Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline sağlık güzel tasarım olmuş ve iyi yapılmış polisajla yapılınca parlamış güle güle kullan Onur
    Mehmet teşekkür ederim kardeşim. Biraz meşakkatli oldu ve vaktimi aldı ama değdi
    Şimdi sırada çanta demirleri ve sisi bar var.

İsteyen olursa hem çanta hem de koruma demiri için yardımcı olmaya çalışırım.
    m_cbc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet teşekkür ederim kardeşim. Biraz meşakkatli oldu ve vaktimi aldı ama değdi
    Şimdi sırada çanta demirleri ve sisi bar var.

İsteyen olursa hem çanta hem de koruma demiri için yardımcı olmaya çalışırım.
    güle güle kullanın..benim koruma demirleri takıldı, ama çanta ihtiyacım var aslında. acaba takılıp çıkarılabilen heybe çantalar nasıl lur.?? bir tecrübeniz var mıacaba bu konuda?

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı heper1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hafta sonu görüşebiliriz isimini öğrenebilirmiyim mhmtrn benim adım atilla ararım görüşürüz.
    mehmet ben atilla memmun oldum

omeroguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar Sport
    Herkese iyi akşamlar;

Arkadaşlar koruma demirini bugün monte ettim. Benim çok hoşuma gitti. İşçiliği de baya kaliteli oldu. 32 mm paslanmaz çelik.
    Yorumları bekliyorum...

http://imageshack.us/a/img197/6825/20130425180334.jpg
    http://imageshack.us/a/img706/8/20130425174646.jpg
    Gayet güzel ve şık olmuş, hayırlı olsun.
    abbasglr bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın..benim koruma demirleri takıldı, ama çanta ihtiyacım var aslında. acaba takılıp çıkarılabilen heybe çantalar nasıl lur.?? bir tecrübeniz var mıacaba bu konuda?
    sırf koruma demiri için ankaraya gelebilirim valla
    helin126 bunu beğendi.

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    28-04-2013 pazar günü (bu pazar yani)) sabah 9'da üsküdar'dan tekerler dönecek... istikamet bursa/orhangazi ilçesine bağlı bakir bir doğa harikası kaplıca... keramet! git gel vapur kullanımına göre 150-350km arası şahane bir parkurda sürüş, yol üzerinde yiyebileceğiniz en güzel köfteyi yapan ve acayip ekonomik bir mekan, falan filan... ilgililer rıdvandan detaylı bilgi alabilir)) görüşmek dileğiyle...
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Herkese iyi akşamlar;

Arkadaşlar koruma demirini bugün monte ettim. Benim çok hoşuma gitti. İşçiliği de baya kaliteli oldu. 32 mm paslanmaz çelik.
    Yorumları bekliyorum...

Koruma demiri güzel görünüyor ama gözüme bişey takıldı, senin heybeler amortisöre sürtüyor gibi. Aynı çantalardan ben kullanıyordum da kocaman delik açıldı o sürten taraflardan, uyarmadı deme.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    arkadaşlar bişey sorucam benzin kapağına yaklaşınca çok hafif benzin kokusu alıyorum açtım baktım contası sağlam gibi.. normalmidir bu yoksa benim benzinler uçuyormu

bu arada aynayı hallettim 25 tl ye kare nikelaj aynalar aldım bakalım ne kadar gidecek

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Arkadaşlar merhaba,

Son 2 gündür 80-90km arası veya yukarısı hıza ulaştığımda max. 100km yerini tam kestiremediğim ama ön taraftan göstergelerin o taraftan bir cızırtı, zırıltı sesi geliyor. (rüzgarda anahtar yada bozuk para çarpması metal sürtmesi gibi)
    Biraz yavaşladığımda ses kesiliyor, başlarda anahtarlığım sürtüyor zannettim ama anahtarlıksız denedim yine aynı ses oldu. Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir?
    (Not: Henüz 350km'deyim ki Rodaj dolayısı ile çok zorlamıyorum.)

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Pitcher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Son 2 gündür 80-90km arası veya yukarısı hıza ulaştığımda max. 100km yerini tam kestiremediğim ama ön taraftan göstergelerin o taraftan bir cızırtı, zırıltı sesi geliyor. (rüzgarda anahtar yada bozuk para çarpması metal sürtmesi gibi)
    Biraz yavaşladığımda ses kesiliyor, başlarda anahtarlığım sürtüyor zannettim ama anahtarlıksız denedim yine aynı ses oldu. Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir?
    (Not: Henüz 350km'deyim ki Rodaj dolayısı ile çok zorlamıyorum.)
    Belli bir hızda mı yoksa belli bir devirde mi alıyorsun sesi? Benim de 5000-5500 devir arası sol elcik civarından bir zırıltı geliyordu, serviste ustayla denedik ses plakadan geliyormuş. Kafada kask olduğu için sesini geldiği yönü algılayamıyormuşum.

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belli bir hızda mı yoksa belli bir devirde mi alıyorsun sesi? Benim de 5000-5500 devir arası sol elcik civarından bir zırıltı geliyordu, serviste ustayla denedik ses plakadan geliyormuş. Kafada kask olduğu için sesini geldiği yönü algılayamıyormuşum.

Hakan merhaba,

Belirli bir hız diyeceğim ama yanılabilirim çünkü rodaj sebebiyle 100km hız üzerine çıkmıyorum.. ama devir olarak genellikle 4500-5000 arası sabitlediğimde zırıltıyı alıyorum.
    Pek plaka olarak düşünmedim sanki ses önden geliyor far veya gösterge tam sıkılmamış diye düşüyorum
    son olarak zinciri ortalama her 500 km de falan mı yağlamam gerekir?

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Arkadaşlar benim karaoğlan satılmıştır! Bu sabah arkadaş Ankara'dan otobüsle gelip, motoru alıp Ankara'ya sağ salim götürdü. Güle güle kullansın. Güzel bir motor aldı!

Ben de gidip bu öğleden sonra Hyosung GTR250r 2013 model kırmızı rengini aldım! Bana da hayırlı olur inşaAllah.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim karaoğlan satılmıştır! Bu sabah arkadaş Ankara'dan otobüsle gelip, motoru alıp Ankara'ya sağ salim götürdü. Güle güle kullansın. Güzel bir motor aldı!

Ben de gidip bu öğleden sonra Hyosung GTR250r 2013 model kırmızı rengini aldım! Bana da hayırlı olur inşaAllah.
    Hayırlı olsun dostum güle güle kullan..
    Teknika bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri güzel görünüyor ama gözüme bişey takıldı, senin heybeler amortisöre sürtüyor gibi. Aynı çantalardan ben kullanıyordum da kocaman delik açıldı o sürten taraflardan, uyarmadı deme.
    Koruma demirini begenen herkese cok tesekkurler. Begenildigine sevindim

Aynen ole arkadasim, heybelerim amortisore surtuyor Canta demiri de yaptirdim ama takamadim henuz. O cantalar bir kez yirtildi sonra onarildi. O aci tecrubeyi yasadim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Motor alip satan arkadaslar hayirli olsun...

Motosikleti
    Koruma demirini begenen herkese cok tesekkurler. Begenildigine sevindim

Aynen ole arkadasim, heybelerim amortisore surtuyor Canta demiri de yaptirdim ama takamadim henuz. O cantalar bir kez yirtildi sonra onarildi. O aci tecrubeyi yasadim
    abi projesini istesem senden ayıpmı etmiş olurum sen o kadar hesaplamışsın ben senden istiyorum olmadı ankaraya bir gezi düzenleriz gelir yaptırırz orda ne olacak yeterki sen he de

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Herkese iyi akşamlar;

Yorumları bekliyorum...

En sonunda biri şu koruma demirini yaptırmış canı gönülden tebrik ediyorum süper olmuş maşşallah...

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    arkadaşlar öncelikle herkese selam.bende motoru aldım vede bir kaç eksik var bunları nasıl tamamlamam gerektiği hakkında bilgileriniz lazım bana yan çantaların koruma demiri lazım nette çok aradım ama bulamadım yani tam anlamıyla istediğimi bulamadım benim aradığım şey sadece amortisörleri korumak için kullanılan şey değil ben hem o görevi yapsın hemde çantaların yüksek hızlarda sallanmasın vede çantalar doluyken çantaya ağırlık yapmasın bu ağırlığı üstüne alsın istiyorum koruma demirinden yani bu demiri bağladıktan sonra çantalar bu demirin içine yerleşsin istiyorum bu şekilde satılan bir yer varmı yada benim anlattğım şekilde orjinal bir şekilde yapabilecek bir yer varmı yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En sonunda biri şu koruma demirini yaptırmış canı gönülden tebrik ediyorum süper olmuş maşşallah...
    Teşekkür ederim Mehmet Ali Yürekten isteyince oluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Alıntı neleu_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle herkese selam.bende motoru aldım vede bir kaç eksik var bunları nasıl tamamlamam gerektiği hakkında bilgileriniz lazım bana yan çantaların koruma demiri lazım nette çok aradım ama bulamadım yani tam anlamıyla istediğimi bulamadım benim aradığım şey sadece amortisörleri korumak için kullanılan şey değil ben hem o görevi yapsın hemde çantaların yüksek hızlarda sallanmasın vede çantalar doluyken çantaya ağırlık yapmasın bu ağırlığı üstüne alsın istiyorum koruma demirinden yani bu demiri bağladıktan sonra çantalar bu demirin içine yerleşsin istiyorum bu şekilde satılan bir yer varmı yada benim anlattğım şekilde orjinal bir şekilde yapabilecek bir yer varmı yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
    Maalesef bizim motorlar için satılan bir çanta demiri yok. Ancak kendin tasarlayıp yaptırabilirsin.

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Teşekkür ederim Mehmet Ali Yürekten isteyince oluyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Maalesef bizim motorlar için satılan bir çanta demiri yok. Ancak kendin tasarlayıp yaptırabilirsin.
    tamamda kime

Motosikleti
    arkadaşlar bişeyler yapıcam motora sırasıyla
    1. çamurluk koruyucu (ön çamurluğa)
    2.zincirin olduğu taraftan arka maşaya sosis çanta takıcam
    3. koruma demiri.. daha çook arka sıralara atılır bu çünkü o kadar para yok

şimdi sorularımda var elbet..
    1.zincirin olduğu yere sosis çanta takılırmı zincirden sıkıntı yaşarmıyım..?
    2. benzin kapağını kokladığımda çok hafif benzin kokusu geliyor normalmidir?

saygılar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler