Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    audioslave,

yarın atölyeye gidecek misin hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

arkadaşlar bu arada motorumdaki koruma demiri, sissy bar ve camı satabilirim düşünen olursa.
    Dostum bana isim soyismini yazıver,facebookgaraj sayfasına ekleyelim ordan haberdar olursun.Yarın eğitim alıcaz pazar günü toplaşma olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum;

Uzun zamandır siteye girememiştim yeni arkadaşlar gelmiş, hoşgelmiş.

Arkadaşlar, güzel tatlı motorumu geçen hafta sattım. Alan arkadaş motora binip deneme sürüşü yaparken az daha satmaktan vazgeçecek, yol paralarının yanında bir kilo da leblebi verip geri gönderecektim. Yazın eşimle uzun bir yolculuk planladığımızdan daha büyük (özellikle eşimin eşyalarını taşıyabilecek) bir motora ihtiyacımız var. Hala ne alacağıma da karar veremedim ama ben çapırcı olmaya devam edeceğim galiba.

İşte güzel motorumun fotoğrafları ...

Hepinize güzel günler diliyorum.
    Slayerrr, YÖRÜK ve blackarca bunu beğendiler.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hayırlı olsun.aklima takılan bir şey oldu,acaba bu motorun modeli Ridvan'in motorla tekerlekleri falan benziyor ama aynı degil herhalde?
    Heh heh
    Slayerrr ve YÖRÜK bunu beğendiler.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

abbasglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdi: Yamaha Tracer 700, 2013-2018: Gv250
    merhaba helin hanım sanırım levent beyin bahsettiği ve ankaraya da gönderiyorum bu modelden dediği kişi sizsiniz bende ankaralıyım ve iskenderunda çalışıyorum tufanlardan gv 250 siparişi verdim. 10 güne kadar gelecek sanırım motorlar hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız gezmeler dilerim.
    helin126 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.aklima takılan bir şey oldu,acaba bu motorun modeli Ridvan'in motorla tekerlekleri falan benziyor ama aynı degil herhalde?
    Heh heh
    Yok bu fotoğraftaki düz modeli, benimki GS ADV modeli, özel seri.
    gencotr ve YÖRÜK bunu beğendiler.

gakko44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    audioslave,

yarın atölyeye gidecek misin hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

arkadaşlar bu arada motorumdaki koruma demiri, sissy bar ve camı satabilirim düşünen olursa.
    Selam,sissy bar orjinalmı?

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı gakko44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,sissy bar orjinalmı?
    MAALESEF DEGIL FOTOLARINI CEKINCE YUKLERIM. uzun arkasinda da bagaj-canta koyma demiri var
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinizi selamlıyorum;

Uzun zamandır siteye girememiştim yeni arkadaşlar gelmiş, hoşgelmiş.

Arkadaşlar, güzel tatlı motorumu geçen hafta sattım. Alan arkadaş motora binip deneme sürüşü yaparken az daha satmaktan vazgeçecek, yol paralarının yanında bir kilo da leblebi verip geri gönderecektim. Yazın eşimle uzun bir yolculuk planladığımızdan daha büyük (özellikle eşimin eşyalarını taşıyabilecek) bir motora ihtiyacımız var. Hala ne alacağıma da karar veremedim ama ben çapırcı olmaya devam edeceğim galiba.

İşte güzel motorumun fotoğrafları ...

Hakan hocam hayırlı olsun hakkaten satılmaya kıyılacak gibi değilmiş motorun alana da hayırlı olsun gönlüne göre bir motor alırsın inşallah.

Motosikleti
    Gv250
    Arkadaşlar bugün akşama doğru karların erimesiyle motosikleti çıkardım 15-20km kadar biraz dolaştım arkadaşla daha sonra bi cafeye girdik 2 saat kadar dışarıdaydı motor sonra çalıştırmaya çalıştım marş basıyor ama motor çalışmıyor epey bi bastım daha sonra arkadaş fazla zorlama aküyü bitireceksin (vurdurma demek istemiyorum) ittirme yoluyla çalıştıralım dedi denedik direk çalıştı sebebi nedir ki ? soğuklardan falan mıdır ?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Slience adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün akşama doğru karların erimesiyle motosikleti çıkardım 15-20km kadar biraz dolaştım arkadaşla daha sonra bi cafeye girdik 2 saat kadar dışarıdaydı motor sonra çalıştırmaya çalıştım marş basıyor ama motor çalışmıyor epey bi bastım daha sonra arkadaş fazla zorlama aküyü bitireceksin (vurdurma demek istemiyorum) ittirme yoluyla çalıştıralım dedi denedik direk çalıştı sebebi nedir ki ? soğuklardan falan mıdır ?
    akü zayıfladıysa eğer döndürür ama çalıştırmaz o kadar hızlı döndüremez yani hehe benim motorda çalışıyor ama gaz yemiyor soğukta :D
    Slience bunu beğendi.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı abbasglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba helin hanım sanırım levent beyin bahsettiği ve ankaraya da gönderiyorum bu modelden dediği kişi sizsiniz bende ankaralıyım ve iskenderunda çalışıyorum tufanlardan gv 250 siparişi verdim. 10 güne kadar gelecek sanırım motorlar hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız gezmeler dilerim.
    merhabalar..evet evet..aynen levent beye sipariş vermiştim. yakında gelecek motorum. size de hayırlı olsun. kazasız belasız hepimiz için. hayalimi gerçekleştiriyorum, mutluyum)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

Alıntı ozgurparlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun bu lınkteki cam dan sipariş ettim bugün yada yarın kargoya verecekler. Montaj parçaları da mevcutmuş. Montajı yaptıktan sonra resımleri paylaşırım

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-on-cam-116417840/detay
    baktım şiimdi camlara. fiyatı da uygun ama malzemenin içeriği sağlam mıdır bilmiyorum. büyük olasılıkla bende siparişi buradan veririm. teşekkürler paylaşımın için. bu ilan sahibinde koruma demiri var mıdır acaba..
    blackarca bunu beğendi.

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar..evet evet..aynen levent beye sipariş vermiştim. yakında gelecek motorum. size de hayırlı olsun. kazasız belasız hepimiz için. hayalimi gerçekleştiriyorum, mutluyum)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:50 ----------

baktım şiimdi camlara. fiyatı da uygun ama malzemenin içeriği sağlam mıdır bilmiyorum. büyük olasılıkla bende siparişi buradan veririm. teşekkürler paylaşımın için. bu ilan sahibinde koruma demiri var mıdır acaba..
    koruma demiri yok diye biliyorum ama sahibindende koruma demiriyle alakalı ilanlar mevcut oradan bakabilirsiniz helin hanım

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı ozgurparlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demiri yok diye biliyorum ama sahibindende koruma demiriyle alakalı ilanlar mevcut oradan bakabilirsiniz helin hanım
    teşekkürler özgür bey..

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Sahibindende Kağıthanedeki ustanın ilanının süresi dolmuş, fakat şuradan görebiliyoruz http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-st-kanuni-gv-250-motor-koruma-demiri-50509970/pasif-ilan/#classifiedTitle

Ankara'dan da şöyle bir ilan var: http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-koruma-demiri-116124193/detay/

Sissy bar için yine Kağıthane'deki ustanın ilanı var, yine süresi dolmuş :D http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-st-kanuni-gv-250-ozel-yapim-sisy-bar-arka-yaslanma-akesu-30908403/pasif-ilan/#classifiedTitle

Siperlik cam için 2 ilan var:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-motosiklet-hyosung-gv-250-on-cam-44917785/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-on-cam-116417840/detay

Sahibinden.com çalışanı iftiharla sundu
    m_cbc, Levent E. ve helin126 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Yakıt tüketimi hakkında:

Geçtiğimiz ay motorun yakıt tüketimini hesaplamak için bir test yaptım. Depoyu full doldurdum, kilometre sayacını sıfırladım, birkaç gün kullanıp benzinin azalmasını bekledim, gösterge 2 dişle tek diş arasında gidip gelirken tekrar doldurdum.

Sonuç şöyle:
    Toplamda 265.5 kilometre yol gitmişim. Bu kadar yol sonunda depoyu tekrar doldurduğumda depo 11.17 litre benzin aldı. Buna göre;

1 litre benzinle kat ettiğim mesafe: 23.77 km
    Tam dolu (14 litre) depoyla kat edebileceğim mesafe: 332.77 km

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Haftasonu, soğuk havaya, yağmura ve bu havada gezilmez denen arkadaşlarıma inat
    Kefken > Kerpe > Ağva > Şile gezisi

gencotr, hyce, kreatin37 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

koruma demiri

Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler özgür bey..
    koruma demiri için benimle görüşebilirsiniz kağıthanedeki usta arkadaşım imalat iyaptiriyorum montaj ve satisi biz yapiyoruz. Garaj 5322124353

eekthecat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL700 TRANSALP
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demiri için benimle görüşebilirsiniz kağıthanedeki usta arkadaşım imalat iyaptiriyorum montaj ve satisi biz yapiyoruz. Garaj 5322124353
    merhaba,
    anadolu yakasinda mi yeriniz.Fiyat konusunda ekstrasi olmazsa karşıya gecmemek benimde isime gelebilir.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Aynen Anadolu yakasında halletmek benim de işime gelir

Motosikleti
    BMW 1200 gs ADV
    Arkadaşlar motorumun üzerindeki 2010 model 8000km deki shinko lastikleri pirelli lastikler ile degiştirecegim.herkes gibi bende bu plastik kayan lastiklerden şikayetçiyim.Lastikler yeni piyasaya çıkmış sıfır gibi aşınmıyor 50.000 km gitsekte aşınmayacak sanırım.pirelli ön arka bana 640 tl ye maloluyor.
    Eski shinko lastiklerimi atacagım eger almak isteyen olursa isteyene verebilirim bilgilerinize.
    Slience bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler