Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğuzcan kaç para dediler higway hawk a?
    feyizoğlu ve hudsondan baktım abi.. 100 euro yani 240 lira civarı fiyatı var..

bursada bir kaç motorcu gördüm girecektim bugün ama yolu kaçırdım cuma günü gidip sorucam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV250
    Alıntı ozgurparlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    m_cbc nin katkılarıyla bulduğum cam ve sis farklarını paylaşıyorum arkadaşlar biraz test ettim ön cam işe yarar gibi bunu da halletmiş oldum

http://l1304.hizliresim.com/18/f/m1gfn.jpg
    http://l1304.hizliresim.com/18/f/m1ghp.jpg
    http://l1304.hizliresim.com/18/f/m1gkh.jpg
    http://l1304.hizliresim.com/18/f/m1gpc.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

http://www.hizliresimyukle.com/image...4/13/fyBiI.jpg

http://www.hizliresimyukle.com/image...3/e39HW.th.jpg
    Allah Kaza Bela vermesin diyorum. Ön camı nereden temin? Bilgilerini verebilir misin
    ozgurparlar bunu beğendi.

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı ziyar180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Kaza Bela vermesin diyorum. Ön camı nereden temin? Bilgilerini verebilir misin
    şu an bulunduğum yerdeki bilgisayar kısıtlamalı olduğu için e posta hesabıma giremiyorum . akşam eve gidince oradan tel bilgilerini gönderirim. izmirden aldım 100 tl ye bir de elimde bir cep numarası var bana hesap bilgilerini göndermişlerdi. Ama tam olarak cep numarasının kime ait olduğunu bilmiyorum. Cep no olduğu için özelden yazıyorum sana isteyene de verebilirim.

Merhaba arkadaşlar ismim atilla, Ehliyeti alalı 1 sene oldu, trafik ve motor tecrübem yok motorun yağıydı zinciriydi vs. den de hayliyle anlamıyorum Şu an sanal motorcu olarak forumlardaki bilgileri okuyorum ve gv 250 de karar kıldım hem görüntüsü hem özellikleri fazla anlamasamda hakkındaki yorumlar tatmin etti.

Şimdi sizlerin bu moturu kullandığınız için tecrübenize ihtiyacım var 2. el temiz motorlara bakıyorum sizce 2006 model temiz bir motor alsam enjeksiyonsuz olduğu ve eski model olduğu için parçalarında sorun yaşarmıyım, veya 1,2 sene sonra büyütmek istersem elimde kalırmı en az kaç yılında motorlara bakmam gerekiyor, yardımlarınızı ve kullanım tecrübelirinizi paylaşırsanız sevinirim.

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı heper1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ismim atilla, Ehliyeti alalı 1 sene oldu, trafik ve motor tecrübem yok motorun yağıydı zinciriydi vs. den de hayliyle anlamıyorum Şu an sanal motorcu olarak forumlardaki bilgileri okuyorum ve gv 250 de karar kıldım hem görüntüsü hem özellikleri fazla anlamasamda hakkındaki yorumlar tatmin etti.

Şimdi sizlerin bu moturu kullandığınız için tecrübenize ihtiyacım var 2. el temiz motorlara bakıyorum sizce 2006 model temiz bir motor alsam enjeksiyonsuz olduğu ve eski model olduğu için parçalarında sorun yaşarmıyım, veya 1,2 sene sonra büyütmek istersem elimde kalırmı en az kaç yılında motorlara bakmam gerekiyor, yardımlarınızı ve kullanım tecrübelirinizi paylaşırsanız sevinirim.
    Alma, hayatımda bindiğim en dandik motor,yada 921. sayfayı bi oku

omeroguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XVS 650 Dragstar Sport

Sanırım sormak istediğin şey bu alışverişte zarar edermiyim etmez miyim daha ağır basıyor.
    Herkes birşey alırken en iyisini en ucuza almak, satarkende en yüksek değerden satmak ister.
    Aldığın rakama satmak gibi bir düşüncen varsa zaten zarardasın
    Ama alır keyfini sürerim, olacak değer kaybına razıyım dersen zaten sıkıntı yok.

2006 model 40.000 km bir motor fiyatı 5.000 tl aldıktan sonra, tamirhanelerin önünde vakit harcıyıp motor dan soğumak istemiyorum, motordan da hiç anlamıyorum hayliyle alıp keyfini sürcem işe gidip gelirim etrafta dolaşırım, ilerde satmak zorunda kalırsam kar yapma gibi düşüncem yok zararına değer kaybetsede satabiliyim son kullanıcısı olmıyım yeter)) hatta linkini veriyim daha güzel olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-dertsiz-tasasiz-fiyati-indirimli-95081234/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-yaz-geldi-gv250-zamani-son-fiyat-120574839/detay

2005 modeli daha ucuz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-gv-250-bakimli-117274920/detay

Motosikleti
    Artık Yok...
    2006 model 40.000 km bir motor fiyatı 5.000 tl aldıktan sonra, tamirhanelerin önünde vakit harcıyıp motor dan soğumak istemiyorum, motordan da hiç anlamıyorum hayliyle alıp keyfini sürcem işe gidip gelirim etrafta dolaşırım, ilerde satmak zorunda kalırsam kar yapma gibi düşüncem yok zararına değer kaybetsede satabiliyim son kullanıcısı olmıyım yeter)) hatta linkini veriyim daha güzel olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-dertsiz-tasasiz-fiyati-indirimli-95081234/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-yaz-geldi-gv250-zamani-son-fiyat-120574839/detay

2005 modeli daha ucuz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-gv-250-bakimli-117274920/detay
    sen araba zihniyetiyle düşünüyorsun motorda öyle bir zihniyet yokdur bakımsız motor 1 yaşında bile seni yolda bırakır yada sıkıntılar yaşatır motor sürüceksen ellerin birazcıkda olsa kirlenicek biraz zincirini kontrolü biliceksin yağlamayı biliceksin aküsünü oksitlenmişse temizliyceksin ufak tefek şeyleri kendin yapmayı biliceksin.. satma olayına gelince ne alırsan al motor camiası zaten ufak bir camia araba gibi değil haliyle sezonları vardır mesela kış sezonunda yani kapalı sezonda motorların satışı ve fiyatları düşer yaz sezonunda artar yani araba gibi düşünme motor pazarının araba pazarıyla yakından uzakdan ilgisi yokdur.. motora boşuna bir tutku sevda demiyoruz motorda maddi kaygıları bir kenara koyman gerekir giden paranın çoğu dönmez çünkü..

Motosikleti

alınır.. ama acelem yok derseniz 7-8 ay bekleyin o 5 binlik motoru 4 bine alırsınız benim motor 2006 model 21000 km de 4.500 liraya aldım kışın.. kar falan vardı heryerde neyse eğer temizse alınır motorunda sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum alan canını çıkararak kullanmıyor genelde mesela ben gencim basarım ama basmıyorum 120yi geçmedim daha motorla son hızı görmedim yine çenem açıldı..

bu arada geçen puma getirtmiştim feyizoğlundan ön çamurluğa takmak için geldi geçen pazartesi onun montajını yaptım bugün çok güzel oldu valla resmini koyarım

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Benim Kargo da hareketlilik başladı, herşey yolundadır umarım..

EG122074538KR Barkod Numarasna Ait İslem Listesi
    TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place)
    10/04/13 16:55 2013-04-10 16:55:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir KOREA, REPUBLIC OF (Yurt Disi)
    11/04/13 05:59 2013-04-11 05:59:00 Receive item at office of exchange (Otb) Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi KOREA, REPUBLIC OF (Yurt Disi)
    11/04/13 07:22 2013-04-11 07:22:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) KOREA, REPUBLIC OF (Yurt Disi)
    11/04/13 15:00 2013-04-11 15:00:00 Send item abroad (EDI-received) Gonderi yurtdisina sevk edildi KOREA, REPUBLIC OF (Yurt Disi)
    24/04/13 07:40 2013-04-24 07:40:37 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
    24/04/13 11:00 2013-04-24 11:00:29 Send item to customs (Inb) Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) TÜRKIYE
    24/04/13 20:49 2013-04-24 20:49:46 Send item to domestic location (Inb) Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi TÜRKIYE
    BARKOD ZAMAN YER DURUMAD ACIKLAMA EG122074538KR Barkod Numarasina Ait İslem Listesi

--------------------------------------------------------------------------------

YURT İÇİ GÖNDERİ SORGULAMASI
    (DOMESTIC REGISTERED MAIL TRACKING)

CEVAP

--------------------------------------------------------------------------------

Barkod No : EG122074538KR Detay :
    Kabul Yeri : Ücret : 0.00 TL.
    Varış Yeri : Değer Ücreti : 0.00 TL.
    Kabul Tarihi : 00/00/0000 Ödeme Şartı : 0.00 TL.
    Ağırlık : 0 Gr. Ödeme Tipi :
    Gönderen : Alıcı :
    Ek Hizmet :

SN İŞLEM / YER BİLGİ GİRİŞ TARİHİ

1. Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 11:00:29
    2. Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 11:00:29
    3. Gümrükten Çıktı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 20:49:46
    4. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 24/04/2013 20:49:46

dediğim gibi arkadaşlar motordan anlamıyorum elimizi kirletiriz ama hani zamanla olur şu an bişey bilmiyorum, bilmediğim içinde neyapmam gerekiyor diye sizin tecrübelirnize başvuruyorum nasıl bir model almalıyım gibi tavsiye bekliyorum dersenizki 2006 model alma kardeş 2008 olsun, 20 bin km de altında olsun atıyorum öyle bakarım, neyapmam gerektiğini bilmiyorum. kışa kalırsak yalan olur geçen senede aynı şeyler olmuştu almamıştım sonuçta garajım yok otoparka para ödicem her ay kullanmasamda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

biraz önce semtimdeki motor tamiri yapan 2. el motor satan yere gittim herseyi ayağıma beklemiyorum ona sordum fikir alıyım diye acemi görünce kununi tiger 250 45.000 km motor satmaya çalıştı 4 bin tlye, onun dışındada bi faydası olmadı.

Motosikleti
    dediğim gibi arkadaşlar motordan anlamıyorum elimizi kirletiriz ama hani zamanla olur şu an bişey bilmiyorum, bilmediğim içinde neyapmam gerekiyor diye sizin tecrübelirnize başvuruyorum nasıl bir model almalıyım gibi tavsiye bekliyorum dersenizki 2006 model alma kardeş 2008 olsun, 20 bin km de altında olsun atıyorum öyle bakarım, neyapmam gerektiğini bilmiyorum. kışa kalırsak yalan olur geçen senede aynı şeyler olmuştu almamıştım sonuçta garajım yok otoparka para ödicem her ay kullanmasamda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

biraz önce semtimdeki motor tamiri yapan 2. el motor satan yere gittim herseyi ayağıma beklemiyorum ona sordum fikir alıyım diye acemi görünce kununi tiger 250 45.000 km motor satmaya çalıştı 4 bin tlye, onun dışındada bi faydası olmadı.
    haha iyiymiş ya tiger 4 bin :D 4 binde bir yağını değiştireceksin 8 binde bir bujiler değişecek onun dışında büyük bakımları var ön arka rulman takımları vs gibi.. model çok önemli değil.. 2005 olur 2006 olur ama km si en fazla 30 bin olursa daha iyi olabilir belli kmden sonra değişmesi gereken parçalar artıyor o yüzden söylüyorum..

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    heper sen nerde ikamet etmektesin.

şişlide ikamet ediyorum, neden sordun?

Motosikleti
    MT 07
    Neden sordum..aklımda yoktu ama bende 2007 gv var bakmak istersen diye söledim.hoşuna giderse,anlaşırsak diye söledim.

olabilir temiz ve bana sorun çıkarmıcaksa anlaşırsak neden olmasın, kaç binde nasıl görebilirim.

Motosikleti
    MT 07
    28 binde temizliğine sen karar verirsin.avcılarda servis var motopark oraya gelirim ben orda görebilirsin.cep numaram 542 744 38 39

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Herkese iyi akşamlar;

Arkadaşlar koruma demirini bugün monte ettim. Benim çok hoşuma gitti. İşçiliği de baya kaliteli oldu. 32 mm paslanmaz çelik.
    Yorumları bekliyorum...

m_cbc ve ozgurparlar bunu beğendiler.

hafta sonu görüşebiliriz isimini öğrenebilirmiyim mhmtrn benim adım atilla ararım görüşürüz.

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar;

Arkadaşlar koruma demirini bugün monte ettim. Benim çok hoşuma gitti. İşçiliği de baya kaliteli oldu. 32 mm paslanmaz çelik.
    Yorumları bekliyorum...

http://imageshack.us/a/img197/6825/20130425180334.jpg
    http://imageshack.us/a/img706/8/20130425174646.jpg
    eline sağlık güzel tasarım olmuş ve iyi yapılmış polisajla yapılınca parlamış güle güle kullan Onur
    helin126 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler