe takıldı vergi ödedim bi sürü.

[/QUOTE]Depoya motosay deri'den kılıf aldım, bikaç kullanıcıda daha vardı aynısından, kalıbı var elemanlarda. Hyosource'taki çantaları diyorsan onlara baktım, pek beğenemedim estetik açıdan. Kaba duruyor, başka sitede GV650 çantası uydurup kitiyle satıyorlar da onlar da büyük geliyor gibiydi. En uyumlu bunu buldum. Ramzey vardı sanırım benim aldıklarıma benzer, jinlun da olabilir, ama GV250 öncesinde MCT vardı bende, plastik çantaları aşırı berbattı, inerken topuğum çarpmıştı ona kırılmıştı çantalar. Bu aldığım çantalar ABS plastik. Ramzeye bakmadım, MCT çantaları kalitesindedir diye almak içimden gelmedi, ama sağlam bir plastikse kullanılabilir tabii.

İsteyen alıp deneyebilir, şekil olarak aşağıdaki aynı, tek fark benim çantalar mat siyah, ama ramzeyin kalitesi nasıl tam bilemiyorum. Ama yakışıyor bence, AR750 biraz kaba duruyor bizim motosiklete diye düşünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4729860/detay/[/QUOTE]

hocam motosay'ın çantalarından almıştım aama tekini giderken düşürdüğüm için yorum yapamıycam kalitesiyle ilgili kullanamadım pek sadece sissy bar çantasından var bende fena değil kalitesi fiyatına göre.
    bu linkteki çantaların demiri de çok hoşuma gitti ama uydurmak sıkıntı olabilir ya, uğraştırır gibi geldi gözüme.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    gv 250
    teşekkürler
    uzun yol için iyi oldu fiyatı da uygun geldi bana. belki daha uygunu olabilir ama.
    ayaklıkların kenarında hyosung yazıyor galiba koreden getiriyorlar.
    yesiroğlu bunu beğendi.

Motosikleti
    NAKED
    ben de ona yakın bir parça istiyorum linki yukarda verdim inşallah bulurum. Rüzgarlıkda almam lazım siz aldınız mı?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    iyi akşamlar herkeze çarşamba günü erdeğe gidiyorum turan köyün orda büyükova var büyük ihtimal oraya çadır falan atıp bir kaç gün takılıcaz

2 kişiyiz ben 90 arkadaşta bi 80 kilo vardır şimdiden motora allah kolaylık versin

motorda yarı sentetik yağ var başkada bulamadım koca bursada mecbur aldım mobil 10-40 yarı sentetik sizde sıkıntı olurmu 30 km yol yaptım eski yağdan farklı birşey hissetmedim gerçi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler