Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağ baştan ikinci motoru almaya gidicektim kısmet degilmiş. Yeni sahibine hayırlı olsun.

diğer fotograflarıda bekliyoruz
    evet bende hatırladım bu motoru sahibinden.com da rastlamıştım sisy barı çok güzel özellikle alana hayırlı olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende hatırladım bu motoru sahibinden.com da rastlamıştım sisy barı çok güzel özellikle alana hayırlı olsun
    Oguzcan ben su an bursadayim pederin bi arkadasininkoruma demiri yapabilme ihtimali var ama benim motor istanbulda yarin icin bana gv250 lazim bi tane sen ya da bursadan bi arkadas yardimci olabilirmi bu konuda telefon numarani da yazarsan ararim simdi bi konusuruz?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı cpiler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oguzcan ben su an bursadayim pederin bi arkadasininkoruma demiri yapabilme ihtimali var ama benim motor istanbulda yarin icin bana gv250 lazim bi tane sen ya da bursadan bi arkadas yardimci olabilirmi bu konuda telefon numarani da yazarsan ararim simdi bi konusuruz?
    ben yardımcı olmak isterdim ama yarın işlerim var malesef

tazman06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    arkadaşlar m_cbc arkadaşımla birlikte gv 250 için koruma demirinin taslak çalışması bitti kromlanmamış halinin resimlerini akşam atarım umarım beğenirsiniz

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Alıntı tazman06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar m_cbc arkadaşımla birlikte gv 250 için koruma demirinin taslak çalışması bitti kromlanmamış halinin resimlerini akşam atarım umarım beğenirsiniz
    Teknik cizimi yada birebir olculerinin oldugu bi materyal var mi acaba varsa gonderebilirmisin yarinda ben yaptiriyim?

Motosikleti
    2017 nmax155. 2012 hyosungGV250
    bir yıllık sabrımın sonucunda sıfır 2012 model bir hoysun gv 250 sahibi oldum . yarın makinamı teslim alıcam kısmet olursa eğer. ben kendim tamirci olduğum için ( motosiklet ile ilgili değil) makinamı kasa içinde istedim. yarın alıp kendim toplamayı düşünüyorum. bazı cıvata ve somunlar için cıvata sabitleyici ilaç kullanacağım. sizlerin aklına gelen yada sürüş sırasında gevşeyen kopan aksayan bir yer izleniminiz var ise buraya yazmanızı rica ediyorum . montaj esnasında yardımcı olabileceğini düşünüyorum . saygılarımla .....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı concorde787 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir yıllık sabrımın sonucunda sıfır 2012 model bir hoysun gv 250 sahibi oldum . yarın makinamı teslim alıcam kısmet olursa eğer. ben kendim tamirci olduğum için ( motosiklet ile ilgili değil) makinamı kasa içinde istedim. yarın alıp kendim toplamayı düşünüyorum. bazı cıvata ve somunlar için cıvata sabitleyici ilaç kullanacağım. sizlerin aklına gelen yada sürüş sırasında gevşeyen kopan aksayan bir yer izleniminiz var ise buraya yazmanızı rica ediyorum . montaj esnasında yardımcı olabileceğini düşünüyorum . saygılarımla .....
    Hayırlı olsun. Yetkili servis onay vermediği sürece servis harici yapılan müdahaleler garanti dışı kalmasına sebep olur. Sabitlemen gereken herhangi bir civata ya da somun yok. Normal şartlar altında hiçbiri kendi kendie gevşeyip çıkmaz. Benim 8 yaşındaki motorun bir somunu bile düşmedi.

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı concorde787 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız sürüşler

tazman06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    arkadaşlar m_cbc arkadaşımıza yaptırdığımız koruma demiri resimlerdeki gibi yaptırdığımız usta harleydeki gibi koruma demirleride yapabileceğini söylüyor resimlerdeki koruma demiri henüz kromlanmamış koruma demirinin ölçülerini alamadık istenirse 150 tl karşılığında yapabileceğini söylüyor inşallah yardımımız olmuştur herkese kazasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:05 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

m_cbc ve audioslave bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Yetkili servis onay vermediği sürece servis harici yapılan müdahaleler garanti dışı kalmasına sebep olur. Sabitlemen gereken herhangi bir civata ya da somun yok. Normal şartlar altında hiçbiri kendi kendie gevşeyip çıkmaz. Benim 8 yaşındaki motorun bir somunu bile düşmedi.
    teşekkür ederim. iyi dilekleriniz için. servis onayı yapılıcak ,zaten servis arkadaşım onun sayesinde getittirdim. lakin bir şartım var kasa içerisinde istiyorum ben toplayacağım sen de kontrol edip onaylayacaksın dedim. bir sorun olmaz dedi . demek istediğim didon galibaa sökük olarak gelicek . hangi açıda durması daha doğru olur . oturduğum zaman kollarım hangi pozisyonda olmalı . aynaları nasıl ayarlamalıyım. sıfır makinada ilk dolum yağı fabrika tarafındanmı dolduruluyor. yoks biz mi dolduruyoruz.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Çok güzel olmuş,tebrik ederim çalışmanızdan dolayı.2.kez Gv250 alcak olsam koruma demiri olarak bu modeli alırım.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Mukemmel olmus

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Şu sitedeki GV 250 uyumlu GV 650 çantalarına bayıldım resmen. Fiyatı biraz tuzlu ama yine de bu fiyattaki bir ürün Türkiye'ye nasıl getirtilebilir? Ne gibi sorunlar yaşayabilirim? Vergi de ödemem gerekir alırsam, genel olarak bilgi sahibi olan var mı yurtdışından pahalı ürünler getirtmek konusunda?

http://www.richardhyosunggvgt.com/gv...ccessories.htm
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sitedeki GV 250 uyumlu GV 650 çantalarına bayıldım resmen. Fiyatı biraz tuzlu ama yine de bu fiyattaki bir ürün Türkiye'ye nasıl getirtilebilir? Ne gibi sorunlar yaşayabilirim? Vergi de ödemem gerekir alırsam, genel olarak bilgi sahibi olan var mı yurtdışından pahalı ürünler getirtmek konusunda?

http://www.richardhyosunggvgt.com/gv...ccessories.htm
    Ben çok güzel değiller ama tabii ki daha önce de dediğim gibi göreceli bir şey. Zaten çantalar kargoyla beraber 1000 TL tutuyor, gümrük falan derken 1250 TL civarına gelecektir. O paraya pahalı enduro çantaları bile alınıyorken markası bile olmayan sıradan bir çanta almak çok mantıksız olur. Ama ille de alacam dersen UPS, Fedex gibi özel şirketler yerine yerel posta servisiyle göndermesini söyle ki burada PTT'yle gelsin. Fazla uğraşmadan bir beyanname doldurup vergisini ödediğine alabilirsin.

Ayrıca çantalar bu motora göre yapılmadığından bizim motorlarda fazla sorun olacak bir yapıda. Fotoğraflara dikkat edersen bu çantayı takınca artçı alman çok zor olur çünkü ayakları koyacağı peglerle arasına çanta girmiş olacak çantalar fazla öne gelmiş.

Bu tipte çanta istiyorsan çok benzer olan çinlilerin plastik yan çantalarından alabilirsin hem de onda biri belki de daha aşağı bir fiyata. Mesela http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94729860/detay

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250

koruma demrıını ankara da mı yaptırdın? Ayrıca şeklini biraz daha değişik yaptırma gibi bir şansimiz var mı?

Motosikleti
    eveeet makinamı bu gün ambalajında teslim aldım. çok sevinçliyim , mükemmel bir makinaymış . bir kaç km sürdüm ,malum hava çok soğuk fazla binemedim . vibrasyon yok denecek kadar az hızlanmasıda gayet tatmin etti beni. yani aldığıma hiç pişman değilim. havalar bi ısınsın yavaş yavaş uzun sürüşlerime başlayacağım.

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Hayırlı olsun dostum.güle güle eskit kazasız belasız..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sevgili concorde787, yeni motorunuz hayırlı olsun..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

odeon65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma 2014
    Concorde motorun hayirli olsun kazasiz belasiz surusler dilerim

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    concorde787, kazasız belasız bin inşallah, hayırlı olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler