Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Sirinbaba34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahtan yılbaşından önce aldım 2012 model 0 km 8.200 tl iyimidir bu fiyat ?
    İyi tabii ki

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün gittim arka balata değiştirmeye sabah çalışırken 2 saniye bastım anca çalıştı soğuktan olabilir diye sallamadım çıktım yola tamirciye vardım kapattım motoru konuştum böyle böyle diye sonra motoru içeri almak için çalıştırmaya çalıştığımda çalışmadı akü bitmiş neyse aldık içeri motoru baktı konjektör arızalanmış dedi hemen yanda yeni göstergeli bir gv 250 var ondada aynı sorun varmış akü devirdaim yapmıyor yani anlıycağınız motoru orda bıraktım geldim

kanuni sitesine baktık 170 lira hyosung sourceye baktık 50 lira.. kargo falan 100 lira olur diye düşündüm kanuniden söyleyelim dedim sipariş verdik sonradan biraz hata yaptığımı düşünsemde artık iş işten geçti

neyse olaylar bunlar bu konjektör arızası değiştiktan sonrada benim canımı sıkıcakmı arkadaşlar varmı böyle bir kronik sorun yoksa ömrünümü tamamlamış bu 7 yaşında sonuçta
    Karbüratörlülerden konjektörü bozulan ilk defa duyuyorum. Enejeksiyonlularda da durduk yere bozulmuyor ama ters durumlara karşı daha hassaslar diye düşünüyorum. Ayrıca motorda bir sorun yoksa ya da herhangi bir müdahalede bulunmadıysan kolay kolay bozulacak bir şey değil, tamirci kendisine iş çıkartıyor olmasın? Eğer bir sorun varsa da önce konjektörü bozan şeyi bulman lazım öyle konjektör değiştirmekle bitmez yani tekrar eder. Ayrıca Kanuni'de satılan enjeksiyonlular için. Hyosungsource'da 50 TL olan yansanayi orjinali 86 TL. Eğer konjektör değişeceği kesinse sahibinden.com'da fatih kılıçlı 75 TL'ye satıyor oradan alabilirsin.

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur, ama zam yaparken bunu da dikkate almışlardır diye düşünüyorum. ST7 de tam balon oldu, alacak kaç kişi çıkar bu fiyatla ciddi merak ediyorum hani.
    Motorla alakası olmayıp da görüp bir anda gaza gelenler alabilir yoksa o paraya başka ne motor alabileceğini bilen birisi almaz bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Karbüratörlülerden konjektörü bozulan ilk defa duyuyorum. Enejeksiyonlularda da durduk yere bozulmuyor ama ters durumlara karşı daha hassaslar diye düşünüyorum. Ayrıca motorda bir sorun yoksa ya da herhangi bir müdahalede bulunmadıysan kolay kolay bozulacak bir şey değil, tamirci kendisine iş çıkartıyor olmasın? Eğer bir sorun varsa da önce konjektörü bozan şeyi bulman lazım öyle konjektör değiştirmekle bitmez yani tekrar eder. Ayrıca Kanuni'de satılan enjeksiyonlular için. Hyosungsource'da 50 TL olan yansanayi orjinali 86 TL. Eğer konjektör değişeceği kesinse sahibinden.com'da fatih kılıçlı 75 TL'ye satıyor oradan alabilirsin.
    şimdi arayıp konuşayım eğer iptal edebiliyosak edelim edemiyosak yapacak bişey yok söylediklerinizide söyliycem ayrıca teşekkürler

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Hepinize merhaba..Bisüredir motorumu satmış motosiklet arayıp duruyordum..Kendim için en mantıklı olanı cbr 250r olarak belirledim ve bu hafta bi tane tricolor satın aldım..Haftasonu fotoğraf eklemeye çalışırım..Hepinize iyi günlerr..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

etez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda NC700X
    Merhabalar zamanında çok araştırmışım ama para yoktu şimdi elime para geçti ama durumlar nasıl alalım mı bi tane gv250 fiyatta 9000 olmuş ST Kanuni-Hyosung sıkıntısı devam ediyormu? Bide motor Korede mi üretiliyor halen?

altug09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayiler şu an en son kaça bırakıyorlar acaba peşin ? yakın zaman içinde alan varmı ?

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Rıdvan teşekkür ederim iyi dileklerin için bugün resmi işleri hallettik ve moo-toru arman arkadaşımıza teslim ettik,güle güle kullansın..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan teşekkür ederim iyi dileklerin için bugün resmi işleri hallettik ve moo-toru arman arkadaşımıza teslim ettik,güle güle kullansın..
    vesselam..
    hocam memnun oldum sizinle tanistigim icin. gayet guzel bir gundu finali kotu bitti sayilir ama o da kismet.. her sey icin cok sagolun
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Satana,alana hayırlı olsun.Alanlar güle güle kullansınlar.Mithat hocam kısa zamanda tekrar bekliyoruz aramıza

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Arman sizinle olan alış verişden ve tanışmaktan bende memnun oldum ama,yoldaki arıza gerçekten çok can sıkıcı ,:( yarn sorunun çözülmüş olması dualarımla..
    iyi geceler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Ben hep arınızda ve takipte olacağım..mhmt. bilgilenmeye sohbete devam inşaallah
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..bu sefer baya bir sayfa ilerlemiş başlığımız..bu kadarını tahmin etmemiştim aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz..

mesut ilgin için teşekkür ederim..herşey yolunda çok şükür..

mithat hocam motorunuzu satmıştınız..motorunuzu yakından görüp ne kadar temiz olduğuna şahit olan biri olarak hayırlı olsun diyorum..umarım alan arkadaşımız da iyi bakar yeni motoruna..

tüm dostlarıma selam ediyorum..

ha bu arada az kalsın fuara yanınıza geliyordum ama son anda nöbet itelediler,yine küfür ede ede kaldım

hayırlısı,görüşmek dileğiyle..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    sağolasın ilker bey, kısa bir ara verdik şimdilik küçük motorumla idare edeceğim..
    Fuarda suzuki standında dl 65 nin üzerine bindim bayağı haşmetli bir motor gercekten,
    aslında honda cb500x i görme umudum ile gittim ama satış elemanı bayan onu unutun dedi,bende neden dedim
    ekonomik vs. sebeplerden bahsetti. eh bizde bekleriz dedim vs.
    dl kullanan biri ile biraz muhabbet ettik adam 5 yıl kullandım hiç sorun yaşamadım dedi
    yaklaşık %4 yakıyor deyince bayağı şaşırdım..
    vesselam..

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. dün İzmit'e gidip Mithat Abi ile tanışmıştık, motorun görntüsü zaten her şeyi anlatıyor maşallah çok temiz güzeldi tanışma faslından sonra notere geçtik fakat benim adrese dayalı kayıt sisteminde kaydım çıkmadığından satışı p.tesi gününe erteledik. ben istanbul'a dönünce akşam o yakışıklı motorun üstüne binmek için daha fazla sabredemeyeceğimi anladım akşam mithat Bey'i arayıp bugün için randevulaştık. sağolsun beni İzmit'e kadar götürdü abisiyle beraber ve çok güzel bir lokantada nefis bir Adana da ısmarladılar herkese böyle sıcakkanlı, sohbeti güzel insanlardan alışveriş yapmak kısmet olmaz..

daha sonra akşam üzeri sanırım 16.30 civarı yola çıktım İstanbul'a dönmek üzere. Yolda holalulu (oğlanın ismi) karnını ilk gördüğümüz Opet'de bi güzel doyurdu

motorla keyifli bir akşam üzeri- akşam yolculuğunu tamamlamak üzereydim, eve gelmeme en fazla 10-15 dk kala Kaynarca Köprüsü'nden bir sonraki Opet'de trafik sıkıştı ve motoru stop ettirdim uzun süredir motor kullanmamanın etkisiyle (zaten ilk alışma faslım da biraz değişik oldu hocam hatırlıyordur ). stop o stop motor tekrar çalışmadı. ben de o çalışmadıkça inatlaşıp belki 10-12 kere marş denedim ve sanırım akü veya elektrik tesisatında bir problem çıktı. neticede yolda kaldım yoldan geçen bir kurye arkkdaşla ve hocamın tavsiyeleriyle bir kaç deneme yaptık ama olmadı, motoru Opet'e çektim kilitleyip bıraktım ve şu an işyerine geldim . sağolsun Kurye Şenol abi epey atraksiyonlu güzel bi yolculuk yaşattı bana cbf ile

kaynarca-pendik civarı motora bakmaya gelebilecek usta tanıyan varsa numarasını verirse sevinirim. herkese iyi geceler, aranıza hoşgeldim

motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorla keyifli bir akşam üzeri- akşam yolculuğunu tamamlamak üzereydim, eve gelmeme en fazla 10-15 dk kala Kaynarca Köprüsü'nden bir sonraki Opet'de trafik sıkıştı ve motoru stop ettirdim uzun süredir motor kullanmamanın etkisiyle (zaten ilk alışma faslım da biraz değişik oldu hocam hatırlıyordur ). stop o stop motor tekrar çalışmadı. ben de o çalışmadıkça inatlaşıp belki 10-12 kere marş denedim ve sanırım akü veya elektrik tesisatında bir problem çıktı. neticede yolda kaldım yoldan geçen bir kurye arkkdaşla ve hocamın tavsiyeleriyle bir kaç deneme yaptık ama olmadı, motoru Opet'e çektim kilitleyip bıraktım ve şu an işyerine geldim . sağolsun Kurye Şenol abi epey atraksiyonlu güzel bi yolculuk yaşattı bana cbf ile

kaynarca-pendik civarı motora bakmaya gelebilecek usta tanıyan varsa numarasını verirse sevinirim. herkese iyi geceler, aranıza hoşgeldim

Demek ki geçen hafta Yalova'da yaptığım 2 kazadan sonra kutup ayısı Pendik civarına kalmış ve sana denk gelmiş Yakınlarda olsan gelir bir bakardım ama çoook uzaksın bana.

Motosikleti
    gv250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki geçen hafta Yalova'da yaptığım 2 kazadan sonra kutup ayısı Pendik civarına kalmış ve sana denk gelmiş Yakınlarda olsan gelir bir bakardım ama çoook uzaksın bana.
    o kutup ayısını köprüye kadar ben getirdim orayada siz bırakmışsınız sanırım avrupa yakasında kutup ayısıyla tanışan yok sanırım benden başka

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Herkese iyi hafta sonları;

Fuara giden yok mu, bi kaç foto koysanız...

* Yeni motor alan arkadaşlar hayırlı olsun.
    * Ahriman geçmiş olsun, umarım yaşadığın bu ilk ve son problem olur.
    * Tolga hayırlı olsun yeni motorun.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Mithat Hocam hayırlı olsun motorunuzu satmışsınız inşallah daha iyisini alırsınız.

Ahriman hayırlı olsun yeni motorun başına gelen olaya üzüldüm kolayca çözülür inşallah.

Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Teşekkürler mustafa, " mecburen kısa bir ara" dedik ama motordan kopmak mümkün değil tabi ki,
    Arman beyin yaşadığı sanşsızlığa üzüldüm doğrusu , en kısa zamanda sorunu çözeceğini umuyorum :( ,
    iyi haberlerini bekliyoruz..
    kalın sağlıcakla..

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    http://imageshack.us/content_round.p...30303gv250.jpg

iyi akşamlar fotoraf ekledim ama linkten görünüyor

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/content_round.p...30303gv250.jpg

iyi akşamlar fotoraf ekledim ama linkten görünüyor
    Tekerin düz bassın. Düzelttim ben fotoyu.

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler onur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler