Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar da bağlantı noktaları sebebiyle artçı almanı epey zorlaştıracaktır ama aparatı biraz modifiye ederek ya da yenisini yaparak bu sorun çözülebilir. 150$ civarı kargosu tutacağını sanıyorum çünkü tek topcase 100$ tutuyor. Ama helen ısrarla eğer böyle bir şey istiyorsan 100-150 TL'ye çinlilerin çantalarından almanı tavsiye ediyorum, neredeyse aynısı.
    87 dolar kargosu tamı tamına. İkisi birden 110 dolar fiyatı da... Çinliye o kadar para verene kadar 200 dolara amerikan çantaları alırım, en azından belirli bir kalite olur, çizik içinde kalmaz ya da en ufak darbede kırılmaz en azından. Faturayı düşük keserlerse biraz alayım bunu bakayım, kafama yattı. Çinli demeyin bana, alerji yapıyor. Sitelerinden kredi kartıyla da satıyorlar; bakalım uydurturum heralde.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    87 dolar kargosu tamı tamına. İkisi birden 110 dolar fiyatı da... Çinliye o kadar para verene kadar 200 dolara amerikan çantaları alırım, en azından belirli bir kalite olur, çizik içinde kalmaz ya da en ufak darbede kırılmaz en azından. Faturayı düşük keserlerse biraz alayım bunu bakayım, kafama yattı. Çinli demeyin bana, alerji yapıyor. Sitelerinden kredi kartıyla da satıyorlar; bakalım uydurturum heralde.
    Çinli çantalardan çok daha kaliteli olduğunu pek sanmıyorum hatta çinli bile olabilir. Çok kaliteli olmadığı fotoğraflardan anlaşılıyor. Gümrükte takılma ihtimali de epey yüksek.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    arkadaslar siparis verdiginiz aksesuarlar gumruge takildi mi daha once hic? nasil cekiyorsunuz araci tutmaya gerek var mi uzun suren bi islem mi?

bu hafta ici gv aliyorum buyuk ihtimalle
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli çantalardan çok daha kaliteli olduğunu pek sanmıyorum hatta çinli bile olabilir. Çok kaliteli olmadığı fotoğraflardan anlaşılıyor. Gümrükte takılma ihtimali de epey yüksek.
    Gümrükte sıkıntı olmayacak. Halis muhlis amerikan...
    http://www.mutazu.com/products.php?c...442&s=prod.php
    Resimler kötü gözüküyor ürün satışında; ama motor üzerinde fena durmuyor hacmi biraz az olsa da.
    http://i.ebayimg.com/t/FY-HARD-SADDL...qkVQ~~60_3.JPG

Katılmıyorum sana, nazar etme ne olur çalış senin de olur yazıcam üstüne, fotoğrafını da koyucam buraya.. Sonra vurucam kırbacı, vurucam kırbacı.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Öncelikle hayirli cumalar bende tarz degisikligine gidip bir gv 250 sahibi olmak istiyorum daha onceki motosikletlerim grt250 r ve ninja 250 r di ve bulundugum ilcede 2012 model bir tane gv 250 var az once motora goz nizami ila baktim sifir ayarinda tertemiz hep bahsi gecen vites gecislerini dert etmiyorum ama 5500 -6000 devir arasi beyinden kaynaklanan gaz kesme olayi beni korkutuyor acikcasi bu konuda sizin tecrubelerinize dayanarak sormak istiyorum bu problem her motorda yasaniomu yoksa istisnaimi garanti kapsaminda kolaylikla degistiriolarmi yoksa eften puften sebeblerle gonderiolarmi simdiden yardimci olucak herkese tesekkur ederim pazartesi motoru alicam Tekeriniz duz bassin
    m_cbc bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayirli cumalar bende tarz degisikligine gidip bir gv 250 sahibi olmak istiyorum daha onceki motosikletlerim grt250 r ve ninja 250 r di ve bulundugum ilcede 2012 model bir tane gv 250 var az once motora goz nizami ila baktim sifir ayarinda tertemiz hep bahsi gecen vites gecislerini dert etmiyorum ama 5500 -6000 devir arasi beyinden kaynaklanan gaz kesme olayi beni korkutuyor acikcasi bu konuda sizin tecrubelerinize dayanarak sormak istiyorum bu problem her motorda yasaniomu yoksa istisnaimi garanti kapsaminda kolaylikla degistiriolarmi yoksa eften puften sebeblerle gonderiolarmi simdiden yardimci olucak herkese tesekkur ederim pazartesi motoru alicam Tekeriniz duz bassin
    O bahsettiğin şey 2007 öncesi modellerin bazılarında oluyor, yani baktığın motorda öyle bir şey yok.
    rebelrider bunu beğendi.

Motosikleti
    gv250
    cancalskan benimkinde de aynı sorun var yani motor soğukken rolantide durmuyordu kayalar motordaki alete soktuk gear sensorde arıza buldu bilgisayar üzerinden onu sildi sonra tekrar taktık hiç bir sorun bulamadı bende çıktım ordan başka bir usta el ile ayarladı dün bi sorun yoktu bi bugünde henüz kullanamadım inşallah çözülmüştür sorun

Motosikleti
    Gv250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-surus-keyfi-paha-bicilemez-bir-motosiklet-102388872/detay
    Hangisini alacağımı halâ karar veremedim :( İlandaki nasıl sizce ?

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    selam herkese

konu hakkında yapacaklarını ve sonuçlarını yazarsan memnun olurum ben de benzer bir sorun yaşıyorum

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar benim motorun arka fren balatasını değiştiricem işçilik dahil ne kadar tutuyor ortalama ona göre hesabımı yapıcam...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slience adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-surus-keyfi-paha-bicilemez-bir-motosiklet-102388872/detay
    Hangisini alacağımı halâ karar veremedim :( İlandaki nasıl sizce ?
    Fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla belirgin bir kusuru yok, sorun olarak görürsen deposu boyanmış.

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim motorun arka fren balatasını değiştiricem işçilik dahil ne kadar tutuyor ortalama ona göre hesabımı yapıcam...
    Orijinal arka fren balatası 50 TL (48.46 TL) 20-30 TL de işçilik olarak alınır toplamda 70-80 TL'ye mal olur. 80 TL'nin üzerinde isteyen olursa uzaklaş.
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    gv250
    Alıntı ozgurparlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam herkese

konu hakkında yapacaklarını ve sonuçlarını yazarsan memnun olurum ben de benzer bir sorun yaşıyorum
    şu an için aklımda bişi yok ama araştırmak lazım ilerde daha büyük bi sorun oluşturmaması için

Motosikleti
    Gv250
    Fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla belirgin bir kusuru yok, sorun olarak görürsen deposu boyanmış.
    Hmm yatmış kalkmış olması muhtemel midir o halde ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slience adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm yatmış kalkmış olması muhtemel midir o halde ?
    Tabii ki ama zaten düşmemiş motor yoktur, düştüğünde hasar almamış motor vardır. Mesela ben motorun üstünde otururken bile düşürdüm 1-2 kere ama hiç bir hasar almadı. Yani sonuçta 2 tekerli bir alet düşmesi anormal değil önemli olan ciddi bir kazası olmaması.
    Slience bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-doktordan-sifiri-nasilsa-oyle-1500-km-de-gv650-ile-takas-olur-101162572/detay

Arkadaslar bu motoru kismet olursa pazartesi alicaz fiyati bana biraz yuksek geldi sizin dusuncelerinizi ögrenebilirmiyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-doktordan-sifiri-nasilsa-oyle-1500-km-de-gv650-ile-takas-olur-101162572/detay

Arkadaslar bu motoru kismet olursa pazartesi alicaz fiyati bana biraz yuksek geldi sizin dusuncelerinizi ögrenebilirmiyim
    Bence de öyle çünkü sıfırıyla arasında 500 TL fark var ve aksesuar yok üzerinde. Hani biraz aksesuarlı olsa alınır diyecem ama şu anki haliyle 500 TL üzerine koyup sıfır motor almayı tercih ederim her ne kadar 1500 km'de de olsa.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Slayerr ilgin icin cok tessekurler sifiri 8500 + plaka sigorta = 9000 gibi bisi olur benim kafamda bu motora belirledim fiyat 7000 plaka ve devir oda bana 7250 ye olur ve sanirim tabi doktor bey o fiyata birakirsa telde 7500 e birakti bakalim hayirlisi olmazsa yamaha virago 535 lere bakicam dusuk km li iyi formlar hepimize

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Slayerr ilgin icin cok tessekurler sifiri 8500 + plaka sigorta = 9000 gibi bisi olur benim kafamda bu motora belirledim fiyat 7000 plaka ve devir oda bana 7250 ye olur ve sanirim tabi doktor bey o fiyata birakirsa telde 7500 e birakti bakalim hayirlisi olmazsa yamaha virago 535 lere bakicam dusuk km li iyi formlar hepimize
    Sıfırla ikinci el arasında plaka/devir masrafları arasında 100-150 TL fark olur en fazla ama 7000'e verirse alınır.
    rebelrider bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    500 lira için birbirinizi kırmayın, verin elinizi, sallamaya başlayın, 6900den aç kapıyı, artık nerde kapatırsınız bilmem Rıdvan yine nöbetçi admin modunda çalışıyosun sayfada valla, seni gv 250 admini yapmaları lazım artık bu amcaların
    rebelrider, mitmuallim, Zengibar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Ertakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Merhaba, ben de 2012 GV250 aldım, geçen sene temmuz da. 8800 liste fiyatı var...zorla...8200 e inerler..en azından istanbul un rekabet ortamında iniyorlar :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler